Возилото GPS Tracker TK102B Хард-жичен Полнач за во Автомобил GSM GPS GPRS следење уред Автомобил следење на Аларм систем

Возилото GPS Tracker TK102B Хард-жичен Полнач за во Автомобил GSM GPS GPRS следење уред Автомобил следење на Аларм систем

DEN 618.72

Свеж

Во магацинот

Сега е LBS на информација за позиција.
6) во Реално време за песна, се должина, ширина, брзина и време, исто така, може да се добие вистинска адреса името со поставување APN. Со користење на јавните мапата софтвер и внесување на должина и ширина рачно, можете да.
Користење на мобилен телефон да испратите SMS порака на команди за услуги за да го уредот и поставете онлајн платформа
ве молиме отворете gprs функција и побара APN име.
чекор 3 : Ресетирате вашата лозинка(ве молиме запомнете, ако заборавајте лозинка или уред одговор лозинка грешка, pls испрати reset123456).7 v, 1000m A Li-батерии.
12) Следење на владата ви овозможуваат да слушате звук низ tracker. Индикаторот ќе продолжи да трепка на секои 3 секунди кога единицата ја прими сигнали.
2) Моќен магнет и вода доказ торба, може да се adsorbed во скриени места
3) Со меморија слот за чување и вчитување кога GSM/GPRS профил или под команда
4) Песна преку вашиот компјутер/PDA/мобилен телефон/Google earth или нашата платформа
5) Google линк во мобилен СМС, може да се отвори од страна на паметен телефон.
Кога GPS сигналите е слаб, во рамките на 20-годишна возраст,GPS може да не локација,ќе се користи LBS локација,одговорил SMS како што е подолу :
Ако SIM картичката број и Овластени број се исти, тогаш кога ќе се јавите на уредот тоа нема да одговори. Ве молиме да ни кажете на вашиот IMEI број за да го активирате пред употреба, во спротивно не ќе работат.
10) Гео-ограда : испрати предупредување кога излезе надвор претходно ограда. Повеќе следење начини; да Обезбеди следење на софтвер со глобалната mapfree,
во реално време нумера со вашиот компјутер или PDA мобилен телефон или Google earth.
15) Спиење функција, може да режим на 15 дена (под SMS режим)
16) Со вградени вибрации сензор да се даде vigration алармирање кога возилото се шокирани
17) Мала големина и тежина, големина на единица 64*46*17mm, NW. Режим на 80hours.
9) Висока чувствителност : многу брзо да се добие GPS сигнал и одговори на вашиот повик или СМС. Користете го вашиот uthorized да испратите SMS порака на бројот : "лозинката+123456+простор+нова лозинка"за да ја промените лозинката.3 и подоцна)
Најновите CD-то не е вклучена
Мини Глобалната GPS Tracker
GSM/GPRS Мрежа
GPS Точност : 5 M
GPS Чувствителност : -159 d BM
GPS Чип : SIRF III чип
Со ТФ-картичка слот
Спецификации :
1) Комуникација со GSM/GPRS, GSM фреквенција 4-бенд 850/900/1800/1900, може да се користи wordwide. Моќен магнет+вода доказ,adsorbing во скриени место за автомобил.
TK102 B GPS GSM, GPRS Tracker Автомобил Возило Следење Локатор GPS Tracker Мини за Мотор Анти-кражба со Магнетната маска ( Без Мало Кутија )
Напомена :

1. 50g
Примена :
18) Возило за изнајмување/out-врата машини и опрема ект
19) да го Заштити детето/ стариот/ хендикепираните лица/ домашни миленици итн
20) му се Обезбеди мир на умот за бизнисмени
21) Управување со персоналот
22)Патеката на криминалци тајно
Параметарот :
23) GPS модул : SIRF3 чип
24) за GPS чувствителност : -159d Bm
25) за GPS на точноста : 5m
26) со Автомобил полнач : 12-24 V на текст за да полнач, 5 V да tracker. LAC : Локација и Регионалниот Код CID : Мобилен Идентитет MCC : Мобилен Код на Земјата МНК : Мобилен Мрежен Код Од овие LBS информации, полицијата може да се најде позицијата.

GPS тип: gps tracker
Бренд Име: MAOZUA
Траење На Батеријата: 30 Часа & Up
Големина На Екранот: Под 2 Инчи
Објектот Големина: 65mmx45mmx15mm
Gps Модул: Yes
GPS Географска Локација: Европа
Напон: 12V
Име На Модел: TK102b
Посебна Карактеристика: Далечинска Контрола

Додатоци на производи

Бесплатен превозот евтини мотоцикл автомобил возило gps tracker кина производителот слободни android и ios web apps платформа Свеж Со попуст
kingneed TK05SE Голем батеријата 5000mAh магнет автомобил Возило GSM, GPRS GPS Tracker Автомобил Возило Следење Локатор Уред Свеж Со попуст
kingneed TK05SE Голем батеријата 5000mAh магнет автомобил Возило GSM, GPRS GPS Tracker Автомобил Возило Следење Локатор Уред

