Starlight 5R 200W СВЕТИЛКА движат зрак 200 светилка 5r зрак 200 5r метал halide светилки msd platinum 5r светилка

Starlight 5R 200W СВЕТИЛКА движат зрак 200 светилка 5r зрак 200 5r метал halide светилки msd platinum 5r светилка

DEN 960.00

Свеж

Во магацинот


ние НЕ упатство за инсталација и не нудат параметри откако ќе се добие светилки, ви благодариме за љубезно разбирање!
Технички Параметар на 5r светилка :
Модел Нема Моќ
Светлината Центар
(mm) Лак Должина вкупна Должина Живот Часа Боја температура Прозрачна Флукс Горење позиција RSD120 W 2 R 120 W
46 10 45 6000 8000 6000 Било RSD200 W 5 R 200 W 51 7 57.5 2000 8000 10000 Било RSD230 W 7 R 230 W 51 7 57.5 2000 8000 11200 Било RSD330 W 15 R 330 W 56 5 58 1000 7500 16000 Било
фотографии само за референца, различен изглед зависи од производот време, случаен испорака .
Ние може да обезбеди
2 R/ 5 R/ 7 R/ 10 R/ 15 R итн. зрак светилка ( од starlight или јзу-усни ) со напојување.
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА!

Број На Модел На: Starlight 5R 200W
Тип На Светилка: компатибилен светилка

Додатоци на производи

SHP137 5811116310-S Замена Проектор голи Светилка за Vivitek D508 / D509 / D510 за LG BS254 Свеж Со попуст
за LG 42inch LCD заднинско осветлување 6637L-0017A PPW-HL42DC LC420DUN 6916L-1120A 1121A 1122A 1123A 1set=12piece R1+L1 Должина Свеж Со попуст
за LG 42inch LCD заднинско осветлување 6637L-0017A PPW-HL42DC LC420DUN 6916L-1120A 1121A 1122A 1123A 1set=12piece R1+L1 Должина

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

DEN 550.00 604.32
Оригиналниот Проекција ТВ Крушка Светилка BHL-5009-S / HSCR 200W За JV C DLA-RS1 / DLA-RS1U / DLA-RS2 / DLA-RS2U Свеж Со попуст
Оригиналниот Проекција ТВ Крушка Светилка BHL-5009-S / HSCR 200W За JV C DLA-RS1 / DLA-RS1U / DLA-RS2 / DLA-RS2U

Оригиналниот Проекција ТВ Крушка Светилка BHL5009S / HSCR 200 W За JV C DLARS1 / DLARS1 U / DLARS2 / DLARS2 UБрој на модел : BHL5009

DEN 3557.00 3744.00
TLP-XC2500AU TLP-XD2700 TLP-X3000A TLP-XC3000A TLP-XD3000A TDP-T100 Проектор светилка за Toshiba TLPLW11 / TLP-LW11 ( SHP99 Свеж
TLP-XC2500AU TLP-XD2700 TLP-X3000A TLP-XC3000A TLP-XD3000A TDP-T100 Проектор светилка за Toshiba TLPLW11 / TLP-LW11 ( SHP99

​светилка модел : TLPLW11 / TLPLW11 (SHP99)моќност : SHP230 Wсе работи за Toshiba : TLPX2000 TLPX2000 U TLPX2000 EDUTLPXC2000 TLPXD2000TLPXD2000 U TLPXD2000

DEN 1392.00
проектор крушка светилка ELPLP54 / V13H010L54 за Epson EB-S7 ИО-S7+ EB-S72 ИО-S8 ИО-S82 ИО-X7 ИО-X72 ИО-X8 ИО-X8E ИО-W7 ИО-W8 Свеж Со попуст
проектор крушка светилка ELPLP54 / V13H010L54 за Epson EB-S7 ИО-S7+ EB-S72 ИО-S8 ИО-S82 ИО-X7 ИО-X72 ИО-X8 ИО-X8E ИО-W7 ИО-W8

, LtdСе снабдуваат лампи за лцд Проектор / ТВлцд Проектор за 7 Години.За промет на Големо Купување,ве молим

DEN 821.00 912.00
Проектор Крушка Светилка RLC-019 RLC019 за VIEWSONIC PJ678 со домување Свеж Со попуст
Проектор Крушка Светилка RLC-019 RLC019 за VIEWSONIC PJ678 со домување

Проектор крушка светилка RLC019 RLC019 светилка за VIEWSONIC Проектор PJ678 сијалица со домувањеH ID : Меркур Светилки

