CN-0RU477 0RU477 RU477 Главниот одбор За Dell XPS M1530 Лаптоп плоча 48.4W101.011 PM965 G84-601-А2 256M DDR2 Слободен ПРОЦЕСОР

CN-0RU477 0RU477 RU477 Главниот одбор За Dell XPS M1530 Лаптоп плоча 48.4W101.011 PM965 G84-601-А2 256M DDR2 Слободен ПРОЦЕСОР

5 %

DEN 2964.00

DEN 3120.00

Свеж

Во магацинот


CN-0 RU477 0 RU477 RU477 Главниот одбор За Dell XPS M1530 Лаптоп плоча 48.4 W101.011 PM965 G84-601-А2 256 M DDR2 Слободен ПРОЦЕСОР
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Матичната плоча е Тестиран пред да се испрати,би можеле да бидете сигурни дека тоа работи добро.
2.Ако најдете било каков проблем по geting плоча,контактирајте со нас прво проверете го вашето другите делови, ако е во ред!
3.Ние им даде на 2 месеци гаранција за вас.гаранција почне откако ќе добиете пакет.

Чипсет Производител: Intel
Тип Socket: Socket 478
Пристаништа: Wifi,Ethernet,VGA
Примена: Лаптоп
Форма Фактор: CEB
Максимална Ram Капацитет: 4 GB
Хард Диск Интерфејс: SATA
Чипсет: Intel G965
Пакет: Yes
Тип на ПРОЦЕСОР: Intel
Меморија Тип: DDR3
FSB / ХТ: MHZ
Меморија Банка: 2 DDR2 DIMM
Бренд Име: NOKOTION
Форма Фактор: ATX
Објектот Состојба: Реновирана
Меморија канал: Двојно
Број На Модел На: M1530
Со ПРОЦЕСОРОТ: Yes
Место на Потекло: Кина (Главниот одбор)
Conditon: Работат и се скоро нови
Гаранција: 2 Месец
Објектот Состојба: Скоро Нови
Поддржува Прикаже Излез: Yes
Проширување Слотови: WIFI
Повеќе Графички Картички: Не е поддржано
Интерфејс Тип: S/PDIF Коаксијален
Производи Статус: Акции
Главниот Одбор Платформа Тип: Intel

Додатоци на производи

Barrow G1/4 14mm Тешко Цевка Конектор за Монтажа TYKN-K1410 V4 Свеж Со попуст
Barrow G1/4 14mm Тешко Цевка Конектор за Монтажа TYKN-K1410 V4

За BarrowBARROW бренд е посветена на создавање на најсоодветен за вашите производи Високо квалитетни суровин

DEN 134.88
Лаптоп ПРОЦЕСОР фан & Heatsink ладење вентилатор за Panasonic СП-W7 T8 T9 W9 W8 W7 СП-T7 Y7 MCF-P03PAM05 2PIN MCF-P03PAM05-2A Свеж Со попуст
Лаптоп ПРОЦЕСОР фан & Heatsink ладење вентилатор за Panasonic СП-W7 T8 T9 W9 W8 W7 СП-T7 Y7 MCF-P03PAM05 2PIN MCF-P03PAM05-2A

Забелешка : Поради различни производство серија Можеби лекот ќе се малку поинаква сликата Но, тоа може

DEN 676.00 768.00
За WIFI Мрежа Картичка Intel Pro/Безжична 2200BG 802.11 B/G Мини PCI За Toshiba За Dell Z09 Капка брод Свеж Со попуст
За WIFI Мрежа Картичка Intel Pro/Безжична 2200BG 802.11 B/G Мини PCI За Toshiba За Dell Z09 Капка брод

Intel® PRO / Безжична Мрежна Конекција е интегриран уред за Безжична LAN (WLAN) решение за Intel® Centrino® processor технол

DEN 98.00 118.56
LGA3647 тесен 2u heatsink за 2u/ 3u/4u/работна станица серверот термички CPU ладилник 3647-2UCAN Свеж
LGA3647 тесен 2u heatsink за 2u/ 3u/4u/работна станица серверот термички CPU ладилник 3647-2UCAN

LGA3647 Тесен 2u серверот heatsink 36472 UCAN CPU ладилникСпецификација : 3647 2 U Тесен Heatsink за 2 U / 3 U / 4 U / работна Станица

DEN 1622.40
2 парчиња Gdstime 9 Ножеви DC 12V 50mm x 10мм 5cm Brushless Вентилаторот за Ладење 50x50mm 2Pin 5010 Мали Радијатор Свеж Со попуст
2 парчиња Gdstime 9 Ножеви DC 12V 50mm x 10мм 5cm Brushless Вентилаторот за Ладење 50x50mm 2Pin 5010 Мали Радијатор

Gdstime DC 12 V 2 Pin Вентилаторот за Ладење 50x50x10mmПараметри : Димензии : 50x50x10mm Конектор : XH2.542 P Оценет Напон : DC : 12 V

DEN 270.00 306.72
Лаптоп ПРОЦЕСОР ладење вентилатор за Sony Vaio VPCL11M1E 300-0001-1142 UDQF2RH57DF0 UDQF2RH58DF0 UDQF2RH55DF0 UDQF2RH53DF0 UDQFZRH06DF0 Свеж Со попуст
Лаптоп ПРОЦЕСОР ладење вентилатор за Sony Vaio VPCL11M1E 300-0001-1142 UDQF2RH57DF0 UDQF2RH58DF0 UDQF2RH55DF0 UDQF2RH53DF0 UDQFZRH06DF0

