Универзална 7 инчен 1080P 170 Широк Екран на Допир, Dual Леќа Автомобил Цртичка Cam DVR Rearview Огледало Видео Камера Рекордер 1200Mega Пиксели

Универзална 7 инчен 1080P 170 Широк Екран на Допир, Dual Леќа Автомобил Цртичка Cam DVR Rearview Огледало Видео Камера Рекордер

6 %

DEN 2941.00

DEN 3128.64

Свеж

Во магацинот

Како тоа ќе ни ги мотивира се направи подобро.0 Инчен HD Екран на Допир:
7. Ако имате било какви прашања со нашите производи или услуга, ве Молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво пред да замине негативни повратни информации. Dual Леќа dvr Истовремено Снимање поддршка :
Овој Автомобил DVR има две камери, кои се овозможува истовремено снимање на видеа од два различни агли. Ние ќе ви обезбеди задоволување на решение.Сликата на екранот ќе може да имате јасен поглед од напред и од назад-до камерата . Сите производи ќе бидат внимателно тестирање пред превозот.
Ние ги цениме вашите повратни информации многу.
Пакет Се Вклучени :
Dual Леќа DVR Пакет Содржина :
1* Сандак
1* Автомобил dvr
1* Задните леќи со кабел
1* полнач за во Автомобил
1* упатство
1.Ние брод на сите нарачки во рок од 48 часа по вашата исплата заврши. Ве молиме да земете во фото и нека испорака мажи потврдуваат тоа.0 Инчен HD Екран на Допир
Моќ Батерија Тип : Build-во
Текст : 5 V ОД 1,5 СО
Полнење начин : Автомобил приклучокот на Полначот во пура полесни
Леќи на камерата : Пред Камера : 12. 25мм Широк Агол леќа на предната камера, го фати сите на акција во кристално јасна HD видео. Ако најдете производот е изгубена или оштетена на начин. Видео и аудио, автоматски се снимени во бесконечна јамка и зачувани во мемориската картичка. Кога автомобилот во Обратен Опрема, автомобилот dvr автоматски ќе се префрлат на back-up на сликата на камерата приказ со паркинг линија.
Објектот спецификите Предмет Тип : Автомобил DVR Интерфејс : AV Надвор,USB2. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот. Ако не сте задоволни со производот, ве Молиме контактирајте со нас. Ви благодариме однапред. G-сензор :
Кога постои сериозен судир или итен случај, камерата ќе заклучување на датотеката автоматски. Како и за што постојат повеќе производи на нашиот магацин, па кога ќе се сретнат со некои производи кои се надвор од акциите откако ќе поставите цел, само donot грижете се, ние ќе ве информира за прв пат. Снимање на сообраќајот инциденти, сценско патување, неочекувани моменти или било социјалните медиуми достоен видео. Потоа ние ќе ви помогнат нека шпедиција компензира вас. Јамка Снимањето :
Кога картичка е полна,таа автоматски ќе го избришете поранешниот видео и да се задржи на снимање на сите на време.Ве молиме проверете дали стоката е во добра состојба и да се пријавите пред испорака човек го остава. Ние и ветуваме на гаранцијата за квалитет на 3 месеци и ние ќе го поправи тоа бесплатно. Движење Откривање :
Кога ќе го поставите режимот на движење откривање,камерата автоматски ќе се ѕвезда снимање ако целта може да се движи. Снимајте HD 1080 P Видео :
Снимајте HD Видео во 1080 P режим. Се надеваме дека ќе може да се разбере, благодарам, драги. На враќање превозот треба да биде платена од страна на клиентот.0 Инчен HD Екран на Допир , видео квалитетот ќе биде повеќе јасно кога ќе репродукција на видео.0 ПРАТЕНИК
Широк Агол : 170 степен широк агол
Видео Формат : AVI
Видео Резолуција : 1920 X1080 P; 1280x720 P
Слика Формат : JPEG
Функција :
Двојно Камера Снимање истовремено : Да
Авто Обратно Паркинг видите : Да
2 сплит приказ на екранот истовремено : Да
Recode Mute : Да
Циклус Циклус На Снимање : Да
G-Сензор : Да
Движење За Препознавање : Да
На Повеќе Јазици : Македонски, Кинески, Руската, Француската, Јапонски
7.

