201 Нови 1440PCS/Пакет 1.3 mm Мали Кристално Јасна AB Не амбуланта корегирање Rhinestones Помине Rhinestones За Нокти 3D Помине Уметност Декорација Камења

201 Нови 1440PCS/Пакет 1.3 mm Мали Кристално Јасна AB Не амбуланта корегирање Rhinestones Помине Rhinestones За Нокти 3D Помине

35 %

DEN 78.00

DEN 120.00

Свеж

Во магацинот


Цел : накит одлуки,помине уметност,декорирање на мобилен телефон
Како да го користите : Употреба на лепак да се поправи кристал.
Количина : 1440pcs
Квалитет : Машина За Сечење. ААА ВРВЕН квалитет.Ако не сте задоволни со монистра.ве молиме контактирајте ме.
Боја : Јасно AB
Напомена : ве Молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина,
ве молиме погледнете го детален опис,
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи
Ве молиме забелешка : сликата е не ја покажува вистинската големина,неговата боја референца само,проверете ја големината,количината на Кристал Flatback Кристал внимателно според опис пред вашата понуда!!
На Кристал ние се продаваат е направен од кристално стакло, со висок квалитет и високо ниво на транспарентност, со светска класа делот за сечење технологија.
Ако сакате да креирате прекрасни помине уметност и мобилен телефон декорација, опрема за обработка итн, на Кристал се вашиот оптимален избор.
На клиенти од трговија на мобилен телефон декорација или помине уметност и др. вие сте добредојдени да промет на големо со цел и вие ќе добиете многу поволна цена, бидејќи на производителите продаваат директно

Тип На Објект: Кристал & Декорација
Бренд Име: XINYILEJIA
Материјал: Стакло
Големина: 1.3mm
Број На Модел На: SS2
Тежина: 3g
Количина: 1440pcs
боја: избриши/Заоблачено AB
Име: Кристал
Тип: Не Жешка фиксна
is_customized: Yes
Материјал: кристално стакло

Додатоци на производи

3D Мода Акрилик Помине Уметност Rhinestones Украси Нови 12 Бои Монистра Маникир Или Педикир Топла Продажба Свеж Со попуст
3D Мода Акрилик Помине Уметност Rhinestones Украси Нови 12 Бои Монистра Маникир Или Педикир Топла Продажба

3 D Мода Акрилик Помине Уметност Rhinestones Украси Нови 12 Бои Монистра Маникир Или Педикир Топла ПродажбаИнс

DEN 122.00 143.52
Нови 50 КОМПЈУТЕРИ Прстен Природна Боја Лажни Помине Уметност Алатки за полски Екранот Пракса Совети Свеж
Нови 50 КОМПЈУТЕРИ Прстен Природна Боја Лажни Помине Уметност Алатки за полски Екранот Пракса Совети

100% Сосема Нов во трговијата на мало пакет50 компјутери Naturalcolor помине уметност пракса екранотДоаѓа со 50 п

DEN 65.76
1 Лист Топла Помине BLE2294 Пурпурна Прекрасна Цртан филм Куче Помине Уметност Вода Трансфер Налепница Decal Налепница За Помине Свеж Со попуст
20pcs Нови Злато Сребро Алуминиум Кристал Месечината Форма Дизајн на Ноктите Додатоци Studs DIY 3d Помине Накит Нокти Алатки Свеж Со попуст
Најновите Помине Уметност Фолија Налепница За 800-1100pcs Помине Уметност Метал Decals Снегулка Серија Метален Налепница Декорација Свеж Со попуст
За 1000pcs Помине Уметност Метал Тенко Парче Налепница Љубов Серија Декорација DIY Помине Уметност на Високо Квалитетни Украси Свеж Со попуст
16 тегли /многу - Мика Пигмент во Прав ~ Совршен за Правење на Сапун ~ Козметика ~ Смола ~ Боја ~ Шминка ~лак Свеж Со попуст
16 тегли /многу - Мика Пигмент во Прав ~ Совршен за Правење на Сапун ~ Козметика ~ Смола ~ Боја ~ Шминка ~лак

16 тегли / многу Мика Пигмент во Прав ~ Совршен за Правење на Сапун ~ Козметика ~ Смола ~ Боја ~ Шминка ~лакО

