2 парчиња Бесплатен превозот SI12T/К PHSA12 12mm десната рака женски навој метрички род крајот заеднички имајќи SI12TK

2 парчиња Бесплатен превозот SI12T/К PHSA12 12mm десната рака женски навој метрички род крајот заеднички имајќи SI12TK

6 %

DEN 384.00

DEN 408.00

Свеж

Во магацинот

Женски Право handh Конец ,Метрички Навој ( TK Серија) :
Пакување Детали :
2 компјутер на SI12 T/K(PHSA12 )

Материјал: Челик
Број На Модел На: SI12T/К
Капацитет На Моторот: Стандард
Премази: Хром
Структура: зацврстуваат окно

Додатоци на производи

10pcs бесплатен превозот страната черупка топката лежишта F605ZZ 5*14*5 мм Свеж
10pcs бесплатен превозот страната черупка топката лежишта F605ZZ 5*14*5 мм

МоделF605 ZZДимензииСоздаден (d)5ммДијаметар (D)14ммПрирабница дијаметар(Д1)16ммШирина (Б)5ммПрирабница ширин�

DEN 326.40
10pcs Скелет Нафта Печат 16x28x7mm /16x30x7/16x32x7/17x29x7/17x30x5/17x40x10mm ТЦ Тип NBR Црна Радијална Вратило Печат Прстен Свеж Со попуст
10pcs Скелет Нафта Печат 16x28x7mm /16x30x7/16x32x7/17x29x7/17x30x5/17x40x10mm ТЦ Тип NBR Црна Радијална Вратило Печат Прстен

10pcs Скелет Нафта Печат 16x28x7mm / 16x30x7 / 16x32x7 / 17x29x7 / 17x30x5 / 17x40x10mm ТЦ Тип NBR Црна Радијална Вратило Печат Прстен З

DEN 332.00 390.24
2017 Топла Продажба Продажба Челик Топката Имајќи Rolamentos Axk 607 607ysx Без Јака Имајќи 19*33.9*11mm 19x33.9x11mm Свеж Со попуст
2017 Топла Продажба Продажба Челик Топката Имајќи Rolamentos Axk 607 607ysx Без Јака Имајќи 19*33.9*11mm 19x33.9x11mm

започнетекрајот607 YSX 607 YSX без ексцентричен јака ексцентричен имајќиГолемина : 19*33.9*11mmРедови број : еден р

DEN 1107.00 1202.88
50pcs бесплатен превозот На Гума запечатување покрие Тенок ѕид длабоко ритам топката лежишта 6803-2RS 17*26*5 мм Свеж
5 Компјутери 5mm Тема протокот на Воздух за Контрола на Брзината, Вентил 6mm Цевка Брз Полнач Свеж Со попуст
5 Компјутери 5mm Тема протокот на Воздух за Контрола на Брзината, Вентил 6mm Цевка Брз Полнач

Име на производ за Контрола на Брзината, Фитинг Материјал Пластика, Метал Навој Дијаметар 5mm / 0.2" Внатреш

DEN 435.00 517.44
20pcs бесплатен превозот страната черупка топката лежишта F608ZZ 8*22*7 мм Свеж
20pcs бесплатен превозот страната черупка топката лежишта F608ZZ 8*22*7 мм

МоделF608 ZZДимензииСоздаден (d)8ммДијаметар (D)22ммПрирабница дијаметар(Д1)25ммШирина (Б)7ммПрирабница ширин�

DEN 652.80
10pcs бесплатен превозот Висок квалитет ABEC-3 Z2V1 страната черупка топката лежишта F626ZZ 6*19*6 мм Свеж
10pcs бесплатен превозот Висок квалитет ABEC-3 Z2V1 страната черупка топката лежишта F626ZZ 6*19*6 мм

МоделF626 ZZДимензииСоздаден (d)6ммДијаметар (D)19ммПрирабница дијаметар(Д1)22ммШирина (Б)6ммПрирабница ширин�

DEN 283.20
SHGO Топла 1.8 M Најлон Плетенка Airbrush Воздух Црева Сино Жолта Свеж
SHGO Топла 1.8 M Најлон Плетенка Airbrush Воздух Црева Сино Жолта

1.8 M Најлон Плетенка Airbrush Воздух Црева Сина Yellow Nylon плетенка airbrush воздух црева за airbrushing и спреј сликарств

DEN 181.44
Висок квалитет длабоко ритам топката имајќи 20pcs/многу бесплатен превозот квалитет 6000 2RS 6000RS 6000RZ 6000-2RSH 6000-2RS Свеж
SFU1605 300мм RM1605 300мм SFU1605-4 Валани Топката завртка 1pc+1pc ballnut + крајот обработка за Б.К/BF12 стандард за обработка Свеж Со попуст
SFU1605 300мм RM1605 300мм SFU1605-4 Валани Топката завртка 1pc+1pc ballnut + крајот обработка за Б.К/BF12 стандард за обработка

