Висок квалитет 5 Алатка нож Јапонски VG10 Дамаск кујнски нож Мулти-цел Универзален нож Micarta се справи со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Висок квалитет 5 Алатка нож Јапонски VG10 Дамаск кујнски нож Мулти-цел Универзален нож Micarta се справи со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

40 %

DEN 1198.00

DEN 1996.32

Свеж

Во магацинот


Име на производ : 5 инчи комунални нож.
Параметри : должина : 230 mm, должина на ножот : 115 mm, ножот дебелина : 1.9 мм, ножот ширина : 24mm, нето тежина : 80.8 g.
Материјал : Јапонија Дамаск мулти-слој челик & челик VG10 core одделение материјал.
Се справи со : Шпанија Micarta, огледало светлина обработка. Користите за долго време не да ги искривуваат, не се избледени, не се намалила, невкусна заштита на животната средина.
Цврстина : 60-62 HRC
Карактеристики : остар и издржливи; Супер анти - ' рѓа; Светлина energ
Занает : multilayer Дамаск челик гради и огледало полски,
карактеристики : висока густина, многу остра, висока цврстина, висока цврстина, прилично удобно, високо-одделение,итн.
Острината на ниво : ниво на сечење сила : 6.0-8.0 N меѓународните стандарди
Пакување : подарок кутија со рака, црна картонот (shockproof, притисок одбрана, mouldproof)

Тип: Ножеви
сертификација: CIQ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ
Функција: Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На: COCX-WY
Бренд Име: xinzuo
Нож Тип: Комунални Ножеви
Материјал: Дамаск Челик

Додатоци на производи

Мултифункционален Нерѓосувачки Stee Qiecai 5 Групи Шредер Slicers Во Ленти Уред Grater Намали Компири, Морков И Краставица Жица Свеж Со попуст
SUNNECKO 7 инчен Дамаск Santoku Нож Јапонски Челик VG10 Силен Ритам Сечилото Кујнски Ножеви Pakka Дрво се Справи со Готвач Slicer Свеж Со попуст
Метал полирање тркала 150*25мм 7p Не ткаени абразивен Најлон Влакна полирање тркала Абразивни диск Свеж Со попуст
Метал полирање тркала 150*25мм 7p Не ткаени абразивен Најлон Влакна полирање тркала Абразивни диск

Поле на примена : авиони, автомобили и други делови на обработка на сите видови на метални површински тр

DEN 358.00 895.20
SUNNECKO 5 инчен Комунални Нож Дамаск се Намали Остри Кујнски Ножеви Јапонски VG10 Челик Сечилото G10 се Справи со Повеќенаменски Свеж Со попуст
SUNNECKO 7 Дамаск Santoku Нож Јапонски Челик VG10 Силен Ритам Сечилото Кујнски Ножеви Pakka Дрво се Справи со Готвач Slicer Свеж Со попуст
SUNNECKO 7 Дамаск Santoku Нож Јапонски Челик VG10 Силен Ритам Сечилото Кујнски Ножеви Pakka Дрво се Справи со Готвач Slicer

Добредојдовте на "Sunnecko" Професионални Прибор Продавница! Како Директна Фабриката за Производство, Ние в

DEN 2160.00 4319.52
Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Шема Кујна Knive Нерѓосувачки Челик Сечење Готвење Готвач Исецка На Коските Нож За Зеленчук, Свеж Со попуст
Huiwill Супер квалитет 7 Јапонски АНИ-8 од нерѓосувачки челик кујнски Santoku/готвач Јапонски нож со двојно фалсификувани G10 Свеж Со попуст
2017 SUNNECKO 7 Секира Нож Јапонски VG10 Челик Сечилото Кујнски Ножеви Остар Жилет Сечење G10 Рачка За Готвач Готвење Алатки Свеж Со попуст
Дрвени Буковата Тесто Сечкање Сирење Сечење Одбор 3 Големини За Печење Блок Свеж Со попуст
Дрвени Буковата Тесто Сечкање Сирење Сечење Одбор 3 Големини За Печење Блок

1 ПлаќањеПлатформата поддржува купувачи преку кредитна картичка (ЈЕНИ $канал и канал), Web Money (WM),ТТ, Qiwi, Weste

DEN 739.00 1344.00
Кујна Paring ножеви 3456 инчен Квалитет Нож Керамички Нож Поставува со Стојат Timhome Бренд готвач ножеви кујнски алатки Свеж Со попуст
Sanying 10pcs Апекс острилка дијамант острило Замена острило 80 120 200 400 500 600 800 1000 1500 2000 Ронки 150*20mm Свеж Со попуст
Sanying 10pcs Апекс острилка дијамант острило Замена острило 80 120 200 400 500 600 800 1000 1500 2000 Ронки 150*20mm

Материјал : Железо + дијамант + пвц ABS база (Многу мазни на ABS плоча )Големина : 160x23x8mm Надворешниот големин

DEN 1614.00 1698.72
LDZ 9Cr15MoV Нерѓосувачки Челик Kitcchen Готвач Остар Нож Јапонски Кујнски Ножеви Месо, Овошје и Зеленчук Cuter Секира Готвење Свеж Со попуст
ERMAKOVA Сет од 4 Флексибилни Пластични Сечкање Блок Мат Шарени Кујна Сечење Одбор Nonslip Антимикробна со Храна Икони Свеж Со попуст
XINZUO НОВИ 5 инчен santoku нож 67 слоеви Кина Дамаск челик кујнски нож висок квалитет со Pakka дрво се справи со БЕСПЛАТЕН Свеж Со попуст
Liang Da 6 инчен Boning Нож 63 Слоеви Јапонски VG10 Дамаск Челик Остри кујнски ножеви Сечилото Pakka Дрво се Справи со Готвење Свеж Со попуст
Живописни Панда Пластични Вода Одбивни Кујна Морон Вода Поздравниот Чувари Заштитник контра salpicaduras де agua Свеж Со попуст
Живописни Панда Пластични Вода Одбивни Кујна Морон Вода Поздравниот Чувари Заштитник контра salpicaduras де agua

Живописни Панда Пластични Вода Одбивни Кујна Морон Вода Поздравниот Чувари Заштитник контра salpicaduras де

DEN 79.00 119.04
XINZUO 5 инчен комунални нож 67 слоеви Јапонски Дамаск кујна G10 се справи со овошје нож готвење ножеви бесплатен превозот Свеж Со попуст
Дијамант пенкало за мелење тркала поправка Мелење камен пенкало 10мм(3/8) 1.00 КТ Свеж Со попуст
Дијамант пенкало за мелење тркала поправка Мелење камен пенкало 10мм(3/8) 1.00 КТ

Големина : месо тело со Дијаметар : 10мм (3 / 8") Должина : 2 "(50mm)пакет вклучувајќи : 1 buc вежба малку

DEN 328.00 410.40