Топла продажба! LCYOON висок квалитет Вистински Австриската голема кристал Прстени мода 316L не ' Рѓосувачки челик свадба прстен за жените R0614

Топла продажба! LCYOON висок квалитет Вистински Австриската голема кристал Прстени мода 316L не ' Рѓосувачки челик свадба прстен

DEN 959.52

Свеж

Во магацинот


Почитувани купувачот, weclome до нашата продавница! Ние сме една фабрика, weclome трговија на големо и мало. Сите нашите производи се направени од 316 L не ' рѓосувачки челик. Никогаш не згаснат, алергиски, ' рѓа.
ЗАБЕЛЕШКА 1. Цел повеќе од 50 ДОЛАРИ, слободни изненадување подарок. 2.Цел повеќе од 200 американски ДОЛАРИ, обезбедува бесплатни курирската служба DHL.
Топла продажба! LCYOON висок квалитет Вистински Австриската голема кристал Прстени мода 316 L не 'Рѓосувачки челик свадба прстен за жените R0614 Предмети име : Нерѓосувачки челик Кристал прстен Meterial : Нерѓосувачки челик, кристално Метална боја : Челик боја Пол : Жена Стил : најдобар 316 L не' рѓосувачки челик. само еден дизајн за вас опис на Производот/ум : Оригиналниот дизајн, да се донесе елеганција, noblensess и достоинството на вашиот живот. За жените, ќе се сеќаваме секогаш.
1) Сите на нашите предмети се обезбеди бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail,
Хонг Конг Пост Воздух Mail и Сингапур Пост Воздух Mail.
Забелешка : Ако ви е потребна други превозот метод, ве молиме контактирајте со нас.
2) транзит време варира со различни превозот методи.
3) Најмногу, ние ќе брод на стоките од 1-3 дена по добивањето ќе плаќање,
но, добро ве молиме имајте во обработка на време за одредена цел варира со
тип на производ и акции статус.
4) Ние да се откажат превозот, можете да го напуштите вашиот клиент е испорака адреса кога место
цел, тогаш ние ќе брод стоки за вашиот клиент директно, и нема да додадете било нашите
информации во пакетот, само пишуваат примачот на информациите.
5) ве Молиме љубезно да се зголеми двојно проверете ги вашите ИСПОРАКА, АДРЕСА и ТЕЛЕФОН НЕ.
кога ставање на наредби.
ALIPAYP ќе биде совршен, ако треба да ни другите
метод на плаќање, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.
Ние ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо
1)ќе даде секој купувачи добар преглед, па ве молиме љубезно му даде ПЕТ ѕвезди, ако сте задоволни со нашата добра.
2)Пред да се даде негативен преглед или среден преглед, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме да го решат проблемот што е можно поскоро.
Можете да побарате враќање во рок од 7 дена(денот кога ќе добиете предмети)

Прстен Големина: 6, 7, 8, 9, 10
Метална боја: Platinum Позлатен
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Обликотшема: Месечината
Повод: Свадба
Пол: Жените
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Бренд Име: LYCOON
Материјал: Кристално
Површината Ширина: 20mm
Поставување Тип: Тензија Поставување
Стил: Тренди
Прстени Тип: Свадба Бендови
Број На Модел На: SUK00001
Компатибилност: Никој
Функција: Никој
is_customized: Yes

Додатоци на производи

1 Карат Круг Намали Sona Synthetice Сјајна Прстен 925 Sterling Silver Жените EngagementWedding Принцезата Кралот Накит, Булчински Свеж Со попуст
1 Карат Круг Намали Sona Synthetice Сјајна Прстен 925 Sterling Silver Жените EngagementWedding Принцезата Кралот Накит, Булчински

modname=ckeditor 1 Карат Круг Намали Sona Synthetice Сјајна Прстен 925 Sterling Silver Жените Engagement Wedding Принцезата Кралот Накит

DEN 1415.00 2357.76
Starlord Бренд Прстени За Мажи/Жени 6MM Со Подарок Кутија Златна Боја трговија на Големо Rotatable Круг Прстен R106 Свеж Со попуст
Starlord Бренд Прстени За Мажи/Жени 6MM Со Подарок Кутија Златна Боја трговија на Големо Rotatable Круг Прстен R106

Ние ќе се обезбеди целата наплата или замена откако ќе добиеме вратени производи Ве молиме чувајте ги д

DEN 172.00 191.52
CHIMDOU Кул Црн Череп Прстен Мажите не ' Рѓосувачки Челик Накит 2017 Нова Мода Хип Хоп Рок Стил, Капка превозот AR373 Свеж Со попуст
CHIMDOU Кул Црн Череп Прстен Мажите не ' Рѓосувачки Челик Накит 2017 Нова Мода Хип Хоп Рок Стил, Капка превозот AR373

