Laijie Паркинг Камера За Hyundai H-1 Патување / Карго / H1 2007~ година / HD CCD Ноќ Визија Задните Видите Копија Камерата / NTSC

Laijie Паркинг Камера За Hyundai H-1 Патување / Карго / H1 2007~ година / HD CCD Ноќ Визија Задните Видите Копија Камерата

30 %

DEN 930.00

DEN 1328.16

Свеж

Во магацинот

Во случај да добијат погрешна објектот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по знак на приемот.0 Vpp, 75 Ohm 12.
6) Саудиска Арабија клиенти треба да го покаже copy/измама на примачот ID до владата на царинската управа.Електронски Shutter : 1/60 да 1/100,000 секунди 11.
За Превозот :
Пратката ќе се организира во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена.
5) Блискиот Лесно Земји, Африкански Земји, ве молиме изберете ARAMEX превозот начин.Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии 7. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот. Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, мини-комбе итн 4. со добра водоотпорен функција.
Ние нудиме ЕДНА Година Фабриката Гаранција (додатоци не се вклучени).
4) Бразил, Русија клиенти ве молиме одберете EMS, така што тоа би можело да се помине преку царинската побрзо.Слика Сензор : CCD1/3 5.
Увоз На Данок :
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз доход, Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци.Видео Излез : 1.
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
За пакување :
Вистинските пакет на стока може да биде различен од слика,
Но, ве молам остатокот увери, Производите се исти,
Ние само се избираат ефективни превозот цена, да ви даде пониска цена. Систем : внатрешни 9.HD High Definition / CCD Ноќ Визија / Вода Доказ / Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки / Со Паркинг Референца Линии / РКА Конектор Одговара За Hyundai H-1 Патување 2009 Одговара За Hyundai H-1 Товар 2007~Присутни Одговара За Hyundai H-1 Вагон / Ван 2007~Присутни
Го замени табличка светлина инсталација Повеќе Јасни Фотографии За Референца HD Висок Квалитет Очила Леќа
Сет 1 : Обични 6 метри Поставено жичана
Сет 2 : Подобрување на 6 метри жичен Сет ( Видео кабли со струја Relay)
Реле може да се стабилизира напонот и струјата и да се направи камерата постабилна
Надворешните набљудувачи (РКА) треба да се купат во прилог, можете да кликнете на линкот подолу за да ги одберете
Инсталација на Жици Дијаграм Опис : Оваа Боја Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера.
1) Ние обично брод со Бесплатен Превозот / Ali Express Стандард Превозот или Пост Регистрирани Воздух Mail , DHL, EMS, ARAMEX - ние изберете повеќето економски начин меѓу нив и за вас.Вода-доказ : IP67 14.Моќност : DC12 V 110m A 3.
Се врати и Гаранција :
Сите предмети се сосема нови директно од фабриката. Спецификација : 1. Поддржува NTSC ТВ систем 6.Леќи на камерата : 18.High-definition и 170 степен широк гледање агли 2.Погледнете Агол : 170 степен 4.Пиксели : P AL : 720* 576, NTSC : 720* 480 2. Клучни Карактеристики : 1 .S/N Сооднос : >48 Db 10.

Жица или Безжично: Жица
Бренд Име: Laijie
Школка Материјал: Пластични
Guiding Line: Yes
Алармот Тип: Возилото Копија Камери,Задната Страна
Должина на Видео Кабел: 6M
Материјал Тип: ABS
Леќа Материјал: Стакло

Додатоци на производи

LEEWA Автомобил Обратна Rear View Camera за Фолксваген Голф Jetta Passat Поло Touareg Шкода Fabia Паркинг Камера CA1139 Свеж Со попуст
LEEWA Автомобил Обратна Rear View Camera за Фолксваген Голф Jetta Passat Поло Touareg Шкода Fabia Паркинг Камера CA1139

Општи Информации Компатибилност За Фолксваген Голф V / Jetta / Passat / Поло / Touareg / Tiguan / СантанаЗа "Шкода" Fabia / Yet

