Myopia Aspherical Смола 1.61 Јасно Рецепт Леќи Оптички Леќи За Очи УВ Заштита Анти-Рефлективен Слој Леќа

Myopia Aspherical Смола 1.61 Јасно Рецепт Леќи Оптички Леќи За Очи УВ Заштита Анти-Рефлективен Слој Леќа

DEN 1096.32

Свеж

Во магацинот

Стари очила ќе биде надвор од форма по долго време користење. Така, кога клиентите носат нови леќи, тие може да се чувствуваат малку вртоглавица или очите се чувствуваат непријатно. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме овозможи 5-9 работни дена за вашата пратка да пристигнат. Може да рецепт леќи се врати? Бидејќи сите на рецепт леќи бидат обработени според потреби на клиентите, тие не можат да бидат продадени по втор пат.
Answer : ___________________________ NOTE : товарни Задолжен ќе биде помал од Експрес Испорака,но не ќе имаат Следење на Број. Така, на рецепт леќи не може да се врати само доколку има проблеми со квалитетот. А Зошто нов рецепт леќи понекогаш ни натера да се чувствувате малку непријатно? 1.
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.Ви благодариме за вашето големо разбирање! Тоа ќе поминат ни 8~12 работни дена за да се произведе. Во споредба со стариот леќи, моќ била променета.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо.00 3) Сфера >0. Ако имате други сомнежи, ве молиме контактирајте го нашиот персонал! * Табелите подолу овие услови да Бидат сигурни дека за да се поврзеш со нашите вработени пред цел, ние ќе го промени вкупниот износ откако ќе се потврди.00 4) Со Призмата * Ако вашиот рецепт има NV или ADD ( додади) ( во Близина на Прилог ) , без CYL ( цилиндри ), леќата треба работилница, која чини Дополнителни Со двата CYL и ДОДАДЕТЕ , цената е -4,00 и ДОДАДЕТЕ , ние се обезбеди во внатрешноста прогресивна леќа, екстра цената е Под Услов Погоре, вие може да платите дополнителни трошоци тука :
Answer : ___________________________ NOTE : Нашата цена е разумно фабрика цена, монтажа леќи е бесплатно ако купите рамка и леќи од нас. 1) Сфера >-8. Ако сакате да испратите Кина Пост Воздух Mail, нарачки се испраќаат во рок од 1-2 работни дена од денот на исплата. Ако optometrist понуда што не се прецизни податоци во оптички рецепт (Rx), исто така, ова ќе направи да се чувствувате болест кога носат нов eyeglass.00 2) Цилиндар >-2.
Ние силно препорачува да се внимава испит на секои две години, или почесто ако забележите дека вашата визија е променето. Ако клиенти се користи за да носи независни носот подлога очила, тие може да се чувствувате малку непријатно кога тие промени да се носат нов пар очила поврзани со носот подлога. Cutomers може да се чувствувате малку непријатно, кога тие се носи нов пар очила, затоа што корисниците ги користеле за да не се во право форма на стари очила. (ние ќе има известување на веб-сајт)
1.com's центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Чекор 3) Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде
Чекор 4) Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.

Бренд Име: SunCristal
Пол: Мажи
Обложување: HMC
Леќи Материјал: Поли Styrene
Број На Модел На: GJP03
Тип На Објект: Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци: Леќи
Дијаметар: 72mm, 70mm
Обложување: UV400/HMC(Тешко Мулти Слој)/Анти-нула/Анти-рефлексија
моќност: плус, минус
Број На Модел На: 1.61 индекс
Fitable Рамка: Кратковидост, Читање
Рецепт За Потврда: Ве молиме оставете рецепт или контактирајте со нас
PD Барања: Потребно за Монтажа
боја: Транспарентен(Кристал)
превозот време: 7 работни дена/Измената на 14 работни дена

Додатоци на производи

Vintag Овална Eyeglass Рамки за Очила метални Ретро Очилата Оптички Свеж Со попуст
Vintag Овална Eyeglass Рамки за Очила метални Ретро Очилата Оптички

Големината на рамката : 140mmМост : 20mmЛеќа Ширина : 50mmЛеќа Вертикална : 45mmХрамот : 135mm Црна Бронза Сино Злато

DEN 460.00 575.52
500pieces=250pairs G тип на силиконски носот влошки push-во вид големина 10.5 mm 14mm очила додатоци Свеж
500pieces=250pairs G тип на силиконски носот влошки push-во вид големина 10.5 mm 14mm очила додатоци

Здраво! Добредојдовте на Howdy Оптика онлајн продавница!Howdy Оптика е професионална продавачот нудејќи шир

