Вистински Фото Бесплатен Превозот Vestidos Де Novia Црвено Бел Кристал V деколте Свадба Наметки Принцеза Чипка Евтини Невестата Frocks Фустани HS141

Вистински Фото Бесплатен Превозот Vestidos Де Novia Црвено Бел Кристал V деколте Свадба Наметки Принцеза Чипка Евтини Невестата

5 %

DEN 1642.00

DEN 1728.00

Свеж

Во магацинот


Бидејќи на Мерни техники, не е грешка 1-3cm Големина 14 W е прилагодена големина. Вие само треба да изберете големина 14 W, и да го оставите порака, со цел да ни кажете на вашите градите, половината, телесна висина и потпетици висина, што ќе биде во ред. Се облекуваат ќе биде предаден во 5-7 дена.Ако големина 14 W не можат да бидат избрани, тоа значи дека оваа точка не може да се изменуваат. Прифаќаме само големината изменуваат, бои и дизајн не може да се прилагоди на Овој објект е венчаница само, не вклучувајќи petticoat или други работи. Сите слики ќе ви покаже се реални слики, сите се облекуваат, се токму исто како слика го покажува.
!!! Ние ќе ги одби наплата ако у не им помагаат на царинење на царинската управа. Па ве молиме прочитајте внимателно политика на ЦАРИНЕЊЕ подолу. Ви благодариме.
За Тарифни
Нашата свадба фустани цени се формираат 30 да 200 ние ќе ги прогласи облека како подарок и вредноста е 20 да 150Се надевам дека се може да се направи у избегне тарифа. Но, различни земји имаат различни стандарди, ве молиме обидете се да дознаете вашиот округот политика за тарифни купи купат стоки од oversea.И ве молиме помогнете царинење ако треба, ви благодариме. Како Aliexpress политика, царинење е купувачот е должност. Ќе видиме у согласувате ако купите нашите производи. Ви благодариме.
За квалитетот
Ние имаме многу свадба фустани која цена е околу 30 Тоа е многу евтина цена и бесплатен превозот во многу земји. Фустаните генерално тежина 1kg, на товар не е евтино. И овие фустани се сите рачно изработени. Значи, ако u мислам на овие евтини цена, у нема да ги разочараме на овие свадба се облекуваат. Ако у сакате таписерии,порцелан венчаница, ве молиме изберете нашите венчаница која цена над 50 Ви благодариме.
За обработка на време
Ние сме фабрика, ние правиме се произведуваат за многу клиенти, ние и ветуваме да брод од стоката во 3-5 dasy откако ќе се добие исплата. Ако ur големина е прилагодена, се облекуваат ќе биде предаден во 5-7 дена. Ве молам не ме прашуваат брод на стоките многу наскоро. обично 3-5 дена. Ве молиме да се разбере, ви благодариме.
За наплата & спор
1. Како и погоре зборови, ние ќе се направи целосна наплата за у ако стоката не испорака по shiped од 60 дена ( Бразил е 90 дена), па немојте да се отвори спорот afer shiped надвор 1-40 дена. Ве молиме обрнете внимание на стоката, контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.
За бои
Некои клиенти прашам ако вајт е чиста бела, ние секогаш е тешко да се одговори, се облекуваат може да не е чиста бела или снежана, тоа е еден вид на бела кои се блиски на слонова коска, но не и слонова коска. Па ве молиме да знаат дека пред да го купат.

НИ Големина: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, 14W
Тип На Објект: Свадба Фустани
Назад Дизајн: Ланче
За Бремени Жени: No
Свадба Фустан Ткаенина: Tulle/Пребивање
Вграден Градник: Yes
Декорација: Appliques,Чипка,Кристално
Силуета: Бал
Моден Елемент: Гроздобер
Воз: Никој
Деколте: Брод Вратот
Sleeve Стил: Исклучување на Рамо
Бренд Име: тоа е yiiya
Половината: Природни
Вистински Слики: Yes
Број На Модел На: HS141
Sleeve Должина(cm): Без ракави
Фустани Должина: Кат Должина
is_customized: Yes

Додатоци на производи

ZJ9059 2017 Бела боја на слонова коска Gown Tulle Душо, Свадба се Облекуваат Вистински Фото Суд Воз за невестата Фустани плус Свеж Со попуст
QQ Љубовник Прекрасни Beaded Сирена Свадба Фустани 2017 Vestido Де Noiva Sereia Чиста Грбот и Вратот Возбудува Свадба се Облекуваат Свеж Со попуст
Гламурозна Бела Свадба Фустани 2018 Секси Слонова Коска Свадба Наметки Долго О-Вратот Organza Appliques Бал Венчаница Вистински Свеж Со попуст
QQ Љубовник 2018 Нови Возбудува Свадба Фустан Елегантен Beaded Нарачана Плус Големина Невеста, Свадба Gown Vestido Де Noiva Свеж Со попуст
QQ Љубовник 2018 Нови Возбудува Свадба Фустан Елегантен Beaded Нарачана Плус Големина Невеста, Свадба Gown Vestido Де Noiva

Ако ви се допаѓа толку подуени,треба да купи голем petticoat.Изберете вашиот венчаница,мора да оставите пора

