HNGCHOIGE 1 КОМПЈУТЕР ABS Хром Бања Туш глава Прилагодлив Држач Туш Носителот Бања Ѕид на Главата Стои Заградата

HNGCHOIGE 1 КОМПЈУТЕР ABS Хром Бања Туш глава Прилагодлив Држач Туш Носителот Бања Ѕид на Главата Стои Заградата

16 %

DEN 44.00

DEN 52.32

Свеж

Во магацинот

Описи : 1, Полн Хром Туш База 2, High-end, Убава, Како Огледало 3, Прилагодлив,може да се прилагоди Нагоре И Надолу Карактеристики : Ова туш база на носителот може да биде лесно да се составуваат и dissembled. 100% сосема нов висок квалитет на Мулти-слој позлата процес,не исчезнат. Фиксна панел е цврсти и издржливи. Тока формат може да се прилагоди, со цел да се цврсто,дизајнот ќе биде помал. По туш главата е инсталиран,додека се движат туш глава, тоа е лесно да се прилагоди. Употреба : Палецот притискаат фиксација панел на база на Фиксна со завртка фиксација панел на ѕидот База на користење на тока лизгачки принцип, од врвот до дното Спецификација : Тип : Бања Тапа Додатоци Материјал : ABS Хром Боја : Сребро Големина : 7x5x6cm/ 2.75x1.96x2.36" Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Боите може да има мали разлики според различни екранот,ви благодариме за разбирањето! Пакет Содржина : 1x Туш Главата Носителот

Инсталација Тип: вежба
Бренд Име: HNGCHOIGE
Површина По Завршувањето: Хром Позлатен
Број На Модел На: 9A40011
Материјал: Нерѓосувачки Челик

Додатоци на производи

Хром Туш Глава со 5 Функција Спреј Анти-limescale Универзален Дом Бања Dls HOmeful Свеж Со попуст
Хром Туш Глава со 5 Функција Спреј Анти-limescale Универзален Дом Бања Dls HOmeful

Туш Главата поддржува широк опсег на спрејови, удобно и освежување, па можете да изберете било кој тип к

DEN 127.00 148.80
10 Thermostatic Туш Системи Миксер Вентил За Да Го Поставите Инсталирате Кутија Мешање Вентил Рачни Бања Свитка Тапа Бања Туш Свеж Со попуст
MYNAH Русија бесплатен превозот класичен туш тапа бања тапа двојна контрола мулти избор на боја Свеж Со попуст
MYNAH Русија бесплатен превозот класичен туш тапа бања тапа двојна контрола мулти избор на боја

Купувачот Известување : Ако стоката се оштетени, ве молиме контактирајте со нас за прв пат Ние ќе ви даде

DEN 1400.00 2745.12
НОВИ Традиционалните Викторија Рачен Туш Главата со Керамичка Рачка и 1.5 м црево 03-029 Свеж Со попуст
НОВИ Традиционалните Викторија Рачен Туш Главата со Керамичка Рачка и 1.5 м црево 03-029

Бесплатен превозот НОВИ Традиционалните Викторија Туш Главата Телефон со Керамичка Рачка, хром 03029Висо

DEN 1121.00 1231.68
Супер Филтер Anion Спа Туш Главата во Собата за Заштеда на Вода со Висок Притисок Туш Главата, од не ' Рѓосувачки Челик Врнежи Свеж Со попуст
Дома Преносни Вода Туш Глава Прилагодлив трети опрема Anion Туш Када Заштеда на Филтер Sprinkler Spout Спреј Бања Свеж Со попуст
Дома Преносни Вода Туш Глава Прилагодлив трети опрема Anion Туш Када Заштеда на Филтер Sprinkler Spout Спреј Бања

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : не ' Рѓосувачки Челик + ABS + Хром Боја : Видете слики опи

DEN 253.00 301.92
Бесплатен превозот не ' рѓосувачки челик две функција Тоалет Рачни Мијалник Пелена Sprayer Туш Shattaf Мијалник Спреј Туш комплет Свеж Со попуст
BagnoLux доживотна Гаранција Солидна Месинг Бања 8 Врнежи Рачен Туш Главата Лизгачки Железнички Поставите Мат Црна Миксер Допрете Свеж Со попуст
Frap 1 Постави Туш Када Тапа Ладна и Топла Вода Миксер 180 Степен Ротација Краток Нос Двојно се Справи со F3025 Свеж Со попуст
Frap 1 Постави Туш Када Тапа Ладна и Топла Вода Миксер 180 Степен Ротација Краток Нос Двојно се Справи со F3025

