BT40-LBK5-75L-М16. Арбор RBH 52-70mm Висока прецизност Твин-малку Груба Здодевни Главата користи за длабоко дупки

BT40-LBK5-75L-М16. Арбор RBH 52-70mm Висока прецизност Твин-малку Груба Здодевни Главата користи за длабоко дупки

DEN 5520.00

Свеж

Во магацинот


BT40-LBK5-75 L-М16. Арбор RBH 52-70mm Висока прецизност Твин-малку Груба Здодевни Главата користи за длабоко дупки
Опис
BT40-LBK5-75 L-М16. Арбор RBH 52-70mm Висока прецизност Твин-малку Груба Здодевни Главата користи за длабоко дупки
Здодевни опсег : 52 да 70mm
Прецизност : 0.01 mm
Толеранција/ снема : 0.02 mm
Вредноста Дипломирањето Вредност : 2mm
BT40-LBK5-75 L Издаденост должина : 75mm
BT40-LBK5-75 L + RBH52-70mm вкупно издаденост ( L ) : 150mm
Проширување на располагање длабочина ( Z ) : 115mm
Објектот вклучуваат
1pcs здодевни главата 52-70 mm
1pcs копче за вметнување
3pcs ален keey за главата
1pcs BT40-LBK5-75 L ( BT40 арбор М16. нишка со 75mm издаденост колосек )
Прифати карбид вметнете : CCMT09 T304
https : //www.aliexpress.com/store/product/10pcs-Carbide-Insert-CCMT09 T304-CNC-Milling-carbide-inserts/1765400_32848363967.html?spm=2114.12010612.0.0.2ac0685 NUj BCI
1.Задебелена кертриџ со поголема цврстина.(Здодевни Спектар 25-204mm)
2. Coolant млазницата лесно cools на вметнете elongating ist работен век.
3.Заврши со чип џеб,подобрување на чип тек На длабока досадно.
4.Менгеме плоча solidifies касети и главата ,надградба сечење ригидност.
5.Патентирана чекор здодевни дизајн,погоден за здодевен и чекор досадно.
Драги пријатели, кога ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања или проблеми, Frist на сите, ве молиме порака на нас, ние ќе ви одговори во рок од 8 часа. и обидете се да се направи сè што може за да ги задоволи вас.
Ве молиме да не оставите лош повратни информации во прво време,Бидејќи вашата повратна информација е многу важна за нас. Ви благодарам многу!
Политика на враќање :
Можете да го вратите производот во текот на 60 дена од денот на приемот. Објектот мора да се врати во нова состојба, како што е примена со сите придружени прибор и литература, вклучувајќи ја и фабрика картон. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа и купувачот е одговорен за враќање превозот на трошоците и логистика. Мора да контактирате со нас во рок од 60 дена од денот на приемот,
Shippment & плаќање
Поштарина и пакување е ист надомест за сите во светот.
Сите предмети ќе бидат испорачани во 2days по плаќање јасно за време на работни денови. Превозот време е за 10days пристигне од страна на следење на број
Ние ќе default брод да се обрати .
Ние може да прифати плаќања направени во повеќе валути,како што се : GBP,и ЕВРА.
НИЕ ПРИФАЌАМЕ ОВИЕ НАЧИНИ :
: Предложени
Плаќањето е должно во рок од 7 дена од денот на аукцијата. Ве молиме да не известите однапред за одлагање на плаќање.

Број На Модел На: BT40-LBK5-75L-М16. RBH 52-70mm Висока прецизност Здодевни Глава

Додатоци на производи

10pcs Карбид PCB CNC Гравирање Битови Крајот Мелење Машина 1.2 мм Дијаметар ST3.1.207 Свеж Со попуст
10pcs Карбид PCB CNC Гравирање Битови Крајот Мелење Машина 1.2 мм Дијаметар ST3.1.207

10pcs Карбид PCB CNC Гравирање Битови Крајот Мелење Машина 1.2 мм Дијаметар # ST3.1.207Ако ви се работат или одржува

DEN 493.00 715.20
10pcs 3.175 X 15mm Карбид CNC Две Flute Спирала Битови за Сечење Акрилик МДФ МАШИНА 2LX3.15 Алатки Свеж
10pcs 3.175 X 15mm Карбид CNC Две Flute Спирала Битови за Сечење Акрилик МДФ МАШИНА 2LX3.15 Алатки

Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве произв

DEN 666.72
HUHAO 10pcs 3.175 милиметри Кол 10 Агол 0.3 mm Совет 3 Работ Карбид Машини Алатки Гравирање Битови за CNC Рутер Машина Свеж
1pc CNC ER25 14mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER25-14 Свеж
1pc CNC ER25 14mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER25-14

1pc CNC ER25 14mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER2514Стегање сила, висока точно

DEN 335.52
10pcs CCMT060204 Карбид Внесува Висок Квалитет Внатрешни Инсерти За Вртење Алатка Здодевни Бар Свеж Со попуст
10pcs CCMT060204 Карбид Внесува Висок Квалитет Внатрешни Инсерти За Вртење Алатка Здодевни Бар

