4IN1 HD екран во боја 180 степени Беспрекорна LED дисплеј панел метар со Voltmeter ammeter енергија метар активна моќност од 200-400V 100A

4IN1 HD екран во боја 180 степени Беспрекорна LED дисплеј панел метар со Voltmeter ammeter енергија метар активна моќност од

DEN 640.32

Свеж

Во магацинот

Инсталација Големина : 76*39
6. Притиснете надолу на копчето трае 5 второ, electriv енергија ќе биде нула. Снабдување со енергија и да почне да се измери и да се прикаже резултатот. Брзина : 2 пати во секунда
4.01 kwh
100000. На точноста : 1% 2words
2. Според врска график, поврзување на зелена жица од средно тековната трансформатор сини терминал на метар и да се направи жица на мерење коло низ дупка во тековната трансформатор.
Внимание
1. На екранот се дел од метар употреба high-definition боја LCD екран.99 kwh минимална резолуција е 0.
Плаќање :
Начин на плаќање на Aliexpress Проверете тука
Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција.99 A, минимална резолуција е 0. Големина на : 79*43*48
5.На метар ќе бидат уништени кога ќе се направи погрешен метод на конекција со напон на текст(зелена терминал) и средно тековната трансформатор(сина терминал).
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена
Се истакна : Fedex Можеби полнење ракување со обвиненија во вашата земја, ние не сме одговорни за оваа пријава.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.9 W минимум резолуција на екранот е 0,1 W, инаку Минимална резолуција е 1 W. Зачуваните електрична енергија ќе се акумулираат продолжи кога метар моќ-за следниот пат. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Welcom на нашата продавница
мулти-funciton дигитални метар може да се измери и да се прикажат на AC напон, АС струја, активна моќност и електрична енергија се во исто време.
Конекција график
Примена На Метод
1.На метар само може да се користи за да се измери 50 Hz AC град електрична енергија, тоа ќе бидат уништени кога се користи за да се измери квадратен бран, производството на инверторот и корекција синусен облик. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Опсег :
·AC напон : AC 200-450 V или 80-300 V
· AC струја : AC 0-99.001 kwh
10000. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
Технички Индикатори
1.9 kwh минимална резолуција е 0,1 kwh
Инаку минимална резолуција е 1 Kwh. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.999 kwh минимална резолуција е 0.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови
. Авто-заштеда : кога исклучување, електрична енергија, ќе биде спасен.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
·Активна моќност : 0-45000 W.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.

боја: 80-300V, 200-450V
Број На Модел На: D69
Димензии: 79*43*48mm
Температурата На Работа: Нормално
Точноста Класа: 1%+-2 зборови
Дисплеј Тип: Дигитални Само
DIY Материјали: Електрични
Бренд Име: TOMZN
Напојување: AC
боја: Црна
Мерен Опсег: 200-450V 0-100A

Додатоци на производи

5pcs/многу 0.5-36V 1-8S Лав Батеријата Тестер Низок Напон Метар Ѕвончето Аларм 2 во 1 Индикатор Тајна Свеж Со попуст
5pcs/многу 0.5-36V 1-8S Лав Батеријата Тестер Низок Напон Метар Ѕвончето Аларм 2 во 1 Индикатор Тајна

18 S Лав Батеријата Тестер Низок Напон Метар Ѕвончето Аларм 2 во 1 Индикатор ТајнаОпис : Ова е нов производ,

DEN 431.00 453.60
4 во 1 AC Напон Метри 100A/80~260V Моќ Енергија Аналогни Voltmeter Ammeter Вати Струја Засилувачи Volt Метар LCD Панел Следење Свеж Со попуст
4 во 1 AC Напон Метри 100A/80~260V Моќ Енергија Аналогни Voltmeter Ammeter Вати Струја Засилувачи Volt Метар LCD Панел Следење

На копчето јасно функција Голем екран LCD екран полн екран функција (приказ на напон, струја, активна моќн

DEN 443.00 515.04
Убаво 12v Киселина доведе батерии индикатор за капацитетот на Батеријата дигитален LED Тестер voltmeter 39710 Свеж Со попуст
Убаво 12v Киселина доведе батерии индикатор за капацитетот на Батеријата дигитален LED Тестер voltmeter 39710

До 2015, новиот полнење лист Ексклузивно започне моќен Оловокиселина, литиум генерички!Интуитивен батери