Нов Стил : Мода Прстен Накит САД Големина 7,8,9,10,11,12,13,14,15 Тежина : 17g / pc, Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик

DEN 181.00 201.12
Мажи/ Жени Свадба Прстени Bijoux Накит Anel Златен Прстен Ouro Anillos Bague Aneis Casamento Joias Bijouterie Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Мажи/ Жени Свадба Прстени Bijoux Накит Anel Златен Прстен Ouro Anillos Bague Aneis Casamento Joias Bijouterie Бесплатен Превозот

Големина информации : ( за Бразилецот купувачите референца)Tamanho 6 = Бразил tamanho 12;Tamanho 7 = Бразил tamanho 14;Tamanho 8

DEN 143.00 204.48
ELESHE Пластовидно Трага Ѕвезда Сребрени Прстени За Жените Свадба 925 Sterling Silver Прст Прстени Ангажман Женски Оригиналниот Свеж Со попуст
Uloveido Прилагодливи Свадба Прстен Сребрен Жените Прстени 2017 Продажба Голема Љубов Прстен Bague Femme Накит трговија на Големо Свеж Со попуст
FARLENA Нова Златна Боја Австриската Кристал Африкански Монистра Накит Поставите Ѓердан Обетки Свадба Свадба Накит Сетови Свеж Со попуст
lingmei трговија на Големо Дама на Модниот Розова CZ ААА Сребрена Боја Прстен Големина 6 7 8 9 10 Романтичен Стил на Жените Свеж Со попуст
JEXXI Фабрика Цена Романтична 925 Sterling Silver Прстени За Жените Свадба Бренд Љубов Ангажман Женски Прстен Големи Црвени Свеж Со попуст
Етнички Жени Прст Прстен Свадба Накит Розово Злато Лист Прстен Bff Подарок Трендовски Прилагодливи Извртени Остава Bague Femme Свеж Со попуст
DODO Гроздобер ААА Кубни Циркон Прстен се Поставува За Жените Луксузни Свадба S925 Прстени 2 ПАРЧИЊА Неколку Anel За Љубител Свеж Со попуст
Vnox Капка Превозот Ангажман Прстен Уникатен Подарок за Љубовник Неговата КралицаНеа Кралот Неколку Свадба Бендови Прстен за Свеж Со попуст
noiva Nupcial Flor Waterdrop Кор Prata Strass Noiva 3 компјутери Set Colar Brincos Conjunto Де Joias де Casamento Da Тиара Da Свеж Со попуст
noiva Nupcial Flor Waterdrop Кор Prata Strass Noiva 3 компјутери Set Colar Brincos Conjunto Де Joias де Casamento Da Тиара Da

ОписКамен боја : ЈасноФантастични коса додатоци за Свадби, Proms, Партии или други специјални прилики.100% с

DEN 510.00 566.40
Мажите Панк Рок Прстен Мода нерѓосувачки Челик Партија Накит Кул Сребрена Жица Прстени За Машки Свеж Со попуст
Мажите Панк Рок Прстен Мода нерѓосувачки Челик Партија Накит Кул Сребрена Жица Прстени За Машки

MOQ 1pcs Големина 7#,8#,9#,10#,11# Тежина 11 g Ширина 8мм Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз к

DEN 241.00 283.20
2017 Етиопската Поставите Накит Жените Златна Боја Алуминиумски Кристал Ѓердан/Earring/Алка/Прстен Свадба Африка Свадба Партија Свеж Со попуст
JEXXI Свадба Дама Прстени Мода 925 Фунта Сребрена Свадба Накит Кубни Циркони Ангажман Предлог Anillos Bijoux Bague Свеж Со попуст
JEXXI Свадба Дама Прстени Мода 925 Фунта Сребрена Свадба Накит Кубни Циркони Ангажман Предлог Anillos Bijoux Bague

Материјал : Сребро 925Количини : 1pcsБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема Нов1 Целосна плаќањето мо

DEN 122.00 194.40
Meaeguet Внатре Виножито ЛГБТ Прстен За Мажи Нерѓосувачки Челик Свадба Прстен 8ММ Широк Геј Накит Свеж Со попуст
Meaeguet Внатре Виножито ЛГБТ Прстен За Мажи Нерѓосувачки Челик Свадба Прстен 8ММ Широк Геј Накит

НИ / CA SZIE Diam MK / DE велика БРИТАНИЈА / EUR / AU Бразил ГОЛЕМИНА Франција ГОЛЕМИНА CN / СЕКРЕТАР / ЈП Circum (mm) 5 15.7

DEN 192.00 383.04