жица безжична ccd HD автомобил задна Камера за Филипс ФОЛКСВАГЕН Passat 3Б 3C B6 Sagitar Touran Multivan T5 Jetta Транспортерот Голф Плус Поло

жица безжична ccd HD автомобил задна Камера за Филипс ФОЛКСВАГЕН Passat 3Б 3C B6 Sagitar Touran Multivan T5 Jetta Транспортерот

45 %

DEN 686.00

DEN 1248.00

Свеж

Во магацинот


6 Connect продолжување кабелот со вашиот автомобил монитор. ако ви треба други
превозот начин,ве молиме слободно контактирајте со нас,ви благодариме! !!! Земји Превозот Време Брза испорака Експрес Сервис ( EMS,DHL,USPS ) е достапна, таа
се зема 3 до 7 работни дена да пристигнат.
Ве молиме мерка вашиот автомобил табличка светлина големина пред да ја купите,Можеби некој дел од земјата автомобил големина се различни.Pls контактирајте со нас за екстра
експрес превозот цена, ако е потребно.
Ние брод во рок од 24 час.
На caemra одговара : : за "ФОЛКСВАГЕН" Passat 3Б 3 C B6 Sagitar Touran Multivan T5 Jetta Транспортерот Голф Плус за Поло "Шкода" Врвен паркинг помогне
Важно : нашата камера е cann не работат со DVR. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
7 You ќе видите слики кога вашиот автомобил е во обратна смена .
Вашиот ги задоволи е нашата мисија и голем дар за нас! Благодарение толку многу за вашата шопинг.
Ве молиме наведете вашиот реден број или цел број во сите комуникации.За секој предмет се испраќаат од Експрес, Контактирајте со нас имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас преку
се користи"контакт член". Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
4 Connect моќта на камерата на вашиот кочница lights (светла) - црвена жица за да
позитивни и црна жица до негативни. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
CCd слика ефект
за sony ccd Ефект на вистински снимање(слика скоро без бучава)
пакет :
за жица камера
1x Водоотпорен Камера
1x 6 Метри AV Кабел
1x Моќ Кабел
1 x Упатство
За безжична камера
1 X camear
1 XTransmitter приемник
1 Xuser menual Како да Инсталирате 1 Take од вашите акции табличка на светлината во задниот дел на вашиот автомобил. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.ви благодариме.ние ќе ги пренесе од страна на aliexpress детали адреса. Како да се врати превозот надомест?
Ве молиме љубезно ве молиме да знаат дека купувачот ќе биде одговорен за враќање
превозот надомест, ви благодариме за вашиот љубезно разбирање! Повратни информации ве Молиме да ни остават добар фидбек ако објектот примен во добра здравствена состојба;
За Купувачите кои не е задоволителна со вашата шопинг Искуство,
можете да контактирате со нас прво пред да се остави исходот на повратни информации;секој
проблем може да се разработат преку добра комуникација помеѓу двете страни.и камера со референтен водич линија as default ,ако не сакате боја водич линија ,pleave остави порака.
2 Fix камерата до каде акции табличка светлина беше.

Напон: 12V
Бренд Име: DISONTEL
Алармот Тип: Возилото Копија Камери
Жица или Безжично: Жица,Безжични
Материјал Тип: ABS
Школка Материјал: Пластични
Должина на Видео Кабел: 6M
Леќа Материјал: Стакло
ТВ систем: PAL/NTSC(NTSC е стандардно)
Гаранција: Yes
Жица/безжична: имаме опции
Сензор: ccd
со LED диоди?: Yes
Големина: основата на нашата слика
во парк: Yes
важно: нашата камера е cann не работат со tachograph

Додатоци на производи

За Sony CCD Рено Dacia Duster Sandero farb авто kamera автомобил заден поглед назад до обратна паркинг камера Свеж Со попуст
За Sony CCD Рено Dacia Duster Sandero farb авто kamera автомобил заден поглед назад до обратна паркинг камера

ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички

DEN 706.00 1008.00
Универзална 7 инчен 1080P 170 Широк Екран на Допир, Dual Леќа Автомобил Цртичка Cam DVR Rearview Огледало Видео Камера Рекордер Свеж Со попуст
Liislee Автомобил Камера За Hyundai Акцент / Гранд Avega 2011~2018 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата За Љубителите Свеж Со попуст
Нови ОЕМ Водоотпорен Автомобил Пред Приказ на Логото на Камерата за Mazda Ноќ Визија 175 Степен Паркинг Камера Свеж Со попуст
Нови ОЕМ Водоотпорен Автомобил Пред Приказ на Логото на Камерата за Mazda Ноќ Визија 175 Степен Паркинг Камера

Нови ОЕМ Водоотпорен Автомобил Пред Приказ на Логото на Камерата за Mazda Ноќ Визија 175Степен Паркинг Каме

DEN 609.00 1194.24
Eunavi 2.4 G Безжичен Предавател & Примачот за Автомобил Обратна Задните Видите Копија Камера и Монитор Паркинг Помош Возило Свеж Со попуст
FUUWAYDA SONY CCD Автомобил Обратна ретровизорот Слика Со Водич/Help/Паркинг Линија КАМЕРА за Ssangyong Rexton / Ssang yong Свеж Со попуст
FUUWAYDA SONY CCD Автомобил Обратна ретровизорот Слика Со Водич/Help/Паркинг Линија КАМЕРА за Ssangyong Rexton / Ssang yong

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( http : / / www.aliexpress.com / store / 404383 ) SONY CCD камера е висок

