APG Шпорет на Гас Пожари и Опремени Со Оган Стартер Преносни Свитлива Гасни Горилници

APG Шпорет на Гас Пожари и Опремени Со Оган Стартер Преносни Свитлива Гасни Горилници

37 %

DEN 871.00

DEN 1382.40

Свеж

Во магацинот


APG отворено кампување гас печки и Опремени со оган стартер гасни горилници
Кампување гас печки ' предности : 1,Само 300g, светлина и лесно да се носат. Свитлива заграда, може да се применат за да се садови од различни големини 2,Моќен шпорет,топлинска енергија до 3.55 kw. Широк греење спектар, се загрее брзо и рамномерно 3,Усвојување на најновите вентил модел. Сите бакар вентил може лесно да се прилагоди на пламен големина, повеќе енергија-заштеда на енергија и побезбедни од алуминиум и железо вентили. 4,Усвојување на висока температура resistent од не ' рѓосувачки челик, со цел работен век span>= 800 часа 5,4 правец-доказ метална плоча дел, не го изгаснат лесно и топлина нема да бидат одземени од страна на ветрот 6,Опремени со оган стартер, нема потреба за надворешни оган 7,Пластични школка заштитен вентил, се избегнува turnning топло и црвено по долго време на горење 8, answer : ___________________________ Note : пакување не содржи резервоар за гас . Кампување гас печки 's pecification : 1,Материјал : не' рѓосувачки челик и бакар 2,Продолжи производ големина : 18*8cm 3,Укината производ големина : 12.5*7.5 cm 4,Нето тежина : 300g 5,Пакување : 2mm пластични тешко кутија+боја кутија+картон 6,Користете : кампување, mountaineering, истражување, патување, експедицијата, апарати за домаќинство, риболов 7,Моќ : 146g/h-3.55 kw

Расположливиот: No
Со Палење на Уредот или Не: Вклучени
Капацитет: 3-5
Гориво: Бутан
Структура: Еден-Парче
Парче Број На Ветрот Deflector: Не правец на штит
Модел: ST00005
Употреба Состојба: Нормално Отворен
Примена На Метод: упатство
Применливи Леќата Тип: Солидна Леќата
Бренд Име: APG
Материјал: Нерѓосувачки Челик
моќност: 146 g/h-3.55 kw
1 литар вари време: 3 мин 50 сек
Продолжи производ големина: 18*8cm
Укината производ големина: 12.5*7.5 cm
Нето тежина: 300g
Бруто тежина: 410g
Пакување: 2mm пластични тешко кутија +боја кутија +картон

Додатоци на производи

5 бои Маскирна Нето Отворено кампување tarp сонцето засолниште висок квалитет awning пешачење воена маскирна кавер-пребивање Свеж Со попуст
AONIJIE Свитлива Силикони Вода Торба Литургија Патување Спорт Подигаат Пешачење Одење, Трчање Крос-Кантри Трчање на Вода Литургија Свеж Со попуст
Отворено водоотпорен Најлон Висок капацитет Носат-доказ Кампување Пешачење MOLLE Патни Торби Воена Тактичка Мултифункционален Свеж Со попуст
Rover Камила Отворено Кампување Титаниум Carabiner Мултифункционален Carabiner Ultralight Титаниум EDC Алатки Свеж Со попуст
Rover Камила Отворено Кампување Титаниум Carabiner Мултифункционален Carabiner Ultralight Титаниум EDC Алатки

Rover Камила Отворено Кампување Титаниум Carabiner Мултифункционален Carabiner Ultralight Титаниум EDC АлаткиБренд : Rover

DEN 468.00 564.48
Miniwell L630 лични капка вода филтер за опстанок опрема за вода за пиење Свеж
Miniwell L630 лични капка вода филтер за опстанок опрема за вода за пиење

1 micron ultrafiltration мембрана(медицински одделение материјал) како филтер медиумите, кои се ефикасни против 99

DEN 1104.00
Русија продавачот!Лов Воена Маскирна Нето Woodland Војска Кавер-5*4m пребивање Кампување Сонцето ShelterTent Сенка сонцето засолниште Свеж Со попуст
Висок Квалитет Овча Лак Поддршка Табани Flatfoot Ортопедски Табани За Чевли Точни O-нога X-нога Мажи Жени Чевли Подлога Инсерти Свеж Со попуст
Airsoft Тактички Очила USMC Тактички очила за сонце Windproof Очила Војска Airsoft Макбаскет Очила Црн Тен Грин Со 3 леќа Свеж Со попуст
Airsoft Тактички Очила USMC Тактички очила за сонце Windproof Очила Војска Airsoft Макбаскет Очила Црн Тен Грин Со 3 леќа

FEDEX / DHL / UPS / ТНТ / ПАТАРИНА, побрзо, но премногу скапи, нормално трае 312 работни дена, ќе мора да плаќаат за

DEN 567.00 810.24
4pcs. Качување Carabiner Виси Кука Snap Клип Тока Mountaineering Shackle Свеж Со попуст
4pcs. Качување Carabiner Виси Кука Snap Клип Тока Mountaineering Shackle

