Ѕвезди мрачно закрпи за облека diy воена значка везови печ железо на закрпи applique parches ropa налепници за облека

Ѕвезди мрачно закрпи за облека diy воена значка везови печ железо на закрпи applique parches ropa налепници за облека

34 %

DEN 126.00

DEN 191.52

Свеж

Во магацинот


1. Стави парче на вашиот крпа, везови страна нагоре. 2. Место памучна ткаенина над печ. 3. Железо преку далноводи на висок околу 30 секунди. 4. Железо во внатрешноста на облека под печ 30 секунди. Можете да додадете неколку конци да се направи повеќе солидна. Нека се лади и тоа е во РЕД! Ако не, повторете последниот чекор, како што е потребно. По продажба-услуга и повратни информации : Ние ќе ги провери производот внимателно пред да испрати пратката, ако производот има било каков проблем, ве молиме да не остави негативни или отворен спор, контактирајте со нас прво , ние ќе ние ќе го реши проблемот за вас !
Ви благодариме за вашето разбирање : )
Квалитет : 5pcs/ многу
Големина : 2.99 во(7,6 cm)*1.18 во(3cm)
(Прирачник за мерење, грешка е ± 3мм)
Ѕвезди мрачно закрпи за облека diy воена значка везови печ железо на закрпи applique parches ropa налепници за облека

Тип На Производ: Закрпи
Техника: Извезена
Функција: Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Стил: Железо-На
Големина: 2.99in(7.6cm)*1.18in(3cm)
Бренд Име: lacontrie
Број На Модел На: DZ-048-5
боја: Црна,Златна
Шема: Ѕвезда,Шари
Примена: Облека,Фустан,Кошула,Здолниште,Јакна,Фармерки,Чевли,капи,торба
Луѓе: Деца,Девојка,Момче,Жена,Маж,Бебе,Убавина
Продажба На Чекање: мало
снабдувач: Кина Производител
Стил: Железо-На,Шие-на

Додатоци на производи

свила мастило цвет стил Koshibo ткаенини За летен фустан лист завеси кукли стара шик Постелнина Текстилни Quilting маса крпа Свеж Со попуст
Бренд висок квалитет 6mm/10мм/15mm/20mm/25мм/40mm зелен Сјај лента за свадба занает лак подарок декорација за Завиткување Riband Свеж Со попуст
1 метар Чиста Бела солидна боја Памучна Ткаенина 160cmx100cm за бебешка постелнина лист за шиење,деца bibs,облека,quilting Свеж Со попуст
Q&N лента 16mm 22mm 25мм 38mm 50mm, 75мм гимнастика печатени grosgrain лента webbing 50yards/ролна за коса вратоврска бесплатен Свеж Со попуст
Q&N лента 16mm 22mm 25мм 38mm 50mm, 75мм гимнастика печатени grosgrain лента webbing 50yards/ролна за коса вратоврска бесплатен

Поттикнување wholesales и OEM!!1.Објектот спецификитеСостојба : Нова : бренднови, не се користи, неоштетени обје

DEN 528.00 660.00
бесплатен превозот Солидна НЕПРИЈАТЕЛ Лента 100Yards за 020 бебе сино - 5/8 инчи Пати во текот еластичен Свеж
бесплатен превозот Солидна НЕПРИЈАТЕЛ Лента 100Yards за 020 бебе сино - 5/8 инчи Пати во текот еластичен

Пати во текот еластична(НЕПРИЈАТЕЛ) лента за печатење на производителот1) со Сертификатна : OEKOTEX Сертифи�

DEN 864.00
Материјали за шиење 100pcs 17.5 mm двојно леб транспарентен смола копчиња внатрешната подлога копчиња многу спецификации Свеж Со попуст
100 Мешана Боја Трепките Wiggly Wobbly Googly Очи 20mm foy DIY Кукла Бележник Свеж Со попуст
100 Мешана Боја Трепките Wiggly Wobbly Googly Очи 20mm foy DIY Кукла Бележник

100 Мешана Боја Трепките Wiggly Wobbly Googly Очи 20mm foy DIY Кукла Scrapbooking занаетиВисок квалитет во ЕУ и САД стандард з�

DEN 198.00 225.12
Виножито пеперутка закрпи за облека, железо на закрпи везови печ applique parches ropa ленти налепници за облека 5pcs Свеж Со попуст
Виножито пеперутка закрпи за облека, железо на закрпи везови печ applique parches ropa ленти налепници за облека 5pcs

1 Стави парче на вашиот крпа, везови страна нагоре 2 Место памучна ткаенина над печ 3 Железо преку далново

DEN 102.00 185.28
DoreenBeads Terylene Ткаени Печатени Облека Ознаки Labels DIY Рачно Изработени,45.0 mm(1 6/8) x 10.0 mm( 3/8), 100 Компјутери Свеж Со попуст
DoreenBeads Terylene Ткаени Печатени Облека Ознаки Labels DIY Рачно Изработени,45.0 mm(1 6/8) x 10.0 mm( 3/8), 100 Компјутери

Топло Препорачуваме ПродажбаВе молиме мобилен СТАН уживаат повеќе попуст100% Сосема Нов, 100% Бесплатен Пр

DEN 83.00 117.60
Smiry 3Yards Ширина 7cm Eyelash Црна Мека Флорални Чипка Намали Декорација Занаети Шиење Чипка Намали За Фустан Прави Декорација Свеж Со попуст
1 двор/пакет 1cm симпатична розова пластични цвет кристал кристал синџир двор скратува шиење на за деца' облека, чевли се облекуваат Свеж Со попуст
Широк 143cm Ретро Изми Тексас Ткаенина Памук Перфорирани Шупливи Тексас Ткаенина Quliting Комбинација за Шиење Diy Облека Панталони Свеж Со попуст
25Pcs 6*3.8 CM Злато Извезени Шиење Закрпи За Облека Чипка Applique За Коса Додатоци Свеж Со попуст
25Pcs 6*3.8 CM Злато Извезени Шиење Закрпи За Облека Чипка Applique За Коса Додатоци

материјал : памук+полиестерголемина : 60*38mmколичина : 25pcs по многуможе да се шие на облека / облека / кеси ил

DEN 182.00 191.52