DEN 554.00 667.20
JIAYITIAN rear view camera За Ford C-Max C Max CMax MPV 2003~2010/CCD/Ноќ Визија/табличка Камерата/Backup Паркинг Камера Свеж Со попуст
JIAYITIAN rear view camera За Ford C-Max C Max CMax MPV 2003~2010/CCD/Ноќ Визија/табличка Камерата/Backup Паркинг Камера

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе

DEN 426.00 426.24
FEELDO Автомобил CCD Rear View Camera Со 4LED За KIA Naza Sorento MK1 2003~2008 Паркинг Копија Камера Полнење FD-4737 Свеж Со попуст
FEELDO Автомобил CCD Rear View Camera Со 4LED За KIA Naza Sorento MK1 2003~2008 Паркинг Копија Камера Полнење FD-4737

Општи Информации Компатибилност За KIA Naza Sorento MK1 2003~2008 Спецификации Image Sensor 1 / 4 инчи CCD Леќа материјали 100%

DEN 529.00 601.44
Lyudmila ЗА Nissan Cefiro 1999~2003 / Автомобил Rear View Camera / Обратен Камерата / HD CCD Ноќ Визија Назад до Обратна Камера Свеж Со попуст
Lyudmila ЗА Nissan Cefiro 1999~2003 / Автомобил Rear View Camera / Обратен Камерата / HD CCD Ноќ Визија Назад до Обратна Камера

0 Vpp,75 Електронски Shutter : 1 / 60(NTSC)1 / 10000 S, 1 / 50(PAL)1 / 10000 S S / N сооднос : Подобро Од 48db Леќа Агол : 170 Степен Водоотп

DEN 961.00 1334.88
Анти-притискање Voiture Европската Табличка Рамка W/ 140 Степен Автомобил Rear View Camera Авто Паркинг Помош автомобил стил Свеж Со попуст
Оригинални Novatek 96223 Автомобил DVR Камера FH05 Dashcam Full HD 1080P Видео Registrator Рекордер G-сензор Ноќ Визија Свеж Со попуст
Оригинални Novatek 96223 Автомобил DVR Камера FH05 Dashcam Full HD 1080P Видео Registrator Рекордер G-сензор Ноќ Визија

100% Оригинални Novatek 96223 Автомобил DVR Камера FH05 Dashcam Full HD 1080 P Видео Registrator Рекордер Gсензор Ноќ Визија Цртичк

DEN 1363.00 2271.36
Супер слика автомобил камера MCCD 1280*720P Задните видите копија камера ноќ визија обратен Камера над 170 Хоризонтална широк Свеж Со попуст
JiaYiTian задна камера За Опел Astra F/Astra G/Corsa B/Омега A B/Vectra Б/Zaf 1995~2005 CCD Ноќ Визија/Обратна копија камера Свеж Со попуст
JiaYiTian задна камера За Опел Astra F/Astra G/Corsa B/Омега A B/Vectra Б/Zaf 1995~2005 CCD Ноќ Визија/Обратна копија камера

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе

DEN 1165.00 1226.40
Заден поглед Копија Обратно Паркинг Камера за Nissan Qashqai X Трага X-Trail 2008 2010 2011 2012 Peugeot 307 Hatchback 307CC Свеж Со попуст
Заден поглед Копија Обратно Паркинг Камера за Nissan Qashqai X Трага X-Trail 2008 2010 2011 2012 Peugeot 307 Hatchback 307CC

Вкупно Пиксели : 640*480 пиксели3.Мини Lumination : 1 Во нашето искуство, околу 10% предмети ќе трае подолго отколку

DEN 482.00 720.00
BOQUERON за Тојота Roraima HiAce H200 Hiace Awing 2004~2014 HD CCD Водоотпорен Автомобил Камера обратен копија rear view camera Свеж Со попуст
BOQUERON за Тојота Roraima HiAce H200 Hiace Awing 2004~2014 HD CCD Водоотпорен Автомобил Камера обратен копија rear view camera

Кликнете на Повеќе нови производи!Забелешка : Овој производ не е погодна за поврзување на фабричките, ор

DEN 642.00 1087.68
Lyudmila ЗА Рено Megane 2 II / Автомобил Обратно Паркинг Камера / Rear View Camera / HD CCD ноќ визија Обратен Назад до Камерата Свеж Со попуст
Lyudmila ЗА Рено Megane 2 II / Автомобил Обратно Паркинг Камера / Rear View Camera / HD CCD ноќ визија Обратен Назад до Камерата