DEN 695.00 858.24
EEMRKE Автомобил Камера Заградата Табличка Светлина Домување за Шкода Брза Седан 2013 2014 2015 година Свеж Со попуст
EEMRKE Автомобил Камера Заградата Табличка Светлина Домување за Шкода Брза Седан 2013 2014 2015 година

EEMRKE Автомобил Камера Заградата / Автомобил Rear View Camera Застане / Автомобил Обратно Паркинг Линија Камер

DEN 318.00 334.56
Водоотпорен 0Lux/ 4 LED Автомобил Rear view Camera Копија Обратно Паркинг Камера за ХОНДА Спогодба 2001-2010 Автомобил обратна Свеж Со попуст
За Фолксваген Passat B7 Б8 ФОЛКСВАГЕН Passat GT 2011~2017 / РКА Жица Или Безжични / HD Широк Агол Леќа CCD Ноќ Визија Rear View Свеж Со попуст
За Фолксваген Passat B7 Б8 ФОЛКСВАГЕН Passat GT 2011~2017 / РКА Жица Или Безжични / HD Широк Агол Леќа CCD Ноќ Визија Rear View

3) Оддалечена област такса исклучени , за адреси наведени во оддалечените области на DHL / UPSот вебстраниц

DEN 1035.00 1380.00
BigBigRoad За BMW X3 Х5 X6 пред 2012 / e61 535d Автомобил wifi DVR Видео Рекордер скриени Инсталација црна кутија Dashcam Свеж Со попуст
BigBigRoad За BMW X3 Х5 X6 пред 2012 / e61 535d Автомобил wifi DVR Видео Рекордер скриени Инсталација црна кутија Dashcam

Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас 1080 P Ви

DEN 3424.00 3804.00
За Ford Kuga 1th MK1 2008~2012 / РКА ПОМОШЕН Жичана Или Безжична / CCD Ноќ Визија / HD Широк Агол Леќа / Автомобил Rear View Свеж Со попуст
За Ford Kuga 1th MK1 2008~2012 / РКА ПОМОШЕН Жичана Или Безжична / CCD Ноќ Визија / HD Широк Агол Леќа / Автомобил Rear View

Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Видео Кабел Должина

DEN 960.00 1279.20
LEEWA Автомобил Rearview Камера Trunk се Справи со Камера за Land Rover Range Rover Freelander Ford Mondeo Fiesta S-Max Фокус Свеж Со попуст
LEEWA Автомобил Rearview Камера Trunk се Справи со Камера за Land Rover Range Rover Freelander Ford Mondeo Fiesta S-Max Фокус

Општи Информации Компатибилност за Land Rover Freelander 2 Range Roverза Land Rover Range Roverза Ford Mondeo Fiesta SMax 2011 2012за Форд Фокус

DEN 1072.00 1291.20
LEEWA HD Автомобил Задните Видите Паркинг Камера за KIA К2 Рио Hatchback Kia Ceed 2013 KIA 5 врати Hatchback Рио/Гордост CA4565 Свеж Со попуст
LEEWA HD Автомобил Задните Видите Паркинг Камера за KIA К2 Рио Hatchback Kia Ceed 2013 KIA 5 врати Hatchback Рио/Гордост CA4565

Општи Информации Компатибилност За KIA К2 Рио Hatchback Kia Ceed 2013За KIA 5 врати Hatchback Рио / Гордост Спецификации Image

DEN 526.00 633.60
Оригинални Novatek 96223 Автомобил DVR Камера FH05 Dashcam Full HD 1080P Видео Registrator Рекордер G-сензор Ноќ Визија Свеж Со попуст
Оригинални Novatek 96223 Автомобил DVR Камера FH05 Dashcam Full HD 1080P Видео Registrator Рекордер G-сензор Ноќ Визија

100% Оригинални Novatek 96223 Автомобил DVR Камера FH05 Dashcam Full HD 1080 P Видео Registrator Рекордер Gсензор Ноќ Визија Цртичк

DEN 1363.00 2271.36
Liislee Автомобил Rear View Camera За Citroen C2 3D Hatchback 2003~2009 / Назад Камерата / CCD РКА NTST PAL / Табличка Светлина Свеж Со попуст
Liislee Автомобил Rear View Camera За Citroen C2 3D Hatchback 2003~2009 / Назад Камерата / CCD РКА NTST PAL / Табличка Светлина

Ако камерата е грешка или не го сакаат тоа, испрати назад кон нас, ние ќе се врати на целосна исплата, или

DEN 792.00 1099.68
Автомобил rear view camera Trunk се справи со камера за Jeep Compass должина 2017 резервна копија од обратна паркинг водоотпорен Свеж Со попуст
Автомобил rear view camera Trunk се справи со камера за Jeep Compass должина 2017 резервна копија од обратна паркинг водоотпорен

Повратни информации1 Ако Купувачи дека не е задоволен со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате

DEN 1589.00 1727.52
мини метал дом ccd камера внатре автомобил камера со ноќно ir 12v висок квалитет на возило за безбедност мониторинг camers за Свеж Со попуст
Автомобил Камера За Hyundai ix35 ix 35 Tucson MK2 2009~ година LiisLee Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата За Свеж Со попуст
Автомобил Камера За Hyundai ix35 ix 35 Tucson MK2 2009~ година LiisLee Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата За

Висок Квалитет на Камерата За Автомобил | РКА Конектор | Ноќ Визија CCD | 20 МИЛИОНИ Водоотпорен | За Заден П

DEN 942.00 1095.36