250pcs/многу 25 боја (3/8) Нова лента лакови diy бебе деца девојка коса декорација облека, додатоци

250pcs/многу 25 боја (3/8) Нова лента лакови diy бебе деца девојка коса декорација облека, додатоци

12 %

DEN 443.00

DEN 503.52

Свеж

Во магацинот


· Во рок од 5 дена, доколку објектите не се компатибилни,.)
30pcs 3/8" Меша Бои Случаен Стил Шарени Grosgrain Свадба Партија Деко Занает Празнична сатен лента Лакови /замрзнати лента US$ 7.
· Ако не го добиете на стоки во текот на 30 дена по ние испрати на пратката, ве молиме ни e-mail директно.
· За бесплатен превозот, Нашиот стандард за испорака метод е Кина Пост.99 /многу
дворови / многу
100pcs 4mm Grosgrain Лента Цвет 5 Бои Облека Занает накит додаток подарок декорирани/сатен свила цвет/ Косата додаток US$ 7. Ве молиме вклучуваат пакување се лизга.79 /многу
парчиња / многу
200 PCS Мешана Боја на Цвет 28mm Чувствува Appliques за DIY Материјали за Шиење занает accessorie Шие-На scrapbooking производи US$ 4. Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот.0393 инчен
Боја :
Случаен Мешани
Боите од слики главно за референца.28 /многу
парчиња / многу
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ,50 метри 3/8"(10мм), Прекрасна 22 бои печатени боја етикета со Точка DIY Панделки Сатен Панделки Декорација Занает US$ 6.99 /многу
парчиња / многу
300pcs 20mm*35mm Полиестер Лента Лак Солидна Bowtie Декоративни Додатоци облека поставите разубавувањето US$ 6. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба. Секоја парцела ќе имаат следење на број на вашата следење.
можеби некои бои не во слики.99 /многу
парчиња / многу
60pcs 40mm полиестер валани rosette цвет жените коса додатоци ткаенина розети занает DIY додатоци scrapbooking производи US$ 11.89 /многу
парчиња / многу
200 PCS Поместена Мешана Боја Азбука Форма Чувствува Appliques за DIY Материјали за Шиење занает додатоци US$ 4. Со ЕМС, тоа ќе потрае 5-8 дена да вашиот место. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена откако ќе го поставите цел.
· кога ќе се направи плаќање, вашата исплата само трансфери во ЗАЧУВАМ, не нашата сметка.99 /многу
дворови / многу
200 PCS Мешана Боја Симпатична Цвет Чувствува Appliques за DIY Материјали за Шиење занает accessorie scrapbooking производи US$ 6. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на пратката.
Плаќање
· Можете да платите со нас преку Aliexpress Зачувам преку вашата Банкарска Картичка. Во цел дека ќе може да се добие испорака нормално, ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно .
Политика На Враќање
· Ако предмети се оштетени, ве молиме да ги вратат во рок од 10 дена за замена.99 /многу
парчиња / многу
200 PCS Мешана боја Поместена Мешана Боја Симпатична Цвет Чувствува Appliques за DIY Материјали за Шиење деца занает accessorie US$ 4.
· Ние може да се испрати на предмети во 3-7 работни дена од приемот расчисти исплата.
Материјал :
Лента
Големина на :
35mm*45mm
конверзија : 1 инч = 25.
можеби некои бои не во слики. Но, за некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради што не се чести авиокомпанијата како и надзор од страна на царинскиот.39 /многу
парчиња / многу
50pcs 35*25мм Лента за Печатење Симпатична Bowtie вратоврска Облека Занает накит додаток подарок декорирани/сатен свила цвет/ Косата додаток US$ 4.

Тип На Производ: Закрпи
Функција: 3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Техника: Appliqued
Големина: 45mm*35mm
Стил: Шие-На
Бренд Име: AXHSR
Број На Модел На: 45mm*35mm
is_customized: Yes
боја: мешани

Додатоци на производи

Широк 143cm Ретро Изми Тексас Ткаенина Памук Перфорирани Шупливи Тексас Ткаенина Quliting Комбинација за Шиење Diy Облека Панталони Свеж Со попуст
Материјали за шиење 100pcs 17.5 mm двојно леб транспарентен смола копчиња внатрешната подлога копчиња многу спецификации Свеж Со попуст
5PCS Машина за Шиење Теми Overlocking String Полиестер Шарени Свеж Со попуст
5PCS Машина за Шиење Теми Overlocking String Полиестер Шарени

100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Шарени Материјал : Полиестер Шарени, силни и издржливи Одлична з

DEN 42.00 57.12
Виножито пеперутка закрпи за облека, железо на закрпи везови печ applique parches ropa ленти налепници за облека 5pcs Свеж Со попуст
Виножито пеперутка закрпи за облека, железо на закрпи везови печ applique parches ropa ленти налепници за облека 5pcs