Топката Завртка SFU1605 Серија : Пакување Детали : 1 парче на Топката Завртка 300 мм долго Б.К / BF12 крајот машин�

DEN 1209.00 1286.40
PM20 1/4PT х 13mm Алуминиум во Воздухот Пневматски Брз Спојка Конектор 10Pcs Свеж Со попуст
PM20 1/4PT х 13mm Алуминиум во Воздухот Пневматски Брз Спојка Конектор 10Pcs

PM20 1 / 4 PT х 13mm Алуминиум во Воздухот Пневматски Брз Спојка Конектор 10 Pcs Опис Превозот и Плаќање Врати Дру�

DEN 374.00 445.44
Висок квалитет длабоко ритам топката имајќи 6908 2RS 6908-2RS 61908-2RS 6908RS 6908RZ 40*62*12 мм 4pcs/многу Свеж
Висок квалитет длабоко ритам топката имајќи 6908 2RS 6908-2RS 61908-2RS 6908RS 6908RZ 40*62*12 мм 4pcs/многу

Модел69082 RSДимензииСоздаден (d)40ммДијаметар (D)62ммШирина (Б)12ммПечати Тип2 RS(Две страни гума)КвалитетP0.Z2 /

DEN 960.00
10pcs бесплатен превозот двојно Гума запечатување покрие длабоко ритам топката имајќи 6200-2RS 10*30*9 мм Свеж
10pcs бесплатен превозот двојно Гума запечатување покрие длабоко ритам топката имајќи 6200-2RS 10*30*9 мм

Модел62002 RSДимензииСоздаден (d)10ммДијаметар (D)30ммШирина (Б)9ммПечати Тип2 RS(Две страни гума)КвалитетP0.Z2 / A

DEN 379.20
BallScrew SFU1605-4 1300мм топката завртка C7 со 1605 страната топче орев Б.К/BF12 крајот машински Дрво Машини Делови Свеж Со попуст
BallScrew SFU1605-4 1300мм топката завртка C7 со 1605 страната топче орев Б.К/BF12 крајот машински Дрво Машини Делови

Топката Завртка SFU1605 Серија : Пакување Детали : 1 парче на Топката Завртка 1300мм долго Б.К / BF12 крајот машин�

DEN 3677.00 3912.00
50pcs бесплатен превозот на висок квалитет на ултра-тенок длабоко ритам топката имајќи 6701-2RS 12*18*4 мм Свеж
50pcs бесплатен превозот на висок квалитет на ултра-тенок длабоко ритам топката имајќи 6701-2RS 12*18*4 мм

Модел67012 RSДимензииСоздаден (d)12ммДијаметар (D)18ммШирина (Б)4ммПечати Тип2 RS(Две страни гума)КвалитетP0.Z2 / A

DEN 619.20
Фабриката за директна продажба MR105 РС MR105-2RS MR105RS L-1050 WBC5-10 5X10X4 mm висок квалитет, имајќи хеликоптер модел на Свеж
Висок квалитет длабоко ритам топката имајќи 10pcs/многу бесплатен превозот квалитет 6003 2RS 6003-2RS 6003RS 6003RZ 6003LLU Свеж
NBZH продажната цена MR85-2RS L-850 WA675 MR85 РС 5*8*2.5 мм ABEC-5 Z2 стоки модел имајќи хеликоптер модел на автомобил достапни Свеж
5 Компјутери 1/4 PT Машки Конец да 14mm Пневматски Воздух Црева Barb Директно Конектор Свеж Со попуст
5 Компјутери 1/4 PT Машки Конец да 14mm Пневматски Воздух Црева Barb Директно Конектор

1 / 4" PT Машки Конец да 14mm Пневматски Воздух Црева Barb Директно КонекторСпецификација : Име на Производ Маш�

DEN 137.00 162.72
Висок квалитет длабоко ритам топката имајќи 6902 2RS 6902-2RS 6902RS 6902RZ 61902-2RS 15*28*7 мм 20pcs/многу Свеж
Висок квалитет длабоко ритам топката имајќи 6902 2RS 6902-2RS 6902RS 6902RZ 61902-2RS 15*28*7 мм 20pcs/многу

Модел69022 RSДимензииСоздаден (d)15ммДијаметар (D)28ммШирина (Б)7ммПечати Тип2 RS(Две страни гума)КвалитетP0.Z2 / A

DEN 768.00
2017 Топла Продажба Удар Имајќи V628zz Надворешниот Прстен V Линискиот Straightener Водич Тркала Лежишта 8x24x8mm Макара Ритам Свеж Со попуст
10pcs Бесплатен Превозот Axial Топката Удар Имајќи 51100 10*24*9 мм Авион, удар топката имајќи Свеж
10pcs Бесплатен Превозот Axial Топката Удар Имајќи 51100 10*24*9 мм Авион, удар топката имајќи

Модел51100ДимензииСоздаден (d)10ммСоздаден (д1)11ммДијаметар (D)24ммШирина(H)9ммКвалитетP0.Z2 / ABCE1.Z2МатеријалИм�

DEN 480.00