2017 Ново 1 пар 2 компјутери со Големина 47cm 65 cm 70cm рачки За Obag Страна на Жените Чанта за O Торба Силикон Торба Додатоци

2017 Ново 1 пар 2 компјутери со Големина 47cm 65 cm 70cm рачки За Obag Страна на Жените Чанта за O Торба Силикон Торба Додатоци

9 %

DEN 437.00

DEN 480.00

Свеж

Во магацинот

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ
детали за производот:
Тука се и некои совети за вас во шопинг .
Број 1 Кога ние ќе го организира превозот за вас, откако ќе се плати?
Работникот ќе го организира превозот во 2-3 дена по вашата исплата е направено . Ако сте навистина треба стоки брод колку што е можно побрзо ,а потоа да ни оставите порака ,ние ќе го организира во еден ден, колку што можеме .
No. 2 Превозот дена колку долго ?
Превозот компанија работиме со превозот дена околу 2025 дена, некои земјата ќе биде побрзо , 18-23 дена , а некои земја како Италија и Русија ќе треба повеќе време, некои може да се чини 40-60 дена, на различни места .
Ако не се добиени стоките , ве молиме контактирајте со нас, прво , не се отвори спор пред имаме проверка за вас, ок ? Ние, исто така, сакаат да работат потрудиме да работат со вас . Ви благодариме.
Број 3 Што треба да правиме ако сакаме да се види вистинската слика за производи?
Не грижете се , нас или оставете порака , ние ќе ви одговори што вистински слики што сакате колку што ние го чита вашата порака .
Ништо не е 100% совршен , и ако не како стоката што сте ги примиле , секоја идеја, кога ќе ја прими стоката , ве молиме контактирајте со нас пред да го отвори спорот , ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите со вас.
Ви благодариме за вашиот пациент и разбирање .
Имајте пријатен шопинг патување .

Тип На Објект: Чанти
Затворање Тип: Патент
Шаблон Тип: Цврста
Надворешноста: Отворете Џеб
Тврдост: Мека
Број на Рачки/Ремени: Две
Бренд Име: ДИВИТЕ МАЧКА
Чанти Тип: Totes
Внатрешни работи: Внатрешни Работи Слот Џеб
Обликот: кофа
Декорација: Никој
Видовите на вреќи: Чанти & Crossbody кеси
Обвивка Материјал: Најлон
Стил: Повик
Пол: Жените
Број На Модел На: торба трим
Повод: Разноврсна
Главен Материјал: Faux Крзно

Додатоци на производи

Mara е Сон Женска паричници и purses Мачка Чанта Краток Паричникот Кеси Чанти Картичка Holde tarjetero mujer billeteras mujer Свеж Со попуст
Mara е Сон Женска паричници и purses Мачка Чанта Краток Паричникот Кеси Чанти Картичка Holde tarjetero mujer billeteras mujer

Mara е Сон Женска паричници и purses Мачка Чанта Краток Паричникот Кеси Чанти Картичка Holde tarjetero mujer billeteras mujer m

DEN 358.00 596.16
Се Зголемуваат Жените Кеси Дизајнер Џеб Висок Квалитет Чанти Торба Кожа Жените Гласник Кеси Crossbody Топ-Се Справи Со Кеси Свеж Со попуст
Домот Висок Квалитет Велур Женски солидна Жените вечер чанти топла продажба девојка свадба партија чанта благородна матурска Свеж Со попуст
NIGEDU бренд Вистинска Кожа жените плик спојки торба Синџир Crossbody Кеси за жените чанта гласник торба Дами Канџите Свеж Со попуст
NIGEDU бренд Вистинска Кожа жените плик спојки торба Синџир Crossbody Кеси за жените чанта гласник торба Дами Канџите

Материјал : 100% Вистински КожаБоја : црна, зелена, злато, синаГолемина : 18 CM висока, широк 30 CMСинџир должина

DEN 1341.00 2352.00
Rdywbu Жените Свадба Невестата Crossbody Канџите Круг Топката Зглоб Торба Спојки Дијамант Tassel Вечер Торба Purses Банкет Чанта Свеж Со попуст
Подарок Кутија Овошје Лубеницата Торба Спојки Чанта Кристал Канџите На Жените Вечер Чанти Rhinestones Purses Дијамант Булчински Свеж Со попуст
Jom Tokoy Трепките бела 3D Печатење едноставна шминка торба neceser Козметички случај жените trousse де maquillage организатор Свеж Со попуст
FengDong женската мода писма печатење ранец usb торба за лаптоп жените патни торби бело платно училишниот ранец за девојки Свеж Со попуст
2018 Нова Мода Жена Рамо Кеси Познатиот Бренд на Луксузни Чанти Жените Кеси Дизајнер Висок Квалитет на СТП Totes Жените Mujer Свеж Со попуст
ЕМИНИ КУЌА Мода Индиски Стил Мини Школка Торба Жените Кожна Чанта Tassel Торба Висок Квалитет Crossbody Кеси За Жени Свеж Со попуст
ЕМИНИ КУЌА Мода Индиски Стил Мини Школка Торба Жените Кожна Чанта Tassel Торба Висок Квалитет Crossbody Кеси За Жени

ЕМИНИ КУЌА 13ти ЈубилејНА ПРОДАЖБА април, 15 21 априлСАД $4, $8, $20 картони се чека за вас, До 53% ПОПУСТНа првит

DEN 2550.00 5203.20