50Pcs/многу М2*8 на Завртки Ореви Асортиман Завртки Завртка Скок Круг Главата на Завртката 2mm Должина од 8мм Висок Квалитет CPC214

50Pcs/многу М2*8 на Завртки Ореви Асортиман Завртки Завртка Скок Круг Главата на Завртката 2mm Должина од 8мм Висок Квалитет

DEN 46.08

Свеж

Во магацинот


Attenion ве молиме : Здраво на сите, добредојдовте на нашата продавница, ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат,ако се направи наредби, внимание дека цел помалку од $ 7 не можеше да се следи, но брзина е истата, ќе пристигнат на време. Ако сакате да следење ве молиме одберете Сингапур Пост,или Хонгконг Пост. Дали можете да изберете што пост,наредби повеќе од $ 7 може да се следи. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас.
Сосема нов и висок квалитет. Се користи за спектакл и watc ниши. Одлично за часовници, очила, електроника или нешто друго што бара мали завртки. Завртка големина : L508 : M2*8 50 PCS Дијаметар : 2 MM Должина : 8 MM 1 x 50pcs Мали Завртки L508 М2*8

Големина: M2
Должина: 8mm
Вози Стил: Pozidriv
DIY Материјали: Дрво
Пакет: Под 50Pcs
Глава Стил: Пан
Број На Модел На: M2*8
Димензии: M2*8
Завртка Тип: Машина Завртки
Материјал: Нерѓосувачки Челик

Додатоци на производи

10pcs М2 М3 М4 М5 Титаниум Сива боја Алуминиумски Најлон Заклучување Орев За РК Кабриолет Автомобил Трки Свеж Со попуст
10pcs М2 М3 М4 М5 Титаниум Сива боја Алуминиумски Најлон Заклучување Орев За РК Кабриолет Автомобил Трки

Алуминиум Најлон Заклучување ОревБоја : сива титаниумКоличина : 10 PCS1 .Предметите ќе бидат испратени до в

DEN 119.00 139.20
100PCS NAIERDI 2x6/8/10мм Завртки Ореви Сребро M2 Рамна Круг Глава Одговара на Шарки Countersunk Само-Прислушување Завртки Дрво Свеж Со попуст
100pcs/многу DIN551 SUS 304 Дупчиња поставите завртки со рамна крајот од не ' рѓосувачки челик M2/2.5/М3/M4/М5/M6*3/4/5/6/8/10/12/16/20/25/30 Свеж Со попуст
нерѓосувачки челик завртки М1.6x5 ISO 14581 Рамна Глава Torx T5 Возачот А2-70 Полиран ROHS 100 компјутери Свеж
нерѓосувачки челик завртки М1.6x5 ISO 14581 Рамна Глава Torx T5 Возачот А2-70 Полиран ROHS 100 компјутери

Имаме М1.6x3 М1.6x4 М1.6x5 М1.6x6 во парк,Рамна глава T5 возачот,Нерѓосувачки Челик,SА270,според ISO 14581Примероци се Ма

DEN 72.00
100pcs/многу М1.6/М2/М2.5/М3/M4/М5*L ' Рѓосувачки Челик А2 Круг Главата Torx Завртка ISO 14583 SUS 304 Шест лобус Свеж Со попуст
100pcs/многу М1.6/М2/М2.5/М3/M4/М5*L ' Рѓосувачки Челик А2 Круг Главата Torx Завртка ISO 14583 SUS 304 Шест лобус

Здраво пријател,Ви благодариме за вашата нарачка Ве молам оставете ме вашиот Email, ако е можно.Дека ќе ми

DEN 216.00 240.00
5mm*50mm, snap кука со око не ' рѓосувачки челик 304 пролет кука,карабин кука,carabiner,пролет клип брод хардвер местење Свеж Со попуст
5mm*50mm, snap кука со око не ' рѓосувачки челик 304 пролет кука,карабин кука,carabiner,пролет клип брод хардвер местење

