Бебе Девојки и Момчиња Патување Стол Секојдневен Количка за Кочии Дневна Младата Пати до Седиштето со Појас и Играчките се Подарок за Бебето cadeira став

Бебе Девојки и Момчиња Патување Стол Секојдневен Количка за Кочии Дневна Младата Пати до Седиштето со Појас и Играчките се Подарок

19 %

DEN 2138.00

DEN 2640.00

Свеж

Во магацинот

Трговија Менаџер : cn102686965
Подарок За Бебе Бебе бебе патување стол бебе секојдневен кочии салон бебе седиште за Дете стол пати до детското седиште
Пати до детското седиште целосно собрани со 2-брзина на вибрации и музика!
Набори станот за складирање
3 позиција полулегнал backrest
2 забавна активност играчки се во прилог да се забавува бебе
Indudes патување случај со ajustable рака, Идеални за патување и складирање
Одговараат за нов родено бебе да 25lbs бебе
Indudes патување случај со ajustable рака, Идеални за патување и складирање
Плаќање :
Прифати Зачувам и банкарски трансфер.
Испорака :
Сите нареди предмети ќе бидат испратени до вашиот превозот адреса (ве молиме потврдете ја вашата адреса пред потврдување на нарачката) во рок од 3 дена по приемот на плаќање. Нашите превозот internews, Кина Пост Воздух Mail, EMS, UPS-от, DHL, Fedex, ТНТ итн. Ве молиме изберете еден од превозот услуга што сакате.
Гаранција :
Ние сме среќни да го замени погрешни стоки.
Политика За Наплата :
ако било предмети пронајдени се неисправни, ти си повеќе од добредојдена да контактирате со нас за наплата во рок од 7 дена по карго испорака. Бидејќи вредноста на облека обично не е доста висока во споредба со превозот цена, ние ќе го цениме ако може да се земе слика на неисправни предмети и ние може директно да се компензира истите предмети на вашата следна цел.
Повратни информации :
јас . Ние се потпираме на нашите Alibaba углед и задоволство на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас, ве молиме да ни остават добар фидбек, ако сте задоволни со нашата облека и услуги на клиентите.
ii . Ние се грижиме за нашите ценети корисници , во случај на било незадоволителен, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации и да ни даде можност да се решаваат проблемите. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.

боја: Сина, Розова
Тип: чаир
Шаблон Тип: Цврста
Возраст Опсег: 13-18 МИЛИОНИ,7-9M,10-12M,0-3М,4-6M
сертификација: n/v
Материјал: Пластични
Број На Модел На: BF612
боја: сина или розева боја
Максимален капацитет мечка: 11kgr

Додатоци на производи

Електрични Бебе Кревет Лулка Замав Контролер Со Надворешно Напојување Phsical Замав Без Зрачење Бебе Mammy Nanny Свеж Со попуст
Електрични Бебе Кревет Лулка Замав Контролер Со Надворешно Напојување Phsical Замав Без Зрачење Бебе Mammy Nanny

Електрични Бебе Кревет лулка замав контролер со надворешна сила и phsical замав Без зрачење СПЕЦИФИКАЦИИ е

DEN 3432.00 3771.84
Бебе Преносни Седиште Деца Хранење Стол за Дете Доенче Појасот бустер Седиште Хранење Висок Стол Подигнат Превозникот BB0029 Свеж Со попуст
Фиат ПП пластични Chidlren Highchair За Dinning Стол бебе висок стол со прилагодливи отстрани послужавник и мат CE Беше Одобрен Свеж Со попуст
2 -6 Години Деца Деца Прекрасна Преносни Цртан филм Мечка Симпатична Играчки ПВЦ Гумени Троседот Стол Седиште Свеж Со попуст
Бања седиштето Јадење Стол Бебе Гумени Троседот pushchair бебе стол преносни Бебе седиште чаир се Игра Играта Мат троседот Деца Свеж Со попуст
Бебе Висок Стол За Деца Прилагодливи Хранење Стол Со СТП Кожа Cushi на Трпезариска Маса Со мулти-функција Highchair Количка Свеж Со попуст
Новороденче Студио Големина ПРЕТСТАВУВАЈЌИ ПЕРНИЦА Новороденче Poser Отоманската Beanbag Фото Проп Младата Poser 85CM Голема Свеж Со попуст
Бебе Гумени Стол ПВЦ Деца Седишта Троседот Пинк, Green Бања Места за Јадење Pushchair Младата Преносни се Игра Играта Мат Троседот Свеж Со попуст
Бебе Поддршка Седишта Троседот Симпатична Мека Животни во Облик на бебе Бебе Учење Да Седат на Стол Задржи Седи Удобно Држење Свеж Со попуст
Мулти-функција преносни количка за Патување надвор Менување пелени Исклучителна Mummy пакет различни боја Новороденчињата бебе Свеж Со попуст