DEN 603.84
Хром Сребро Огледало Поларизирана Замена на Леќи За Crosshair 2012 очила за сонце Рамка УВА & UVB Заштита Свеж Со попуст
Хром Сребро Огледало Поларизирана Замена на Леќи За Crosshair 2012 очила за сонце Рамка УВА & UVB Заштита

Поларизирана Замена на Леќи за Crosshair 2012Објектот Карактеристики*Исполнет Јасност Поларизирана Филм**100% U

DEN 483.00 743.04
= КЛАРА VIDA = Компактен Виткање Читање Очила со Мини Флип Врвот Носење на Мажите и Жените +1 +1.5 +2 +2.5 +3 +3.5 +4 Свеж Со попуст
= КЛАРА VIDA = Компактен Виткање Читање Очила со Мини Флип Врвот Носење на Мажите и Жените +1 +1.5 +2 +2.5 +3 +3.5 +4

НА ОВАА ЛИСТА САМО ПРОДАЖБАТА НА СУПЕР ДОБРА ЦЕНА ЗА ПОВРАТНИТЕ ИНФОРМАЦИИ И СЕ НАДЕВАМ ДЕКА МОЖЕМЕ ДА И

DEN 487.00 955.20
БОБО ПТИЦА Нови Mens Гроздобер Зебра Дрво очила за сонце Женска Поларизирана UV400 Заштита Слој Огледало Дрво Сонце Очила во Свеж Со попуст
Chashma Сосема Чист Титаниум Eye Glasses Бамбус Дрво Очила Во Рамки Мажите Rimless Дрвени Наочари Свеж Со попуст
Chashma Сосема Чист Титаниум Eye Glasses Бамбус Дрво Очила Во Рамки Мажите Rimless Дрвени Наочари

FQA за Рецепт Леќи1 Можете да направите Очила според мојот Рецепт?Ние сме Професионални Наочари Снабдува

DEN 1114.00 1392.00
Највисок Квалитет Најсветлите Дизајн Бренд Rimless Не-завртка Свитлива Нога Чист Титаниум Оптички Очила Рамка Рецепт Очила Свеж Со попуст
Mooistar 3066D Гроздобер Стил Steampunk Очила Заварување Панк Очила Очила Cosplay Свеж Со попуст
Mooistar 3066D Гроздобер Стил Steampunk Очила Заварување Панк Очила Очила Cosplay

Гроздобер Стил Steampunk Очила Заварување Панк Очила CosplayФункција : 100% сосема нов и висок квалитет на Матери

DEN 177.00 205.92
Нови Жените Мода Мачка Очи Наочари Рамки Декоративни Eyewear рачно изработени Ацетат Спектакл Рамка Јасно Леќа Очила Свеж Со попуст
HDCRAFTER Жените Мачка Очи Поларизирани очила за сонце Дрвени Нозе Слој Огледало Сонце Очила Женски Твин-Греди Бренд Дизајн Свеж Со попуст
Зголемена Очила Шминка Читање Стакло Виткање Наочари Козметички Општи Свеж Со попуст
Зголемена Очила Шминка Читање Стакло Виткање Наочари Козметички Општи

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Корисно за жените кога тие сочинуваат Отстранлив леќа, л

DEN 97.00 115.20
TR90 Читање очила мажи жени Ultra light висока цврстина смола преносни со случајот +4.5 +5 +5.5 +6 +6.5 +7 +7.5 +8 на +12 Свеж Со попуст
TR90 Читање очила мажи жени Ultra light висока цврстина смола преносни со случајот +4.5 +5 +5.5 +6 +6.5 +7 +7.5 +8 на +12

НА ОВАА ЛИСТА САМО ПРОДАЖБАТА НА СУПЕР ДОБРА ЦЕНА ЗА ПОВРАТНИТЕ ИНФОРМАЦИИ И СЕ НАДЕВАМ ДЕКА МОЖЕМЕ ДА И

DEN 489.00 959.52
Желка очила за сонце IRON MAN 3 Matsuda ТОНИ Steampunk очила за сонце Мажите Огледува Браун Тебе МОДА очила за сонце Свеж Со попуст
Желка очила за сонце IRON MAN 3 Matsuda ТОНИ Steampunk очила за сонце Мажите Огледува Браун Тебе МОДА очила за сонце

Плаќање : * Ние можат Alipay тука* Сите големи кредитни картички се прифаќаат мисла безбедна уплатата EXCROWГа

DEN 349.00 685.44
2017 Ретро Алуминиум Магнезиум Очила За Сонце Поларизирани Леќи На Гроздобер Eyewear Додатоци Сонце Очила Возење Мажите Круг Свеж Со попуст