Careaymade-Нов бренд Горниот слој Вистинска кожа кожени чевли за извоз на чевли плитки уметност ретро чевли удобни мрзливи чевли

Careaymade-Нов бренд Горниот слој Вистинска кожа кожени чевли за извоз на чевли плитки уметност ретро чевли удобни мрзливи чевли

5 %

DEN 1988.00

DEN 2092.80

Свеж

Во магацинот

Почитувани!Овој стил е поголем од вообичаеното.Ве молиме изберете еден поголем големина . Ви благодарам многу!
Мал СОВЕТ :
Кожени чевли за одржување, со цел да се направи кожени чевли за одржување на светла боја, конзистентен изглед; заштита на кожа мека и удобна носат перформанси, издржлив за да се заштитат стапалата и продолжување на работниот век на кожени чевли. Покрај тоа, исто така, треба да се обрне внимание на следниве точки.
(1) чевли не може да insolate и се пече. Кожени чевли vamp кожа страв изложеност, не може да биде блиску до шпорет или друг извор на топлина за сушење, бидејќи изложеност и печење ќе го направи кожа масти наскоро да исчезне, така што кожа станува во тешко, предизвика кожни влакна скршен лесно да се кршат. Ако чевли Кан гас и тешки влага, во вршењето на сонце и сушење.
(2) чевли треба да се избегнуваат од страна на нафта. Сите видови на кожни чевли на гумени долната е страв од нафта, поради општата гума по нафта потопување ќе проширување и нарушување, иако на дното на пластика и гума дното масло силен отпор, но исто така не треба да се натопени во масло, па како не, да предизвика на gooey кожени чевли лепак. Даде горниот кожа маснотии во не толку чести, па како не, да маснотии да стапалата и горен дел од лепило миграција анализа, влијае на лепило сила.
(3) кожени чевли треба да се избегне контакт со киселина и алкално. Издржливи кожа киселина-база на отпорност на корозија и не е силна, особено за алкално корозија, алкално не само што може да оштетување на површината на кожени чевли завршен слој, но, исто така, може да изгори надвор кожа на фиброзно ткиво.
(4) треба да се обрне внимание на влага доказ и кожени чевли.
(5) ѓон и пета носат што е можно поскоро по поправка поправка оддел.
Синот на кожни чевли, ви посакувам среќен живот!
Услуга
1, нашите чевли се направени од вистинска кожа материјал ,100% вистински кожа .
2,Чевли Ќе бидат Испратени во 2-7 дена .
3,ве Молиме да се очекува малку на варијација во нашите чевли , бидејќи тие се рачно изработени производи ,поставеност и изглед ќе се разликува малку .
4, Таму можеби малку разлика за боја бидејќи на светлината ефект и компјутерски екран ефект .
6,ве Молиме контактирајте не за било какви проблеми ќе се сретнал , можете да не контактирате преку Trademaanager или не оставајќи ни порака , ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
7,врати се прифаќаат . купувачот плаќаат поштарина.
8, цел откажете прифатени , но купувачот треба да го одберете причина "другите" .
Повратни информации :
5stars детални продавачот рејтингот, кои се од клучно значење за раст на нашата мала компанија.
Уживаат во шопинг!

Чевли Големина: 4.5, 5.5, 6, 7, 8, 8.5
Тип На Објект: Станови
Одделот За Името: Возрасни
Шаблон Тип: Цврста
Број На Модел На: Y-D1601 (T8112)
Повод: Повик
Затворање Тип: Лизга-На
Сезоната: Пролет/Есен
Горниот Материјал: Крава Велур
Пети Форма: Круг Пети
Обвивка Материјал: Вистинска Кожа
Моден Елемент: Плитки
Станови Тип: Основни
Одговара: Се вклопува поголем од вообичаеното. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Insole Материјал: Гума
Поставата-Вистинска Кожа Тип: pigskin
Бренд Име: Careaymade
Outsole Материјал: Гума
Стил: Јапонски Сен женски, литература и уметност
Популарната елементи: Автомобил шиење, плитки устата, кожа крои, крстот ремени
Единствена Технологија: Шиење чевли
Пета Висина: Ниска пета (1-3CM)
Функција: Шок апсорпција, пропустливост на воздух
Погоден Сезона: Пролет, Лето, Есен
Чевли Ширина: Медиум(B,M)
Горниот Материјал: Полно Зрно Кожа
Декорација: Обична
Кожа Стил: Мека Кожа

