Oulm Кварц Движење Види Компас термометар само декорација Кожен Појас Спортски рачни часовници

Oulm Кварц Движење Види Компас термометар само декорација Кожен Појас Спортски рачни часовници

30 %

DEN 674.00

DEN 962.40

Свеж

Во магацинот


Внимание
- Отпорен на вода (Не се погодни за пливање, нуркање, туш и сл.).
- Компас/Термометар за декоративни цели
Плаќање
Ние прифаќаме alipay тука.
Безбедност на плаќање : Зачувам плаќање услуга
Ние прифаќаме Alipay, Western Union, Банкарски Трансфер. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Превозот
Нарачки ќе биде предаден во рок од 24-48 часа кога целосна исплата добиле.
Ние ќе ги тестираат производите пред да се испорача,се надевам, ќе може да се задоволни од нашата услуга и квалитет.
Различни земји царина се различни,некои земји не треба царина,некои земји се потребни данок,ние ќе ги прогласи ниски царински фактура да им помогне на клиентите да се заштедат пари,корисниците исто така може да ни каже колку да го пријават на царинските фактура.
Не сите курир може да се достави електронски производ,Кинески царинската ќе го спречи тоа.Но нашиот курир имаат искуство и квалификации за да овозможи тоа да се избере сад,може да не се грижите за царински проблем.
И НЕ СЕ ЗАГРИЖЕНИ ПРЕМНОГУ АКО ВАШИОТ ПАРЦЕЛА Е НА НОРМАЛЕН ИСПРАЌАЊЕ НАЧИН! Тоа ќе биде побрзо со градот адреса и може да трае подолго време со периферијата адреса.
Наплата & Return
Сите предмети имаат еден месец гаранција. Оваа гаранција ги покрива поправка или замена на неисправни производи.
Ние не сме responsilbe за било обичај должност или увоз доход.
Ако не сте задоволни со предмети без оглед на причините, ве молиме вратете го објектот кон нас. Ние ќе бидеме среќни да ви замена или рефундирање на вашите куповна цена помалку S&H.
(еден). На ставка(и) мора да се врати во сите оригинално пакување вклучувајќи картонска, кутии, и копија на клиентите продажба на фактурата.
(б). Замена предмети ќе бидат разменети во рок од 10 дена од денот добиеме вратени стока.
(c). Размена се само прифатени во рок од 10 дена од нашиот брод датум и според наведени насоки.
(d). Кога се врати ставки и за нас, купувачите треба да плаќаат за превозот цена.
Ве молиме контактирајте со нас ако има нешто лошо, ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни клиенти услуга!
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Ви благодариме за вашето доаѓање и вашето мислење!

Тип На Објект: Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина: 3Bar
Број На Модел На: 9415
Бендот Материјал Тип: кожа
Функција: Отпорен На Вода,Повеќе Временска Зона
Стил: Fashion & Неврзан
Бренд Име: Oulm
Затворач Тип: Тока
Случај Дебелина: 10мм
Случај Материјал: Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина: 20mm
Кутии & Случаи Материјал: Нема пакет
Движење: Кварц
Бендот Должина: 25cm
Случај Обликот: Неправилната Форма
Dial Дијаметар: 50mm
Пол: Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип: Стакло

Додатоци на производи

relogio masculino година Curren Сребро Нерѓосувачки Челик рачен часовник Аналогни Дисплеј Датум Воена Мажите Види бизнис Свеж Со попуст
Луксузна Мажите Злато Целосна Челик Транспарентен Види Скелет Автоматски Механички часовници Steampunk Часовник мажите Relogio Свеж Со попуст
Топла Продажба на Мажите Црна Природни Дрвени Види Вистинска Кожа за на рачен часовник Добар Квалитет рачни часовници Кварц Свеж Со попуст
SKMEI Луксузен Бренд Мажите Воена Спортски Часовници Мажите Кварцен Дигитален LED Час Часовник Машки Целосна Челик Зглоб Види Свеж Со попуст
Relogio Masculino BENYAR Часовници Врвот Бренд на Луксузни Mens Спорт Воена Војска Хронограф Кварц Зглоб Види на Часовникот Свеж Со попуст
Нов Врвен Бренд на Луксузни Кварц Види Мажите Отворено Спортски Chrono Кожа Бенд Водоотпорен рачни часовници Relogio Masculino Свеж Со попуст
LIGE Бренд топла мажите зглоб часовници кварц Челик види мажите Мултифункционален спортски кожа види машки Часовник човек Relogio Свеж Со попуст
Компас Спортски Часовници Мажите Одбројување рачни часовници Дигитален часовник Relogio Masculino Relojes Hombre Horloge Orologio Свеж Со попуст
Компас Спортски Часовници Мажите Одбројување рачни часовници Дигитален часовник Relogio Masculino Relojes Hombre Horloge Orologio

