Mxfans Портокал РК 1/8 Гуми Адаптер Хексадецимален Тркала Центри за Largefoot Автомобил Поставен на 4

Mxfans Портокал РК 1/8 Гуми Адаптер Хексадецимален Тркала Центри за Largefoot Автомобил Поставен на 4

27 %

DEN 289.00

DEN 395.52

Свеж

Во магацинот

Компанијата има джантите,Пневматици,Воланот Хексадецимален Центар,Dogbone Заеднички,Компактен Радио Послужавник,РК Челик Назабена Опрема,Разл Првенство,Шок кула,Шок Апсорбер,Моторни Вода Јакна,Истражувачки Центар Превозникот,Телото Пост Месеци,Воланот Хексадецимален,Воланот Хексадецимален Завртки,Сјај Plug Igniter,РК Крило Престој,РК Серво Линк,РК Вентилаторот за Ладење,РК C Центар,РК Weel Оска,со Голема Брзина Електричен Мотор Мотор,РК Гуми Носителот и РК Спојки Опрема и др. Тие се за HSP,TAMIYA,TRAXXAS,WL,FS,HIMOTO,AXIAL,HPI РК 1 : 8,РК 1 : 10 Автомобил.Имате широк избор во боја,модел одберете. Ако не го најдете она што го сакате во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им обезбеди specical дизајн за вас. Функција :
1.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува тоа е квалификуван,кои вклучуваат Дел Број,Број на Моделот и инспекција датум информации;
2.Ако имате било какви прашања во врска со објектот,ве молиме да ни обезбеди Производство Дел Број за проверка,профитот ќе биде загарантирана.
3.Дизајниран за траен перформанси и Долга durablity
4.Направени од hight и квалитетни алуминиумски легури ,надградба на делови
5.Хексадецимален Завртки се соодветни за употреба во ниско-сила склопови
6.Лесна надградба веднаш го подобрува вкупните перформанси во ракување и издржливост
7.Се користи за Largefoot Автомобил,На патот тркачки автомобил,off road трки со автомобили.
Спецификација
Материјал : Alumium Легура
Боја : Портокалова
Бренд име : Mxfans
Модел : T10093
Адаптер Орев Големина : 20x3x17mm/0.78x0.12x0.67in(Dxšxv)
Хексагонална Адаптер Големина : 20x13x8mm/0.78x0.51x0.31in(Dxšxv)
Иглички Големина : 2.5x17mm/0.1 X0.67in(Lx W)
Тежина : 24 g
Пакетот вклучува :
4 x RC Тркала Центар
4 x RC Ореви
4 x RC Pin

Употреба: Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди: Далечински Контролер
Бренд Име: Mxfans
Број На Модел На: РК Хексадецимален Тркало Центри
За Возило Тип: Автомобили
РК Делови и Accs: Радио Системи
Надградба На Делови/Додатоци: Адаптер
Четири тркала Атрибути: Монтажа
Материјал: Гума
Обликот: РК Хексадецимален Тркало Центри
Објектот: Алуминиум РК Тркало Центри
tpye: РК 1/8 Гуми Адаптер
Големина: RC Hub Nuts Pin
Име: Тркала Хексадецимален Центар Нут

Додатоци на производи

НОВИ PDB XT60 Енергија Дистрибуција на Одборот Со БЕК 5V & 12V 2oz Бакар За GEPRC Леопард LX5 220 QAV-X RC Quadcopter Летало Свеж
НОВИ PDB XT60 Енергија Дистрибуција на Одборот Со БЕК 5V & 12V 2oz Бакар За GEPRC Леопард LX5 220 QAV-X RC Quadcopter Летало

На PDBXT60 е конструиран за да се обезбеди највисок можен перформанси и сигурност во 36*50mm & 4 слоеви ПХБ Тоа д

DEN 191.52
Tarot 330 Robocat 4 Оска Стаклени Влакна Quadcopter Рамка TL330A за РК DIY Multicopter беспилотни Летала FPV Свеж
Tarot 330 Robocat 4 Оска Стаклени Влакна Quadcopter Рамка TL330A за РК DIY Multicopter беспилотни Летала FPV

Tarot 330 Robocat 4 Оска Стаклени Влакна Quadcopter Рамка TL330 A за РК DIY Multicopter беспилотни Летала FPVСпецификација : Брен

DEN 1823.52
HSP РК Автомобил 32cc Мотор За Гас Нитро Тркачки Автомобил НЕМА.1E37F32CC Свеж
HSP РК Автомобил 32cc Мотор За Гас Нитро Тркачки Автомобил НЕМА.1E37F32CC

Спецификација Структура Тип на Еден цилиндар, двемозочен удар, ветер ладење Раселување(ml.) 31.9 Цилиндар д

DEN 8112.00
Најмалите Мини Двојна ГЛОНАСС+GPS BN-180 Микро Двојно GPS Антената Модул UART TTL За CC3D F3 Лет Контролер РК Multicopter DIY Свеж
задната осовина spacer 2 парчиња 66058 baja Baja задните центар Имајќи Блок за 1/5 hpi baja 5b делови rovan км Свеж
задната осовина spacer 2 парчиња 66058 baja Baja задните центар Имајќи Блок за 1/5 hpi baja 5b делови rovan км

Внимание : Нашата продавница мини цел е Објект : задната осовина spacer 1 2pc 66058 bajaПовратни информации : Ако и