=>Земете вашиот акции табличка на светлината во задниот дел на вашиот автомобил=>Поправи камерата до кад

DEN 906.00 1312.80
безжични звучници со Автомобил Задните Видите Обратна паркинг Камера им помогне на широк агол за LEXUS IS200/IS300 RX350/330/300 Свеж Со попуст
FUWAYDA Безжична Автомобил на ретровизорот Слика Со Водич/Help/Паркинг Линија Боја CCD КАМЕРА за Ssangyong Rexton / Ssang yongKyron Свеж Со попуст
За Toyota е корола Водоотпорен Автомобил Rearview CCD Паркинг Камера Широк Агол Леќа, Погоден за 2007-2011 /Vios 2009 2010 Свеж Со попуст
За Toyota е корола Водоотпорен Автомобил Rearview CCD Паркинг Камера Широк Агол Леќа, Погоден за 2007-2011 /Vios 2009 2010

Погоден за е корола 20072011 / Vios 2009 2010 Опис Image sensor : PC7070 K надградба (имајте на ум дека HD 7070 K, не SD 1030 и 7959 прогр

DEN 540.00 600.00
Автомобил rear view camera Trunk се справи со камера за Jeep Compass должина 2017 резервна копија од обратна паркинг водоотпорен Свеж Со попуст
Автомобил rear view camera Trunk се справи со камера за Jeep Compass должина 2017 резервна копија од обратна паркинг водоотпорен

Повратни информации1 Ако Купувачи дека не е задоволен со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате

DEN 1589.00 1727.52
Funrover Интелигентни Динамичен Траекторијата Песни Rear View Camera HD CCD Обратна Копија Камера Авто Обратен Паркинг Помош Свеж Со попуст
EEMRKE CCD Автомобил Rearview Камери За Мерцедес Бенц SLK R171 2004-2011 Со Динамичен Водство Траекторијата Песни Камера Свеж Со попуст
EEMRKE CCD Автомобил Rearview Камери За Мерцедес Бенц SLK R171 2004-2011 Со Динамичен Водство Траекторијата Песни Камера

Ние ќе ја испрати на производи за да можете веднаш по извршената уплата во рок од 25days 2 : За Тоа Дали Може

DEN 2246.00 2673.60
FUUWAYDA SONY CCD Автомобил Обратна ретровизорот Слика Со Водич/Help/Паркинг Линија КАМЕРА за Ssangyong Rexton / Ssang yong Свеж Со попуст
FUUWAYDA SONY CCD Автомобил Обратна ретровизорот Слика Со Водич/Help/Паркинг Линија КАМЕРА за Ssangyong Rexton / Ssang yong

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( http : / / www.aliexpress.com / store / 404383 ) SONY CCD камера е висок

DEN 695.00 858.24
SONY CCD Чип nightvision Автомобил Задните Видите Обратно Паркинг КАМЕРА за FORD MONDEO/FIESTA/KUGA/ФОКУСОТ (2 вагони)/S-Max/CHIA-X Свеж
Паркинг Следи CCD HD Водоотпорен 12LED Ноќ Визија Автомобил Задните Видите Копија Камера Со 4,3 инчен Автомобил Rearview Огледало Свеж Со попуст
мини метал дом ccd камера внатре автомобил камера со ноќно ir 12v висок квалитет на возило за безбедност мониторинг camers за Свеж Со попуст
LEEWA HD Посебен Автомобил Задните Видите Обратно Паркинг Копија на Камерата За Peugeot 206/207/306/307/308/406/407/5008/Партнер/Tepee Свеж Со попуст
Lyudmila ЗА Nissan Pathfinder R51 2004~2012 Паркинг Камера / Rear View Camera / HD CCD Ноќ Визија Назад до Обратна Камера Свеж Со попуст
Lyudmila ЗА Nissan Pathfinder R51 2004~2012 Паркинг Камера / Rear View Camera / HD CCD Ноќ Визија Назад до Обратна Камера

Направени од високо квалитетни и издржливи материјали8 Поддржува NTSC ТВ систем6.6) Саудиска Арабија клиен

DEN 899.00 1302.72