10M Отпорни на Топлина Електрична Енергија Изолациони Црна Лента PVC Пламен Retardant Лепило Винил Електрична Изолација Ролна Лента

10M Отпорни на Топлина Електрична Енергија Изолациони Црна Лента PVC Пламен Retardant Лепило Винил Електрична Изолација Ролна

20 %

DEN 41.00

DEN 51.36

Свеж

Во магацинот


100% Сосема Нов
Лента Спецификации : 10 M(Должина)*15 m m(Широк)
Примена : автомобилската жици се подигнат ликвидација и Семејството Алатки
Материјал : ПВЦ
Боја : Црна
Пакет Содржина : 1 buc/ролна(како слика)
Забелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса . Ви благодариме за вашиот одлична соработка ! Начин на плаќање прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union. Превозот Услови Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната,Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС. Експедитивни Услуги трае околу 10-15 дена. Тоа е trackable од вашата земја поштата веб-сајт (Кина ЕМС веб-страница). Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Се враќа Терминот Ние да не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.

Селотејп Тип: Еден Страна Лента
Број На Модел На: J-SH-ХГ-821
Тип: селотејп
Бренд Име: SHNGki

Додатоци на производи

Black swan злато пердув крем ѕвезденото небо shinning ѕвезди Декорација излет Washi Лента DIY дневник Scrapbooking Маскирање Свеж Со попуст
DIY Хартија Јапонски Washi Маскирање Ленти Мода Девојка Фустани Декорација Лепливи Ленти Scrapbooking 25мм*10m Alideco Свеж Со попуст
DIY Хартија Јапонски Washi Маскирање Ленти Мода Девојка Фустани Декорација Лепливи Ленти Scrapbooking 25мм*10m Alideco

Внимание1.Овој производ е испратен со посебен Кина пост Ќе добиете следење на број,но тоа само може да се

DEN 121.00 134.40
(Без лента) 1pc/многу Симпатична мачка форма дрвени Лента Фармацевт Kawaii Ленти точење Добар квалитет (сс-232) Свеж Со попуст
(Без лента) 1pc/многу Симпатична мачка форма дрвени Лента Фармацевт Kawaii Ленти точење Добар квалитет (сс-232)

Карактеристики : ( 1) Нови и Добар квалитет(2)Модата фармацевтСпецификации : големина : 9x7cmИспрати случаен

DEN 124.00 177.12
1 buc DIY на Јапонска Хартија Washi Ленти Алис Маскирање Ленти Декоративни Лепливи Ленти 40mm*5m Alideco Свеж Со попуст
1 buc DIY на Јапонска Хартија Washi Ленти Алис Маскирање Ленти Декоративни Лепливи Ленти 40mm*5m Alideco

БГолемина : : Дизајн 4cm*5m.Бренд Име : Alideco.Материјал : хартија .1 дизајн 1 buc / 1 многу.ви благодаримеПлаќање : З

DEN 186.00 206.40
3M Авто Лента Големина 10/15/20mmx3m Двојно Двострано Налепница Акрилик Лепило Пена, Автомобил Прилог Внатрешни работи Лента Свеж Со попуст
(6pcs/Set) Glitter Washi Лента Поставена Јапонски Канцелариски Scrapbooking Декоративни Ленти селотејп Kawai Adesiva Decorativa Свеж Со попуст
(6pcs/Set) Glitter Washi Лента Поставена Јапонски Канцелариски Scrapbooking Декоративни Ленти селотејп Kawai Adesiva Decorativa

Пост воздух пошта ќе ги преземе околу 2045days, некои coutry ќе трае 2060 дена Ние гарантираме ние ќе се 100% се реши

DEN 98.00 114.24
1pcs прав круна washi Лента Шарени Канцелариски Декоративни Маскирање Лента Свеж Со попуст
1pcs прав круна washi Лента Шарени Канцелариски Декоративни Маскирање Лента

Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред редослед) : 1 За нарачки Без Следење на Информации

