BIQU BLTouch Авто Израмнување Сензор Греење Кревет Ниво За 3D Печатач Подобрување на Печатење Прецизност Авто Кревет Грејач Kossel

BIQU BLTouch Авто Израмнување Сензор Греење Кревет Ниво За 3D Печатач Подобрување на Печатење Прецизност Авто Кревет Грејач

25 %

DEN 1728.00

DEN 2304.00

Свеж

Во магацинот


Име на производ : BLTouch Авто Кревет Израмнување Сензор Жици : 3 Pin : Браун(- , GND) Црвена(+5 V) Портокалова(контрола сигнал) 2 Pin : Црна(-, GND) Бела(Zmin) Напон : 5 V Струја : 15m A Максимум(Врв) Тековна : 300m A Случај Материјал : Polycarbonat(PC) Случај Боја : Semitransparent Бела Кабел Должина : 150mm Тежина : 0.35 оз ( 10g ) PCB & Лемење : Ro HS, Доведе Слободни (Pb Бесплатно)
1* BLTouch Авто Кревет Израмнување сензор

Тип На Објект: Heatbed
Бренд Име: BIQU
Број На Модел На: BLTouch
Име на производ: BLTouch
Тип: Авто Кревет Израмнување Сензор
боја: исто како на слика
Пакување големина: Соодветен Пакет
Акции: во парк

Додатоци на производи

SWMAKER PEI Лист, 10 x 10(јас.e 250x250mm) 3D Печатење Изгради Површината со 3M 468MP селотејп Многу од 2 Свеж Со попуст
SWMAKER PEI Лист, 10 x 10(јас.e 250x250mm) 3D Печатење Изгради Површината со 3M 468MP селотејп Многу од 2

PEI Лист, 10" x 10" 3 D Печатење Изгради Површината со 3 M 468 MP селотејпКарактеристики на производот Одлична за п

DEN 1339.00 1439.52
618859-001 круг се поврзете со 3d-печатач плоча ENVY17 PM55 DDR3 целиот тест круг поврзете одбор Свеж
618859-001 круг се поврзете со 3d-печатач плоча ENVY17 PM55 DDR3 целиот тест круг поврзете одбор

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТ

DEN 2256.00
DEWANG 3d Пенкала Промоција +100 20colors ABS со Вжарено со ЕУ/AU/US/велика БРИТАНИЈА Plug Висок Квалитет на 3d Печатач Пен Свеж Со попуст
DEWANG 3d Пенкала Промоција +100 20colors ABS со Вжарено со ЕУ/AU/US/велика БРИТАНИЈА Plug Висок Квалитет на 3d Печатач Пен

О : Ако пакетот е оштетен или производ на изгубена / заменет , одбие да го потпише и да побарате превозот к

DEN 1544.00 2304.00
DuoWeiSi 3D Печатач делови 3D Печатач Рампи 1.4 LCD2004/12864 Контролер Smart Адаптер Модул Свеж
DuoWeiSi 3D Печатач делови 3D Печатач Рампи 1.4 LCD2004/12864 Контролер Smart Адаптер Модул

3 D Печатач Рампи 1.4 LCD2004 / 12864 Контролер Smart Адаптер МодулКарактеристики : Одговара за РАМПИ 1.4 smart контроле

DEN 158.40
5 КОМПЈУТЕРИ T8 Анти Backlash Пролет Натоварени Орев Елиминација Јазот Орев за 8мм Acme Навој Род Доведе Завртки DIY CNC Свеж Со попуст
300x300mm Сина Изгради Листови се Изгради Плоча Лента Платформа Матирано Загрева Кревет Налепница Со 3M Поддршка За Creality Свеж Со попуст
SWMAKER PEI Лист 220x220mm 3D Печатење Изгради Површината со 3M 468MP селотејп Многу од 2 Свеж Со попуст
SWMAKER PEI Лист 220x220mm 3D Печатење Изгради Површината со 3M 468MP селотејп Многу од 2

PEI Лист, 220 x 220mm 3 D Печатење Изгради Површината со 3 M 468 MP селотејпКарактеристики на производот Одлична за

DEN 1204.00 1337.76
3d печатач дел Механички Endstop со и без тркала За Reprap рампи 1.4 Со независни пакување Свеж Со попуст
3d печатач дел Механички Endstop со и без тркала За Reprap рампи 1.4 Со независни пакување

Механички Endstop комплет за Rep Rap 3 D Принтери или CNC машини, тоа е поддржано од страна на Rep Rap електроника, РА

DEN 16.80
RepRap 3D Печатач M6*30мм буриња печатач млазницата грлото со Тефлон цевка 1.75 mm 3D печатач екструдер Свеж Со попуст
RepRap 3D Печатач M6*30мм буриња печатач млазницата грлото со Тефлон цевка 1.75 mm 3D печатач екструдер

Материјал Тип : Метал Главата Стил : рамни Големина : 30мм*M6 Апликација : makerbot 3 D печатач екструдер Работна

DEN 34.56
1PC 4010 Вентилаторот за Ладење 12V 2 Pin со Dupont Жица Brushless 40*40*10 Кул Фанови Кулер Radiato За Anet A8 A6 3D Принтери Свеж Со попуст
1PC 4010 Вентилаторот за Ладење 12V 2 Pin со Dupont Жица Brushless 40*40*10 Кул Фанови Кулер Radiato За Anet A8 A6 3D Принтери

1pc 4010 Вентилаторот за Ладење 12 V 2 Pin со Dupont Жица Brushless 40*40*10 Кул Фанови Дел Тивок DC 40m Кулер Radiato За Anet A8 A6 3 D П

DEN 45.00 51.36
myriwell 3 d пенкало за 3d пенкала pla 1.75 mm abs со вжарено 20*5m,детски Божиќ подароци креативни 3d испечатени пен-3d цртање Свеж Со попуст
myriwell 3 d пенкало за 3d пенкала pla 1.75 mm abs со вжарено 20*5m,детски Божиќ подароци креативни 3d испечатени пен-3d цртање

( Освен некои земји и APO / FPO)2 НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА Вие м

DEN 1568.00 1866.24
3D Печатач Сите метал/Тефлон Едноставна замена Нерѓосувачки челик Екструдер Вулкан Млазницата комплет за 0.4 mm-1.0 mm 1.75/3.0 Свеж Со попуст