DEN 288.00
AXSPEED Sandbag За 1/10 TRAXXAS TRX-4 TRX4 Axial SCX10 90027 90046 JKD90 РК Качување Автомобил Надградба Гарнитури Делови Свеж Со попуст
AXSPEED Sandbag За 1/10 TRAXXAS TRX-4 TRX4 Axial SCX10 90027 90046 JKD90 РК Качување Автомобил Надградба Гарнитури Делови

Нови Пристигнување Sandbag За 1 / 10 TRAXXAS TRX4 TRX4 Axial SCX10 90027 90046 JKD90 РК Качување Автомобил Надградба Гарнитури Дел

DEN 260.00 399.36
предниот браник планината spacer 2pc 66027 baja за 1/5 hpi baja 5b делови rovan км рк автомобили Свеж
предниот браник планината spacer 2pc 66027 baja за 1/5 hpi baja 5b делови rovan км рк автомобили

Објект : предниот браник планината spacer 2pc 66027 baja за 1 / 5 hpi baja 5b делови rovan км рк автомобилиПовратни информа

DEN 240.00
род крајот 2pc 66012 baja Свеж
род крајот 2pc 66012 baja

Внимание : Нашата продавница мини цел е Објект : род крајот 2pc 66012 bajaПовратни информации : Ако имате приме

DEN 96.00
baja поттикне опрема плоча 66070 Свеж
baja поттикне опрема плоча 66070

Внимание : Нашата продавница мини цел е Објект : baja поттикне опрема плоча 66070Повратни информации : Ако им

DEN 57.60
долни шок планината 2pc 66052 baja Свеж
долни шок планината 2pc 66052 baja

Внимание : Нашата продавница мини цел е Објект : долни шок планината 2pc 66052 bajaПовратни информации : Ако им

DEN 240.00
Брза испорака ББ-8 Топка 20.5 cm Star Wars РК ББ 8 Droid Робот 2.4 G Далечински Управувач BB8 Интелигентен Робот Акција Фигура Свеж Со попуст
Baja задните заострените блок за 1/5 hpi baja 5b делови rovan км рк автомобили Свеж
Baja задните заострените блок за 1/5 hpi baja 5b делови rovan км рк автомобили

Внимание : Нашата продавница мини цел е Објект : задните заострените блок 2pc 66050 bajaПовратни информации : А

DEN 384.00
Алуминиум легура 860022 760022 разлика во метал Погоден за РК автомобил 1/8 HSP 94760 94761 94762 94763 94766 94860 94861 Свеж Со попуст
Алуминиум легура 860022 760022 разлика во метал Погоден за РК автомобил 1/8 HSP 94760 94761 94762 94763 94766 94860 94861

100% нови стокиИме : разликата во металБрој : 860022, 760022Број на пакети : 1Погоден за : 94760 94761 94762 94763 94766 94860 94861 9486

DEN 207.00 406.08
3Pcs 3.7 V 1100mAh Li-po Батерија со 2-Port Конектор Сет за JJRC H11C H11D Huanqi HQ898B РК Quadcopter Свеж Со попуст
3Pcs 3.7 V 1100mAh Li-po Батерија со 2-Port Конектор Сет за JJRC H11C H11D Huanqi HQ898B РК Quadcopter

3 Pcs 3.7 V 1100m Ah Lipo Батерија со 2Port Конектор Сет за JJRC H11 C H11 D Huanqi HQ898 B РК QuadcopterСпецификации : Предмет тип : Lipo ба

DEN 777.00 882.72
RadioLink RC4GS 2.4 G 4CH Пиштол Контролер Предавателот + R6FG Приемник ЖИРО Внатре за РК за Автомобил и Брод Свеж Со попуст
RadioLink RC4GS 2.4 G 4CH Пиштол Контролер Предавателот + R6FG Приемник ЖИРО Внатре за РК за Автомобил и Брод

Radio Link RC4 GS 2.4 G 4 CH Пиштол Контролер Предавателот + R6 FG Gryro Внатре Примачот за Автомобил и Брод Спецификации

DEN 2156.00 2395.20
пред тело планината пост 66092 Baja Пред Тело Pin за 1/5 hpi baja 5b делови rovan км рк автомобили Свеж
пред тело планината пост 66092 Baja Пред Тело Pin за 1/5 hpi baja 5b делови rovan км рк автомобили

Објект : пред тело планината пост 66092 Baja Пред Тело Pin за 1 / 5 hpi baja 5b делови rovan км рк автомобилиПовратни инф

DEN 312.00
арм се подготвуваат 66031 baja за HPI КМ ROVAN 2 компјутери Свеж
арм се подготвуваат 66031 baja за HPI КМ ROVAN 2 компјутери

Внимание : Нашата продавница мини цел е Објект : арм се подготвуваат 66031 bajaПовратни информации : Ако имат

DEN 240.00
MOS РК Авион LiPo Батеријата 3S 11.1 V 3300mAh 30C за РК Летало Автомобил Резервоарот Батерија 3s Li-ion Батерии Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Ormino F450 Quadcopter Пропелер АПЦ 8050 Карбонски Влакна Пропелер Рк Летало Додатоци S500 Проп 9050 1050 2212 Моторни Пропелер Свеж Со попуст
Ormino F450 Quadcopter Пропелер АПЦ 8050 Карбонски Влакна Пропелер Рк Летало Додатоци S500 Проп 9050 1050 2212 Моторни Пропелер

Добредојдовте на Нашиот Магазин, Прв Клиент!На цел листа =4 парчињаОпис На Производот : 8050 9050 1050Материјал

DEN 443.00 575.04