Индустриски Светла Висок Залив Led Допир За вклучување/исклучување Ac Алуминиум Industriele Verlichting Светлина Осветлување Светилки Складишта

Индустриски Светла Висок Залив Led Допир За вклучување/исклучување Ac Алуминиум Industriele Verlichting Светлина Осветлување

20 %

DEN 4685.00

DEN 5856.00

Свеж

Во магацинот


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

боја: Топло Бела, Ладно Бела
Wattage: 200w, 100W, 150W
Употреба: Индустриски
Е Светилки Вклучени: Yes
Напон: 85-265V
Гаранција: 3
База Тип: Оптоварување
Тело Материјал: Алуминиум
Карактеристики: нло рударство светилка
Тип На Прекинувач: Допрете On/Off Прекинувач
сертификација: CCC,RoHS,CE
Број На Модел На: КЈ-НЛО
Бренд Име: BRIGHTINWD
Извор На Светлина: LED Светилки
Извор На Енергија: AC
Е dimmable: No

Додатоци на производи

5PCS AC/DC напон 220V 22mm Тема ПРЕДВОДЕНА за Електронски Индикатор за Јачина на Светлина Пет боја опција ,стандардно црвено Свеж Со попуст
Led итни Светилка Автомобил Поправка Работи Светилки Работат LED Светло Со Магнет Преносни Светла КОЧАН За Пешачење Кампување Свеж Со попуст
10pcs/сет за во Автомобил Брод LED Предупредување Табла Сигнал Светла Инструмент Пилот Светилка 220V 10мм Свеж
10pcs/сет за во Автомобил Брод LED Предупредување Табла Сигнал Светла Инструмент Пилот Светилка 220V 10мм

10 Pcs / сет за во Автомобил Брод LED Предупредување Табла Сигнал Светла Инструмент Пилот Светилка 220 V 10ммСп

DEN 175.68
Флора ув печатач ув ламба 215mm Свеж
Флора ув печатач ув ламба 215mm

Флора ув печатач ув ламба 215mm Ова е orignal ув ламба за Флората ув flated печатач Жива светилка , 1000 живот животе

DEN 2400.00
Висок квалитет 8.2 W Батерија led кампување соларна светилка за Итни случаи, Светлата за SMD 5730 82 LED светилка монистра LED Свеж Со попуст
Мини 12* LED Итни Безбедност Одблесокот Црвено Патот Одблесокот Магнет Трепка Предупредување Ноќ Светлата Патот Диск Светилник Свеж Со попуст
10W LED МАГНЕТНИ ФЛЕКСИБИЛНИ МАШИНА СВЕТИЛКА Свеж
10W LED МАГНЕТНИ ФЛЕКСИБИЛНИ МАШИНА СВЕТИЛКА

60mm GOOSENECK : кол.4)за време на Испорака : 110days, според количината на цел,5) рок на Гаранција : 3 години бесплатна

DEN 1104.00
Zusen 40mm сигнал кула светлина TB42-2T-D 24V црвена зелена led Свеж
Zusen 40mm сигнал кула светлина TB42-2T-D 24V црвена зелена led

резиме • Висока осветленост Umil 3528 LED, долг живот, зачувување на енергијата• Подобрување на видливоста т

DEN 552.00
HOTOOK LED Светло за Итни случаи E27 7W 9W 12W Smart Сијалица Батерија за осветлување Светилка за дома затворен осветлување Свеж Со попуст
Бесплатен превозот Целата продажба 150W Висок Залив LED Светло 16500LM AC85-265V CE, RoHS 40 компјутери по многу Свеж
Бесплатен превозот Целата продажба 150W Висок Залив LED Светло 16500LM AC85-265V CE, RoHS 40 компјутери по многу

LED Висок ЗаливПРОИЗВОД ПАРАМЕТРИТочка Бр : BNDHB150 / 250 WПотрошувачка на енергија : 150 W / 250 WНапон Спектар : AC 902

DEN 134400.00
5W AC85-265V Led Светла За Машина за Шиење Со Приклучок Свеж Со попуст
5W AC85-265V Led Светла За Машина за Шиење Со Приклучок

ОписТекст : AC85265 VМоќност : 5 WEmitte боја : бела(6000k)топло бела(3000 K)Led : epistarЗрак агол : 35 степенФлексибилна цевк

DEN 619.00 619.20
10pcs/Многу Мешана боја на AC напон 220V 22mm Планината Големина LED Моќ Индикатор за Јачина на Светлина Пилот Светилка AD16-22D/S Свеж Со попуст
10 ПАРЧИЊА метал Индикатор за светло 6 мм метал светло за предупредување возило светилка 12V црвено, зелено, жолто и сино бела Свеж Со попуст
LED Smart Индукција Шарки Кабинет Светлина - Бело - Без Батерија - Внатрешен Зглоб Сензор за Светло Универзален и За Кујна, Свеж Со попуст