1 Стави парче на вашиот крпа, везови страна нагоре 2 Место памучна ткаенина над печ 3 Железо преку далново

DEN 102.00 185.28
Шиење копчиња 144pcs 25mm(40L 1' ) транспарентен копчиња двојно леб внатрешната подлога грб копчиња многу спецификации Свеж Со попуст
OOOT BAORJCT 177207 , 38MM цртан филм Печатени grosgrain лента,облека, додатоци за коса додатоци , DIY рачно изработени подароци Свеж Со попуст
DoreenBeads DIY Ткаенина Занает Лист Гарланд Велигден Лента Трим Зелени За DIY Лак Занает Оркестарот Свадба Партија Декорација Свеж Со попуст
Луција занаети 2y/5y 40mm Мулти-боја Чипка Скриј Лента рачно изработени Комбинација DIY за Шиење Облека Headwear Оркестарот Свеж Со попуст
100 Мешана Боја Трепките Wiggly Wobbly Googly Очи 20mm foy DIY Кукла Бележник Свеж Со попуст
100 Мешана Боја Трепките Wiggly Wobbly Googly Очи 20mm foy DIY Кукла Бележник

100 Мешана Боја Трепките Wiggly Wobbly Googly Очи 20mm foy DIY Кукла Scrapbooking занаетиВисок квалитет во ЕУ и САД стандард з

DEN 198.00 225.12
Африкански Швајцарската voile чипка Sequin фустан ткаенина Најновите Нигериската Еко-Пријателски Висок Квалитет на Африкански Свеж Со попуст
YANSTAR (1pcs) Булчински Rhinestones Appliques Со Бисер Розово Злато Кристал Железо За венчаница Sash YS851 Свеж
YANSTAR (1pcs) Булчински Rhinestones Appliques Со Бисер Розово Злато Кристал Железо За венчаница Sash YS851

КУПУВАЧОТ СЕ ПОКАЖЕСвадба SashesСвадба ЖартиераСвадба HeadbandsRhinestones Appliques За ЧевлиКлиенти Повратни Информа

DEN 181.44
бесплатен превозот Солидна НЕПРИЈАТЕЛ Лента 100Yards за 020 бебе сино - 5/8 инчи Пати во текот еластичен Свеж
бесплатен превозот Солидна НЕПРИЈАТЕЛ Лента 100Yards за 020 бебе сино - 5/8 инчи Пати во текот еластичен

Пати во текот еластична(НЕПРИЈАТЕЛ) лента за печатење на производителот1) со Сертификатна : OEKOTEX Сертифи

DEN 864.00
Снегулка Форма Копчиња 2 Дупки Дрвени Копчиња за Шиење Копчиња Занает Scrapbooking Прибор за Облека 4JA91 Свеж Со попуст
Снегулка Форма Копчиња 2 Дупки Дрвени Копчиња за Шиење Копчиња Занает Scrapbooking Прибор за Облека 4JA91

опис на производотБоја : МултиБојаМатеријал : дрво18mm боја снегулки и продажба на дрво копчиња 50Големина

DEN 46.00 85.92
25Pcs 6*3.8 CM Злато Извезени Шиење Закрпи За Облека Чипка Applique За Коса Додатоци Свеж Со попуст
25Pcs 6*3.8 CM Злато Извезени Шиење Закрпи За Облека Чипка Applique За Коса Додатоци

материјал : памук+полиестерголемина : 60*38mmколичина : 25pcs по многуможе да се шие на облека / облека / кеси ил

DEN 182.00 191.52
Q&N лента 16mm 22mm 25мм 38mm 50mm, 75мм гимнастика печатени grosgrain лента webbing 50yards/ролна за коса вратоврска бесплатен Свеж Со попуст
Q&N лента 16mm 22mm 25мм 38mm 50mm, 75мм гимнастика печатени grosgrain лента webbing 50yards/ролна за коса вратоврска бесплатен

Поттикнување wholesales и OEM!!1.Објектот спецификитеСостојба : Нова : бренднови, не се користи, неоштетени обје

DEN 528.00 660.00
1 двор/пакет 1cm симпатична розова пластични цвет кристал кристал синџир двор скратува шиење на за деца' облека, чевли се облекуваат Свеж Со попуст
ripstop EMF Оклопна Ткаенини анти-зрачење Ткаенина Проводници Ткаенина Зрачење-Отпорни Ткаенини Свеж
ripstop EMF Оклопна Ткаенини анти-зрачење Ткаенина Проводници Ткаенина Зрачење-Отпорни Ткаенини

ЗрачењеОтпорни ТкаениниНапомена : Ова е производ е примерок на производот,ние снабдување А4 големина на

DEN 95.52
1 метар Чиста Бела солидна боја Памучна Ткаенина 160cmx100cm за бебешка постелнина лист за шиење,деца bibs,облека,quilting Свеж Со попуст