2017 Етиопската Поставите Накит Жените Златна Боја Алуминиумски Кристал Ѓердан/Earring/Алка/Прстен Свадба Африка Свадба Партија Подарок

2017 Етиопската Поставите Накит Жените Златна Боја Алуминиумски Кристал Ѓердан/Earring/Алка/Прстен Свадба Африка Свадба Партија

15 %

DEN 612.00

DEN 720.00

Свеж

Во магацинот


ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
2016 година Етиопската Поставите Накит Жените 18k Злато Позлатен Легура Кристал Ѓердан/Earring/Алка/Прстен Свадба Африка Свадба Партија Подарок ≥7 КОРИСТАТ Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Epacket(САД) Информации : Материјал : 18k вистински злато позлатен, Не 100% Цврсти. Пакет : 1 desigh, 1 торба, OPP вреќа. Повод : Годишнина,Свадба,Ангажирање,Подароци,Партија.
Испорака :
Ние ќе испрати производи во 2-4 дена по исплата потврди
Epacket : 10-15 работни дена за САД
Кина Пост Воздух Mail 20-45 работни дена да повеќето земји
Хонг Конг Пост Ail Mail 15-30 работни дена да повеќето земји
Најголемиот дел налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex или DHL Враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објекти се оштетуваат или се губат кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Големината или Одговара на Прашањата : Повеќето од нашите предмети се рачно изработени, на готови предмети можеби се разликуваат од околу 1-3cm во одредени мерења. Да се осигура дека вашиот објект се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши објекти со additonal ткаенина во чини да се овозможи мала големина модификација за да се направи лесно. Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да не контактирате директно Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот доби е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме да оставите позитивен feed back и 5-Ѕвезди е да сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.

Тип На Објект: Накит Сетови
Парична казна или Моден: Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис: Ѓердан/Earring/Алка/Прстен
Стил: Тренди
Пол: Жени,љубовници'
Бренд Име: Adixyn
Материјал: Кристално
Повод: Партија
Метали Тип: Цинк Легура На Злато Позлатен
Обликотшема: Круг
Накит Сетови Тип: Свадба Накит Сетови
Број На Модел На: 0825
Тип На Објект: Етиопските поставува
Повод: Годишнината Свадба Ангажман Подарок Партија
Земја: Африкански Нигерија Етиопската Кенија САД
Нето тежина: 75G

Додатоци на производи

Романтични Круг Се Зголеми Црвено Кубни Циркони Сетови, Обрачот Обетки / Pendant Ѓердан / Прстени 925 Печат Сребрена Боја Накит Свеж Со попуст
Исклучителна Круг Multicolor Камен Злато-Боја Нерѓосувачки Челик Прстен за Жените Трендовски Ангажман Свадба Накит CG1296 Свеж Со попуст
CC Класичен Накит Неколку Прстени За Мажите И Жените Титаниум Челик Љубители Мат Заврши Прстен Anello Oro Големина 4-14 CC927b Свеж Со попуст
Тренди Нигерија Свадба африкански монистра накит поставите Кралска Сина кристал ѓердан хривнија обетки Бесплатен превозот ВВ-291 Свеж Со попуст
PATICO Висок Квалитет на Женски 925 Sterling Silver Прст Прстени Со Бела Зелена Perple Црвена Сина 5 Боја Кристално За Избор Свеж Со попуст
PATICO Висок Квалитет на Женски 925 Sterling Silver Прст Прстени Со Бела Зелена Perple Црвена Сина 5 Боја Кристално За Избор

Материјал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини : 1 парче1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 д

