Новиот Јапонски Стил на Жените Памучна Блуза Стојат Јака Шарени Кошула

Новиот Јапонски Стил на Жените Памучна Блуза Стојат Јака Шарени Кошула

DEN 864.00

Свеж

Во магацинот


Големина СМ Биста Рамо Legnth Ракав S 90 37 63 57 M 94 38 64 58 L 98 39 65 59 XL 102 40 66 60
Внимание :
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Плаќање
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, QIWI и банкарски трансфер .
(Ве молиме да ни кажете на декларираната вредност, по вашите наредби) . Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно треба вашата e-mail и ние ќе ви одговори
на вас како е можно поскоро. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000.
Ако имате било каков проблем на плаќањето, ве молиме Click Here : Shippment
Ние Брод на Светот, освен APO / FPO.
Pls Проверете објектот е measurment внимателни пред да се купи !!
Ви благодариме за вашето разбирање
АКО СТЕ ВО БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ РЕГИОНОТ И САКАТЕ ДА ИЗБЕРЕТЕ ДРУГА EXPRESS, ВЕ МОЛИМЕ ДА ГО КОНТАКТИРАТЕ ОВЛАСТЕНИОТ СЕРВИС, НИЕ ЌЕ НАПЛАТА НА РАЗЛИКАТА ВО ЦЕНАТА НА ВАШАТА СМЕТКА ОТКАКО ЌЕ СЕ ПОТВРДИ ПРИЕМОТ.Сите пораки ќе бидат одговорени
во рок од 1 работен ден.Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да имаат минимум домашни превозот цена.
П : Дали оваа точка да дојде со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
A : многу ви Благодарам многу за вашата поддршка, ако сакате да се купи големи quantitys, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.
Повеќето Предмети се испраќаат од Кина користење на Кина Пост Воздух Mail , да стигнете до повеќето земји within14 ~ 30 работни дена, за Време на Божиќ или Други Фестивали можеби 5 ~ 7days подоцна.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае и до 35 дена. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.Ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа.
П : Дали имате следење на Број за мојата нарачка?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.Таму може да се 1 или 2 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ.
Гаранција
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : јас Треба да го плати Превозот Надомест?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната, кој е бесплатен превозот во 16 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; ; Белгија; Јужна Кореја; Данска; Сингапур.Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески.Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
ТЕЖИНАТА НА СТОКАТА Е ГРУБА ПРОЦЕНКА, ВИСТИНСКАТА ТЕЖИНА Е ПРЕДМЕТ НА НАШИОТ ПРАТКАТА МЕРЕЊЕ НАДВЛАДЕЕ, АКО ИМА ВИШОК ТОВАР, НИЕ ЌЕ ВЕ КОНТАКТИРАМЕ И НАПЛАТА НА РАЗЛИКАТА НА ВАШАТА СМЕТКА ОТКАКО ЌЕ СЕ ПОТВРДИ ПРИЕМОТ.

Големина: S, M, L, XL
Бренд Име: CINRY Е MODA
Материјал: Памук
Облека Должина: Редовни
Стил: Повик
Ткаенина Тип: Broadcloth
Sleeve Должина(cm): Целосна
Декорација: Spliced
Шаблон Тип: Шарени
Јака: Стенд
Sleeve Стил: Редовни
Пол: Жените
Боја: Сини ленти, црни ленти
Големина: S, M, L, XL

Додатоци на производи

Жените Блуза 2018 Нов Повик БРЕНД Долги Ракави Памук Оксфорд Бела Кошула Жена Канцеларија Кошули Одличен Квалитет Blusas Дама Свеж Со попуст
нови пристигна 2018 Пролет блуза жените мода маица на Жените со Долги ракави корејски chiffon кошула, бела облека D461 30 Свеж Со попуст
2018 нова пролет плус големина жените блузи долги ракави блузи мода обичните жени печатење на облека v деколте, тенок женски Свеж Со попуст
Алфа година Нови Пристигнување Крстот Суд Меур Ракав Кошула женска Облека Свеж Со попуст
Алфа година Нови Пристигнување Крстот Суд Меур Ракав Кошула женска Облека

Материјал : Памук мешаS должина 59cm биста 84cm ткаенината 22M должина 60см биста 89cm ткаенината 23L должина 61cm би

DEN 1279.00 1279.20
Лето Гроздобер Polka Точка Chiffon Жените Блуза Кошули Плус Големина 5XL Кавга Ракав Женска Блузи и Блузи Blusas Camisas Mujer Свеж Со попуст
Лето Гроздобер Polka Точка Chiffon Жените Блуза Кошули Плус Големина 5XL Кавга Ракав Женска Блузи и Блузи Blusas Camisas Mujer

