Солидна Браун Модерна Одговара Strappy Задник Дното Scrunch Завој Бикини Set/костим за капење Микро Мини Бразилецот Камшик Бански трговија на Големо

Солидна Браун Модерна Одговара Strappy Задник Дното Scrunch Завој Бикини Set/костим за капење Микро Мини Бразилецот Камшик Бански

9 %

DEN 480.00

DEN 527.52

Свеж

Во магацинот

Ви благодариме
2.
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот. Ние со нетрпение очекуваме да соработка со вас. Таа е достапна за убавина lady : ) Ние Совети можете да ги купите 2 поставува за промена на бојата. Повеќето купувачи ги купиле оваа симпатична бикини ќе остави порака на кои сакаат да се купи други бои.Ако не сте добиле вашите предмети или ако dissatisfy со предмети кои сте ги добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Epacket : Тоа е еден вид на брз и бесплатен превозот за САД само. Ние сме мило да го реши проблемот за вас. Овие стандард превозот начини се побрзи од Кина пост, потребни се околу 15~35 дена да пристигне во вашата земја. секако, ние со задоволство ќе се врати на позитивни повратни информации за вас, премногу.
Попуст за испорака : DHL / UPS / Федекс / ТНТ / ЕМС . Тоа е навистина голема!
ГОЛЕМИНА на КУПОТ на Градите бенд(cm) на Колкот(cm)
XS Слободен 70-80
S (40-42) A/B Слободни 75-85
M (42-44) Б/В Слободни 85-95
L (44-46) C/D/DD Слободни 95-110
PLS погледнете подолу за детални информации!!
Бесплатен превозот :
1.
Плаќање :
Зачувам, Кредитна картичка , Унија западна и Т/Т.
започнете
крајот
Добредојдовте на посетата на мојот продавница!! Ние сме професионални бански фабрика, костими за капење&бикини продаваат тука се со добар квалитет(80%најлон+20% spandex) и добра услуга (100% ). Тоа трае околу 20-45 дена да пристигне во Јужна Америка со Кина пост Воздухопловната;
б, Особено Бразил и русија, Обично трае 50-65 дена, понекогаш е потребно повеќе од 90 дена,како што се лошите временски услови, слабата ефикасност на транспорт, посебно fastivals и други неконтролирани фактор.
Ви благодариме за вашата поддршка !!!
Ве потсетам :
Ве молиме оставете порака мене, ако сакате да се меша со различни стилови по иста цена или слична цена кога ќе се стави на ред, и јас ќе се подготви на објекти за вас правилно.

Големина: S, M, L
Тип На Објект: Бикини Сет
Пол: Жените
Шаблон Тип: Цврста
Бренд Име: OZIYU
Број На Модел На: мини бикини
Поддршка Тип: жица за слободни
Материјал: Spandex,Најлон
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Подлога: Yes
Половината: Ниска Половината
Големина: СМ,L
боја: чиста бои,црна,кафе,бела
бански стил: 2 парчиња секси мини бикини
is_customized: Yes
подлога: со подлога

Додатоци на производи

2018 Нови Жените Бански Плус Големина 3 Парчиња Tankinis Поставите Плажа Спорт Бикини Женски Големи Димензии Костим За Капење Свеж Со попуст
Најжешките Евтини Бански Бикини Најпопуларните Пливаат Одговараат Бања Може Да Класичен Дизајн, Прилагодлив Strappy Halters Свеж Со попуст
ХРАБАР ЧОВЕК Бренд Геј Mens Бански Костим за капење Sunga Пливаат Кратко Панталони Бикини Пливање Кратко Капење Водови Солидна Свеж Со попуст
TDFunlive Секси Лето Хавајски Бикини Дното за Жените Бикини костими за капење 2017 Костим за капење, Полу Камшик Дното Гаќи Свеж Со попуст
Tengweng 2018 Нова Секси Црна Печати Жените Костим за капење Ретро им Помогнам на Бикини Оглавник Големи Димензии Бански Женски Свеж Со попуст
Floylyn Нови Bikins Секси Бразилски Бикини Печати Жените Бански Плус Големина Biquini Им Помогнам На Бикини Постави Висок Квалитет Свеж Со попуст
Polka Точка Печати Бикини 2017 Нови костими за капење Здолниште им Помогнам на Tankini Секси Заврши Хип Едно Парче Костим за Свеж Со попуст
Цврсти Бели Класичен Камшик Бикини женските костими за капење Лето Плажа String Бикини Секси Женски Костим за Капење Мулти Боја Свеж Со попуст
Жените Бикини ВРВОТ за Жените Миксер Дијамант Црвено бикини костими за капење бразилецот Секси Тајна Underwire maillot де bain Свеж Со попуст
М&М Секси 2017 Две Парче Бикини Поставите Долг Ракав Костим За Капење Жените Бански Женски Maillot Де Bain Femme Лето Носат Свеж Со попуст
TDFunlive нови лето chiffon печатени лабава јакна shawl женски тенка плажа Марами шамија јакна Chiffon секси Бикини покритие Свеж Со попуст
Костим За Капење Покрие Прозорци Бански Жените Летен Фустан Пливаат До Памук Шупливи Долг Ракав Облека Де Plage Telo Маре Plavky Свеж Со попуст
BANDEA жените костим за капење 2017 бренд секси бикини шупливи надвор бански солидна костим за капење женски оглавник костими Свеж Со попуст
2018 Жените Бикини Поставите Поместена Push-up Бикини Плажа Бански Костим за Капење Цвет Бански Beachwear Свеж Со попуст
2018 Жените Бикини Поставите Поместена Push-up Бикини Плажа Бански Костим за Капење Цвет Бански Beachwear

Испорака : продуктите ќе биде испорачуван Кина Пост , Тоа ќе потрае 1525 работни дена од пратката датум (Со

DEN 263.52
Камшик Trikini Црна Едно Парче Костим За Капење Со Висок Намали Бански Секси Завој Костим За Капење Monokini Triquini Жените Свеж Со попуст
Висок квалитет на Лето девојка 4 боја Едно парче цврст бански Цветни печатење костим за капење Концизен Дизајн фустан, костим Свеж Со попуст
Топла Продажба Плус Големина Машки Пливаат Шорцеви Бански Гроздобер Мрачно Пливање Краток за Мажи Elasitc Вратоврска Секси Човек Свеж Со попуст
2017 Нови Пристигнување Секси Пливачки Костум Прашувам Жена Бански Loog Ракав Zippered Едно парче Костим за капење, за жени Свеж Со попуст
Бела Црна Жените Бикини Покрие До 2018 Лето Облека Секси Плажа Облечи Beachwear Дама Костим За Капење Buttoned Долга Кошула, Свеж Со попуст
Жените Цврсто Тело Одговараат На Празен Од Едно Парче Костим За Капење Sleeveleess Бански Патент Jumpsuit Врати Крстот Завој Свеж Со попуст