Не ' Рѓосувачки Челик 304 5*50 Snap Кука Со ОкоГолемина : M5 5*50Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.В

DEN 51.00 57.60
200pcs/Многу Метрички Навој DIN912 М2 12.9 Јаглероден Челик Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Завртки Сосема Нов Свеж Со попуст
200pcs/Многу Метрички Навој DIN912 М2 12.9 Јаглероден Челик Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Завртки Сосема Нов

Опис : Метрички Навој DIN912 М2 12.9 Јаглероден Челик Хексадецимален Socket Head Кап Завртки ЗаврткиТеренот : M2x0.4mm

DEN 236.00 253.92
100pcs OD=5.3 М4*8 слепи крајот Месинг Вметнете Knurled Орев ,М4 слепи крајот Месинг Круг Орев За Инјектирање Калапи Свеж Со попуст
100pcs OD=5.3 М4*8 слепи крајот Месинг Вметнете Knurled Орев ,М4 слепи крајот Месинг Круг Орев За Инјектирање Калапи

Слепи Крајот Месинг Круг Вметнете НутГолемина : M4 X8(L)надворешниот дијаметар OD=5.3 mm1.Предметите ќе бидат и

DEN 105.00 123.84
1000PCS М1.4*3/4/5/6 1.4 mm црни микро електронски завртка крстот вдлабнати филипс круг пан главата само прислушување завртки Свеж Со попуст
100pcs/Многу DIN7991 Метрички М5 Црна Одделение 10.9 Легиран Челик Countersunk Flat Head Вози Хексагонални Штекер Кап Завртки Свеж Со попуст
100pcs/Многу DIN7991 Метрички М5 Црна Одделение 10.9 Легиран Челик Countersunk Flat Head Вози Хексагонални Штекер Кап Завртки

Опис : DIN7991 Метрички М5 Црна Одделение 10.9 Легиран Челик Countersunk Flat Head Вози Хексагонални Штекер Кап Завртки

DEN 276.00 297.12
160pcs М2 М2.5 М3 М4 M5 Челични Навртки СЕМ Филипс Пан Главата Ореви Асортиман Комплет Свеж
160pcs М2 М2.5 М3 М4 M5 Челични Навртки СЕМ Филипс Пан Главата Ореви Асортиман Комплет

Опис : 160pcs М2 М2.5 М3 М4 M5 Челични Навртки СЕМ Филипс Пан Главата Ореви Асортиман КомплетСпецификација : Пре

DEN 426.72
M5 M5*12/16/20/25/30 M5x12/16/20/25/30 316 Нерѓосувачки Челик 316ss DIN914 Хексагонални Хексадецимален Штекер Ален Главата Копачка Свеж Со попуст
100pcs/Многу Метрички Навој DIN912 М3 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Завртки Сосема Нов Свеж Со попуст
100PCS ЛУСТЕРОТ СВЕТИЛКА ДЕЛОВИ КРИСТАЛНО МУШКА 25ММ МЕТАЛ КОНЕКТОР ЗЛАТНА BOWTIE PIN Свеж
100PCS ЛУСТЕРОТ СВЕТИЛКА ДЕЛОВИ КРИСТАЛНО МУШКА 25ММ МЕТАЛ КОНЕКТОР ЗЛАТНА BOWTIE PIN

100 PCS ЛУСТЕРОТ СВЕТИЛКА ДЕЛОВИ КРИСТАЛНО МУШКА 25ММ МЕТАЛ КОНЕКТОР ЗЛАТНА BOWTIE PINНадомест за превозот : 1.По

DEN 47.52
10pcs/Многу Метрички Навој DIN912 M10 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Завртки Сосема Нов Свеж Со попуст
50x/Set М2 Нерѓосувачки Челик Завртка Навој Дијаметар 304 8мм 2mm Главата Форма на Крст Завртки Круг Главата Обичен Крајот Филипс Свеж Со попуст