2017 Компас Спортски Часовници Мажите Одбројување рачни часовници Дигитален часовник Relogio Masculino Relojes Hombre H

DEN 822.00 1096.32
Двоен Дисплеј Mens Рачни Часовници Мажите Мода Обичните Види Нерѓосувачки Челик Рака Спортски Часовници Супериорен Де Lujo Erkek Свеж Со попуст
SKMEI Сосема Неврзан машки Часовници Кожа Водоотпорен Џокер Моден Стил Кварц Види Мажите Спорт Воена Војска рачен часовник Свеж Со попуст
Новиот Бренд БОБО ПТИЦА Мажите Механички Часовници се Види Вистинска Кожа Дрво Бенд рачен часовник relogios masculinos Б-K14 Свеж Со попуст
MG. ORKINA Златни Часовници Мажите Скелет рачни часовници Рака Правец на Механички Види Челик Рака Relogio Masculino Свеж Со попуст
MG. ORKINA Златни Часовници Мажите Скелет рачни часовници Рака Правец на Механички Види Челик Рака Relogio Masculino

Главни Карактеристики : 1 Гроздобер скелет dial дизајн; 2 Нерѓосувачки челик бенд; 3 Рака ликвидација механ

DEN 776.00 902.40
Швајцарија мажите се види луксузен бренд BINGER 18K злато Механички рачни часовници целосна нерѓосувачки челик водоотпорен B1128-16 Свеж Со попуст
SMAEL LED Мултифункционален рачен часовник USB Пренесува Smart Watch Чекор Counteruhr Digitale Спорт Ух Zeit Податок SL-W5 Свеж Со попуст
SMAEL LED Мултифункционален рачен часовник USB Пренесува Smart Watch Чекор Counteruhr Digitale Спорт Ух Zeit Податок SL-W5

SMAEL LED Мултифункционален рачен часовник USB Пренесува Smart Watch Чекор Counteruhr Digitale Спорт Ух Zeit Податок SLW5За куп

DEN 525.00 807.84
Спортски Часовници Каузална Mens Стоперката Функционална Види Reloj Hombre SINOBI Спорт Хронограф Види Relogio Masculino Свеж Со попуст
Спортски Часовници Каузална Mens Стоперката Функционална Види Reloj Hombre SINOBI Спорт Хронограф Види Relogio Masculino

Спортски Часовници Каузална Mens Стоперката Функционална Види Reloj Hombre SINOBI Спорт Хронограф Види Relogio Masculino

DEN 832.00 1631.04
BADACE Мода се Мажи Кварц Часовници, Кожа за на Рака Луксузен Часовник Плоштадот Врвот Бренд рачен часовник Секојдневен Бизнис Свеж Со попуст
BENYAR Reloj Hombre Луксузни Хронограф Кварц Види Мажите Спорт рачен часовник Машки Топ Воена Војска Зглоб Часовници Relogio Свеж Со попуст
Дигитален часовник Relogio Masculino Електронски Мажи спортски Зглоб луксузни мажите Машки digital-Види LED Спорт Отворено Часовници Свеж Со попуст
IK Mens Види Механички Часовници Врвот Бренд на Луксузни Модни Чисто Механички Часовник Едноставно Злато Кожа Големи Dial рачен Свеж Со попуст
Креативни Бамбус Дрво Види за Мажите и Жените Кварц Аналогни Секојдневен Кожа Бенд Види Reloj де madera Свеж Со попуст
Креативни Бамбус Дрво Види за Мажите и Жените Кварц Аналогни Секојдневен Кожа Бенд Види Reloj де madera

100% Природата Дрво СлучајДвижење : КварцБендот Материјал : Вистинска КожаСлучај Материјали : ДрвоЗатвор

DEN 670.00 1116.00
BENYAR Бренд Види Мажите Луксузен Бренд Бизнис Водоотпорен Хронограф Кварц Зглоб Види Машки Спорт Мажите се Види Relogio Masculino Свеж Со попуст