BI0002036Спецификација : Бренд новиМодел : CCMT060204Материјал : карбидОбложување : CVD Калај Al2 O3 TICNОбработка Дело

DEN 197.00 328.80
10pcs/set Карбид Внесува CCMT060204 Внатрешни Инсерти За Вртење Алатка Здодевни Бар Свеж Со попуст
10pcs/set Карбид Внесува CCMT060204 Внатрешни Инсерти За Вртење Алатка Здодевни Бар

BI0002036Спецификација : Бренд новиМодел : CCMT060204Материјал : карбидОбложување : CVD Калај Al2 O3 TICNОбработка Дело

DEN 198.00 329.76
Висока Прецизност Мелење 10pcs 3.175*1.5*12mm Еден Flute Мелење Машина Soild Карбид Една Спирала Flute Битови Свеж
Висока Прецизност Мелење 10pcs 3.175*1.5*12mm Еден Flute Мелење Машина Soild Карбид Една Спирала Flute Битови

Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве произв

DEN 767.04
10pcs APMT1135PDER Карбид Внесува + 1pc BAP 300R C10-10-120 Алатка за Носител со Клуч За CNC Мелничката Вртење Алатки Свеж Со попуст
10pcs APMT1135PDER Карбид Внесува + 1pc BAP 300R C10-10-120 Алатка за Носител со Клуч За CNC Мелничката Вртење Алатки

BI0003037Спецификација : Бренд новиНосителот Материјал : нерѓосувачки челикМодел : BAP 300 R C1010120Вкупна должина

DEN 407.00 812.64
S25S-SCLCR12/SCLCL12/SCLCR09/SCLCL09 Употреба CNC Вметнете CCMT/CCGT 120404/120408/09T308/09T304 Внатрешни Вртење Алатки SCLCR Свеж
S25S-SCLCR12/SCLCL12/SCLCR09/SCLCL09 Употреба CNC Вметнете CCMT/CCGT 120404/120408/09T308/09T304 Внатрешни Вртење Алатки SCLCR

ве молиме кажете ни кој модел дали сакате.ви благодарам!!! Добредојдовте да контактирате со нас слободно

DEN 337.44
1pc 1/4*5/32 Т тип на лежишта дрво мелење машина дограма резба алатки дрвени рутер bits 1/4*5/32 Свеж
1pc 1/4*5/32 Т тип на лежишта дрво мелење машина дограма резба алатки дрвени рутер bits 1/4*5/32

Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве произв

DEN 359.52
5pcs 4.0*12mm 2 Флејта прав Мелење Машина Дрво Рутер Битови Гравирање Малку CNC Солидна Карбид Мелница Секачи Свеж
5pcs 4.0*12mm 2 Флејта прав Мелење Машина Дрво Рутер Битови Гравирање Малку CNC Солидна Карбид Мелница Секачи

5 компјутери 4.0*12mm 2 Флејта прав Мелење Машина, Дрво Рутер Битови, Гравирање Малку CNC,Цврсти Карбид Мелниц

DEN 1050.72
10pcs/set CCMT120404 CCMT120408-HMP PC9030 NC3030 Korloy CNC Вртење карбид внесува Обработка нерѓосувачки челик И челик SCLCR Свеж
10pcs/set CCMT120404 CCMT120408-HMP PC9030 NC3030 Korloy CNC Вртење карбид внесува Обработка нерѓосувачки челик И челик SCLCR

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена откако ќе го поставите цел Ако сакате да се промени на адре

DEN 1343.52
1pc 1/2*3/8 CNC машини за резба алатки мелење машина рутер битови за дрво Свеж Со попуст
1pc 1/2*3/8 CNC машини за резба алатки мелење машина рутер битови за дрво

Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве произв

DEN 304.00 441.12
10pcs 2.0*17mm Две Флејта Карбид Мелница Спирала Машина Дрво Рутер Малку Алатки за CNC Машина, Гравирање HUHAO Свеж
10pcs 2.0*17mm Две Флејта Карбид Мелница Спирала Машина Дрво Рутер Малку Алатки за CNC Машина, Гравирање HUHAO

Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве произв

DEN 954.72
1pc CNC ER16 6mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER16-6 Свеж
1pc CNC ER16 6mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER16-6

1pc CNC ER16 6mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER166Стегање сила, висока точнос

DEN 287.52
3/8 Т-слот Рутер Малку 1/4 месо тело Slotting & Rabbeting Рутер Малку Дрво Машина Алатка Свеж Со попуст
3/8 Т-слот Рутер Малку 1/4 месо тело Slotting & Rabbeting Рутер Малку Дрво Машина Алатка

BI0002553Спецификација : Бренд новиМатеријал : тешко легураБоја : како на сликата покажуваДолжина : околу 2"(53

DEN 122.00 203.52
3pcs месо тело 6mm x 22mm Две Флејта Eendmill Машина За Алуминиум Материјал за Сечење Алатки Од Фабриката Свеж
3pcs месо тело 6mm x 22mm Две Флејта Eendmill Машина За Алуминиум Материјал за Сечење Алатки Од Фабриката

Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве произв

DEN 954.72