DEN 2218.00 2880.00
200W висока лумен diy проектор led КОЧАН LED Светилка Сијалица за DIY led проектор bridgelux 68mil чип 6000-6500K чиста бела/снежана Свеж Со попуст
200W висока лумен diy проектор led КОЧАН LED Светилка Сијалица за DIY led проектор bridgelux 68mil чип 6000-6500K чиста бела/снежана

200 W висока лумен diy проектор led КОЧАН LED Светилка Сијалица за DIY led проектор bridgelux 68mil чип 60006500 K чиста бела /

DEN 1140.00 1200.00
Новата Замена Боја Тркала За Acer P1166 P1266 P1266i P1166P P1266P Проектор Боја Тркала Свеж Со попуст
Новата Замена Боја Тркала За Acer P1166 P1266 P1266i P1166P P1266P Проектор Боја Тркала

Опис Проектор Боја Боја Тркала Модел P1166 P1266 P1266i P1166 P P1266 P боја тркала Тип : Проектор Боја Тркала Замена пр

DEN 1878.00 2063.52
Проектор светилки сијалица, POA-LMP131 / 610-343-2069 / LMP131 за PLC-XU3001 PLC-XU355 PLC-XU355A PLC-XU300C PLC-XU350C XW60 Свеж Со попуст
Проектор светилки сијалица, POA-LMP131 / 610-343-2069 / LMP131 за PLC-XU3001 PLC-XU355 PLC-XU355A PLC-XU300C PLC-XU350C XW60

Тип : Компатибилни проектор светилка (CWH)Дел Број : POALMP131Компатибилен со : PLCXU3001 PLCXU355 PLCXU355 A PLCXU300 C PLCXU350 C PLCXW6

DEN 1224.00 1439.52
Snlamp висок квалитет 15R 300W Светилка MSD Platinum 15R Електронски Баласт Ignitor Баласт за 15R Фаза Светлина Движи Главата Свеж Со попуст
Snlamp висок квалитет 15R 300W Светилка MSD Platinum 15R Електронски Баласт Ignitor Баласт за 15R Фаза Светлина Движи Главата

Ние сме секогаш тука за да се одговор на првиот претходниот период Уште еден совет да се направи вашиот

DEN 2376.00 4752.00
100Piece/многу за поправка LUMENS D3GE-400SMB-Р3 D2GE-320SC0-Р3 LED Светлото SMD Led диоди 1W 3V 3535 3537 Ладно бела светлина Свеж Со попуст
100Piece/многу за поправка LUMENS D3GE-400SMB-Р3 D2GE-320SC0-Р3 LED Светлото SMD Led диоди 1W 3V 3535 3537 Ладно бела светлина

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

DEN 550.00 604.32
Thinyou оем проектор екрани Фабрика продажба на Домашна Кино pantalla proyector 120inch pulgadas 16:9 Проекција HD LCD LED DLP Свеж Со попуст
Thinyou оем проектор екрани Фабрика продажба на Домашна Кино pantalla proyector 120inch pulgadas 16:9 Проекција HD LCD LED DLP

оем проектор екрани Фабрика продажба на Домашна Кино 120inch 16 : 9 Проекција HD LCD LED DLP Проектор ЕкранотPS120169 Ф

DEN 727.00 1118.40
Motorised Тубуларна Моторни 100 Дијагонала 16:9 Табот-напнатост Бела Fiberglass Проекција Екран, Компатибилен За 4K Проектор Свеж Со попуст
Нова Е-WF100 оригинални Стабилна ТВ, Мрежна Картичка, wifi Dongle НА WF100 Wi-Fi Dongle за LG Smart TV LV5700LW6500/LM6200 други Свеж Со попуст
Нова Е-WF100 оригинални Стабилна ТВ, Мрежна Картичка, wifi Dongle НА WF100 Wi-Fi Dongle за LG Smart TV LV5700LW6500/LM6200 други

Нови оригинални интелигентни LCD ТЕЛЕВИЗОР безжична картичка / WIFI адаптер за Сите LG TV производи кои подд

DEN 2234.00 2352.00
100piece/многу за поправка Konka Changhong Hisense LCD ТЕЛЕВИЗОР LED светлото SMD Led диоди 3V 2835 Ладно бела емитуваат светлина Свеж Со попуст
100piece/многу за поправка Konka Changhong Hisense LCD ТЕЛЕВИЗОР LED светлото SMD Led диоди 3V 2835 Ладно бела емитуваат светлина

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

DEN 550.00 604.32
Замена на Проектор Светилка за SANYO PLC-XU73 / PLC-XU76 / PLC-XU83 / PLC-XU86 Проектори Свеж Со попуст
Замена на Проектор Светилка за SANYO PLC-XU73 / PLC-XU76 / PLC-XU83 / PLC-XU86 Проектори

За било незадоволен со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да објавите ниски оценк

DEN 2234.00 2352.00