Тип На Објект: Автомобил DVR
Интерфејс: AV Надвор,USB2.0,Micro SD/ТФ
OSD Language: Кинески (Поедноставен),Француски,Јапонски,Русија,Англиски,Португалски
Видео Формат: AVI
Специјални Функции: Микрофон,Анти Магла,Движење Откривање,Led Дисплеј,во Реално Време Надзор,Анти-Вибрации,Широк Динамички Опсег,Време и Датум Екран,Анти Пренапони Напон Влијание,Циклус за Снимање,Автоматски Баланс на Белата боја,G-sensor,Dual Леќа,Водоотпорен
Екран На Допир: Yes
Видео Кодот: MJPG
Батеријата: Вграден-во
Агол На Гледање: 170°
Слики Сензор: Sony CCD
Број На Леќи: 2
Пиксели: 1200Mega
GPS logger: Внатрешна
Оригиналниот Пакет: Yes
Мемориската Картичка Е Потребно Reding Брзина: Класа 10
Екранот Размер: 16
Траење На Батеријата: 2h
Камерата Резолуција: 1920x1080
Макс Надворешна Меморија: 32g
Рамки Во Секунда: 30
Бренд Име: FY-UU
Собранието На Чекање: Rearview Огледало
Големина На Дисплеј: 7inches
Чипсет Производител: Други
На текст: 5v од 1,5 со
Водоотпорен: Yes
Полнење начин: Автомобил приклучокот на Полначот во пура полесни
Леќи На Камерата: Предната Камера

Додатоци на производи

за Mazda 3 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 Спорт Mazda2 rearview камера за паркирање назад до обратен автомобил Свеж
за Mazda 3 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 Спорт Mazda2 rearview камера за паркирање назад до обратен автомобил

оваа камера е одговара заза Mazda 2 2011 2012 2013за Mazda 3 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 Mazda 3 СпортАвтомобил CCD 4 LED Ноќ

DEN 552.00
Lyudmila ЗА Nissan Pathfinder R51 2004~2012 Паркинг Камера / Rear View Camera / HD CCD Ноќ Визија Назад до Обратна Камера Свеж Со попуст
Lyudmila ЗА Nissan Pathfinder R51 2004~2012 Паркинг Камера / Rear View Camera / HD CCD Ноќ Визија Назад до Обратна Камера

Направени од високо квалитетни и издржливи материјали8 Поддржува NTSC ТВ систем6.6) Саудиска Арабија клиен

DEN 899.00 1302.72
Нови Водоотпорен CCD Универзална HD Автомобил Rear view Camera Копија Обратно Паркинг Камера Назад Приказот на Камерата за Бесплатен Свеж Со попуст
Нови ОЕМ Водоотпорен Автомобил Пред Приказ на Логото на Камерата за Mazda Ноќ Визија 175 Степен Паркинг Камера Свеж Со попуст
Нови ОЕМ Водоотпорен Автомобил Пред Приказ на Логото на Камерата за Mazda Ноќ Визија 175 Степен Паркинг Камера

Нови ОЕМ Водоотпорен Автомобил Пред Приказ на Логото на Камерата за Mazda Ноќ Визија 175Степен Паркинг Каме

DEN 609.00 1194.24
SONY CCD Чип nightvision Автомобил Задните Видите Обратно Паркинг КАМЕРА за FORD MONDEO/FIESTA/KUGA/ФОКУСОТ (2 вагони)/S-Max/CHIA-X Свеж
BigBigRoad За BMW X1 F48 Година / X3 F25 F10 F30 Автомобил wifi DVR Видео Рекордер Novatek 96655 Автомобил црна кутија Свеж Со попуст
BigBigRoad За BMW X1 F48 Година / X3 F25 F10 F30 Автомобил wifi DVR Видео Рекордер Novatek 96655 Автомобил црна кутија

(Освен некои земји и APO / FPO) 2 Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона Ние ќе ги снос

DEN 3355.00 3727.20
STK DV168 Двојна Леќа Мотоцикл Автомобил Монтирани Biker Акција Видео Камера DVR Пред Назад 3.0 LCD Ноќ Визија 140 Степен Широк Свеж Со попуст
FUUWAYDA SONY CCD Автомобил Обратна ретровизорот Слика Со Водич/Help/Паркинг Линија КАМЕРА за Ssangyong Rexton / Ssang yong Свеж Со попуст
FUUWAYDA SONY CCD Автомобил Обратна ретровизорот Слика Со Водич/Help/Паркинг Линија КАМЕРА за Ssangyong Rexton / Ssang yong

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( http : / / www.aliexpress.com / store / 404383 ) SONY CCD камера е висок

DEN 695.00 858.24
За Sony CCD Рено Dacia Duster Sandero farb авто kamera автомобил заден поглед назад до обратна паркинг камера Свеж Со попуст
За Sony CCD Рено Dacia Duster Sandero farb авто kamera автомобил заден поглед назад до обратна паркинг камера

ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички

DEN 706.00 1008.00
EEMRKE Автомобил Камера Заградата Табличка Светлина Домување за Шкода Брза Седан 2013 2014 2015 година Свеж Со попуст
EEMRKE Автомобил Камера Заградата Табличка Светлина Домување за Шкода Брза Седан 2013 2014 2015 година

EEMRKE Автомобил Камера Заградата / Автомобил Rear View Camera Застане / Автомобил Обратно Паркинг Линија Камер

DEN 318.00 334.56
LEEWA Автомобил Rearview Камера Trunk се Справи со Камера за Land Rover Range Rover Freelander Ford Mondeo Fiesta S-Max Фокус Свеж Со попуст
LEEWA Автомобил Rearview Камера Trunk се Справи со Камера за Land Rover Range Rover Freelander Ford Mondeo Fiesta S-Max Фокус

Општи Информации Компатибилност за Land Rover Freelander 2 Range Roverза Land Rover Range Roverза Ford Mondeo Fiesta SMax 2011 2012за Форд Фокус

DEN 1072.00 1291.20
Lyudmila ЗА Рено Megane 2 II / Автомобил Обратно Паркинг Камера / Rear View Camera / HD CCD ноќ визија Обратен Назад до Камерата Свеж Со попуст
Lyudmila ЗА Рено Megane 2 II / Автомобил Обратно Паркинг Камера / Rear View Camera / HD CCD ноќ визија Обратен Назад до Камерата

=>Земете вашиот акции табличка на светлината во задниот дел на вашиот автомобил=>Поправи камерата до кад

DEN 906.00 1312.80
Lyudmila ЗА Nissan Cefiro 1999~2003 / Автомобил Rear View Camera / Обратен Камерата / HD CCD Ноќ Визија Назад до Обратна Камера Свеж Со попуст
Lyudmila ЗА Nissan Cefiro 1999~2003 / Автомобил Rear View Camera / Обратен Камерата / HD CCD Ноќ Визија Назад до Обратна Камера

0 Vpp,75 Електронски Shutter : 1 / 60(NTSC)1 / 10000 S, 1 / 50(PAL)1 / 10000 S S / N сооднос : Подобро Од 48db Леќа Агол : 170 Степен Водоотп

DEN 961.00 1334.88
Laijie Паркинг Камера За Hyundai H-1 Патување / Карго / H1 2007~ година / HD CCD Ноќ Визија Задните Видите Копија Камерата Свеж Со попуст
Laijie Паркинг Камера За Hyundai H-1 Патување / Карго / H1 2007~ година / HD CCD Ноќ Визија Задните Видите Копија Камерата

Во случај да добијат погрешна објектот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по знак на приемо

DEN 930.00 1328.16
безжична жица паркинг Trunk се справи со камера за sony ccd A4L A8L S5 П5 RS6 ФОЛКСВАГЕН passat Tiguan Sigatar Вода доказ обратна Свеж Со попуст
безжична жица паркинг Trunk се справи со камера за sony ccd A4L A8L S5 П5 RS6 ФОЛКСВАГЕН passat Tiguan Sigatar Вода доказ обратна

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ИЛИ, можете да изберете да имате

DEN 1171.00 1920.00
LEEWA HD Посебен Автомобил Задните Видите Обратно Паркинг Копија на Камерата За Peugeot 206/207/306/307/308/406/407/5008/Партнер/Tepee Свеж Со попуст
Liislee Автомобил Камера За Hyundai Акцент / Гранд Avega 2011~2018 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата За Љубителите Свеж Со попуст
Автомобил Камера За Hyundai ix35 ix 35 Tucson MK2 2009~ година LiisLee Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата За Свеж Со попуст
Автомобил Камера За Hyundai ix35 ix 35 Tucson MK2 2009~ година LiisLee Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата За

Висок Квалитет на Камерата За Автомобил | РКА Конектор | Ноќ Визија CCD | 20 МИЛИОНИ Водоотпорен | За Заден П

DEN 942.00 1095.36
BigBigRoad За Peugeot 307cc Pathfinder Експерт / Fiat Scudo / Тојота ProAce Автомобил Задните Видите Обратна Копија Камера паркинг Свеж Со попуст
BigBigRoad За Peugeot 307cc Pathfinder Експерт / Fiat Scudo / Тојота ProAce Автомобил Задните Видите Обратна Копија Камера паркинг

За Nissan QASHQAI XTRAIL Geniss CTriomphe Peugeot 307cc Pathfinder Dualis За Jumpy Combi Стаклен Ван SWB H1 ТИП на 12За Fiat scudo 2007~2012 За Peugeot Експерт

DEN 950.00 1117.44
За Toyota е корола Водоотпорен Автомобил Rearview CCD Паркинг Камера Широк Агол Леќа, Погоден за 2007-2011 /Vios 2009 2010 Свеж Со попуст
За Toyota е корола Водоотпорен Автомобил Rearview CCD Паркинг Камера Широк Агол Леќа, Погоден за 2007-2011 /Vios 2009 2010