Се обрне внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Лаптоп процесор ладење вентилато

DEN 401.00 456.00
KEFU X555LD За ASUS W519L X555LP лаптоп плоча R557L I3-4010U одговара за rev2.0/rev3.3/rev1.1 новата матична плоча тестирано Свеж Со попуст
KEFU X555LD За ASUS W519L X555LP лаптоп плоча R557L I3-4010U одговара за rev2.0/rev3.3/rev1.1 новата матична плоча тестирано

Имаме професионален тим од инженери и тестери кои ќе ви обезбеди со најдобрите производи и услуги (ова е

DEN 7752.00 8160.00
DIY Thermoelectric Кулер за Ладење на системот phlx разладниот систем за полнење heatsink Peltier кулер радијатор фанови ладење Свеж Со попуст
DIY Thermoelectric Кулер за Ладење на системот phlx разладниот систем за полнење heatsink Peltier кулер радијатор фанови ладење

На предмети мора да биде во оригиналните услови како што ги примате.Ако не сте задоволни со нашата служб

DEN 996.00 1199.52
Оригиналниот P32F-12P EAX64560501 (1.7) E247691 Моќ Одбор тестирани работи добро Свеж
Оригиналниот P32F-12P EAX64560501 (1.7) E247691 Моќ Одбор тестирани работи добро

производите се оригинални втора рака производ , се преку строга тест од 100% Ве молиме остатокот увери ку

DEN 2736.00
1pcs 120mm 120x120x25mm 12025 Топката Компјутер DC Ладење Случај Фан Heatsink 2Pin 24V Свеж Со попуст
1pcs 120mm 120x120x25mm 12025 Топката Компјутер DC Ладење Случај Фан Heatsink 2Pin 24V

PC компјутер heatsink cpu ладилник радијатор фан процесори моторни фан на Издувните гасови вентилатор, Вентил

DEN 405.00 460.32
Нови BA31-00108A За Samsung NP300V5A NP305V4A NP300E5C NP305V4Z NP300E45 Процесорот Вентилаторот за Ладење DFS602205M30T FB2F Свеж
Нови BA31-00108A За Samsung NP300V5A NP305V4A NP300E5C NP305V4Z NP300E45 Процесорот Вентилаторот за Ладење DFS602205M30T FB2F

100% Сосема Нов И оригинален Висок Квалитет Како на слика ве Молиме проверете ги и модел и слика пред купу

DEN 319.68
НОВ Лаптоп, Ладење Вентилатор За HP DV6-2000 DV6-2100 Heatsink PN:579158-001 Ладилникот/Радијатор Замена Поправка Свеж Со попуст
НОВ Лаптоп, Ладење Вентилатор За HP DV6-2000 DV6-2100 Heatsink PN:579158-001 Ладилникот/Радијатор Замена Поправка

Објектот Спецификација : Лаптоп ПРОЦЕСОР вентилаторот за Ладење на ПРОЦЕСОРОТ Замена за HP DV62000 DV62100(Heatsink

DEN 845.00 1056.00
Лаптоп ПРОЦЕСОР Кулер Вентилатор за DELL 15R 5520 7520 5525 7520-4156 7520-6594 7520-6600 7520-7052 7520-6617 V3560 MF60120V1-C531-G99 Свеж Со попуст
Лаптоп ПРОЦЕСОР Кулер Вентилатор за DELL 15R 5520 7520 5525 7520-4156 7520-6594 7520-6600 7520-7052 7520-6617 V3560 MF60120V1-C531-G99

Се обрне внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Лаптоп процесор ладење вентилато

DEN 296.00 336.00
5 парчиња многу JST Женски JR FUTABA Серво Машки Конектор Адаптер РК Свеж
5 парчиња многу JST Женски JR FUTABA Серво Машки Конектор Адаптер РК

3 P JST Женски JR FUTABA Серво Машки Конектор Адаптер РКТежина : 10g / еезПакување Вклучуваат : 5 компјутери1.Произ

DEN 306.72
Оригиналниот моќ одбор 32LX2R-ТЕ ТВ моќ панел YP2632T 05.02.16 YP2632T-T101 за LG Свеж
Оригиналниот моќ одбор 32LX2R-ТЕ ТВ моќ панел YP2632T 05.02.16 YP2632T-T101 за LG

Производите се оригинални втора рака производ , се преку строга тест од 100% Ве молиме остатокот увери ку

DEN 3480.00
SUNON maglev фан KDE2404PKV1 4020 4CM 24V 1.2 W напојување axial вентилаторот за ладење Свеж Со попуст
SUNON maglev фан KDE2404PKV1 4020 4CM 24V 1.2 W напојување axial вентилаторот за ладење

Бренд SUNONГолемина 40x40x20mmИмајќи MaglevНоминална напон : 24 VОперативен Напон 13 V24 VЕлектрична струја 1.2 WБрзина

DEN 474.00 623.52
Barrow 12V RGB 17w пумпа за Вода поставува вода за ладење, пумпа за систем за ладење пумпа за вода компјутер брзина SPB17-МИНИ Свеж Со попуст
ЖЕШКО ВО БРАЗИЛ РУСИЈА... АКЦИИ +ВЕТИ ДЕКА ЌЕ РАБОТИ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 0XV36V ЛАПТОП ПЛОЧА ЗА DELL VOSTRO 3550 ЛАПТОП КОМПЈУТЕР Свеж Со попуст