Оган Јавор Собирање на Топлина Изменувач Тенџере Првенство Кампување Пикник Садови Тенџере Свитлива се Справи со 1L со Мрежа Торба FMC-XK6

Оган Јавор Собирање на Топлина Изменувач Тенџере Првенство Кампување Пикник Садови Тенџере Свитлива се Справи со 1L со Мрежа

DEN 1238.40

Свеж

Во магацинот


ОГАН-ЈАВОР ТАЈФУНОТ XK6 ТОПЛИНА РАЗМЕНА ТЕНЏЕРЕ
Употреба на најновите задник заеднички технологија, направи разменувач на топлина се поврзете со тенџере повеќе уметнички и фирма. Тенџере со топлинска размена употреба задник заеднички техника, зголемување на топлина спектар на дното, тоа може да се зголеми на топлина ефикасноста го оценувате до 30%, го прави energe користат повеќе доволно и може да заштедите на гориво на потрошувачите во голем степен, управата за животна средина е уште една точка, премногу.
Карактеристики :
Модел Бр. : FMC-XK6
Материјал : Тешко Елоксирани Алуминиумски
Погоден : Рекреација и патување
Спецификации :
Погоден : 2~3 Лица
Качамак : Ф115*135mm
Тежина : 190g
Пакетот вклучува :
1* Тенџере

боја: сива
Пати: Yes
Прочистување Методот: Никој
торба стил: Hobos
Бренд Име: Оган-Јавор
Слама Должина: Никој
Материјал: Алуминиум Легура
Вода Прочистување Методот: Никој
Расположливиот: No
Со прибор за на маса или Не: No
Со Кулер Торба или Не: No
Изглед: Бубрезите Форма
Може да се Одржи во Врела Вода или Не: Применливи
Капацитет: 1L
Капацитет: 2-3 Лица
Стил: Отворено
Модел: FMC-XK6
Тип: Вечера Кутија

Додатоци на производи

Русија продавачот!Лов Воена Маскирна Нето Woodland Војска Кавер-5*4m пребивање Кампување Сонцето ShelterTent Сенка сонцето засолниште Свеж Со попуст
48 Компјутери/многу Велосипедски Гуми Цевка 48pc Гума Закрпи за Поправка Лепак Пневматик Велосипед Комплет Алатка Свеж Со попуст
EDC Џеб Алатка Рачно Изработени Чист Бакар DIY Бомба Форма Lanyard Монистра Нож Падне Paracord Pendant Месинг Јаже Pendant Свеж
Отворено Нерѓосувачки Челик Тока Копчињата Поставени Џеб Суспензија Клип Кампување Опрема Опстанок Комплет Шапка EDC Отворено Свеж Со попуст
Врвен квалитет Maleroads 50L Отворено Водоотпорен Унисекс Ранец Кампување Пешачење Ранец Спортски Торби за Патување Ранец Мажи Свеж Со попуст
Отворено Кампување Лажица Табот Патување Колекции и Пикник Садови од не ' Рѓосувачки Челик Виткање Вилушка Свеж Со попуст
Отворено Кампување Лажица Табот Патување Колекции и Пикник Садови од не ' Рѓосувачки Челик Виткање Вилушка

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи

DEN 194.00 252.00
Големи димензии 150*150*185cm Преносни отворено Туш шатор/dreesing шатор/тоалет шатор /фотографија pop-up шатор со УВ функција Свеж Со попуст
Тактички Очила X7 Поларизирани очила за сонце Airsoft Oculos Макбаскет Пешачење Воена Очила Лов Снимање Eyewear Со 4lens Свеж Со попуст
Тактички Очила X7 Поларизирани очила за сонце Airsoft Oculos Макбаскет Пешачење Воена Очила Лов Снимање Eyewear Со 4lens

Не се Одговорни за Царинење Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е при

DEN 478.00 672.96
1 Buc Маскирна Воена Molle Тактички Шише За Вода Заливи Outlook Литургија Превозникот Носителот Пешачење Возење Велосипед Кампување Свеж Со попуст
Rover Камила Отворено Кампување Титаниум Carabiner Мултифункционален Carabiner Ultralight Титаниум EDC Алатки Свеж Со попуст
Rover Камила Отворено Кампување Титаниум Carabiner Мултифункционален Carabiner Ultralight Титаниум EDC Алатки

Rover Камила Отворено Кампување Титаниум Carabiner Мултифункционален Carabiner Ultralight Титаниум EDC АлаткиБренд : Rover

DEN 468.00 564.48
Rover Камила Титаниум EDC Копче Синџир Чиста Копче Прстен Сплит Прстен 5 Компјутери/многу Камен миење третман Свеж Со попуст
Rover Камила Титаниум EDC Копче Синџир Чиста Копче Прстен Сплит Прстен 5 Компјутери/многу Камен миење третман

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

DEN 403.00 485.76
Нови 40L Мажи Жени практични Ранци Топла Најлон Водоотпорен Перница Мажите Отворено качување Ранец Ruchsack Свеж Со попуст
Отворено водоотпорен Најлон Висок капацитет Носат-доказ Кампување Пешачење MOLLE Патни Торби Воена Тактичка Мултифункционален Свеж Со попуст
1 Пар Мали Димензии Orthotic Лак Поддршка Масажа Силикони Против Пролизгување Гел Мека Спортски Чевли Insole Подлога За Човекот Свеж Со попуст
5 бои Маскирна Нето Отворено кампување tarp сонцето засолниште висок квалитет awning пешачење воена маскирна кавер-пребивање Свеж Со попуст