DEN 226.00 269.28
Универзална LCD Дигитален Батеријата Тестер на Батеријата Volt Тајна за 1.5 V AA ААА Мобилен Батеријата Електрична Батерија Свеж Со попуст
Мини Електрични AC/DC OHM Voltmeter Ammeter Мулти Тестер МФ-110A Multimeter Нови Свеж Со попуст
Мини Електрични AC/DC OHM Voltmeter Ammeter Мулти Тестер МФ-110A Multimeter Нови

Ова е Нова Електрична AC / DC OHM Voltmeter Ammeter Multimeter Мулти Тестер МФ110 A Овој производ е нов дизајн и компактен ст

DEN 134.00 159.84
ЕДИНИЦА UT204 3 3/4 Цифра True RMS Авто Спектар Дигитални Менгеме Метар за 40~400A АС/DC Струја Мерење Свеж
ЕДИНИЦА UT204 3 3/4 Цифра True RMS Авто Спектар Дигитални Менгеме Метар за 40~400A АС/DC Струја Мерење

Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција,ве молиме контактирајте со нас пред да зам

DEN 2183.52
Убаво 12v Киселина доведе батерии индикатор за капацитетот на Батеријата LED Тестер w/ voltmeter Свеж Со попуст
Убаво 12v Киселина доведе батерии индикатор за капацитетот на Батеријата LED Тестер w/ voltmeter

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на работа тековни : Енергија резолуција : 10% Voltmeter на точноста : 1% Кор

DEN 226.00 269.28
DC 100V 20A Двојна Дигитални Voltmeter Ammeter Volt Amp Тестер Мерач Метар Црвена+Зелена LED Свеж Со попуст
DC 100V 20A Двојна Дигитални Voltmeter Ammeter Volt Amp Тестер Мерач Метар Црвена+Зелена LED

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Екстремни услови за работа : Min напон : + 3.5 V Max...

DEN 343.00 389.76
ЕДИНИЦА UT658 USB Дигитални Тековната Напон Тестери У Диск Лекар Полначи Voltmeter Ameter Капацитет MAX 9V Складирање на Податоци Свеж Со попуст
CCFL Светилка Инверторот Тестер За LCD TV Лаптоп Светлото Поправка Тест 12V НОВИ Свеж Со попуст
CCFL Светилка Инверторот Тестер За LCD TV Лаптоп Светлото Поправка Тест 12V НОВИ

Напон : 12 V 2 поврзување кабли Количина : 1pc1 x 12 V LCD CCFL Осветлување Tube Тестер За Лаптоп со Екран Поправка 1 x Г

DEN 132.00 156.96
ST-201 Digital Auto Спектар Менгеме Метар AC DC Струја Напон Capacitance Мерење Digital Менгеме Multimeter Свеж Со попуст
ST-201 Digital Auto Спектар Менгеме Метар AC DC Струја Напон Capacitance Мерење Digital Менгеме Multimeter

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕ

DEN 679.00 905.76
Мини LED DC2.5-30V Црвено Volt волтметар Екранот Дигитални Voltmeter Напојувани G08 Капка брод Свеж
Мини LED DC2.5-30V Црвено Volt волтметар Екранот Дигитални Voltmeter Напојувани G08 Капка брод

Карактеристики на производот : На voltmeter употреба 0.36 инчен дигитални цевка екранот, со супер мал волумен,

DEN 77.28
ЕДИНИЦА UT204A DC/AC Напон Тековната Дигитални Менгеме Метар со Отпор, Capacitance, Фреквенција и Мерење Температура Свеж
DC 0-10A Аналогни Панел Метар Ammeter Мерач DH-670 Свеж Со попуст
DC 0-10A Аналогни Панел Метар Ammeter Мерач DH-670

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Име на Производ : Аналогни AmmeterМодел Бр : DH670Мерење на Струја Опсег : DC 010 AНа Точноста : Клас

DEN 173.00 182.40
ДТ-830B Multimeter LCD Авто Спектар Дигитални Voltmeter Ohmmeter Volt Тестер New-Y103 Свеж
ДТ-830B Multimeter LCD Авто Спектар Дигитални Voltmeter Ohmmeter Volt Тестер New-Y103

100% сосема нов и висок квалитет на Материјали : Пластика, Метал Боја : Жолта, Црна 3 1 / 2 цифри, 7segment, 0.5" висок

