Бесплатен превозот Банана 4.0 конектор JR.Futaba EC3 Tamiya JST РК lipo Т plug батеријата мултифункционален кабелски инсталации кабел

Бесплатен превозот Банана 4.0 конектор JR.Futaba EC3 Tamiya JST РК lipo Т plug батеријата мултифункционален кабелски инсталации

40 %

DEN 247.00

DEN 412.32

Свеж

Во магацинот

0 конектор JR. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Ние ќе го следат вашата цел и се вратам на вас побрзо. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Машки XT60 16 AWG силикони жица L=150 MM
7. Постојат noexceptions! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Споделување нашата продавница да се Facebook,Twitter,VK,Pinterest,Google плус ект , 4 . Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира. Транспорт низ целиот свет. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса. Време На Испорака :
1. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. (Освен некои земји ue apo / fpo) 2. Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Контактирајте не преку порака или trademanager , ни испратите екран шут,ќе добиете бесплатен подарок од нас. Машки Деканот 16 AWG силикони жица L=150 MM
6. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
.Скенира QR код. Ние само брод да се потврди цел адреси. Машки EC3 16 AWG силикони жица L=150 MM
8. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфичната причина за враќање, и вашата цел ID.
Гранка линии :
1. Машки TRX ,16 AWG силикони жица L=150 MM
2. Ограничена Гаранција : 12 месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот).0 MM златна конектор) Вкупна должина : 300ММ
Главната жица :
14 AWG црвена /црна силикони жица 150 MM со Машки 4. Тековната обработени налози по плаќање на проверка. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата за износот на приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако 'објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и ќе не issuea наплата или замена за вас. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот на приемот. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Женски Futaba 22 AWG силикони жица L=150 MM
5.0 MM банана приклучок .додадете нашата продавница на вашата омилена продавница, 3 . Машки JST 20 AWG силикони жица L=150 MM
4.
Бесплатен превозот Банана 4. Додатоци доаѓаат со гаранција гаранција.Futaba EC3 Tamiya JST РК lipo Т plug батеријата мултифункционален кабелски инсталации кабел
Конектор Адаптер , 8 во 1 приклучок (Декан, EC3 , Tamiya , TRX ,XT60 ,JST ,Futaba,4. Машки Tamiya 16 AWG силикони жица L=150 MM
Мулти-функција 8 во 1 приклучок адаптер се користи за РК полнач ,РК батеријата ,тоа да биде во можност да приклучок директно помеѓу полнач и batteris ,стабилна струја , се задржи на високо тековната полнење и повеќе стабилен
1 . Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Употреба: Возила & Remote Control Играчки
Големина: 6*3*2cm
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди: Батеријата
Бренд Име: Dreameagle
Алатка Материјали: Сечење
Број На Модел На: multifunctiona кабел
За Возило Тип: Авионите
РК Делови и Accs: Конектори/Жици
Материјал: PU
Четири тркала Атрибути: Монтажа
Технички параметри: Вредност 3
Надградба На Делови/Додатоци: кабел
is_customized: Yes

Додатоци на производи

TCBWORTH LiPo Батеријата 6S 22.2 V 3300mAh 40C Max 80C RC Хеликоптер За РК Авион Quadrotor Летало Автомобил брод Камион Li-ion Свеж Со попуст
TCBWORTH LiPo Батеријата 6S 22.2 V 3300mAh 40C Max 80C RC Хеликоптер За РК Авион Quadrotor Летало Автомобил брод Камион Li-ion

TCBWORTH LIPO БАТЕРИЈАТАTCBWORTH РК Li Po Батеријата 6 S 22.2 V 3300m Ah 40 C Max 80 C За RC Хеликоптер Авион Автомобил Брод Летало

DEN 1893.00 2280.00
4WD Надгради Конверзија КОМПЛЕТ за 1/5 MCD Smartech FS Кинг конг чудовиште камион одговара за FS10803 FS10203 FS10903 FS10904 Свеж Со попуст
4WD Надгради Конверзија КОМПЛЕТ за 1/5 MCD Smartech FS Кинг конг чудовиште камион одговара за FS10803 FS10203 FS10903 FS10904

Пред да се врати, ве Молиме да ги сликата и испратете ја на нас, прво, ви Благодарам Купувачот е задолжен

DEN 4368.00 4799.52
2P РК Алуминиум Заден амортизер 110MM Одговара Traxxas коса црта 4x4 SLA015 Свеж Со попуст
2P РК Алуминиум Заден амортизер 110MM Одговара Traxxas коса црта 4x4 SLA015

Карактеристики : 100% Сосема НовДелови Име : Шок АпсорберДел Број : SLA015Дупка до Дупка (Компресирани) : 80 MMДу

DEN 547.00 575.52
10pcs/многу Најлон Пластични Гром Рака Палецот Завртка M4 M5 M6 За РК Авионски Лет Модел Свеж Со попуст
10pcs/многу Најлон Пластични Гром Рака Палецот Завртка M4 M5 M6 За РК Авионски Лет Модел

Достапни големина се М4 L30and M6 L50,М5 не е сега на располагањеНапомена : Нашата болт е БС (British Standard), тие не се

