YILONG 20 x Расположливиот 5RL Тетоважа Костец Цевка со Игли се Избрани Големина 3/4 (19mm) За Тетоважа Пиштол Игли Мастило Чаши Зафат Колекции

YILONG 20 x Расположливиот 5RL Тетоважа Костец Цевка со Игли се Избрани Големина 3/4 (19mm) За Тетоважа Пиштол Игли Мастило

15 %

DEN 671.00

DEN 788.64

Свеж

Во магацинот

20 x Расположливиот 5 RL Тетоважа Костец Цевка со Игли се Избрани Големина 3/4" (19mm) За Тетоважа Пиштол Игли Мастило Чаши Зафат Колекции
Карактеристики :
· Направен од високо-квалитетен материјал, тоа е издржлив
· Професионален стандард должина јамка барови
· Совршена игла совет заради прецизна производство
· Ова за еднократна употреба производот може да се заштити од вирусна инфекција
· Со анти-лизга се справи со, тоа е внимателно дизајнирана и одлична за употреба.
· Ова за Еднократна употреба Conjoined Тетоважа Игла Цевка Зафат ви нуди брзо и поедноставен пристап да се користи чиста и безбедна тетоважа игла.
· тоа е лесен и лесно да се носат.
Објектот се Вклучени : 5 RL *2 0pcs
Ние прифаќаме Зачувам
Ние САМО брод до адресата е обезбедена со вашиот Зачувам плаќање.
Продавачот плаќање инструкции
Ве молиме внесете телефонски број во вашиот превозот адреса за испраќање на употреба, да бидат сигурни дека за испорака непречено, ви благодариме!
Политика на враќање :
1.7 дена по купувачот добива тоа
2.Ако не сте задоволни со оваа точка по добивањето рок од 7 дена, може да ги испратите назад до нас. Купувачите плаќаат поштарина за да се вратите на објектот. Бидете сигурни дека објектот со оригинална состојба.
3.Ние ќе рефундирање на 100% исплата или размена на поврзани елементи. Вашиот 100% задоволство е нашата цел, а тоа е наша должност е да гарантира квалитет.
4.Купувачот треба да не контактирате за враќање адреса, пред despatch пратката, и купувачот треба да ни кажете превозот детали и проценува пристигнување време. Ние не сме одговорни за врати пратката на косата.
5.За објектот со 1 или 2 години бесплатно производство одржување гаранција, ние сме слободни да ги обезбеди сите делови со слободни поштарина. Ако објектот поправка треба враќање-на-фабрика услуга, нормално, веројатно, купувачот треба да ја плати товарни надвор и дома.
6.Ве молиме имајте во предвид : ако оригинална состојба предмети се врати со штета, без разлика како, ние треба 10%-50% амортизација бесплатно, во зависност од оштетување.
Без наплата ќе ви биде даден на предмети кои биле користени; може само да се размена на објект во тој момент.
Било какви други прашања само се чувствуваат слободни да не контактирате, сигурно, нашиот тим ќе направи подобра работа за вас.
Ви благодариме што одвоивте време за да ја видите оваа страница.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, можете да го користите alibaba порака систем за да добиете брз одговор. Исто така, можете да разговарате со нас на линија преку trademanager од AM10 : 00-PM12 : 00 (Пекинг Време).
Ако сте редовни купувачи или веледрогерија, ве молиме контактирајте не директно, и ние ќе ви ги даде уште еден попуст за стоки и превозот.

Тип: Тетоважа Игла
Број На Модел На: 5RL

Додатоци на производи

Малку Се Прилагоди На Оригиналната Серија За Еднократна Употреба Тетоважа Налепници Рака - Насликани Стил Multicolor Железо Свеж Со попуст
Wyuen 1PC Водоотпорен Ѕвезди Тетоважа Налепници Оригинални Црно и Бело Едноставни Креативни Лажни Тетоважа Налепници за Жени Свеж Со попуст
Тетоважа Материјали 13pcs/многу 13 боја Сликарство Тетоважа Кондензирање со Течен Лепак Свеж Со попуст
Тетоважа Материјали 13pcs/многу 13 боја Сликарство Тетоважа Кондензирање со Течен Лепак

Производите се Прикаже Опис Име на Производ : Сликарство Тетоважа Condensating Lipuid Лепак;Модел : 13colors;Боја : 13col