Материјал : Алуминиум Легура Пакет, Вклучувајќи : 4 x Виси Кука 1.Ние не сме одговорни за било обичај должн

DEN 211.00 226.56
10PCS EDC рачно изработени Отворено Итни Опстанок Paracord Lanyard W/keyring и hummer затворач Патување Колекции Свеж Со попуст
10PCS EDC рачно изработени Отворено Итни Опстанок Paracord Lanyard W/keyring и hummer затворач Патување Колекции

1 LOT=5 PCS ЦРНА+5 PCS ВОЈСКА ЗЕЛЕНА рачно изработени Paracord keychain, perect keyring, доаѓа со keyring и hummer затворач.Оваа опста

DEN 549.00 623.52
Мек Вокер Џеб Мини Мулти EDC Keychain Алатки со Шише Настроената Патување за Полнење за Кампување Свеж
Мек Вокер Џеб Мини Мулти EDC Keychain Алатки со Шише Настроената Патување за Полнење за Кампување

Карактеристики : Keychai n Шише настроенатаСпецификации : Бренд : Мек Вокер Модел : SK036 E Материјал : не ' Рѓосу

DEN 335.52
Бесплатен Превозот Qihe свирче свирче компас термометар отворено LED светилка свирче cheerleading навиваат навиваат1811 година Свеж Со попуст
1.5 L 2L 3L TPU Вода мочниот Меур торба Еко-пријателски Велосипед Велосипед мочниот Меур Хидратација Торба Кампување Пешачење Свеж Со попуст
Тактички Очила X7 Поларизирани очила за сонце Airsoft Oculos Макбаскет Пешачење Воена Очила Лов Снимање Eyewear Со 4lens Свеж Со попуст
Тактички Очила X7 Поларизирани очила за сонце Airsoft Oculos Макбаскет Пешачење Воена Очила Лов Снимање Eyewear Со 4lens

Не се Одговорни за Царинење Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е при

DEN 478.00 672.96
Шатор Tarp Водоотпорен Оксфорд Ткаенина Висок Квалитет 210D Оксфорд Материјал Кампување Пикник Плажа Шаторот Покрив Tarp Свеж Со попуст
Hewolf нов стил високо квалитетни алуминиумски шипки двоен слој 2 лице водоотпорен ultralight кампување шатор Свеж Со попуст
Hewolf нов стил високо квалитетни алуминиумски шипки двоен слој 2 лице водоотпорен ultralight кампување шатор

Детали За ПроизводотБренд : Hewolf / машки волкотИме : машки волкот отворено кампување шатор двојно двоен

DEN 2180.00 2294.40
Мини Шпорет На Гас Џеб Пикник Готвење На Гас Отворено Кампување Опстанок Шпорет Печка Свеж Со попуст
Мини Шпорет На Гас Џеб Пикник Готвење На Гас Отворено Кампување Опстанок Шпорет Печка

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List" ,Доколку ви се допаѓа нашата прода

DEN 224.00 298.08
48 Компјутери/многу Велосипедски Гуми Цевка 48pc Гума Закрпи за Поправка Лепак Пневматик Велосипед Комплет Алатка Свеж Со попуст
Врвен Квалитет на Отворено Тактички Fondina MOLLE Војска Кавер-Маскирна Торба Кука Јамка Појас Торбичка Holster Мобилен Свеж Со попуст
Браунинг Маскирна Кампување Хаубата Bionic Маскирна Топло Earmuffs Капа Есен и Зима Без Обод Капи Лов Свеж Со попуст
Браунинг Маскирна Кампување Хаубата Bionic Маскирна Топло Earmuffs Капа Есен и Зима Без Обод Капи Лов

Боја : MOSSY ДАБОВИ bionic маскирнаГолемина на : слободен големинаОпис на производот : на руно материјал, топо

DEN 474.00 911.52
R5.0 JR ОПРЕМА ПРО Ultralight Гумени Dampproof TPU Филм за Спиење Подлога / Кревет Отворено Гној Големина Кампување Шатор Воздух Свеж Со попуст
Рачно изработени Чадор Подготовка EDC Кампување Мини Џеб Верзија Нерѓосувачки Челик Crowbar Чудак во облик на Scraper Winder Свеж Со попуст
Кит Чист Титаниум Преносни Лесни Свитлива Лажица Кампување Прибор за јадење со Лажица Садови за на Отворено Пешачење Патување Свеж Со попуст
Нови 40L Мажи Жени практични Ранци Топла Најлон Водоотпорен Перница Мажите Отворено качување Ранец Ruchsack Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот На новиот кошаркарски судијата свирче свирче seedless свирче cheerleaders навиваат1806 B2 Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот На новиот кошаркарски судијата свирче свирче seedless свирче cheerleaders навиваат1806 B2

Бесплатен Превозот На новиот кошаркарски судијата свирче свирче seedless свирче cheerleaders навиваатВе молиме

DEN 46.00 49.44
1 Пар Мали Димензии Orthotic Лак Поддршка Масажа Силикони Против Пролизгување Гел Мека Спортски Чевли Insole Подлога За Човекот Свеж Со попуст