20#Фондан торта бела кукли поддршка жица 40pcs

20Фондан торта бела кукли поддршка жица 40pcs

DEN 326.40

Свеж

Во магацинот


[Бренд] : Зелено Море
[Size] : 20#
[Боја] : изберете
[Дијаметар] : 0.91 mm
[Должина] : 36cm
[Количество] : 40pieces
опис :
Поголем број на пофини жица.на повеќе флексибилни жица е.
Се намали колку што е потребно со жица секачи.
Цветни на жици се користат за да продолжите и поддршка произлегува. Можете да ги користите за да виси венци од страна на обликувањето на нив во циклуси. Совршен за обезбедување флорални материјал да венци и форми. Користење со свежи, сушени или свила флорални материјали за да се создаде убава аранжмани за вашиот дом. Не само за флорални употреба, обидете се со користење на занает и дома или проекти.

боја: Бела, Зелена
Шема: Полна Боја
Повод: Роденден Партија,Партија
Број На Модел На: 20#
is_customized: Yes
Место на Потекло: Кина (Копно)
Тип: Други Празнична & Партија Материјали
is_customized: Yes
Спецификација: 0.7-0.9M

Додатоци на производи

Бесплатен Превозот на Големо 50pcs/многу Пакување Персоналните Азија Џеб Виткање Фан со Organza Подарок Торба Свадба Партија Свеж Со попуст
Трговија на големо 100pcs/многу 11x16cm Бела Organza Кеси Свадба Корист Накит Бонбони Пакување Кеси Organza Drawstring Подарок Свеж Со попуст
Трговија на големо 100pcs/многу 11x16cm Бела Organza Кеси Свадба Корист Накит Бонбони Пакување Кеси Organza Drawstring Подарок

4 mmОбјектот Useage Одговара Накит Бутик Бонбони Подарок Божиќ Свадба Пакување ЕкранотЗа Кориснички1.Понек

DEN 389.00 432.00
7 Парче Целосна Лицето Маска За 6800 Гас Маска Полно Лице Facepiece Респираторните За Сликарство Прскање Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
50pcs Цврсти бои Застане Обична Хартиена Кеса Партија Корист Торба Отвори Врвот DIY Бонбони Хартија Подарок торба Третираат Свеж Со попуст
2018 Промоција Вистински Бонбони Кутија Свадба Декорација Велигден 7.41x4.87inch 4 Бои Подарок Кутии Обвиен Напишан Услуги И Свеж Со попуст
15cm*10Yard Цвет Tulle Ролни Organza Чиста Газа Tulle се Тркалаат DIY Занает Материјали Бебе Покаже Свадба Декорација Божиќ Свеж Со попуст
25pcs Црвена Свадба Покани Кина Домот Луксузни Свадба Покана Картички со Коверти Свеж
25pcs Црвена Свадба Покани Кина Домот Луксузни Свадба Покана Картички со Коверти

Прочитајте ги внимателно пред да го купат со цел да се избегне недоразбирање Покана картичка : 25 компјут

DEN 1776.00
Сјајот Сатен Роденден Девојка Sash Среќен Роденден Додаток Декорација Принцеза Панделки Sash Рамо, Рака Партија Подароци Свеж Со попуст
10pcs/многу 10inch Дебели 1.5 g Сребро Латекс Балон Гумени Свадба Декорација Воздухот Топки Среќен Роденден Балони Материјали Свеж Со попуст