DEN 162.72
DT182 Екстра Мини Дигитален Multimeter со Ѕвончето заштита од Преоптоварување Џеб Напон Ampere Ohm Метар AC DC LCD Преносни Свеж Со попуст
DT182 Екстра Мини Дигитален Multimeter со Ѕвончето заштита од Преоптоварување Џеб Напон Ampere Ohm Метар AC DC LCD Преносни

Бренд DT182 Екстра Мини Џебголемина Дигитални Multimeter со Ѕвончето Безбедност осигурач Напон Ampere Ohm Метар Те

DEN 226.00 269.28
DC 100V 10A Voltmeter Ammeter Сина + Црвена LED Amp Двојна Дигитални Volt Метар Мерач Свеж Со попуст
DC 100V 10A Voltmeter Ammeter Сина + Црвена LED Amp Двојна Дигитални Volt Метар Мерач

Опис : Работен напон : 4.530 V DC Забелешка : максимален влезен напон не може да надмине 30 V, во спротивно посто

DEN 131.00 157.92
ТОПЛА Попуст 1000V BM500A 1999M Дигитални Изолација Отпор Тестер Метар Megohmmeter Megger D6309 Свеж Со попуст
ТОПЛА Попуст 1000V BM500A 1999M Дигитални Изолација Отпор Тестер Метар Megohmmeter Megger D6309

Опис : Дигитални Insulat ion Отпор Тестер Висок притисок на педалата на излез Максимална Дисплеј : 1999 отпор на

DEN 798.00 961.92
Дигитални Voltmeter Ammeter 0.56 во 3-Жица 0 - 100V Мини DC Voltmeter LED Дисплеј Панел Метар Тековната Следи Volt Тестер Свеж Со попуст
Дигитални Voltmeter Ammeter 0.56 во 3-Жица 0 - 100V Мини DC Voltmeter LED Дисплеј Панел Метар Тековната Следи Volt Тестер

Карактеристики : Со 3 жици, лесно врска; антивлијание школка, прашина слободни растително производство;

DEN 81.00 95.04
DIY Црвена Сина Дигитален LED Мини Дисплеј Модул DC2.5V-32V DC0-100V Voltmeter Тестер на Напон Панел Метар Мерач за Мотор Автомобил Свеж Со попуст
година Најновите LCR-T4 ESR Метар Транзистори Тестер Диоди Triode Capacitance Mos Mega328 Транзистори Тестер + СЛУЧАЈ (не Свеж
година Најновите LCR-T4 ESR Метар Транзистори Тестер Диоди Triode Capacitance Mos Mega328 Транзистори Тестер + СЛУЧАЈ (не

Опис : 1,2015 најновите M328 верзија на софтвер ,повеќе функции.Чип : Atmega3282.128*64 голема Светлото LCD дисплеј,само

DEN 528.00
10PCS Дигитални Батеријата тестер Капацитет Тајна РК CellMeter 7 За LiPo Живот Li-ion NiMH Nicd Свеж
10PCS Дигитални Батеријата тестер Капацитет Тајна РК CellMeter 7 За LiPo Живот Li-ion NiMH Nicd

Дигитални Батеријата тестер Капацитет Тајна РК Cell Meter 7 За Li Po Живот Liion Ni MH NicdОпис : 100% сосема нов и висок

DEN 3199.68
Попуст 1000V BM500A 1999M Дигитални Изолација Отпор Тестер Метар Megohmmeter Megger Свеж Со попуст
Попуст 1000V BM500A 1999M Дигитални Изолација Отпор Тестер Метар Megohmmeter Megger

Опис : Дигитални Изолација Отпор Тестер Висок притисок на педалата на излез Максимална Дисплеј : 1999 отпо

DEN 814.00 1004.64
Новите замени батеријата Универзална 9V АА ААА C D Копчето Батеријата Тестер Тајна топла Свеж Со попуст
Новите замени батеријата Универзална 9V АА ААА C D Копчето Батеријата Тестер Тајна топла

Новите замени батеријата Универзална 9 V АА ААА C D Копчето Батеријата Тестер Тајна топла Компактни димен

DEN 72.00 94.08
PM2018A/PM2108 True rms Авто спектар Multimeter Менгеме метар Дигитални Отпор AC DC Напон Тековната метар Свеж Со попуст
PM2018A/PM2108 True rms Авто спектар Multimeter Менгеме метар Дигитални Отпор AC DC Напон Тековната метар

Производот се воведе : 2108 A1.Оваа метри е опремена со максимална вредност мерење на функција8 Ако не сте з

DEN 1906.00 2382.24