5910287316170335 F35 Серија Хром Бања Прибор парче парче парче парче парчеПлаќање : Ние ги прифаќа следниве н

DEN 2232.00 3720.00
FRAP Нови Пристигнување 200*200mm ABS Туш Главата, Горните Врнежи од дожд Туш Еден Справи со Ладна и Топла Вода Миксер F2409 Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот рачни туш главата поставува месинг рачен туш +1.5 М нерѓосувачки челик туш црево + abs носителот 03-192 Свеж Со попуст
Кујна Миксер Тапа Допрете Замена Повлече Спреј Туш Главата Замена Главата Sprinkler за Заштеда на Вода Бања Додаток Свеж Со попуст
Дигитални Thermostatic туш сет бела бања бања миксер бања туш ѕид тапа бања туш поставите thermostatic туш за полнење Свеж Со попуст
Дигитални Thermostatic туш сет бела бања бања миксер бања туш ѕид тапа бања туш поставите thermostatic туш за полнење

Облечи вашата бања , Направи еден убав сон кога ќе туш Вклучуваат : еден туш тапа една страна туш и една г

DEN 6115.00 6719.52
Дигитални Thermostatic туш миксер со екранот бања туш миксер бања туш ѕид тапа бања туш тапа thermostatic Свеж Со попуст
Дигитални Thermostatic туш миксер со екранот бања туш миксер бања туш ѕид тапа бања туш тапа thermostatic

Облечи вашата бања , Направи еден убав сон кога ќе туш Внимание : На екранот работа со вода дојде преку то

DEN 4761.00 5232.00
Бесплатен Превозот Тоалет и Бања ABS Мијалник Пелена Туш Главата, два функција Спреј со вентил Sprayer Жена Допрете Туш комплет Свеж Со попуст
20 Инчи Две Функции Atomizing И Врнежи Од Дожд Туш Главата И Масажа Спреј Термостат Бања Туш Сет Свеж Со попуст
20 Инчи Две Функции Atomizing И Врнежи Од Дожд Туш Главата И Масажа Спреј Термостат Бања Туш Сет

Опис На ПроизводотТри Рачки Thermostatic Atomizing И Врнежи Од Дожд Туш Сет За БањаИнсталација ТипЅидМонтираниМа

DEN 21281.00 31296.00
Бања Прибор Тушеви / Круг Бранеа Никел Бања Дожд Туш Главата Wsh011 Свеж Со попуст
Бања Прибор Тушеви / Круг Бранеа Никел Бања Дожд Туш Главата Wsh011

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

DEN 1458.00 2351.52
Рачни 7 Боја LED Романтична Светлина Вода Бања Дома Бања Туш Главата Сјај Свеж Со попуст
Рачни 7 Боја LED Романтична Светлина Вода Бања Дома Бања Туш Главата Сјај

Карактеристики : Нема батерии, без жица е потребно.Одговара на сите стандардни конектори, лесно да се ин

DEN 270.00 355.68
Retail & промет на големо со цврсти бакар антички месинг рачен туш луксузни batnroom Рака Туш Главата YT-5175 Свеж
Retail & промет на големо со цврсти бакар антички месинг рачен туш луксузни batnroom Рака Туш Главата YT-5175

рака тушRetail & промет на големо со цврсти бакар антички месинг рачен туш луксузни batnroom Рака Туш Главата YT5

DEN 431.52
Тема G1/2 од не ' Рѓосувачки Челик Ѕид Поставена Цевка Врнежи од дожд Туш Главата Рака Заградата JUL31_20 Свеж
Тема G1/2 од не ' Рѓосувачки Челик Ѕид Поставена Цевка Врнежи од дожд Туш Главата Рака Заградата JUL31_20

Тема G1 / 2 од не ' Рѓосувачки Челик Ѕид Поставена Цевка Врнежи од дожд Туш Главата Рака Заградата JUL31_20Кара

DEN 144.00
нерѓосувачки челик & ABS бранеа никел нов дизајн лизгачки бар туш бар & туш главата носителот бања бар Свеж Со попуст
нерѓосувачки челик & ABS бранеа никел нов дизајн лизгачки бар туш бар & туш главата носителот бања бар

DesciptionХром Бања Туш Лизгачки Лентата За Состојба : БрендНовиМатеријал : не ' Рѓосувачки Челик & ABS Пластик

DEN 965.00 1060.32
BAKALA Правоаголник Бања Нерѓосувачки Челик Дожд Туш Главата Врнежи Бања Туш Хром Врвот Sprayer HighPressure Врнежи од дожд Свеж Со попуст
Бесплатен превозот Сокриени Инсталација црна боја Слив Тапа Топла и Ладна Вода Ѕид Монтирани Слив Тапа BF999A Свеж Со попуст
Бесплатен превозот Сокриени Инсталација црна боја Слив Тапа Топла и Ладна Вода Ѕид Монтирани Слив Тапа BF999A

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вред

DEN 3996.00 4440.00
Maijiesheng thermostatic црн туш поставите бања туш миксер топла и ладна thermostatic туш бања туш тапа Свеж Со попуст
Maijiesheng thermostatic црн туш поставите бања туш миксер топла и ладна thermostatic туш бања туш тапа

Друга земја имаат различни цевка големина одговара за тапа, ве молиме забелешка точната големина во ред

DEN 7510.00 12311.52