DEN 52.00 73.44
100mmX250mmX0.3мм РК Карбонски Влакна Плоча Панел Лист 3K Обичен Ткаат Сјајни Топла Свеж
100mmX250mmX0.3мм РК Карбонски Влакна Плоча Панел Лист 3K Обичен Ткаат Сјајни Топла

100mm X250mm X0.3мм 100% РК Карбонски Влакна Плоча Панел Лист 3 K Обичен Ткаат Сјајни Топла100% јаглерод влакнаГолем

DEN 405.60
1PC H1.5mm/2.0 mm/2.5 mm/3.0 mm Справи со Ален Хексадецимален Screwdrivers Копче Возачот Алатка За РК Автомобил/Хели HPI HSP Свеж Со попуст
1PC H1.5mm/2.0 mm/2.5 mm/3.0 mm Справи со Ален Хексадецимален Screwdrivers Копче Возачот Алатка За РК Автомобил/Хели HPI HSP

Кога ќе го добиете производот наиде на проблем или не ви се допаѓа овој проект, ве молиме контактирајте

DEN 122.00 143.52
2017 DXF Добар Квалитет Lipo Батеријата 11.1 V 3S 12000MAH 25C-50C РК AKKU Bateria за Авион, Хеликоптер Брод FPV Летало UAV Свеж Со попуст
2017 DXF Добар Квалитет Lipo Батеријата 11.1 V 3S 12000MAH 25C-50C РК AKKU Bateria за Авион, Хеликоптер Брод FPV Летало UAV

2017 DXF Добар Квалитет Lipo Батеријата 11.1 V 3 S 12000 MAH 25 C50 C РК AKKU Bateria за Авион, Хеликоптер Брод FPV Летало UAVЗА DXFDXF

DEN 2941.00 3268.32
Filberglass Најлон 5x4.5 5045 Г.С. CCW GEMFAN Пропелер Реквизити за мал Четири Мулти-Copter 10 Пар/Многу FPV DIY Додаток Свеж
Filberglass Најлон 5x4.5 5045 Г.С. CCW GEMFAN Пропелер Реквизити за мал Четири Мулти-Copter 10 Пар/Многу FPV DIY Додаток

Тоа е лесно, брзо и врвот погодно за вашиот бизнис.Како да се откажат превозот1.П : јас сум препродавач,ја

DEN 572.16
4PCS Оригинални Walkera Родео 150 Пропелери ножеви резервни делови Родео 150-Z-01 Црна боја Свеж
4PCS Оригинални Walkera Родео 150 Пропелери ножеви резервни делови Родео 150-Z-01 Црна боја

4 PCS Оригинални Walkera Родео 150 Пропелери ножеви резервни делови Родео 150Z01 Црна бојаПакетот вклучува : Г.С...

DEN 383.52
1-10pcs 7mm ODX 6mm IDX 500MM 3k Карбонски влакна цевка/Јаглерод Цевки/доставувачот/цевка/влакна цевка 7*6 (Фабрика места) крило Свеж Со попуст
ХГ P401/P402/P601 РК Делови за Автомобили Чадор Опрема H01001 Свеж
ХГ P401/P402/P601 РК Делови за Автомобили Чадор Опрема H01001

Опис : Бренд Име : ХГТочка Име : ХГ P401 402 601 Чадор ОпремаПредмет Бр : H01001Материјал : АлуминиумскиУпотреба : Р

DEN 167.52
Rctimer A3548/4 3548 1100KV Outrunner Brushless Мотор 4.0 mm Вратило компатибилен 3-6S LiPo/70A ESC FPV Multirotor Quadcopter Свеж
Rctimer A3548/4 3548 1100KV Outrunner Brushless Мотор 4.0 mm Вратило компатибилен 3-6S LiPo/70A ESC FPV Multirotor Quadcopter

Rctimer A3548 / 4 1100 KV Outrunner Brushless Мотор (Вратило 4.0 mm) Spec.Модел Бр : A35484KV : 1100Тежина : 156gМоторни Димензии : 3548mmВратил

DEN 1465.92
2 парчиња/многу 270 степен 15kg/17kg Biaxial Дигитални Серво LDX-227 Висок вртежен момент Метал Опрема За Android манипулатор Свеж
50 пара 4.0 mm Златен Куршум Конектор Приклучок РК батеријата Свеж
50 пара 4.0 mm Златен Куршум Конектор Приклучок РК батеријата

50 пара 4.0 mm Златен Куршум Конектор ПриклучокПоврземе РК Батеријата за ЕлектронскиПоврземе Brushless мотор з

DEN 623.52
Искра Plug Капи и Ракавици 90 степени за NGK CM6 10ММ Комплет РК Мотор Свеж
4pcs Smart Автомобил Модел Робот Пластика Гума Тркала 65x26mm за arduino Свеж
4pcs Smart Автомобил Модел Робот Пластика Гума Тркала 65x26mm за arduino

На Големина на Тркало : 65x26mm : wight : 42g Пакет се Вклучени : 1pcs x Arduino smart Автомобил Робот Пластика Гума Тркала

DEN 235.20