Круг Шише Стапица Цинк Легура Слив Потоне Отпад Истекува P-СТАПИЦА за Полнење Полиран Хром

Круг Шише Стапица Цинк Легура Слив Потоне Отпад Истекува P-СТАПИЦА за Полнење Полиран Хром

9 %

DEN 995.00

DEN 1092.96

Свеж

Во магацинот

Овие трошоци се купувачот ' s одговорност. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем.
Ако ви треба НИ 3/8 "или велика БРИТАНИЈА 3/8" големина на црева, ве молиме оставете порака по ред.
Можете да го врати во рок од 7 дена по приемот. Ние само се обрне на еден начин превозот полнење од Кина за вас, а ние ќе reship го заменува еден од Кина, воздухот mail. Ве молиме исто така, нудиме квалитет доказ за квалитетот проблем.
Ако објектот е неисправен на неговото пристигнување, клиентот има 3 дена од денот на приемот датум за размена на нова.
Ние ќе рефундирање на дека ако објектот не е како што е опишано, или се оштетени во транспортот. (Со исклучок на опрема).
Ве молиме мора да се провери пакетот на неговото пристигнување во предниот дел на курир. Ако најдете пратката е оштетена или уредот е скршен, ве молиме да одбие да го потпише парцела и контакт ПОБРЗО.Вашата акција ќе ни помогне да им понудиме на нашите млеко и леб . Инаку ние не прифаќајте барања за надомест од купувачот.
4)Известување на Корисниците од Русија
Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни овозможи со твоето ПОЛНО ИМЕ кога местото цел, во спротивно вашата parcle не може да биде донесено.
За Гаранција
Сите производи се под пет годишна гаранција.
Ние нудиме бесплатна поправка услуга за квалитет проблем во првата година по купувањето, ад купувачот да плати 2 начини превозот цена.Ако ни e-mail и не слушаат одговор, ве молиме e-mail повторно преку alibaba.
Важи период е 30 дена од денот на ставање на ред, па ве молиме да се информирате за дефект однапред откако ќе го најдете. Повратни Информации & DSRs
Ние зависи од нашиот углед и задоволство на клиентите за да се успее.
Ако сте љубители на мојот предмети ве молам оставете ме добар фидбек и 5 ѕвезди НСД рејтинг " ".
3)Димензиите на вистински производ може да биде малку различен од нашите опис поради употребата на различни мерење алатки.(Со исклучок на државни празници)
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации.
На резервни делови и додатоци не се под гаранција.
На секое прашање што би сакал да прашам ,добредојдовте на е-пошта за да ме
Контактирајте со нас
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.
6)Известување за Клиентите од Бразил
Ве молиме испратете ни го вашиот CPF БРОЈ кога местото цел.
2) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Објектот треба да се достават до нас во неговата оригинална состојба по пошта со следење на број.
Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 14 да 20 дена (исклучени сабота & недела, Јавни Празници) за повеќето од НАС/велика БРИТАНИЈА/AU дестинации
Ве молиме контактирајте со нас Ако не го примите над погоре работни дена,ние ќе се реши овој проблем во многу кратко време.

Тип: Канализација
Функција: Заеднички Подот На Мозоци
Стил: Круг
Материјал: Дувачкиот
Примена: Басенот
Бренд Име: Bagnolux
Стоковните Тип: Лични Перење/Чистење/Нега
Број На Модел На: ОХРИДСКИОТ РАМКОВЕН ДОГОВОР-C-2337823
Кат Мозоци Метод: Гравитацијата Испирање
Површински Третман: Хром Позлатен
Големина: Others
Дел Број: ОХРИДСКИОТ РАМКОВЕН ДОГОВОР-C-2337823
Објектот Тежина: 12.3 унци
Производ Димензии: 13.8 x 1.7 x 8.7 инчи
боја: Сребро.
Стил: Хром
Заврши: Хром
Материјал: Бакар
Објектот Пакет Количина: 1
Батериите Се Вклучени: No
батерии се потребни: No

Додатоци на производи

BAKALA Модерен Хром или Црни или Бели Двојно се справува Bain или Кујна Миксер Допрете Една дупка Поставена славина Свеж Со попуст
Бања рака туш вентил агол водовод запре агол тапа додаток bathroon агол вентил месинг проток на вода за контрола на агол Свеж Со попуст
Beelee Bathromm Потоне Солидна Месинг Тапа Миксер Слив Тапа Брод Допрете,СЛОБОДАНКА/Chrome/ Бранеа Никел Свеж Со попуст
Beelee Bathromm Потоне Солидна Месинг Тапа Миксер Слив Тапа Брод Допрете,СЛОБОДАНКА/Chrome/ Бранеа Никел

СпецификацијаКарактеристики : Креативен ДизајнИнсталација Тип : CentersetИнсталација Дупки : Еден ДупкаБро

DEN 1362.00 2232.96
Европскиот стил на Плоштадот Месинг Заврши Цвет Врежан Уметноста на Мозоци Бања Туш Отпад Drainer Бања Додаток Jhr001 Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Двојна рачка антички слив тапа со ѕид монтирани антички бања слив потоне тапа од месинг злато кујна тапа Свеж Со попуст
Dofaso бања палубата монтирани бања туш миксер Када Слив Потоне Месинг Миксер Допрете 5 КОМПЈУТЕРИ када тапа бања spout Свеж Со попуст
Топло-продажба за Заштеда на Вода Тапа Aerator за Бања Тапа допрете M24*1 S5-3 Целосна Поставува Свеж
Топло-продажба за Заштеда на Вода Тапа Aerator за Бања Тапа допрете M24*1 S5-3 Целосна Поставува

Топлопродажба за Заштеда на Вода Тапа Aerator за Бања Тапа допрете M24*1Модел No : S53 LПакување : 20pcs тапа аератор

DEN 1056.00
Дувачкиот Антички bibcock Издолжени допрете за машина за перење четка базен ѕид поставена славина, Едно ладно кујна/када вода Свеж Со попуст
Deodorant Силикони Core Кујна Бања Цевки за Канализација Анти-мирис Контрола на Штетници Кат Мозоци Додатоци Круг од не ' Рѓосувачки Свеж Со попуст
Frap Високо-квалитетни Месинг Една Дупка Бања Слив Чешми Топла и Ладна Вода Миксер Допрете+2 парчиња Црева F1070 Свеж Со попуст
Дома Хром Полиран Слив Потоне Тапа Проток на Вода Месинг Diverter за Бања, Кујна Вода Допрете Филтер за Вентил Spout M22 X M24 Свеж Со попуст
FRAP нов модерен месинг бања слив тапа бања допрете Ладна и Топла Вода Миксер 360 Ротирачки Мулти Боја рака покрие f4534 Свеж Со попуст
Античкиот месинг слив миксер палубата планината златното бања чешми еден справи со една дупка ладно&топла вода допрете torneira Свеж Со попуст
Моден порцелан, керамика контра врвот бања тоне се мијат слив Свеж Со попуст
Моден порцелан, керамика контра врвот бања тоне се мијат слив

Објектот Мода порцелан, керамика контра врвот бања тоне се мијат слив Големина Кол.40~42cmx H15~16cm Материјал P

DEN 4540.00 4540.32
Mayitr Автоматски Сензор Слив Чешми Бања Потоне Тапа Ладна Вода Тапа Допир Вода Допрете Рацете Слободни Висок Квалитет Свеж Со попуст