Facemile 9Pcs/set Пластични Фондан Дами Висока Пета Чевли Машина Притиснете Мувла Торта За Торта Декорација Алатки Втиснување Умира 52124

Facemile 9Pcs/set Пластични Фондан Дами Висока Пета Чевли Машина Притиснете Мувла Торта За Торта Декорација Алатки Втиснување

DEN 125.28

Свеж

Во магацинот


Материјал : пластика
Тип : торта алатка
Количина : 9pcs/set
Боја : автоматски
Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење!!! Почитувани, Ако го купите повеќе, јас ќе ви даде попуст или подарок. Добредојде !!!

Тип: Торта Алатки
Торта Алатки Тип: Десерт Декоратерите
сертификација: CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На: 52124
Функција: Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име: FACEMILE
Материјал: Пластични

Додатоци на производи

Силиконски Калап Брзини Занаети Декорирање Торта Бонбони Изработка на фондан силиконски калап за торта декорација Свеж Со попуст
Малиот Принц И Мала Принцеза Форма Торта Декорирање Алатки,Две Непослушен Деца Cookie Калапи За Печење,Директна Продажба Свеж Со попуст
Нови Дрвена Рачка 1Pc Не-стап Силикони Возен Pin Тесто Ролери Кујнски Алатки Тесто Одбори Свеж Со попуст
Нови Дрвена Рачка 1Pc Не-стап Силикони Возен Pin Тесто Ролери Кујнски Алатки Тесто Одбори

Сосема нов и висок квалитет Оваа силикони опфатени возен pin се направени од комбинација на силиконски и

DEN 129.00 153.60
4pcs/set висок квалитет на ноќта на Вештерките Ковчег и Черепот Фондан Торта Калапи за Кујна Печење Sugarcraft Декорација Алатки Свеж Со попуст
2 парчиња DIY Божиќ Загатка Срце Облик мувла Торта Нерѓосувачки Челик Колаче Машина Мувла бисквит Кујна Bakeware Слатки Додатоци Свеж Со попуст
FILBAKE 1PCS Круг Plicate во Облик на Црна Торта Тава за Печење Силиконски Калапи за Торта Декорирање Не-Стап Свеж Со попуст
FILBAKE 1PCS Круг Plicate во Облик на Црна Торта Тава за Печење Силиконски Калапи за Торта Декорирање Не-Стап

Опис : Материјал : храна безбедно силикониБоја : ЦрнаГОЛЕМИНА19*19*4cm / 7.4*7.4*1.5"Пакетот вклучува : 1* Круг Plicate

DEN 247.00 287.52
4PCS Пластични Автомобил Клипот Машина Торта Мувла Авион Бисквит Торта Декорација Фондан Воз Брод Колаче Машина за Печење Алатки Свеж Со попуст
Таа Љубов DIY Силикони Дијамант Конус Мувла Изработка на Накит Pendant Смола Комплет Мувла Занает Свеж
Таа Љубов DIY Силикони Дијамант Конус Мувла Изработка на Накит Pendant Смола Комплет Мувла Занает

Состојба : 100% Сосема Нов Кол : 1pcs Боја : Како на сликата покаже Материјал : Силикон Големина : (Приближно) Д

DEN 93.60
Дрвена врата форма фондан торта мувла чоколадо садови за кујна печење Силикони Шеќер Декорација Торта Алатка D427 Свеж Со попуст
100pcs/многу Bakewear за Еднократна употреба Тесто Крем Шлаг Торта Цевки Украсување Кеси Алатки Десерт Украси A041 Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Силикони Форма 5 indents Silform/Леб Мувла Silform Стаклени Влакна Печење Форма Flexipan Храна Одделение Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Силикони Форма 5 indents Silform/Леб Мувла Silform Стаклени Влакна Печење Форма Flexipan Храна Одделение

цел БојаЦрнаГолемина460x335x270mmНето Тежина125g( / +5g)Алинеја Бр.5Мувла ФормаПравоаголникIndnet Големина340x80mmМате

DEN 554.00 1007.52
Силиконски Калап 3D цвеќиња вкусен растенија остава печење Шеќер Занает Калапи Фондан DIY Торта Декорирање алатки T0794 Свеж Со попуст
1PCS Школки Форма Силикони Чоколадо Мувла Цртан филм Figre/торта алатки Сапун Мувла Sugarcraft Торта Декорација Мраз Калапи Свеж Со попуст
DIY срце облик на роза подарок кутија со рачно изработени чоколадо силиконски калап Вљубените сапун калапи арома камен габи, Свеж Со попуст
Животно Море Рак форма Силикони Фондан Сапун 3D Торта Мувла Cupcake Желе Бонбони Чоколадо Декорација Печење Алатка Габи FQ2192 Свеж Со попуст
6PCS Круг Бран Пластични Клипот Машина Фондан Торта Мувла Cupcake Колаче Тесто Чоколадна Бисквит Декорација Печење Алатка FQ2050 Свеж Со попуст
чај тава за готвење алатка фондан во Облик на печење DIY Торта Шеќер Силикони Занает Фондан Мувла Фах candymold D417 Свеж Со попуст
чај тава за готвење алатка фондан во Облик на печење DIY Торта Шеќер Силикони Занает Фондан Мувла Фах candymold D417

Бесплатен превозот чај тава за готвење алатка фондан во Облик на печење DIY Торта Шеќер Силикони Занает Ф

DEN 49.00 51.84
Ѕвезди Текстура втиснување акрилик Возен Pin Ѕвезди за шеќер занает Торта Фондан Тесто Декорација Алатки 51014 Свеж
Bakeware Алатка Празен Триаголник Форма Торта Topper Страни Stencils Пекарница Алатка Силикони Торта Мувла Чоколадо Мувла Торта Свеж Со попуст
Дрвени Печење Држи Тркалање Pin Фондан Паста Торта Ролери Прилагодливи Мултифункционален Врежана Ролери Мувла Торта Декорирање Свеж Со попуст
3PCS/Set Дама Облека Accessores Колаче Машина Поставите Капа Торба Висока Пета Чевли Метал Паста Декоративни Алатки DIY Кујна Свеж Со попуст
Силиконски Hibiscus цвет Petal Veiner & Машина Цвет Petal Машина Фондан Sugarcraft Метал Машина Торта Декорирање алатки Свеж Со попуст
Силиконски Hibiscus цвет Petal Veiner & Машина Цвет Petal Машина Фондан Sugarcraft Метал Машина Торта Декорирање алатки

Силиконски Hibiscцвет Petal Veiner & Машина Цвет Petal Машина Фондан Sugarcraft Метал Машина Торта Декорирање алаткиКар

DEN 191.00 239.04