2) Кога ќе испратите СМС до тоа,тоа не одговори GPS локација, само LBS локација Кога ќе испратите смс или пов

DEN 2159.00 2399.04
XCGaoon 3,5 мм Порта Автомобил Полнач За Автомобил Радар Детектор / DVR Камерата / GPS текст 12V DC излез 12V 1.5 А, Кабел Должина Свеж Со попуст
FUNROVER DAB+ usb Кутија USB dongle со антената за Android автомобил dvd плеер е радио за автомобил gps со 6.0 или os 7.1 и Свеж Со попуст
FUNROVER DAB+ usb Кутија USB dongle со антената за Android автомобил dvd плеер е радио за автомобил gps со 6.0 или os 7.1 и

64крајотFUNROVER Бесплатен превозот DAB+ usb dongle со антената за Android автомобил dvd плеер е радио за автомобил gps со

DEN 1324.00 1919.04
VK-172 GMOUSE USB, GPS Приемникот Глонасс Поддршка на Windows 10/8/7/Vista/XP/CE Свеж Со попуст
VK-172 GMOUSE USB, GPS Приемникот Глонасс Поддршка на Windows 10/8/7/Vista/XP/CE

VK172 GMOUSE USB, GPS Приемникот Глонасс Поддршка на Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP / CEОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на П

DEN 363.00 526.56
Podofo Мини GPS Приемникот за Навигација Рачни Локатор Пронаоѓач USB Полнење со Компас Отворено Спорт Патување Рачни Keychain Свеж Со попуст
gps тракер со гориво ниво на потрошувачка на следење на сензор на температура на алармот Свеж
gps тракер со гориво ниво на потрошувачка на следење на сензор на температура на алармот

22, стандардно е нула За цената за тоа : Ние сме професионални GPS производителот, користете професионално

DEN 2352.00
N11 шпион Реално Време се Слуша GSM/GPRS/GPS Tracker ДЕТЕ/Автомобил/Куче Систем Tracker Уред Локатор за Позиционирање (GPS Tracker Свеж Со попуст
N11 шпион Реално Време се Слуша GSM/GPRS/GPS Tracker ДЕТЕ/Автомобил/Куче Систем Tracker Уред Локатор за Позиционирање (GPS Tracker

Испрати релевантните инструкции и на терминал ќе ви испрати на релевантни порака Моќ, светлото трепка н

DEN 1163.00 1291.68
Андроид 6.0 GPS навигација кутија за porsche Cayenne PCM 3.1 видео интерфејс кутија огледало линк google play youtube waze google Свеж Со попуст
Андроид 6.0 GPS навигација кутија за porsche Cayenne PCM 3.1 видео интерфејс кутија огледало линк google play youtube waze google

Андроид 6 Гласовно активирање навигација, огледало линк Можете да изберат да инсталирате 360 поглед птиц

DEN 20520.00 21600.00
Мини GPS Следење Пронаоѓач Деца Милениче Анти-изгубени Следење на Уредот Bluetooth СТАН APK Далечински Управувач Локатор за Свеж Со попуст
Smart Врата алармниот Систем за GSM Tracker Home Security LBS RF-V13 Реално време Следење Уред Глас Следи Вибрира како Предупредување Свеж Со попуст
Skylab Bluetooth ранливите Ниска Енергија 4.0/4.2/5.0 модул nRF51822/nRF52832 DK развој колекции Свеж
Skylab Bluetooth ранливите Ниска Енергија 4.0/4.2/5.0 модул nRF51822/nRF52832 DK развој колекции

Име : Bluetooth Производители Datasheet Smd Pcb Предавателот I2 C Микро Долга Низа Најдобри Вградени Rs232 Да Bluetooth 5 Spp Мо

DEN 3110.40
gps тракер со камера гориво ниво на потрошувачка на следење на сензор на температура на алармот Свеж
gps тракер со камера гориво ниво на потрошувачка на следење на сензор на температура на алармот

APN е Acess Point Мрежа , секој GSM оператор има свој уникатен APN, ве молиме контактирајте со вашиот продавач на sim

DEN 3312.00
XCGaoon од 3,5 метри 5V 3А мини USB Автомобил адаптер за полнење со 2 USB Порта за Автомобил DVR Видео Рекордер / GPS / Mobile, Свеж Со попуст
XCGaoon од 3,5 метри 5V 3А мини USB Автомобил адаптер за полнење со 2 USB Порта за Автомобил DVR Видео Рекордер / GPS / Mobile,

Карактеристики : Avigraph Возиломонтирани Полнач за во автомобил DVR / GPS Мини USB Приклучок за Апликација : ав

DEN 354.00 432.00
Андроид 6.0 GPS навигација кутија за Lexus RX 2012- итн видео интерфејс со GVIF LVDS youtube фрлија екран глувчето контрола Свеж Со попуст
Андроид 6.0 GPS навигација кутија за Lexus RX 2012- итн видео интерфејс со GVIF LVDS youtube фрлија екран глувчето контрола