Погоден за е корола 20072011 / Vios 2009 2010 Опис Image sensor : PC7070 K надградба (имајте на ум дека HD 7070 K, не SD 1030 и 7959 прогр

DEN 540.00 600.00
CCD автомобил рачка камион камера за Audi A4 S4 А5 S5 Q3 П5 A6 A7 A6L A8L шкода Голф Sharan Passat Variant Cayenne водоотпорен Свеж Со попуст
CCD автомобил рачка камион камера за Audi A4 S4 А5 S5 Q3 П5 A6 A7 A6L A8L шкода Голф Sharan Passat Variant Cayenne водоотпорен

ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу paymentways како што се Кредитни картички, Western UnionПре

DEN 1238.00 2064.00
Автомобил rear view camera Trunk се справи со камера за Jeep Compass должина 2017 резервна копија од обратна паркинг водоотпорен Свеж Со попуст
Автомобил rear view camera Trunk се справи со камера за Jeep Compass должина 2017 резервна копија од обратна паркинг водоотпорен

Повратни информации1 Ако Купувачи дека не е задоволен со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате

DEN 1589.00 1727.52
Водоотпорен 0Lux/ 4 LED Автомобил Rear view Camera Копија Обратно Паркинг Камера за ХОНДА Спогодба 2001-2010 Автомобил обратна Свеж Со попуст
BOQUERON за Тојота Roraima HiAce H200 Hiace Awing 2004~2014 HD CCD Водоотпорен Автомобил Камера обратен копија rear view camera Свеж Со попуст
BOQUERON за Тојота Roraima HiAce H200 Hiace Awing 2004~2014 HD CCD Водоотпорен Автомобил Камера обратен копија rear view camera

Кликнете на Повеќе нови производи!Забелешка : Овој производ не е погодна за поврзување на фабричките, ор

DEN 642.00 1087.68
MIXIAO Оригиналното Мини Автомобили DVR Камера GT300 Dashcam Full HD 1080P Видео Registrator Рекордер G-сензор Ноќ Визија Цртичка Свеж Со попуст
MIXIAO Оригиналното Мини Автомобили DVR Камера GT300 Dashcam Full HD 1080P Видео Registrator Рекордер G-сензор Ноќ Визија Цртичка

започнете Цена : $22.50 Цена : $21.15 Цена : $28.79 Цена : $23.67 Цена : $28.79 Цена : $31.89крајот Карактеристики : 1) 1920x1080 Стр

DEN 950.00 1396.80
LEEWA HD Автомобил Задните Видите Паркинг Камера за KIA К2 Рио Hatchback Kia Ceed 2013 KIA 5 врати Hatchback Рио/Гордост CA4565 Свеж Со попуст
LEEWA HD Автомобил Задните Видите Паркинг Камера за KIA К2 Рио Hatchback Kia Ceed 2013 KIA 5 врати Hatchback Рио/Гордост CA4565

Општи Информации Компатибилност За KIA К2 Рио Hatchback Kia Ceed 2013За KIA 5 врати Hatchback Рио / Гордост Спецификации Image

DEN 526.00 633.60
BigBigRoad За BMW X3 Х5 X6 пред 2012 / e61 535d Автомобил wifi DVR Видео Рекордер скриени Инсталација црна кутија Dashcam Свеж Со попуст
BigBigRoad За BMW X3 Х5 X6 пред 2012 / e61 535d Автомобил wifi DVR Видео Рекордер скриени Инсталација црна кутија Dashcam

Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас...

DEN 3424.00 3804.00
BOQUERON за Мерцедес Бенц ML W164 MB ML350 ML300 ML250 ML63 05~11 Автомобил Обратен Паркинг Rear View Camera CCD HD Задржани Свеж Со попуст
BOQUERON за Мерцедес Бенц ML W164 MB ML350 ML300 ML250 ML63 05~11 Автомобил Обратен Паркинг Rear View Camera CCD HD Задржани

ве Молиме Внимателно да се провери врската џекДобредојдовте на професионални Boqueron Автомобил Продавниц

DEN 806.00 1202.88
Rear View Camera За Kia Magentis / Lotze 2005~2010 / Жица Или Безжично HD Широк Агол Леќа Ноќ Визија Возило Копија Камери Свеж Со попуст
Rear View Camera За Kia Magentis / Lotze 2005~2010 / Жица Или Безжично HD Широк Агол Леќа Ноќ Визија Возило Копија Камери

Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Електронски Shutter : 1 /

DEN 1042.00 1388.64