3pcs 4 Инчен 100mm Волна Полирање Влошки Чистење Агол Мелница Тркала Чувствува Дискови Сет

3pcs 4 Инчен 100mm Волна Полирање Влошки Чистење Агол Мелница Тркала Чувствува Дискови Сет

8 %

DEN 219.00

DEN 238.56

Свеж

Во магацинот


Волна Полирање Тркала Специјално направени Чистење Влошки За Метал Мермер Стакло и Керамика Абразиви Алатки
Опис
Овој производ е широко се користат во фино полирање на нерѓосувачки челик, бакар, алуминиум и други метал и стакло, мебел, керамика, мермер и други неметални . Станува добар ефект и голема услуга за живот. Тоа треба да се користи со полирање восок или мелење паста.
Спецификации
Надворешниот дијаметар : 100mm
Внатрешен дијаметар : 16mm
Дебелина : 8mm
Материјал : избраниот чиста волна
Пакет : 3pcs волна тркала случаен боја
Карактеристики : се користи за не ' рѓосувачки челик и други метали или стакло, мебел, керамика, мермер и други неметални фино полирање .

Број На Модел На: MJ1200
Тип: Абразивни Диск
DIY Материјали: Дрво
is_customized: Yes
боја: зелена/ жолта
Внатрешна ГОЛЕМИНА: 16mm
Outter Големина: 100mm
Дебелина: 8мм
Материјал: волна тркала
Пакет: 3pcs
Големина: 100*16*8mm

Додатоци на производи

5 челична жица тркала четка метал derusting дрво мелење полирање Свеж Со попуст
5 челична жица тркала четка метал derusting дрво мелење полирање

Големина : 5"(OD)*16(ID)mmПримена : се Користи за derusting метал, брусење и полирање на дрво.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ПОСЕТ

DEN 379.00 379.20
Fixmee 10 Компјутери Влажна и Сува Хартија Sandpaper Одделение 120 - 2000 Ронки Водоотпорен Свеж Со попуст
Fixmee 10 Компјутери Влажна и Сува Хартија Sandpaper Одделение 120 - 2000 Ронки Водоотпорен

Карактеристики : Ова е исклучително високо квалитетни материјали Идеален за DIY или Индустриски апликац

DEN 281.00 379.20
Автоматски Електрични Нож Острилка Кујна Мултифункционален Нож Острилка За Ножеви Ножици Screwdrivers . Свеж Со попуст
Автоматски Електрични Нож Острилка Кујна Мултифункционален Нож Острилка За Ножеви Ножици Screwdrivers .

Автоматски Електрични Нож Острилка Кујна Мултифункционален Нож Острилка За Ножеви Ножици Screwdrivers .A B за

DEN 1377.00 1967.52
5Pc Dremel Додатоци Абразивни Пескарење Ремени Ронки 60/80/120 Оксид Појас Сандер за Мелење Полирање Сандер Моќ Алатка 75x457mm Свеж Со попуст
100 150 компјутери*6mm S/C Не-плетени unitized тркала најлон полирање диск Свеж
100 150 компјутери*6mm S/C Не-плетени unitized тркала најлон полирање диск

Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.Вашето задоволство е нашиот прв приорит

DEN 7392.00
DIATOOL 4 Инчен М14 Протнете Гумена Backer Sandpaper Држачот За Полирање Влошки Пескарење Подлога Диск Мека 100mm Поддршка Влошки Свеж Со попуст
15Pc Dremel Додатоци 75x457mm Абразивни Пескарење Појас Ронки 60 80 120 Оксид Појас Сандер за Мелење Полирање Сандер Алатка Свеж Со попуст
бела ахат Апекс острилка +Ruixin острилка Острат воденичен камен Полирање Камен Ронки 6000 Острилка Систем Graver oilstone Свеж Со попуст
Jrealmer 10pcs 2.35 mm месо тело Круг Топката Дијамант Burrs битови Dremel Брус Ротари Алатка Стоматолошки Гравирање Гравирање Свеж Со попуст
100 парчиња 9/225mm Кука & Јамка Абразивни Пескарење Диск Ѕид, Дрво Мелење P60 P80 P180 P240 Свеж Со попуст
100 парчиња 9/225mm Кука & Јамка Абразивни Пескарење Диск Ѕид, Дрво Мелење P60 P80 P180 P240

Ако ви треба повеќе од ЕДЕН објект, може да се стави сите елементи во количка, а потоа ги плати сите заедн

DEN 3494.00 3494.40
6PCS 8 инчен Ронки 80 320 150 600 1200 3000 Дијамант Мелење Диск Рамен Круг Диск Обложени Абразивни Тркала Накит Lapidary Алатки Свеж Со попуст
6PCS 8 инчен Ронки 80 320 150 600 1200 3000 Дијамант Мелење Диск Рамен Круг Диск Обложени Абразивни Тркала Накит Lapidary Алатки

