1pc 6/8/10/12mm Нема Враќање Регистрација Проверете Вентил за Вакум Црево Еден Начин за Автомобилската Кочница Серво Засилувач Земјоделство Пумпи Mayitr

1pc 6/8/10/12mm Нема Враќање Регистрација Проверете Вентил за Вакум Црево Еден Начин за Автомобилската Кочница Серво Засилувач

30 %

DEN 96.00

DEN 137.76

Свеж

Во магацинот


HW0002056
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : Алуминиум
Боја : сребрена
Големина : 6mm / 8мм / 10мм / 12mm
Функција :
Стрелка означени на вентил, покажува течност проток насока, се Спречува гориво од враќање назад во резервоарот и го чува во линија.
Висока јакост и цврстина.
Парична казна изработка и стабилни перформанси.
Лесно да се инсталира и да го замени.
Издржливи во употреба.
Погодни за употреба со бензин, дизел, биодизел, вода, coolant, масло, воздух/вакуум.
Одлично за вода притисок пумпи & галија пумпи кои не се само-priming.
Идеален за морски, автомобилската, каравани/Р.В., и земјоделство.
Пакет се вклучени :
1 x Не-Враќање Вентил
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-2mm грешки поради прирачник за мерење.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Спецификација: 6Mm, 10Mm, 8Mm, 12Mm
Порт Големина: Други
Број На Модел На: не-враќање вентил
Медиуми: Вода
Бренд Име: Mayitr
Структура: Проверете
Температура на Медиумите: Нормална Температура
Actuator Режим: Без Прирачник И Упатство
Притисок: Други
моќност: Други
Standard or Nonstandard: Други
Материјал: Алуминиум

Додатоци на производи

1/8 3/8 1/2 M/F Тема Воздушниот Компресор Фитинзи Машки Конец Проверете Вентил 1/8Женски x 3/8Машки x 1/2Машки Свеж
1/8 3/8 1/2 M/F Тема Воздушниот Компресор Фитинзи Машки Конец Проверете Вентил 1/8Женски x 3/8Машки x 1/2Машки

Име На Производ Воздушниот Компресор Проверете Вентил Боја На Злато Тон Машки Конец Големина1 / 2"3 / 8" Жен

DEN 229.92
1/4 24V DC Месинг Електрични Електромагнетниот Вентил Пневматски Вентил за Вода / Масло / Гас Свеж Со попуст
1/4 24V DC Месинг Електрични Електромагнетниот Вентил Пневматски Вентил за Вода / Масло / Гас

Карактеристики : Две позиција, две начин, нормално блиску прекинувач, магнетни електромагнетниот вода

DEN 454.00 546.72
DC12V DC24V BSP/NPT 1/2 Електрични Вода Вентил 2/3/5/7 Жици од не 'Рѓосувачки Челик DN15 Моторните Вентили BSP/NPT 1/2 За вклучување/Исклучување Свеж Со попуст
1/2 Да 1/4, Дувачкиот Вода Допрете RO Хранат Топката Вентил Славина за Вода Филтер Реверзна Осмоза Систем за Вода Прочистувач Свеж Со попуст
DN15-DN40 DC5V DC12V AC24V AC220V 3 начин на Три линија две начин вентили за контрола на електрични моторните топката вентил Свеж Со попуст
SHGO Топла MOV-02 8.5 mm 2 Позиција 3 Начин Ролери Лост Механички Залисток Свеж
SHGO Топла MOV-02 8.5 mm 2 Позиција 3 Начин Ролери Лост Механички Залисток

CNIM Топла MOV02 8.5 mm 2 Позиција 3 Начин Ролери Лост Механички ЗалистокИме на производ : Механички Залисток; Мо

DEN 184.32
Дувачкиот Мини Топката Вентил 1/4 BSP Машки да се Женски Навој Воздушниот Компресор Црево Топката Вентил R06 Капка Брод Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот 1/4 Пристаништа 4V230C-08 DC 12V 3 Позиција 5 Начин на Воздухот Електромагнетниот Вентил Свеж
Бесплатен Превозот 1/4 Пристаништа 4V230C-08 DC 12V 3 Позиција 5 Начин на Воздухот Електромагнетниот Вентил

Ве молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи Сите наши производи се 100%

