Везана,DIY DMC 14CT Unprinted Крстот бод,Смета Везови Крст-бод Комплет Убави замок во виножито дом направи Шема

Везана,DIY DMC 14CT Unprinted Крстот бод,Смета Везови Крст-бод Комплет Убави замок во виножито дом направи Шема

45 %

DEN 1573.00

DEN 2859.84

Свеж

Во магацинот

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена .Купувачи од Русија, Украина и Белорусија треба ПОЛНО ИМЕ. Кога ќе добиете предмети ќе нареди, во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно. Ви благодариме многу да ја прифатиме Alipay. Ако сте задоволни со yourgoods, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации.голема цел ,голем попуст.Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми. Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress.Моделот е отпечатена на платно(11 CT печатени), па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата, инаку печатени дел ќе исчезне. На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail за помалку од 2kg стоки во 15-60 работни дена, Ако треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака.(11 CT)ве молиме да користите 3 насоки теми,2 насоки теми за назад бод.имаме 11 CT печатени во собата и 14 CT печатени во собата и 14 CT бело платно поставено. -Информации : Бода : 300w x 246h Моделот Големина : За 54. Embroider игла *2. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.Бразил и Аргентина царинење се многу бавно. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, а потоа го направи тоа сува, а потоа ќе може да направи рамка за i 5. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.ви благодариме многу . Нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ние ќе испрати предмети во рок од 2-5days (работни дена, Не празник сезони)по уплатата се потврди со платформа. Answer : ___________________________ Note : (Не надвор рамка) -Опис : 1.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашето задоволство е многу важна за нас. Ви благодарам многу! Се надеваме дека ќе им даде 5 ѕвезди и добри евалуација.6 cm Боја (Embroidering ткаенина) : Бела Пакет Содржина : Embroider крпа *1. Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас.
- Имајте на ум :
1.Нашата цел е задоволството на клиентите! Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако не можете да ги пратите пратката или збунети, ве молиме порака на нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!
Почитувани, се обрне внимание! 1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.

Стил: Европа
Бренд Име: Златна Panno
Шаблон Тип: Сценско
Материјал: 100% Памук
Тип: Пакет
Употреба: Слики
Рамка: No
Платно Пакување Метод: Укината
Надворешното Пакување: OPP вреќа
Поставете Тип: Везана / Крст Бод
Тема: Убави Цвеќиња куќа / пејзаж / Сценски
Ткаенина Тип: Памук
Е Прилагодена: Yes
Крстот Бод Ткаенина КТ број: 14CT unprinted
Употреба: Домаќинство Essentials/Декорација
Моделот Големина: За 54.4 x 44.6 cm

Додатоци на производи

100Pcs/Пакет Златна Опашка Игли 24 Везови Ткаенина Крстот Бод Везана Алатка W210 Свеж Со попуст
100Pcs/Пакет Златна Опашка Игли 24 Везови Ткаенина Крстот Бод Везана Алатка W210

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Боја : Шарени Материјал : Пластични Големина : 7 x 0.2 c

DEN 68.00 71.52
Стаорец подигање на јагоди Отпечатена на Платно DMC Смета Кинески Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Свеж Со попуст
Реката и kingfisher Отпечатена на Платно DMC Смета Кинески Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана Свеж Со попуст
Везана,DIY Лента Крстот бод Поставува за Вез за полнење,Самовила месечината море цвет љубов лента Крст-Бод рачно производство Свеж Со попуст
JoySunday крстот бод Цвеќиња во сини и бели порцелански апстракт DMC14CT11CTcotton везана livingroom хотел сликарство Свеж Со попуст
JoySunday крстот бод Цвеќиња во сини и бели порцелански апстракт DMC14CT11CTcotton везана livingroom хотел сликарство

Било купувачот собрани од нашата продавница, производ или да се додаде на нашите производи во сакаат ли

DEN 418.00 696.00
Среќен роденден, смета отпечатена на платно DMC 14CT 11CT Крстот Бод колекции,везови везана Групи, Дома Декор Свеж Со попуст
Среќен роденден, смета отпечатена на платно DMC 14CT 11CT Крстот Бод колекции,везови везана Групи, Дома Декор

11417741059708969 Топла продажба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

DEN 278.00 315.84
На Зимско Утро 11CT Отпечатена На Платно Кинески Смета Крстот Бод Модели Колекции Остатокот Соба Крстот Бод Дома Декор Слики Свеж Со попуст
Везана,DIY DMC Крстот бод,во Собата За Вез за полнење,табела вазна флорални цвет Модел се Смета Крст-Бод,трговија на големо Свеж Со попуст
Златна Panno,Везана,Везови,DIY Животинско Сликарство,Крстот бод,колекции,11ct делфин дома Крст-бод,Сетови За Везови Свеж Со попуст
120*64 Везана,DIY DMC Крстот бод,во Собата Полна Вез за полнење,Луксузни Среќа Богата Дрво цвет Шема Крст-Бод,Ѕид Дома Деко Свеж Со попуст
Везана,Златен Лили цвет за вез,DIY DMC 14CT Unprinted Крстот бод колекции ,Уметност Модел се смета Крст-Крои оркестарот Свеж
Водопад (3) Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо Крст-бод Комплет Везови Везана Свеж Со попуст
Водопад (3) Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо Крст-бод Комплет Везови Везана

Водопад (3) Модели Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Крстбод Комплет Везови ВезанаПред

DEN 460.00 806.88