DEN 103.00 153.60
Трговија На Големо Прстени Златна Боја Големи Женски Прстен Бесплатен Превозот Бренд Топла Продажба Трендовски Жените Свадба Свеж Со попуст
Топла висок квалитет позлатен сребрен накит поставите класичен шарм капките вода pendant ѓердан нараквици прстен, обетки S223 Свеж Со попуст
Прекрасна Бранеа Едноставен Прстен Едноставна Опал Форма Пластовидно Отвори Anillos За Жени, Деца 925 Sterling Silver Геометриски Свеж Со попуст
Моден Кристално Срце Сребрен Прстен за Жени, Свадба Бенд Ангажман Кубни Циркон Евтин Накит Подароци Anel де Prata J391 Свеж Со попуст
2017 најновите Модни Накит од не ' Рѓосувачки Челик Исполнет Круг Камен Извртени zetting Прстен главата додатоци ME006 Свеж Со попуст
Продажба на позлатен сребрен накит поставите темперамент шарм зголеми цвет pendant ѓердан нараквици прстен Студ Обетки S296 Свеж Со попуст
Nuncad Сина Камен Волфрам Прстен Свадба Бренд 8ММ Волфрам Карбид Прстени за Мажи Накит Со Подарок Кутија Свеж Со попуст
Nuncad Сина Камен Волфрам Прстен Свадба Бренд 8ММ Волфрам Карбид Прстени за Мажи Накит Со Подарок Кутија

Накит ИнформацииБренд Име NuncadМетал Волфрам ЧеликМетал печат Волфрам карбидШирина 8ММБрој на модел на T0

DEN 456.00 911.04
JEXXI Австриската Кристал Прстени За Жените Мода 925 Фунта Сребрена Свадба Ангажман Предлог Прстен Додаток Anillos Bague Свеж Со попуст
2017 Златна Боја Приврзоци & Ѓердан Студ Обетки Сина Природен Камен Кубни Циркони Кристал Романтична Свадба Накит Сетови Свеж Со попуст
Pera CZ Голем Круг Кубни Циркони Луксузни Свадба Свадба Кралска Сина Камен Ѓердан И Обетки Накит Сетови За Невести J126 Свеж Со попуст
ELESHE Пластовидно Трага Ѕвезда Сребрени Прстени За Жените Свадба 925 Sterling Silver Прст Прстени Ангажман Женски Оригиналниот Свеж Со попуст
Квалитетот Луксузни D Метални Прстени Големи Циркони Жените Се Зголеми Злато Метал Прст Прстени За Девојки Свадби Невестата Свеж Со попуст
Andara Врвен Квалитет Жолто Злато CZ Свадба Прстен 24K Златна Боја Класичната Elgant Накит R023 Свеж Со попуст
Andara Врвен Квалитет Жолто Злато CZ Свадба Прстен 24K Златна Боја Класичната Elgant Накит R023

Предмети : Врвен Квалитет Жолто Злато CZ Свадба Прстен 24 K Златна Боја Класичната Elgant Накит Нова Мода Наки

DEN 169.00 209.28
Ajojewel 7-9 Луксузни Свадба Накит Австрија Кристал & Чешка Кристал Се Зголеми Златна Боја Двојно Срцето Прстен Свадба Декорација Свеж Со попуст
2017 Луксузни Чиста 925 Фунта Сребрен Накит CZ Кубни Циркони Прстени Свадба Ангажман Свадба Накит Снабдувач Свеж Со попуст
2017 Луксузни Чиста 925 Фунта Сребрен Накит CZ Кубни Циркони Прстени Свадба Ангажман Свадба Накит Снабдувач

Материјал : 925 Фунта Сребро,Кубен ЦиркониНИ Големина : 7.8.9Тежина : 3.7 Грам1 Целосна плаќањето мора да се из

DEN 135.00 270.24
Врвен Квалитет 925 Sterling Silver Јасно CZ 4 Ноктот Pendant Накит Сетови За Жените Булчински Свадба Подароци Свеж Со попуст
Врвен Квалитет 925 Sterling Silver Јасно CZ 4 Ноктот Pendant Накит Сетови За Жените Булчински Свадба Подароци

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и кубни циркониКоличини

DEN 178.00 268.80