10pc/многу 608 ZZ Двојно Заштитените NSK Лого се изработени од хром челик, 8мм х 22mm x 7mm за скејтборди, внатрешно лизгалки,3d печатач

10pc/многу 608 ZZ Двојно Заштитените NSK Лого се изработени од хром челик, 8мм х 22mm x 7mm за скејтборди, внатрешно лизгалки,3d

10 %

DEN 406.00

DEN 450.72

Свеж

Во магацинот

Име на производ Топката Имајќи Тип 608 ZZ Материјал Хром Челик Боја Сребрена на Ѕвонење Внатрешен Дијаметар 8мм Надворешниот Дијаметар 22mm Ширина 7mm Нето Тежина 22g Пакет Содржина 10 x NSK Топката Лежишта Опис : 608zz Лежишта се изработени од хром челик, има 2 метални заптивки за заштита на лого од прашина или било каква можна контаминација. Со помалку коефициент на триење, помалку вибрации и бучава.

Бренд Име: REPRAP
Тип На Објект: Топката Лежишта
Број На Модел На: 608ZZ
is_customized: Yes

Додатоци на производи

5 КОМПЈУТЕРИ T8 Анти Backlash Пролет Натоварени Орев Елиминација Јазот Орев за 8мм Acme Навој Род Доведе Завртки DIY CNC Свеж Со попуст
1PC 3D Печатач Делови МКС LV8729 Stepper Моторни Возачот 4-слој PCB Ултра Тивок Возачот Модул Компатибилен со Lerdge Свеж Со попуст
1PC 3D Печатач Делови МКС LV8729 Stepper Моторни Возачот 4-слој PCB Ултра Тивок Возачот Модул Компатибилен со Lerdge

1 PC 3 D Печатач Делови МКС LV8729 Stepper Моторни Возачот 4слој PCB Ултра Тивок Возачот Модул Компатибилен со LerdgeС

DEN 180.00 202.56
1set BLTouch : Авто Кревет Израмнување Допре Сензорот BLTouch-Класичен BLTouch-C со кабли Резервни делови за 3D Принтери Свеж Со попуст
1set BLTouch : Авто Кревет Израмнување Допре Сензорот BLTouch-Класичен BLTouch-C со кабли Резервни делови за 3D Принтери

3 D Печатач ДОПИР е авто израмнување сензор за 3 D Печатачите кои може прецизно да се измери навалување на

DEN 1287.00 1430.40
4pc Супер Тивок 3D Печатач МКС TMC2100 V1.3 Stepper Моторни Возачот 256 сегменти Stepstick Компатибилен w/ 32 бита За Механичка Свеж
SWMAKER PEI Лист, 10 x 10(јас.e 250x250mm) 3D Печатење Изгради Површината со 3M 468MP селотејп Многу од 2 Свеж Со попуст
SWMAKER PEI Лист, 10 x 10(јас.e 250x250mm) 3D Печатење Изгради Површината со 3M 468MP селотејп Многу од 2

PEI Лист, 10" x 10" 3 D Печатење Изгради Површината со 3 M 468 MP селотејпКарактеристики на производот Одлична за п

DEN 1339.00 1439.52
Trianglelab НОВА 3D Печатач 3D TOUCH Бесплатен Превозот AutoV EED Израмнување Сензор Авто Израмнување 3d touch сензор Функција Свеж Со попуст
40-E371C4-PWG1XG се ПОВРЗЕТЕ СО 3d-печатач НАПОЈУВАЊЕ логика одбор за screen43CE680LED 08-PE371H4-PW200AA Т-ЕДИН поврзете одбор Свеж
40-E371C4-PWG1XG се ПОВРЗЕТЕ СО 3d-печатач НАПОЈУВАЊЕ логика одбор за screen43CE680LED 08-PE371H4-PW200AA Т-ЕДИН поврзете одбор

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТ

DEN 527.04
XCR3D 3D Печатач Делови Интегрирани Метал Долги Довод на Топла Крајот Полнење Преку-хранење Екструдер 1.75 mm со 12V 24V Вентилаторот Свеж Со попуст
20pcs M5X10/12/16/20/25 Т Чекан Главата Гром Завртки Никел Позлатен за 2020 Серија Слот за 6 Алуминиумски Профил Конектор за Свеж Со попуст
SWMAKER PEI Лист 220x220mm 3D Печатење Изгради Површината со 3M 468MP селотејп Многу од 2 Свеж Со попуст
SWMAKER PEI Лист 220x220mm 3D Печатење Изгради Површината со 3M 468MP селотејп Многу од 2

PEI Лист, 220 x 220mm 3 D Печатење Изгради Површината со 3 M 468 MP селотејпКарактеристики на производот Одлична за

DEN 1204.00 1337.76
3D печатач род вратило 4mm линеарна вратило должина 150mm нерѓосувачки челик круг род вратило 1pcs Свеж Со попуст
3D печатач род вратило 4mm линеарна вратило должина 150mm нерѓосувачки челик круг род вратило 1pcs

Ве молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе

DEN 8.64
BIQU Нови Гајтанот Филамент Планината Рек Заградата За PLA/ABS со вжарено 3D Печатач Свеж Со попуст
BIQU Нови Гајтанот Филамент Планината Рек Заградата За PLA/ABS со вжарено 3D Печатач

BIQU Нови Гајтанот Филамент Планината Рек Заградата За PLA / ABS со вжарено 3 D Печатач1 PCS 3 D Филамент Планинат

DEN 492.00 517.44
3D Печатач Сите метал/Тефлон Едноставна замена Нерѓосувачки челик Екструдер Вулкан Млазницата комплет за 0.4 mm-1.0 mm 1.75/3.0 Свеж Со попуст
5pcs 3D печатач додатоци 36 заби MK7 / МК 8 нерѓосувачки челик планетарниот опрема тркала екструдер храна истиснување тркала Свеж Со попуст
3d печатач јаглерод 10мм карбонски влакна род должина од 450 мм за јаглерод круг род aeromodelling stiffener авион робот 1pcs Свеж