Laguiole Шато Слика Келнер Вино Corkscrew Шише Настроената со Дрвена Кутија

Laguiole Шато Слика Келнер Вино Corkscrew Шише Настроената со Дрвена Кутија

DEN 1344.00

Свеж

Во магацинот


Welcom!
Laguiole слика вино corkscrew настроената,botte поотворени за вино и пиво,уникатна фигура рачка
•Единствена слика рачка,многу убава.
•Огледало полски доработка,Исклучителна изведба.
•Натпревар со посебна дрвена кутија погоден за подарок-давање.
•100% Од Нерѓосувачки Челик, Метални Cork Screw Мулти-Функција Вино Шише Настроената
•100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
•Оваа Corkscrew Машина служи со 2 видови на функцијата, пивско шише настроената, црвено вино настроената
•Големина : 152*70*27mm(кутија)
•Нето тежина : 100g
Пакување содржина :
•1pc x Laguiole вино corkscre со пакување
Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид :
Живописни Пчела и Длабоко Печат ЛОГО .
Дрвена кутија за пакување
Кожа случај пакување
Персоналните Ласерско Гравирање / Прилагодување за Специјален Подарок со вино поотворени.
Имате ексклузивна вино настроената врежани со вашето име .
Им даде на вашите пријатели,семејства или гостинот посебен подарок . АЈДЕ ДА ОДИМЕ!!! Ве молиме кликнете тука :

боја: дрвена кутија за пакување, кожа случај пакување, бела хартија кутија
Тип: Отварачки
Број На Модел На: YM01-90Abox
Отварачки Тип: Вино Отварачки
Функција: Порибено,Еко-Пријателски
Метал Тип: Нерѓосувачки Челик
is_customized: Yes

Додатоци на производи

Луѓето Дестилација колона од 1,5 инчен 38CM Рефлукс кула distiller Свеж
Луѓето Дестилација колона од 1,5 инчен 38CM Рефлукс кула distiller

Луѓето Дестилација колона од 1,5 инчен 38 CM Рефлукс кула distiller ПОСТАВИТЕ колона 1.5"(38mm) пред стакло 1pcs 1.5"(38mm)

DEN 5040.00
2 OD64 Dephlegmator/ Кондензаторот/ Рефлукс Должина 190mm, 6pipes ID8mm од не ' Рѓосувачки челик 304 кондензаторот Свеж
2 OD64 Dephlegmator/ Кондензаторот/ Рефлукс Должина 190mm, 6pipes ID8mm од не ' Рѓосувачки челик 304 кондензаторот

2" OD64 Dephlegmator / Кондензаторот / Рефлукс Должина 190mm, 6pipes ID8mm од не ' Рѓосувачки челик 304 кондензаторотЖенски

DEN 2016.00
Магнетни Голем LCD Дигитален Тајмери Кујна Тајмер Готвење Тајмерот Брои До Долу Аларм 12 Часа со Стенд Свеж Со попуст
Магнетни Голем LCD Дигитален Тајмери Кујна Тајмер Готвење Тајмерот Брои До Долу Аларм 12 Часа со Стенд

99"( приближно)LCD : 60x28mm / 2 Нашата цел е задоволството на клиентите!7 12 месеци Производителот е ограничена

DEN 141.00 216.00
2 парчиња Јапонија Nigiri Суши DIY Мувла Triangulars Форма Ориз Притиснете Создателот Суши Мувла прибор Accessoires Продажба Свеж Со попуст
Нови Qualfied Нов Дом Кујнски Мијалник Strainers Нерѓосувачки Челик Потрошувачка Кошница Заштитник Levert Dropship dig6627 Свеж Со попуст
Нови Qualfied Нов Дом Кујнски Мијалник Strainers Нерѓосувачки Челик Потрошувачка Кошница Заштитник Levert Dropship dig6627

Нови Qualfied Нов Дом Кујнски Мијалник Strainers Нерѓосувачки Челик Потрошувачка Кошница Заштитник dig6627Функциј

DEN 27.00 35.52
FeiC YAMI електронски тајмер кафе еспресо млеко чај потсетник за Barista потребно Клип Свеж Со попуст
FeiC YAMI електронски тајмер кафе еспресо млеко чај потсетник за Barista потребно Клип

Она што е "Еспресо"? Интегрирани со 7 грама кафе, печено месо, земјата во ред за кафе во прав, по девет атмо

DEN 259.00 287.52
Новина Велосипед Велосипед Keychain Keyring Шише Вино Пиво Настроената Алатка 6 Бои Свеж Со попуст
Новина Велосипед Велосипед Keychain Keyring Шише Вино Пиво Настроената Алатка 6 Бои

Новина Велосипед Велосипед Keychain Keyring Шише Вино Пиво Настроената Алатка 6 БоиНовина Велосипед Окинување

DEN 1459.00 1824.00
Континуирано мерење на алкохол од не ' рѓосувачки челик 304 Три менгеме Папагал Конекција за Distiller Свеж
Континуирано мерење на алкохол од не ' рѓосувачки челик 304 Три менгеме Папагал Конекција за Distiller

Континуирано мерење на алкохол од не ' рѓосувачки челик 304 Три менгеме Папагал Конекција за DistillerОвој па

DEN 2304.00
Јајце Тајмер Кујна Материјали Јајце Совршена Боја Се Менува Совршен Варени Јајца Готвење Помошник Капка Shippping Свеж Со попуст
Жешка Мода Завртка Капа Тегла Шише Клуч 4 in1 Креативни Мултифункционален Може да Настроената Кујнски Алатки Шише Настроената Свеж Со попуст
WALFOS висок квалитет, од нерѓосувачки челик Лименки Настроената Професионални Ергономски Прирачник Може да Настроената Страна Свеж Со попуст
1pcs Исклучителна Гроздобер Кралската Палата Врежан Мини Чај Кафе сладолед Лажичка Лажица Свеж Со попуст
1pcs Исклучителна Гроздобер Кралската Палата Врежан Мини Чај Кафе сладолед Лажичка Лажица

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Drugfree позлата и боја, погодна за кафе лажица / леќата лажица Подарок

DEN 51.00 61.44
39*84cm Масло-доказ Масло Изолација Алуминиумска Фолија Шпорет на Гас Масло Ломотене Екран Одбивни Анти-масло Функција Посебна Свеж Со попуст
1 компјутер Ново Вино Алатка Поставите Вино Настроената Бар Лост Corkscrew Погодно Шише Отварачки Фолија Машина Плута Гуми Вежба Свеж Со попуст
Практична Ракчиња нож за лупење Пластика, ABS Едра Морски Кора Алатки во Кујната Готвење Gadgets, Готвач е Потребно Свеж Со попуст