DEN 825.60
1/2 DN15 Месинг вода регулатор на притисок, без да се Измери,притисок одржување на вентил,Допрете вода притисок за намалување Свеж Со попуст
1/2 да 1/4, Дувачкиот RO Довод на Вода Адаптер Топката Вентил Тапа Допрете За Вода Прочистувач Дома Вода Допрете Тапа Mayitr Свеж Со попуст
Еден Начин 6/8/10/12mm 4 Големина Вентили алуминиумски Легури на Гориво Не се Врати Проверете Вентил на Еден Начин се Вклопуваат Свеж Со попуст
Топла DC 12V 1/2 Електрични Електромагнетниот Магнетен Вентил N/C Вода Воздух Влезот Тек Switch -B119 Свеж
Топла DC 12V 1/2 Електрични Електромагнетниот Магнетен Вентил N/C Вода Воздух Влезот Тек Switch -B119

Опис : Материјал : Метални + пластика Напон : DC 12 V Влезот и излезот : црево barbs за 1 / 2" (надворешен дијаметар)

DEN 208.80
Wholesales 30PCS 3V Dc 75mA електромагнетниот електронски крвен притисок електромагнетниот притисок мерач вентил Свеж
2W-160-15 1/2 DC24V Пластични Вода Електромагнетни Вентили Електромагнетниот Вентили Свеж
2W-160-15 1/2 DC24V Пластични Вода Електромагнетни Вентили Електромагнетниот Вентили

2 W16015 1 / 2" DC24 VПневматски Пластични Вода Електромагнетни Вентили Електромагнетниот ВентилиNotic : Ова елек

DEN 555.36
КООРДИНАТОР DN15 електромагнетниот вентил DC12V Свеж Со попуст
КООРДИНАТОР DN15 електромагнетниот вентил DC12V

Потсетување : Забелешка за инсталација се јават на инсталацијата, со стрелката што укажува на телото,Во

DEN 281.00 312.00
101.5 PSI 0.7 Mpa BSP G1/2 Температура и Притисок сигурносен Вентил TP Вентил за Соларни бојлери Систем 99 centigrade Свеж
101.5 PSI 0.7 Mpa BSP G1/2 Температура и Притисок сигурносен Вентил TP Вентил за Соларни бојлери Систем 99 centigrade

101.5 PSI 0.7 Mpa BSP G1 / 2" Температура и Притисок сигурносен Вентил TP Вентил за Соларни бојлери Систем 99 centigradeВов

DEN 715.20
SHGO Топла 2 парчиња 6MM Не-Враќање на Еден Начин 1/4 Инчи Воздух, Гориво и Масло Проверете Вентил Дизел Гас Свеж
SHGO Топла 2 парчиња 6MM Не-Враќање на Еден Начин 1/4 Инчи Воздух, Гориво и Масло Проверете Вентил Дизел Гас

2 парчиња 6 MM НеВраќање на Еден Начин 1 / 4 Инчи Воздух, Гориво и Масло Проверете Вентил Дизел Gas Condition : 100% Со

DEN 198.24
DN15 DN20 DN25 Месинг Топката Вентил Три Начин Свеж Со попуст
DN15 DN20 DN25 Месинг Топката Вентил Три Начин

Материјал : бакарТемпература : 095 степениМедиум : течност, гасDN15 : 1 / 2DN20 : 3 / 4DN25 : 1Пакетот вклучува : една ко

DEN 1117.00 1176.00
1/2 Да 1/4 Славина за Вода Филтер Топката Вентил Реверзна Осмоза Систем RO Хранат Топката Вентил за Дома Вода Прочистувач Допрете Свеж Со попуст
3/4 пластични плови вентил, пластични плови топката петел, нема вода чекан. преку вентили,кружи топката вентили Свеж
Бесплатен превозот 220Vac Електромагнетниот вентил ,1/4 вода вентил за нормално затворени 2 Пат 0-120PSI , Свеж
Бесплатен превозот 220Vac Електромагнетниот вентил ,1/4 вода вентил за нормално затворени 2 Пат 0-120PSI ,

Пред купување ве молиме прочитајте ја следнава содржина1,ве Молиме имајте на ум дека ние се продаваат фа

DEN 355.20
1PC Електрични Електромагнетниот Магнетен Вентил DC 12V Вода Воздух Влезот Тек Switch 1/4 брз пристап општи 12v Свеж
1PC Електрични Електромагнетниот Магнетен Вентил DC 12V Вода Воздух Влезот Тек Switch 1/4 брз пристап општи 12v

ПРОИЗВОД СПЕЦИФИКИ : Име : Брз пристап вода електромагнетниот вентил Додатоци Тип : Вода Прочистувач Вен

DEN 165.12