Додатоци на производи

Пролет, Есен Жените Секојдневен Чевли на Вистинска Мека Кожа Женски Станови Чевли Печатење Цвет Дами Мокасини Лизга-На Плитки Свеж Со попуст
ENMAYER Нови Пристигне Мода Секси Оптоварување Високи Потпетици Жените Пумпи СТП Свадба Чевли Жените Пумпи Мрежа Бохемски Платформа Свеж Со попуст
Жените чевли патики 2018 нови дише Женски платно чевли жените Плус Големина дами чевли tenis feminino Свеж Со попуст
Жените чевли патики 2018 нови дише Женски платно чевли жените Плус Големина дами чевли tenis feminino

1181104242407.Ако не може да се реши вашиот проблем или не сте задоволни,а потоа можете да ја отворите спор.7480З

DEN 705.00 1036.32
ALLBITEFO Мешани colord мода вистинска кожа посочи пети дебели пета жените пумпи 2018 нови секси девојки висока пета чевли на Свеж Со попуст
Нови Жените Дами Девојки Симпатична Панда Зима Пролет, Есен И Топло, Меко Кадифен Antiskid Затворен Дома Влечки Висок Квалитет, Свеж Со попуст
2018 Мода Мокасини Жените Чевли Вистински Кожени Чевли Рачно Изработени Мека Удобно Рамни Чевли Жена Секојдневен Чевли На Жените Свеж Со попуст
AIYKAZYSDL zapatos mujer Лента Отвори Пети Глуждот Чизми Пролет Лето Стадото Крстот Врзани Stiletto Пумпа Висока Пета Партија Свеж Со попуст
Нови Жените Дама Девојка Симпатична Дома Бонбони Боја Срцето Чевли Затворен Памук Мешавина Кадифен Поместена Влечки Кадифен Свеж Со попуст
2018 Жените со Рамни Чевли Висок квалитет Вистинска Мека Кожа Moccasins Мајка чевли Плус Големина 42 43 Удобност Каузална Чевли Свеж Со попуст
Високи Потпетици Жените Пумпи Висока Пета Чевли Stiletto Жена Партија Канцеларија Чевли Маче Потпетици Плус Големина 34 - 40 Свеж Со попуст
VTOTA 2017 Високи Потпетици Цвет Чевли Жена Ретро Дише Лизга На Памучна Ткаенина Обичните Жени Чевли водоотпорен zapatos mujer Свеж Со попуст
плус големина 35-41 рамни чевли жена мода посочи пети плитки устата рамни чевли домот, жените ОЛ облечи чевли Свеж Со попуст
2017 Нов Наклон Сандали Женски Вистински Letaher Дебели Единствена Платформа Трева Тока Рака Високо Со Бисер Чевли Лето Оптоварување Свеж Со попуст
JIANBUDAN 2018 лето нови sequins нето предиво чевли дише замав чевли жените платформа оптоварување сандали секојдневен жена Свеж Со попуст
Mntrerm Памук Влечки Мажите И Жените Љубители Домаќинство Влечки Да Се Задржи Топло Чевли Pantoufle Homme Во Зима Најдобар Подарок Свеж Со попуст
Aercourm На Овча Есен Пумпи 5cm Пета Вистинска Мека Кожа Високи Потпетици рачно изработени Квалитет на Домот, Жените Чевли НОВИ Свеж Со попуст
Висок Квалитет Секси Жени Пумпи 8cm или 10cm или 12cm Високи Потпетици Свадба Партија Чевли СТП или Велур или Чипка Горниот Свеж Со попуст
2018 Зима и Топло, Затворен Влечки Симпатична Цртан филм Кадифен Еднорог Влечки за Одгледува Прозорци White/Black Унисекс Дома Свеж Со попуст