rimless оптички рамки бренд мажите титаниум флексибилни наочари злато eyeglass рамки обичен кина frameless eyeglass myopia1004

rimless оптички рамки бренд мажите титаниум флексибилни наочари злато eyeglass рамки обичен кина frameless eyeglass myopia1004

DEN 912.00

Свеж

Во магацинот


Забелешка : ова е само рамка со демо леќа, ако сакате да се стави вашите рецепт на оваа рамка, можете да изберете и да се купи еден пар на рецепт леќи заедно со оваа рамка, може да се обезбеди бесплатна монтажа услуга, 100% гаранција за квалитет, сите наши леќи да ја видите на овој линк :
Спецификација : Рамка Материјал : β-титаниум Рамка Боја : Сива / Црна / Gold / Сребрена Рамка Ширина : прибл. 138mm Леќа Ширина : прибл. 54mm Леќа Висина : околу. 28mm Носот Widht : прибл. 17mm Нога Должина : околу. 138mm Тежина : околу. 6g Пакет се вклучени : 1 Висок Квалитет Glasse 1 Висок Квалитет Очила Кутија 1 Висок Квалитет Микрофибер Леќа Крпа црна, сива злато сребро.

Тип На Објект: Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци: Рамки
Шаблон Тип: Цврста
Бренд Име: langford
Рамка Материјал: Титаниум
Број На Модел На: 1004
Пол: Мажи

Додатоци на производи

VIAHDA Бренд Пилот очила за сонце жените 2017 Мажите Тебе Стаклена леќа 58mm Сонце Очила Гроздобер Мажи Жени Бренд Дизајнер Свеж Со попуст
2017 Микрофибер Почиста Ткаенина за Чистење За Камера мобилен телефон Табот Екрани Очила Леќа OCT27_40 Свеж Со попуст
2017 Микрофибер Почиста Ткаенина за Чистење За Камера мобилен телефон Табот Екрани Очила Леќа OCT27_40

100% сосема нов и висок квалитет на Оваа ткаенина за чистење е крајната начин безбедно да се чисти секој п

DEN 30.00 48.00
Класичниот Моден Рамни Леќи Огледало авијација очила за сонце Жените Стилски Дама Мажите Метална Рамка Eyewear Висок Квалитет Свеж Со попуст
Читање очила Пролет Зглоб Стилски Модел Дизајн Читатели Мажите и Жените Боја eyewears Prresbyopia Очила за Диоптрија +50 до Свеж Со попуст
Eyesilove мода мажите бизнис myopia очила Nearsighted Очила половина-rim рамка рецепт очила степен -1.0 да -6.0 Свеж Со попуст
Eyesilove мода мажите бизнис myopia очила Nearsighted Очила половина-rim рамка рецепт очила степен -1.0 да -6.0

Овој тип е myopia очила, леќи енергија од 1.00 да 6.00ние, исто така може да се направи кориснички една визија оч

DEN 388.00 456.00
8 бои rimless не-завртка меморија титаниум hingeless флексибилни наочари очила рецепт rx спектакл оптички рамка oculos Свеж Со попуст
8 бои rimless не-завртка меморија титаниум hingeless флексибилни наочари очила рецепт rx спектакл оптички рамка oculos

Големина на : (Мажи и жени стил е со различна големина, леќа ширина / леќа висина / вкупна ширина може да се

DEN 384.00 479.52
Нови Жените Мода Мачка Очи Наочари Рамки Декоративни Eyewear рачно изработени Ацетат Спектакл Рамка Јасно Леќа Очила Свеж Со попуст
Mryok ПОЛАРИЗИРАНА Замена на Леќи за Oakley Испраќање 1 очила за сонце Стелт Црна Свеж Со попуст
Mryok ПОЛАРИЗИРАНА Замена на Леќи за Oakley Испраќање 1 очила за сонце Стелт Црна

Поларизирана Замена на Леќи за Oakley Испраќање 1 очила за сонце Клучните Параметри : Прецизност Поларизир

DEN 648.00 864.00
Прекумерно Мода Целосна Rim Eyeglass Рамки Човек Жените Rx во можност Очила Очила Eyewear Свеж Со попуст
Прекумерно Мода Целосна Rim Eyeglass Рамки Човек Жените Rx во можност Очила Очила Eyewear

Прекумерно Мода Целосна Rim Eyeglass Рамки Човек Жените Rx во можност Очила Очила EyewearКоло Дизајн.Сосема Нов.В

DEN 268.00 335.52
9 Бои Најсветлите Оптички очила Меморија Титаниум Алуминиумски Rimless Рамка Myopia Рецепт Очила 1.56 1.61 Прогресивна Леќи Свеж Со попуст
2017 Ретро Алуминиум Магнезиум Очила За Сонце Поларизирани Леќи На Гроздобер Eyewear Додатоци Сонце Очила Возење Мажите Круг Свеж Со попуст
Mooistar 3066D Гроздобер Стил Steampunk Очила Заварување Панк Очила Очила Cosplay Свеж Со попуст
Mooistar 3066D Гроздобер Стил Steampunk Очила Заварување Панк Очила Очила Cosplay

Гроздобер Стил Steampunk Очила Заварување Панк Очила CosplayФункција : 100% сосема нов и висок квалитет на Матери

DEN 177.00 205.92
1.56 Индекс Една Визија Aspheric Photochromic Рецепт CR-39 Eye Glasses Леќа Myopia Presbyopia Леќа Анти-Зрачење YQ092 Свеж Со попуст
1.56 Индекс Една Визија Aspheric Photochromic Рецепт CR-39 Eye Glasses Леќа Myopia Presbyopia Леќа Анти-Зрачење YQ092

ЗАБЕЛЕШКА : 1)Додадете ја рамката што сакате и овој објективот на количка,тогаш ќе платите заедно 2)Обезб

DEN 1006.00 1548.00
ESNBIE Наочари Жена Рамка рачно изработени Ацетат Myopia Очила Мажите Рецепт Гроздобер Занитвам Наочари Машки Nerd Визија Очила Свеж Со попуст