6 PCS 8 инчен 200mm Ронки 80 320 150 600 1200 3000 Дијамант Рамен Круг Диск Тркало за Мелење Накит од Стакло Lapidary Име на П

DEN 4970.00 5231.52
10Pcs Дијамант Burs Мини Вежба Dreme Додатоци Вежба Четка Сет алат Дијамант Полирање Абразивни Мелење Главата 3мм месо тело Свеж Со попуст
10Pcs Dremel Accesories Мини Вежба Дијамант Мелење Главата Bur Малку Сет Мелење Алатка За Dremel Ротари Алатка L-парична казна Свеж Со попуст
12 парчиња/Set Волна Почувствува Полирање 3мм месо тело Bobs Монтирани Точка за Мувла Огледало Полирање Dremel Ротари Алатка Свеж Со попуст
DIATOOL 75mmx30MM Вакуум Brazed Дијамант Конвексни мелење тркала за мермер гранит и кварц Профил тркала Свеж Со попуст
DIATOOL 75mmx30MM Вакуум Brazed Дијамант Конвексни мелење тркала за мермер гранит и кварц Профил тркала

Предмет : 75mmx30 MM Вакуум Brazed Дијамант Конвексни мелење тркалаКоличина : 1pcСпецификации : Кол 3" / 75mm, Арбор 20m

DEN 951.00 1160.16
5Pcs Dremel Accesories Мини Вежба Дијамант Мелење Главата 3мм месо тело Bur Малку Сет Мелење Алатка За Dremel Ротари Алатка Свеж Со попуст
5Pcs Dremel Accesories Мини Вежба Дијамант Мелење Главата 3мм месо тело Bur Малку Сет Мелење Алатка За Dremel Ротари Алатка

Опис На ПроизводотКарактеристики 100% сосема нов 5 парчиња дијамант обложени цилиндрични рамна глава изд

DEN 96.00 159.36
OOTDTY Топла 2 Микс Ронки Сандер Диск 3мм месо тело Пескарење полски Полирање Подлога Backer Плоча За Полирање На Вештачки Камен Свеж Со попуст
JANPSHION 25pc Пескарење хартија круг Sandpaper Собираат Само-лепило за Сандер 6 150mm Жито 60 80 120 180 240 Свеж
JANPSHION 25pc Пескарење хартија круг Sandpaper Собираат Само-лепило за Сандер 6 150mm Жито 60 80 120 180 240

За капка превозот Добредојдовте пад на превозот ,ние нема да се вклучуваат било какви информации за про

DEN 450.72
2 парчиња Чистење Разголување Мелење Диск 100*16 мм Метална Боја Рѓа Отстранување Агол мелница Алатки Свеж
2 парчиња Чистење Разголување Мелење Диск 100*16 мм Метална Боја Рѓа Отстранување Агол мелница Алатки

Примена : Отстранување на општи слој и полирање на површината.Вашето задоволство е нашиот прв приоритет

DEN 475.20
Нови 100Pcs 13mm волна Полирање мелење тркала главата Малку Вежба Свеж Со попуст
Нови 100Pcs 13mm волна Полирање мелење тркала главата Малку Вежба

Mail транзит време е наведено погоре најдобри проценува но не гарантира Во случај дека вашиот производ е

DEN 211.00 266.88
Кол. 50mm Crimped Жица Првенство Четка Монтирани Coppered Челик Жица Вежба Четка Свеж
Кол. 50mm Crimped Жица Првенство Четка Монтирани Coppered Челик Жица Вежба Четка

ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ПОСЕТАТА !LПаладин е професионална и познатиот снабдувач на Абразиви и Мелење алатки

DEN 168.00
3pc Дијамант Sharpeners Острат Брус Блок Поставен Камен Острило Кујнски Нож Coarse180 Medium260 fine360 Ронки Ножици Chisels Свеж Со попуст
3pc Дијамант Sharpeners Острат Брус Блок Поставен Камен Острило Кујнски Нож Coarse180 Medium260 fine360 Ронки Ножици Chisels

Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош Ако нема одговор во рок од 24 Часа(ра

DEN 281.00 312.00
Z-ЛАВ 4 Инчен 95mm Полирач Хаубата Поддршка Подлога М14 Агол Мелница Гума Backer Подлога Супер Флексибилни Полирач Бафер Тркала Свеж Со попуст
10Pcs 6mm Ронки 120 Пескарење Бендови +3.17 mm Mandrel Ротари Алатка Помине Вежба Битови L15 Свеж Со попуст
10Pcs 6mm Ронки 120 Пескарење Бендови +3.17 mm Mandrel Ротари Алатка Помине Вежба Битови L15

КарактеристикиДобра на метали, шуми, пластика, керамика, итн.80 Ронки Пескарење Бендови за Помине Уметно

DEN 35.00 37.44