Добредојдовте на нашата продавницаВрвен квалитет !!! Најдобра Услуга !!! Ниска цена!!!Ако имате било какви

DEN 574.00 786.72
2017 Нови долги Ракави Мода Обичните Chiffon Жените Блузи формално шарени кошула Печатени женска облека блузи blusas C924 30 Свеж Со попуст
Новиот Бренд 2018 Женска Секојдневен Гроздобер Boho Кимоно Јакна Чипка Капчиња Chiffon Лабава Outwear Блуза Блузи Плус Големина Свеж Со попуст
Моден 2015 Пролет дами блузи Плус Големина на Жените Бели Долги ракави ОЛ Професионални Стојат Јака Основните Кошули кавга Блуза Свеж Со попуст
година летна кошула стил нови блузи жените блузи печатат маици секојдневен camisas femininas blusas гроздобер кимоно јакна, Свеж Со попуст
CFYH 2018 Нова Пролет Обичните Жени Кошули 6XL Плус Големина на Облека Памучни Блузи Мода Долг Ракав стојат јака Везови Блузи Свеж Со попуст
Chiffon Лак Жените Блуза Сина Кошула Работа Блузи Женски Блузи Елегантен Лето Есен со Долги ракави Кошули За Канцеларијата Дама Свеж Со попуст
Нови 2018 Жените Тело Блузи Кошула Домот Кратко sleeve V деколте, Јака plicate ОЛ канцеларија blusas femininas бела S M L XL Свеж Со попуст
Нови 2018 Жените Тело Блузи Кошула Домот Кратко sleeve V деколте, Јака plicate ОЛ канцеларија blusas femininas бела S M L XL

Големина На Табелата : Плочка Мерење Димензија ( Единица мерка : СМ)Големина На Рамо Биста Половината Дол

DEN 749.00 1070.40
2017 Топла Продажба на Нови Пристигнување Мода Есен Bud Свила Долг Ракав Жените Женски Блузи Секојдневен корејски Блуза Жените Свеж Со попуст
Жените Есен Бели Кошули Дами Долг Ракав Одбиеме Јака Цветни Печатење Работа Носат Канцеларија Кошули Плус Големина Chiffon Блуза Свеж Со попуст
JYConline Чипка Цветни Култури Блуза Кошула Жените Блузи Долг Ракав Мрежа Блузи Секси Бела Чипка Блуза Кошула Назад Патент Култури Свеж Со попуст
VISNXGI Нови 2018 Лето Женски Дами Бела Blusas Жените Долг Ракав Чипка Капчиња Блузи Блуза Жените Облека Женска Блуза Свеж Со попуст
Нови 2017 пролет V деколте, Природен памук, лен јакна риза Жените секојдневен overcoat облека 1724 Свеж Со попуст
Нови 2017 пролет V деколте, Природен памук, лен јакна риза Жените секојдневен overcoat облека 1724

Должина 58 cm, биста 110cm, рамо 40cm, ракав 45см, манжетната 26cm Белешки : Грешка во рок од 3cm поради прирачник за м

DEN 1044.00 1392.00
Rihschpiece 2017 Бела Блуза Жените Кошули Долг Ракав Гроздобер Жените Блузи Плус Големина Памук Мода Laides Врвот RZF1235 Свеж Со попуст
Rihschpiece 2017 Бела Блуза Жените Кошули Долг Ракав Гроздобер Жените Блузи Плус Големина Памук Мода Laides Врвот RZF1235

Rihschpiece 2017 Бела Блуза Жените Кошули Долг Ракав Гроздобер Жените Блузи Плус Големина Памук Мода Laides Врвот

DEN 937.00 1103.04
2017 Нови Пристигнување Жените Блузи Мода Дама Кошула Долг Ракав V Вратот Тебе Боја Секојдневен Блузи Streetwear Плус Големина Свеж Со попуст
Моден Бели Кинески Женски Памук, Лен Кошула Блузи Лето Мандарина Јака Блуза танг Облека Големина S M L XL XXL XXXL 2619-1 Свеж Со попуст
На Свила Кошула Женски Долги Ракави Есен Свила Плетење Тешки Грб кошула Свеж
На Свила Кошула Женски Долги Ракави Есен Свила Плетење Тешки Грб кошула

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Големина на ТабелаМерење Во CM Големина Рамо Градите Должина на Ракав M 35

DEN 1915.20
Нови 2018 Жените Долг Ракав Тело Кошула Тенок Одговара Сврти надолу Јака Формално Tassel epaulette Блуза За Работа Носат Бели Свеж Со попуст
Лето Сончање Дама Секси Блузи Гроздобер Печати Chiffion Beachwear Бикини Покрие До Врвот Жените Shawl Вратот Заврши Блуза Кошула Свеж Со попуст