DEN 1700.00 1808.64
Празно Тетоважа Пракса Кожа, Гума 5Pcs Професионални Веѓа Усна Eyeliner Трајна Шминка Microblading Тетоважа Снабдување на Додатоци Свеж Со попуст
1pc Силикони Тетоважа Машина Носителот Трајна шминка пенкало Мастило Капа памук брис Додатоци на Штандот Свеж
Нов Производ Мастило Пигмент Носителот Прилагодливи Кристал Првенство Прстен Тетоважа Eyelash Трајна Шминка Свеж Со попуст
Нов Производ Мастило Пигмент Носителот Прилагодливи Кристал Првенство Прстен Тетоважа Eyelash Трајна Шминка

Нов Производ Мастило Пигмент Носителот Прилагодливи Кристал Првенство Прстен Тетоважа Eyelash Трајна Шми

DEN 249.00 292.80
YILONG Една Кутија На 50PCS Круг Големина 1RT Сина Расположливиот Краток Тетоважа Совети Млазницата Снабдување Свеж Со попуст
YILONG Една Кутија На 50PCS Круг Големина 1RT Сина Расположливиот Краток Тетоважа Совети Млазницата Снабдување

Една Кутија На 50 PCS Круг Големина 1 RT Сина Расположливиот Краток Тетоважа Совети Млазницата СнабдувањеК

DEN 246.00 288.96
Топла продажба 2 парчиња/многу Кристал Тетоважа Мастило Прстен Чаши/Капи За Трајна Шминка Прстен Капи За Пигмент Microblading Свеж Со попуст
100Pcs/многу Тетоважа Aftercare Крем за Нега Лосион Против Лузна Витамин Маст За Тетоважа Телото Уметност, Трајна Шминка Тетоважа Свеж Со попуст
100pcs/многу Микс Големина Расположливиот Трајна Шминка Игли Совети Традиција Игли Тетоважа Машински Игли Капи Тетоважа Додатоци Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот 50pcs 1R Круг Игли Делукс Мозаик Biotouch Машински Игли Трајна Шминка Веѓа Eyeliner Игли Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот 50pcs 1R Круг Игли Делукс Мозаик Biotouch Машински Игли Трајна Шминка Веѓа Eyeliner Игли

100pcs 1 R Круг Игли Делукс Мозаик Biotouch Машински Игли Трајна Шминка Веѓа Eyeliner ИглиСпецификација : пакување :

DEN 620.00 666.24
5PCS Празно Тетоважа Пракса Кожа / Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Пракса Кожата Обука на Кожата Свеж Со попуст
5PCS Празно Тетоважа Пракса Кожа / Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Пракса Кожата Обука на Кожата

Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Пракса Кожата бела 1 Нема отров и без штета за човечкото тело 2...

DEN 357.00 475.20
WYUEN Стрели Привремена Тетоважа Налепница за Жените Мода Налепници Мажите Телото Уметност Стрелка Лажни Тетоважа AB-003 Свеж Со попуст
Wyuen Привремена Тетоважа за Возрасни Водоотпорен Tatoo Налепница Телото Уметност, Мода Чукање на срцето Човек Жена AB-026 Свеж Со попуст
50 Компјутери Microblading Игли 12 игли за Microblading Везови Пенкало Pernement Шминка Веѓа Тетоважа Материјали Свеж
50 Компјутери Microblading Игли 12 игли за Microblading Везови Пенкало Pernement Шминка Веѓа Тетоважа Материјали

Бела 12 Игли сечилото Трајна Шминка Веѓа Tatoo Сечилото Microblading Игли x 50pcsИгла тема : (1) Супериорен квалитет и

DEN 532.80
20pcs 3rl полу постојан веѓа тетоважа игли постојан сочинуваат касети за слобода тетоважа машина Свеж Со попуст
20pcs 3rl полу постојан веѓа тетоважа игли постојан сочинуваат касети за слобода тетоважа машина

20pcs професионални трајна шминка игли 3rl слобода кертриџ тетоважа игла за слобода / charmant тетоважа машинаС

DEN 759.00 799.20
100pcs 1R 3Р 5R 5F 7F Стерилни Трајна шминка Веѓа Усна Игла Тетоважа Совети Независни Пакет Игла Капи Свеж Со попуст
100pcs 1R 3Р 5R 5F 7F Стерилни Трајна шминка Веѓа Усна Игла Тетоважа Совети Независни Пакет Игла Капи

100pcs 1 R 3Р 5 R 5 F 7 F Стерилни Трајна шминка Веѓа Усна Игла Тетоважа Совети Независни Пакет Игла КапиГолемини

DEN 264.00 479.52
25pcs/ Жени Мажи DIY Хена Телото Уметност Тетоважа 3D lifelike Цутот на црешни се зголеми голем цвеќе секс Водоотпорен Привремени Свеж Со попуст