Kicute A5 A6 A7 ПВЦ Патент Торбичка Стандард 6 Дупки Транспарентен Кеси Картичка Записи Кеси Лабава Лист Пластична Картичка Носителот Џебови

Kicute A5 A6 A7 ПВЦ Патент Торбичка Стандард 6 Дупки Транспарентен Кеси Картичка Записи Кеси Лабава Лист Пластична Картичка

16 %

DEN 40.00

DEN 47.52

Свеж

Во магацинот


Спецификации :
100% сосема нов
6 Круг Дупки
А5/A6/О7 Големина Пластични Zip Заклучување Плик Патент Паричникот Вметнете Рефил Организатор
Големина : A5/A6/О7
А5 : 150×210mm ; A6 : 105×175mm; О7 : 85×130mm
Материјал : Пластика
Боја : Јасно
Погоден за Датотека факс, Микро датотека организаторите и Други Лабава Лист Лаптоп
Пред купување,ве молиме бидете сигурни дека тоа Рефил е погодна за вашиот лаптоп е Спецификација.
Пакет се вклучени :
1 Парче Хартија Приемот Торба

Големина: A7, A5, A6
Бренд Име: KICUTE
Употреба: Меморандуми Дневно
Со Заклучување: No
Страна Обврзувачки Режим: Спирала
Стил: Гроздобер
Маска Цврстина: Тешко Copybook
Број На Модел На: лаптоп
Тип: Дневник
Стил: Спирала
Употреба: подарок
Маска Материјал: Пластични

Додатоци на производи

Точки Лаптоп Канцелариски Решетки Креативни Книга Едноставна Мека Корица Куршум Весник Bujo Свеж Со попуст
Точки Лаптоп Канцелариски Решетки Креативни Книга Едноставна Мека Корица Куршум Весник Bujo

modname=ckeditor Мека корица куршум списанието Со CorderonaКарактеристики и спецификации : Маска Материјал : Хартиј

DEN 214.00 235.20
Бесплатен превозот нови пристигнување 6 дупки лабава-лист лаптоп рефил стандард A5 A6 A7 рефил секојдневни потсетници неделно Свеж Со попуст
Патник е лаптоп Папка за Midori Излет рефил внатрешна страница додатен трудови Складирање Папка office & училиште Канцелариски Свеж Со попуст
6 компјутери/Многу Природата боја стап забелешка Пост меморандуми весник излет налепница Канцелариски Канцелариски прибор за Свеж Со попуст
1pcs/ многу Прекрасна Недела план леплива забелешка Пост Мемо Подлога Kawaii Училиште Материјали Излет Налепници Хартија Ознаки Свеж Со попуст
Одличен Извор А5 Излет Прстен Врзивно Лаптоп 2018 Дневник Организатор Со Календарот Kawaii Канцелариски Училиштето Обезбедува Свеж Со попуст
1X симпатична Мачка нозе неделен план Лепливи Белешки Пост Мемо Подлога kawaii канцелариски Училиште Материјали Излет Налепници Свеж Со попуст
А5 тетратки со 110sheets (220 страници) хартија лаптоп весник дневник faux кожа мека корица излет училиште notepad канцелариски Свеж Со попуст
ЗАБЕЛЕШКА ЗА ЛЕПЛИВА ЗАБЕЛЕШКА Камен Мермер Боја Налепници Ознака Објавите на Мемо Подлога Лепливи Белешки Училиште и деловен Свеж Со попуст
Едноставна Симпатична Стил Транспарентен PP Покрие Сребро Двојно Серпентина Прстен Спирала Лаптоп Дневник Празно Точка Мрежа Свеж Со попуст
Деца Виножито Шарени Нула Уметност Комплет Магија Цртање Сликарство Хартија Лаптоп Подарок Свеж Со попуст
Деца Виножито Шарени Нула Уметност Комплет Магија Цртање Сликарство Хартија Лаптоп Подарок

Спецификации : Едноставно нула исклучување на црна слој со вклучени дрвени цртање стап да се открие бои

DEN 46.00 62.88
Пвц џеб налепници (картичка ќеса) за Кожа Патник Лаптоп cowhide дневник спирала добиваат складирање Свеж Со попуст
Пвц џеб налепници (картичка ќеса) за Кожа Патник Лаптоп cowhide дневник спирала добиваат складирање

Џеб Налепници за Патник ЛаптопГолемина : 21.5x11.5cmџеб 1 : карта торба 9.5x6.5cm (одговараат за А5 / стандардна гол

DEN 115.00 143.52
Животно Мачка Панда Симпатична Kawaii Лепливи Белешки За Да Ја Објавите На Мемо Подлога Училиште Материјали Излет Налепници Свеж Со попуст
Неделен Излет Агенда Материјал Escolar Училиште Papeleria Канцелариски Cuadernos Мини Planificador Semanal Канцеларија Училиште Свеж Со попуст
32 компјутери/Многу Кактус леплива белешка 30 лист хартија налепница Дневник излет Ознаки Канцелариски Канцелариски материјал Свеж Со попуст
6 компјутери/Многу Боја лепливи белешки Мини мемо хартија забелешка Пост налепница Порака потсетник Гостин книга Канцеларија Свеж Со попуст
Специјална Понуда CHANGSHI Креативни Патување Лаптоп A6 Појас Лаптоп Дневник Ретро Лаптоп 1PCS Свеж Со попуст
Специјална Понуда CHANGSHI Креативни Патување Лаптоп A6 Појас Лаптоп Дневник Ретро Лаптоп 1PCS

modname=ckeditorПотекло : КИНАГолемина : 208x117 мм 64 ЛистовиТежина : 300g / 1 PCSКоличина : 1 BUCБоја : 24Материјал : ХАРТИЈ

DEN 135.00 142.56