DEN 50.00 66.72
5PCS Хартија Маскирање Ленти Бронзирање Текстура Црна, Бела Washi Лента DIY Scrapbooking Налепница Канцелариски Училиште Материјали Свеж Со попуст
(1pc/Продава) Фолија Washi Лента Поставена Јапонски Канцелариски Scrapbooking Декоративни Ленти селотејп Kawai Adesiva Decorativa Свеж Со попуст
50mm Широк Гроздобер Тифани е песна на љубовно Писмо Kraft Декоративни Излет Washi Лента DIY Дневник Scrapbooking Маскирање Свеж
15mm Широк Сон Медуза Бајка, Фантастична Декорација Washi Лента DIY Излет Scrapbooking Дневник Маскирање Лента Escolar Свеж
60 компјутери/многу DIY на Јапонска Хартија Декоративни селотејп Цртан филм слатки Девојки Washi Лента/Маскирање Лента Налепници Свеж Со попуст
GREENHOW Гроздобер природата хартија маскирање ленти поставени 5mm*7m тенок washi лента 4600 Свеж
GREENHOW Гроздобер природата хартија маскирање ленти поставени 5mm*7m тенок washi лента 4600

Спецификации : 100% високо квалитетни Материјали : хартија Лента Големина : 5mm*7m Пакување Листа : 1 се Однесу

DEN 28.32
1 BUC Летото на Морето DIY Washi Ленти Канцелариски Маскирање Лента Декоративни Лепливи Ленти Училиште Материјали 15mm*8m Свеж Со попуст
JBFISH Свежо Овошје Ден Лето Маскирање Лента Washi Лента DIY Scrapbooking 8054 Свеж Со попуст
JBFISH Свежо Овошје Ден Лето Маскирање Лента Washi Лента DIY Scrapbooking 8054

Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал paper Size 7m * 15mm Пакување Листа : 1 X Канцелариски Лента Забел

DEN 37.00 44.16
1Pcs Diy Бонбони Топла Цвет Лента Декорација се Тркалаат Diy Washi Декоративни Леплива Хартија Маскирање Лента Само селотејп Свеж Со попуст
3cm*5m Мода Град банана washi лента DIY декорација scrapbooking излет маскирање лента селотејп етикета налепница канцелариски Свеж Со попуст
Црвена Фолија Модел Washi Лента Поставена Јапонски Канцелариски Scrapbooking Декоративни Ленти Селотејп Kawai Adesiva Decorativa Свеж Со попуст
2.5 cm Симпатична боја балон Washi Лента селотејп DIY декорација Scrapbooking Налепница Етикета Маскирање Лента Училиште Канцеларија Свеж Со попуст
Круг Кол. 80mm со Силно Лепило ЕВА Бела или Црна Пена Лента 9080 Налепници за Монтирање на Рампа Двојно Еднострано се Користи Свеж Со попуст
1 Тркалаат Двојно Чипка Двострано Памучна Ткаенина Лента , чипка ткаенина лента за домашна декорација , цврсти чипка маскирање Свеж Со попуст
(1pc/Продава) Триаголник Фолија Washi Лента Поставена Јапонски Канцелариски Scrapbooking Декоративни Ленти селотејп Kawai Adesiva Свеж Со попуст
4/5 Ролни Јапонски Kawaii Washi Лента Подарок Сет DIY Декоративни селотејп Washi Лента Scrapbooking Дневник Маскирање Лента Свеж Со попуст
4/5 Ролни Јапонски Kawaii Washi Лента Подарок Сет DIY Декоративни селотејп Washi Лента Scrapbooking Дневник Маскирање Лента

wyприклучокstartЖешка Стока$5.07 $6.11$2.82 $3.62$1.83 $2.34$0.96 $1.23$3.88$2.63 $2.99$4.38 $5.28$9.03 $9.5wyприклучоккрајПрочитајте Пред да

DEN 138.00 138.24
Нови Пристигнување 1PC 15MM*10M црно и бело Washi Лента Широка Леплива селотејп Scrapbooking Албум DIY Декоративни Хартија Лента Свеж Со попуст
2 парчиња 10M Сјајот Лента се Држи Само Лепило Налепница Етикета Декоративни Хартија DIY Розова Свеж Со попуст
2 парчиња 10M Сјајот Лента се Држи Само Лепило Налепница Етикета Декоративни Хартија DIY Розова

Рачно изработени Essentials, направи вашата работа повеќе толку подобро Мерењето е дозволено грешка е + / 13cm.

DEN 49.92
Корејски Kawaii Канцелариски Декоративни Корекција Лента Лаптоп Дневник Симпатична Маскирање Лента Diy Училишни И Канцелариски Свеж Со попуст