Синото Возило Филтер За Воздух Воздухот Chrome Отворете Врвот Конус Издише 3 Доводното

Синото Возило Филтер За Воздух Воздухот Chrome Отворете Врвот Конус Издише 3 Доводното

21 %

DEN 612.00

DEN 774.24

Свеж

Во магацинот


Описи :
Овој Филтер за Воздух обезбедува висока јачина на звук на проток на чиста и кулер слободен воздух во моторот, проширување тоа е живот, а зголемување на гориво километражата во процесот во меѓувреме.
На обновливи филтрирање материјал е изработен од квалитетни микро памучна газа, тие се целосно перат само со вода и сапун. Филтерот е прирабница апсорбира шок и вибрации со својата силна moldeed pilable гума.
Оваа универзална филтер за воздух обезбедува висока јачина на звук на проток на чиста и многу поладна воздух во стандардни и турбо мотори кои се протега на животот на мотори, и тоа дава до 95% на Филтрација Ефикасност. На врвот домување скара на оваа Топлина-Shileded Филтер за Воздух додава издржливост во меѓувреме. Без разлика дали тоа е повлечете тркачки или песната трки, зголемување на внесувањето перформанси ќе обезбедува многу повеќе да се забавуваат и моќта на вашето возило!
Карактеристики :
Зголемете мотор коњ моќ значително
Зголемување на силата на моторот и вртежен момент outpout
Одржување на комора за согорување притисок и гориво-воздух оптоварување
Contructed со висок квалитет материјал за да се обезбеди ефикасност филтрација
Универзална Прибор За Автомобил На Воздухот Цевки
Спецификации :
Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик+Филтер Хартија+Гума+Пластика
Боја : Црвена/Сино
Прирабница Влезот Дијаметар : 76mm/3"
Топ надворешен Дијаметар : 117mm/4.6"
База на надворешен Дијаметар : 150mm/5.9"
Висина : 150mm/5.9"
Количина : 1 Компјутер
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на
објектот. Ви благодариме!
Пакет Содржина :
1 x Филтер за Воздух

Бренд Име: Тирол
Објектот Должина: 3 inch
Објектот Ширина: 4.6 inch
Објектот Висина: 5.9 inch
Објектот Тежина: 470g
Материјал Тип: Нерѓосувачки Челик+Филтер Хартија+Гума+Пластика

Додатоци на производи

Филтер за воздух Авто Возило Автомобил Ладно Внесувањето Воздух Филтер за Почиста Инка за Полнење 76mm Влезот Филтер за Воздух Свеж Со попуст
кабината филтер за 2004 и 2007 година Ford Mondeo 1.8 2.0 2.2 2.5 V6 OEM:1S7H-19G244-AC LT47C Свеж
кабината филтер за 2004 и 2007 година Ford Mondeo 1.8 2.0 2.2 2.5 V6 OEM:1S7H-19G244-AC LT47C

МоделЗА FORDFOR FORD AUSTRALIAFOR JAGUARМодел CC KW Цилиндар Тип ГодинаЗА ФОРДЗА FORD MONDEO III (B5 Y) 1.8 16 V 1798 година 81 4 Hatchback 2000200

DEN 293.28
Chuang Qian Масло Филтер Клуч Автомобил 86mm Кертриџ Стил Филтер за Домување Капа Отстранување Алатка За BMW Volvo Свеж Со попуст
Chuang Qian Масло Филтер Клуч Автомобил 86mm Кертриџ Стил Филтер за Домување Капа Отстранување Алатка За BMW Volvo

Автомобил 86mm Кертриџ Стил на Филтерот за Масло Клуч за Домување Капа Смена Алатка За BMW VolvoFitment : Одговара

DEN 725.00 762.72
НА -8 AN8 8-8AN 8AN 250 Micron 37Degree На Одблесокот на Филтер за Гориво Масло AFF-8 Свеж
НА -8 AN8 8-8AN 8AN 250 Micron 37Degree На Одблесокот на Филтер за Гориво Масло AFF-8

Овие големи малку 250 Micron fi lters едноставно слајд во вашиот НЕКОЈА fl се за голема внатрешно fi ltration За корист