Резолуција на видео излез : 800×480,1024 X600,Максимална 1920 X1080, да ги Поддржат резолуцијата.0, фирмверот поддржу

DEN 25080.00 26400.00
Eightwood FM антена 75ohm UNBAL 5ft Кабел IEC/PAL за Јамаха RX-V461 Пионер VSX-516 Природни Стерео Звук Приемник Свеж Со попуст
Eightwood FM антена 75ohm UNBAL 5ft Кабел IEC/PAL за Јамаха RX-V461 Пионер VSX-516 Природни Стерео Звук Приемник

FM антена 75 ohm UNBAL 5ft Кабел IEC / PAL Конектор за Јамаха RXV461 Пионер VSX516 Природни Стерео Звук ПриемникМРАЗ / PAL Ко

DEN 353.00 383.52
Queclink GV200 PWR RS232 КОМПЛЕТ Датум Кабел И Напојување GV200 UART PWR Конвертирате КАБЕЛ 12V НИ DCJACK За Queclink Tracker Свеж
Queclink GV200 PWR RS232 КОМПЛЕТ Датум Кабел И Напојување GV200 UART PWR Конвертирате КАБЕЛ 12V НИ DCJACK За Queclink Tracker

Преглед : GV200 PWR RS232 КОМПЛЕТОвој комплет вклучува денот кабел и напојувањеДел листата : Датум Кабел DB9 RS232Н

DEN 1680.00
Vehemo Автомобил Калено Стакло За Автомобил GPS MP5 Видео Плеер Екран Заштитник Филм Премиум 7 Inchs 153x89mm DVD Guard LCD Свеж Со попуст
Vehemo Автомобил Калено Стакло За Автомобил GPS MP5 Видео Плеер Екран Заштитник Филм Премиум 7 Inchs 153x89mm DVD Guard LCD

Опис : Боја : Транспарентна Материјал : Калено Стакло Улога : HD, нулаотпорни, антиотпечаток, антирефлекти

DEN 163.00 200.64
GPS Навигација Додатоци 7 Инчен Автомобил GPS Sunshade Анти-Рефлективен Сонце Штит Сонце Сенка Црна GPS Екран Стакло Худ Блок Свеж Со попуст
Оригиналниот Podofo GT02 Мини Автомобили GPS Tracker tk110 Реално време GSM, GPRS GPS Локатор Возило Следење Уред Google Линк Свеж Со попуст
Оригиналниот Podofo GT02 Мини Автомобили GPS Tracker tk110 Реално време GSM, GPRS GPS Локатор Возило Следење Уред Google Линк

Гарантира 4 Бенд Автомобил Моторни GPS Tracker Реално време GSM, GPRS GPS Локатор Возило Следење Уред TK110 за Google Лин

DEN 720.00 899.52
QUIDUX 3M или 5M Кабел GPS Антената Fakra C Директно Автомобил Антенски За MFD2 RNS2 RNS-E RG174 Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
QUIDUX 3M или 5M Кабел GPS Антената Fakra C Директно Автомобил Антенски За MFD2 RNS2 RNS-E RG174 Бесплатен Превозот

3 M GPS Активна АНТЕНА FAKRA Серија Приклучок Директно Адаптер Функција : Dielectric Антена Центар Фреквенција 1575.

DEN 264.00 293.76
Eightwood Дигитални ТВ Продолжен Антена Преносни Внатрешна/Надворешна Антена за ТВ Тјунер USB/Дигитални ТВ/DAB Радио Со Магнетна Свеж Со попуст
Влакна-оптички Декодер Кутија За Бенц Свеж Со попуст
Влакна-оптички Декодер Кутија За Бенц

Answer : ___________________________ NOTE : само го продаде wih автомобил dvd заедно1 доколку купувачот не одат на царинење дов

DEN 4968.00 5520.00
Стерео во автомобил Антена Polarlander за Volkswage/ Шкода /Octavia за ФОЛКСВАГЕН /Поло/Голф/GTi Антенски Свеж
Стерео во автомобил Антена Polarlander за Volkswage/ Шкода /Octavia за ФОЛКСВАГЕН /Поло/Голф/GTi Антенски

Polarlander Автомобил Стерео Антена за V / olkswagen S / koda O / ctavia за V / W P / olo G / olf G / Ti АнтенскиФункција : 1 AM / FM Кратко

DEN 205.92
Личен GPS Tracker 3G WCDMA Queclink GL300W Водоотпорен 1700mAh Возило Автомобил Следење Уред Глобална Употреба на GSM Локатор Свеж Со попуст
Личен GPS Tracker 3G WCDMA Queclink GL300W Водоотпорен 1700mAh Возило Автомобил Следење Уред Глобална Употреба на GSM Локатор

(Овие пораки, исто така, може да бидат испратени по СМС или UMTS) Нејзините изграденаво 3axis акцелерометар о

DEN 5928.00 7409.76
Conkim Квалитет Лесно Ракување У Стил Вшмукување Чаша Држач За Автомобил DVR Камера X3000 5E5 5F5 Планината Носителот Заградата Свеж Со попуст