DEN 6202.00 7296.00
QQ Љубовник 2018 Нови Гроздобер венчаница Луксузни Beaded Нарачана Плус Големина Невеста, Свадба Gown Vestido Де Noiva Свеж
QQ Љубовник 2018 Нови Гроздобер венчаница Луксузни Beaded Нарачана Плус Големина Невеста, Свадба Gown Vestido Де Noiva

Ако ви се допаѓа толку подуени,треба да купи голем petticoat.Изберете вашиот венчаница,мора да оставите пора

DEN 7296.00
ZJ9040 ГОДИНА А-линија Со Кристално Монистра Tulle Свадба се Облекуваат за Свадба Фустани Големина 2 4 6 8 10 12 14 16 Свеж Со попуст
ZJ9040 ГОДИНА А-линија Со Кристално Монистра Tulle Свадба се Облекуваат за Свадба Фустани Големина 2 4 6 8 10 12 14 16

Овој фустан е супер квалитет, со 6 слој Здолниште,горниот дел од облеката е чипка и монистра, јас препора

DEN 2972.00 4127.52
ADLN Секси Чипка Сирена Свадба Фустани Висок Квалитет Плус Големина V деколте без Ракави Свадба Наметки Назад Патент со Копчиња Свеж Со попуст
JIERUIZE vestidos де novia Бела Чипка Сирена Свадба Фустани Исклучување На Рамо Половина Ракави Свадба Наметки облека де mariage Свеж Со попуст
Vestido де Casamento 2017 Прекрасни бал Свадба Фустани Бисери Плус Големина Свадба Наметки Чипка Невестата се Облекуваат Корсет Свеж Со попуст
2018 Бела Louisvuigon Vestido Де Noiva Облека Де Mariage Булчински Цвет Линија Applique Свадба Фустани 2018 Душо YN 9509 Свеж Со попуст
2018 Бела Louisvuigon Vestido Де Noiva Облека Де Mariage Булчински Цвет Линија Applique Свадба Фустани 2018 Душо YN 9509

Со нетрпение очекувам да работам со вас!Царинските НадоместоциВо повеќето време, купувачот не треба да

DEN 4248.00 5664.00
Desinger Едноставна Чипка Свадба Фустани Нарачана Евтини Свадба Наметки Vestido Де Noiva Гроздобер Под 100 Свеж Со попуст
Desinger Едноставна Чипка Свадба Фустани Нарачана Евтини Свадба Наметки Vestido Де Noiva Гроздобер Под 100

Како Aliexpress политика, царинење е купувачи должност Ви благодариме Ве молиме бидете сигурни дека вашиот п

DEN 1789.00 2155.20
2017 Обичај прави Вистински Фото Плус големина Sequins Strapless Чипка Свадба Фустани Евтини Белата Невеста Frocks Vestidos Свеж Со попуст
2017 Обичај прави Вистински Фото Плус големина Sequins Strapless Чипка Свадба Фустани Евтини Белата Невеста Frocks Vestidos

Бидејќи на Мерни техники, не е грешка 13cm Големина 14 W е прилагодена големина Вие само треба да изберете г

DEN 1590.00 1728.00
Fansmile Вистински Гроздобер Фото Чипка Топката Свадба Фустани 2017 Прилагодено Плус Големина Булчински Свадба Наметки Бесплатен Свеж Со попуст
LS00112 Луксузни свадба се облекуваат за булчински beading бал долги ракави чипка свадба наметки vestidos де noivas вистински Свеж Со попуст
LS00112 Луксузни свадба се облекуваат за булчински beading бал долги ракави чипка свадба наметки vestidos де noivas вистински

Предмет Бр : LS00112Големина : Боја : боја на слонова коскаМатеријал : сатенДеколте : брод деколтеSleeve Должина

DEN 26976.00 52895.04
Вистински Фотографии Долга Женска Strapless Чипка CheapWedding Dresse 2017 Bridial Чипка Appliques Кат Должина Бал Свадба Фустани Свеж Со попуст
Вистински Фотографии Долга Женска Strapless Чипка CheapWedding Dresse 2017 Bridial Чипка Appliques Кат Должина Бал Свадба Фустани

Рамо до рамо : ______5 Тука ние се нудат бесплатни модификација за да не се вклопуваат.Голема ЦенаСо доставу

DEN 1780.00 1914.24
Vestidos Облека де Соаре 2018 Нов Дизајн Линија Чај Должина Душо Бела боја на слонова коска Чипка Плажа Свадба Фустани OW2041 Свеж Со попуст
Vestido Де Noiva 2018 Плажа Свадба Фустани А-линија Длабоко V деколте, Appliques Чипка Гроздобер Свадба Gown Свадба Фустани Свеж Со попуст
Vestido Де Noiva 2018 Плажа Свадба Фустани А-линија Длабоко V деколте, Appliques Чипка Гроздобер Свадба Gown Свадба Фустани

Корисниците исто така може да се врати фустан со мерење на грешки, и ќе го примите рефундирање на куповн

DEN 3145.00 3456.00
Едноставна Венчаница 2018 V Вратот Appliques Чипка Плажа Облечи Кат Должина Chiffon Плус Големина Свадба Наметки Свеж Со попуст
Едноставна Венчаница 2018 V Вратот Appliques Чипка Плажа Облечи Кат Должина Chiffon Плус Големина Свадба Наметки

Добредојдовте на Нашата Продавница, ќе имаат Нов Шопинг Искуство !Едноставна Венчаница 2018 V Вратот Appliques

DEN 5700.00 6000.00