DEN 191.52
Филтер за воздух за DODGE Ram меморија 1500-3500 Пикап OEM:53032404AB LK604 Свеж
Филтер за воздух за DODGE Ram меморија 1500-3500 Пикап OEM:53032404AB LK604

за DODGE Ram меморија 15003500 Пикап V108.0 L F / inj (W) 2003за DODGE Ram меморија 15003500 Пикап V63.7 L F / inj (К) 20022010за DODGE Ram мемори

DEN 740.64
го поставите филтри за changan CS35 четири филтри 1109013-W01 8100103-W01 15601-87703 1117010-H01 Свеж
го поставите филтри за changan CS35 четири филтри 1109013-W01 8100103-W01 15601-87703 1117010-H01

филтер за воздух : 1109013W01големина : 251*181*50mmкабината филтер : 8100103W01,W1011262600големина : 17*189*167mmгориво филтер:

DEN 1391.04
СКАРА@FUKA 2x ОЕМ Квалитет Кабината Филтер за Воздух одговара за Тојота/Субару/Lexus 87139-YZZ10 87139-07010 Свеж Со попуст
СКАРА@FUKA 2x ОЕМ Квалитет Кабината Филтер за Воздух одговара за Тојота/Субару/Lexus 87139-YZZ10 87139-07010

Бренд : ОЕМ Квалитет Филтер Тип на Производ : Кабината Филтер за Воздух Пакет Вклучува : 2×Замена Кабинат

DEN 388.00 412.80
филтер за воздух за Субару Шумите XV Шумарот/Impreza/Наследство/Трибека/ ПУСТОШ OEM:16546-AA090 SK192 Свеж
филтер за воздух за Субару Шумите XV Шумарот/Impreza/Наследство/Трибека/ ПУСТОШ OEM:16546-AA090 SK192

6 20082014 Субару Пустош 2.0 AWD 1995 110 4 Затворени OffRoad Возило 2010ЗА SUBARU1 ШУМИТЕ (SH) 2.0 XT 1998 177 4 Затворени OffRoad Возило 2

DEN 373.44
кабината / масло / филтер за воздух за 2011 - JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 Т oem:04861688AA 68079487AA 68229402AA Свеж
кабината / масло / филтер за воздух за 2011 - JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 Т oem:04861688AA 68079487AA 68229402AA

филтер за воздух : 4861688 AA,04861688 AAголемина : 50*222*212mmкабината филтер : 68079487 AA,CUK27008големина : 30*263*242mmфилтерот з

DEN 1622.40
HONGGE 6-брзински Менувач DSG Филтер За ФОЛКСВАГЕН Буба Голф MK5 MK6 Passat B6 CC Touran Caddy Scirocco Tiguan Седиште Леон Свеж
HONGGE 6-брзински Менувач DSG Филтер За ФОЛКСВАГЕН Буба Голф MK5 MK6 Passat B6 CC Touran Caddy Scirocco Tiguan Седиште Леон

Автомобил Модел : "ФОЛКСВАГЕН" Буба 20042016 "ФОЛКСВАГЕН" CC 20102017 "ФОЛКСВАГЕН" Eos 20072016 "ФОЛКСВАГЕН" GTI 20062014 "ФОЛК

DEN 891.84
филтер за воздух за 2007-2013 JEEP Wrangler 3.8 L, Рубикон 3.8, Chrysler oem:53034018AD 1-53034018AE FK72 Свеж
филтер за воздух за 2007-2013 JEEP Wrangler 3.8 L, Рубикон 3.8, Chrysler oem:53034018AD 1-53034018AE FK72

Модел на Jeep модел cc k W цилиндар тип година за Џип за Jeep wrangler III (JK) 3.8 3778 146 6 затворени offroad возило 2007

DEN 364.80
Eustein воздух филтер за BMW 13 71 7 521 033 моторот дел bmw серија 5 6 серија e85 e60 e61 13717521033 Свеж
Eustein воздух филтер за BMW 13 71 7 521 033 моторот дел bmw серија 5 6 серија e85 e60 e61 13717521033

Висина [mm] 46 Должина 1 [mm] 294 Должина 2 [mm] 158 Ширина 1 [mm] 230 Ширина 2 [mm] 150 13717521033 13717521038 дуктус Информации Адрес

DEN 667.20