DEN 241.00 274.56
TCH607 0.2 ММ Големина 008 Колега Сини Бои парична казна сјајот прашина за помине Уметност или други DIY декорација Свеж Со попуст
1G/КУТИЈА Магично Огледало Црни Нокти Сјајот во Прав Сјајна Хром Пигмент Прашина DIY Помине Уметност Декорации Свеж Со попуст
ПОМИНЕ УМЕТНОСТ ПОМИНЕ ВОДА НАЛЕПНИЦА DECAL ЦЕЛОСНО ПОКРИВАЊЕ ЦВЕТ X ЗРАЦИ ТРАНСПАРЕНТЕН ЛОЗАТА ЛИСТ ГРАНКА ЗЕЛЕНА ЖОЛТА RU511-516 Свеж Со попуст
KADS Топла Продажба 36pcs/set 3D Помине Уметност Вода Decals Убави Цвеќиња Помине Трансфер Налепници Помине Уметност Декорација Свеж Со попуст
2018 Бренд Нови 12 Бои Сирена Ефект Помине Сјајот Помине Уметност Декорација Магија Трошка Прав Прашина Нокти Гел Ноктите Rhinestones Свеж Со попуст
10g Природни jade чакал кристал Помине уметност Кристал од розета Јапонски стил Помине Уметност Парчиња DIY Декорации Свеж Со попуст
Rocooart Жените Мачка Очи Пети Помине Уметност Налепница Девојки Лепило Пети Ноктите Decal Нокти Фолија Помине Обвива За Дама Свеж Со попуст
Дијамант Форма 2MM големина Светкава бели со шарени светлина, Боја, сјај sparklesfor Помине Уметност и DIY supplies1pack=50g Свеж
1 Buc Магија Сребро Огледало Помине Сјајот Powde Свеж Со попуст
1 Buc Магија Сребро Огледало Помине Сјајот Powde

modname=ckeditor Спецификација : 100% нов мало Тежина : 0.5 g / кутија Материјал : Прав Боја : Сребро како на сликата по

DEN 73.00 91.20
KADS Нови 50pcs/set Помине Уметност Трансфер Налепница Прилично Шармантен Лозата&Пердув Слика за Убавина Помине Уметност Decal Свеж Со попуст
1BOX Магија Сребро Огледало Помине Сјајот Powde Трепет Помине Уметност Хром Пигмент Прашина Nailart Нокти УВ Гел лак Декорација Свеж Со попуст
1PC Помине Печат Плоча Image Transfer Шаблони Печат Алатка hehe50 --Денот на Вљубените Свеж
1PC Помине Печат Плоча Image Transfer Шаблони Печат Алатка hehe50 --Денот на Вљубените

1 PC Помине Печат Плоча Image Transfer Шаблони Печат Алатка hehe50 Денот на ВљубенитеОпис : 100% сосема нов врвен Квал

DEN 52.80
1 Кутија Шарени Смола Желе 3D Помине Кристал Декорација Тркала Нокти Помине Уметност Додатоци Свеж Со попуст
1 Кутија Шарени Смола Желе 3D Помине Кристал Декорација Тркала Нокти Помине Уметност Додатоци

1 Кутија Шарени Смола Желе 3 D Помине Кристал Декорација Тркала Нокти Помине Уметност ДодатоциСпецифика

DEN 51.00 63.84
Повеќето Модни 20pcs висока блескав Прстен на Ангели/Ангел Круг сјајот помине уметност стакло rhinestones шарени помине уметност Свеж Со попуст
Promotions1000pcs/многу Супер мини Помине Уметност Декорација Злато Сребро electroplate Половина Круг Studs Свеж Со попуст
Promotions1000pcs/многу Супер мини Помине Уметност Декорација Злато Сребро electroplate Половина Круг Studs

Изненадување!!! кога цел износ достигне $5, ние ќе ви испратиме малку подарок!Тоа е бесплатно!!! ако количи

DEN 278.00 278.40
година Нови Нокти deconations,Нокти компјутер декоративни пеперутка љубов злато метал печ 120pcs turntabl ,6mm тркала помине Свеж Со попуст