САМО ПЛУС Зима Висок Квалитет Велур се Облекуваат Жените Плетење Долг Ракав Бод Мода Слатка Женски А-Линија Фустани S-XXL

САМО ПЛУС Зима Висок Квалитет Велур се Облекуваат Жените Плетење Долг Ракав Бод Мода Слатка Женски А-Линија Фустани S-XXL

35 %

DEN 1425.00

DEN 2191.68

Свеж

Во магацинот


Големина: S, M, L, XL, XXL
Пол: Жените
Силуета: А-Линија
Материјал: Сомот
Број На Модел На: CD0366
Сезоната: Зима
Бренд Име: Само плус
Фустани Должина: Средината На Теле
Половината: Империја
Стил: Слатка
Деколте: О Деколте
Sleeve Должина(cm): Врвка за околу
Шаблон Тип: Печати
Sleeve Стил: Редовни
Декорација: Sashes

Додатоци на производи

2018 лето mori девојки женски чипка само-култивирање везови фустан Ponceon нето предиво самовила бохемија празник плажа облечи Свеж Со попуст
Повик Шарени Фустан Лето Жените Кратко Sleeve O-Вратот Тенок Одговара Bodycon Фустан Шарени Т Маица, Фустан Обвивка жените облека Свеж Со попуст
Пролет, Есен Жените Џемпер Фустани Зима Божиќ Долги Плетени Џемпери Дебели Топол Џемпер и Pullovers Скокач Жените се Облекуваат Свеж Со попуст
2017 Симпатична Летна Бела Чипка Фустан Јапонски Harajuku Mori Девојка Шпагети Рака Kawaii Алкохол Возбудува Полите Резервоарот Свеж Со попуст
Нови година мода жените летен фустан жолт лимон шеми за печатење памучни фустани шпагети рака домот повик со копчиња Свеж Со попуст
Нови 2018 Мода Бохемски Цвет Печати Жените Се Облекуваат Секојдневен Batwing Ракав Chiffon Гроздобер Летен Фустан Плус Големина Свеж Со попуст
Работа Бизнис Вечер Партија Bodycon Молив Обвивка Заврши Фустан 2018 Жените Пролет Домот Секси V Вратот Belted Долг Ракав Фустани Свеж Со попуст
2017 Пролет E Нови Сите натпревар Мода се Облекуваат Секси Фустан во Боја Памук Тенок Облека се Облекуваат Секси Клуб Vestido Свеж Со попуст
Моден Жените Асиметрични Повик Краток Ракав V Деколте, Печатени Макси Фустан Со Неврзан Појас Фустан Лето Пролет Женски Фустан Свеж Со попуст
XL-XXXXXL Женска Плус Големина Долг Ракав Boho Цветни Печати Chiffon Фустан Копчето Гроздобер Секојдневен Фустан Лето Пролет Свеж Со попуст
SETWIGG Жените Single-гради Секојдневен Пресврт Плетени Midi Фустан Долги Ракави Sashes Директно Коленото Должина Џемпер Облека Свеж Со попуст