10w/20w/30w/50w LED floodlight Модул висок квалитет SMD2835 LED AC175-265V ПРЕДВОДЕНА крушка Светилка White6000-6500k Бесплатен Превозот

10w/20w/30w/50w LED floodlight Модул висок квалитет SMD2835 LED AC175-265V ПРЕДВОДЕНА крушка Светилка White6000-6500k Бесплатен

15 %

DEN 65.00

DEN 76.80

Свеж

Во магацинот


Опис На Производот
НА 2835 SMD е злато жица и бакар заградата.тоа е со висок квалитет.
1.Моќност : 10 W/20 W/30 W/50 W
2.Напон : AC175-265 V
3.Број на чипови : 20 PCS/42 PCS/64 PCS/104 PCS
4.Lumious : 80 LM / W
5.Боја : 6000-6500 K БЕЛА
6.CRI : 70 Ra
7.Дебелината на алуминиумска основа : 1.2 mm
8.PC : 0.95
Плаќање
1. Ние прифатени Зачувам плаќање.
2. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се постави цел, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка.
3. Нашите цени не вклучуваат никаква царина или данок.
Превозот
1. Ние брод во Светот .
2. Дополнителни давачки или прилагодено такса се купувачи одговорност.
3. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-7 работен ден по плаќање завршен примени.
4. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до повеќе денови .Ако не можете да го добијат тоа по 40 дена. Ве молиме контактирајте со нас за решавање.
5. Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнување време.
Испраќање и Наплата
1. DOA(Мртов на Пристигнување) или Погрешно Објект ќе бидат понудени на берза. Враќање ќе бидат понудени ако акциите не е достапна.
2. Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа. Објектот мора да се врати неоштетени во оригинална кутија.
3. Купувачот треба да се плати се врати превозот.
4. Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена откако ќе го добие. Висината на надоместокот што се однесуваат до враќањето мејлинг треба да биде превземено од страна на Клиентите.
5. Помалку од 0,5% на пакет понекогаш може да се изгуби ,но немојте да се грижите за тоа .Ако сè уште не успеваат да ја добиете вашата нареди предмети во рамките на проценка време на ,ве молиме слободно да контактирате со нас толку брзо како што можете да .Ние ќе бидат одговорни за resending ќе нови предмети.
Гаранција и Повратни информации
1. Ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди позитивни повратни информации. и ние ќе го прават истото за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, и ние ќе ви одговори на сите прашања од нашите клиенти во еден работен ден .едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши проблемот.
2. 2 години Производителот Гаранција (со Исклучок на contrived штета или misusage). Секој производ ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.
3. Корисниците се одговорни за враќање превозот на нас со соодветна амбалажа да се поправи, а потоа ние ќе бидат одговорни за resending превозот на купувачи. Ве молиме контактирајте со нас пред вас би сакал да се врати. Ние ќе се обезбеди целосна адреса.
4. Ако нешто е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас да го реши проблемот. Тоа е наше задоволство да се поправи тоа.

Емитуваат Боја: Бела
Wattage: 10w, 20w, 30w, 50w
Тип На Објект: LED Светилки
Led Сијалица Тип: Вниманието Сијалица
Напон: 175-265v
Бренд Име: OUMURUI
Просечен Живот (часот): 50000
Зрак Агол(°): 180°
Број на LED Чип: Други
LED Чип Модел: 2835
Повод: Плоштад
сертификација: CCC
Температура На Боја: Кул Бело(5500-7000K)
LED Чип Бренд: SANAN
Должина: other
Моќ Толеранција: Други
База Тип: Други
Обликот: Плоштад

Додатоци на производи

Freeshipping!8ММ КРИ XPE/XPG/XTE/3535 LED PCB/ Алуминиум основна плоча/ Коло/PCB LED одбор 100pcs/многу Свеж Со попуст
Freeshipping!8ММ КРИ XPE/XPG/XTE/3535 LED PCB/ Алуминиум основна плоча/ Коло/PCB LED одбор 100pcs/многу

но, ние ќе се обезбеди следење на број на вас како е можно превозот comany ја дава на нас, без грижи, и, ако би

DEN 228.00 239.52
110-220V E27 G80,G95,G125 3W/6W/9W LED Млеко Бела Светлина, Крушка Салон Леќа LED Сијалица Свадба Декорација Извор на Светлина Свеж Со попуст
110-220V E27 G80,G95,G125 3W/6W/9W LED Млеко Бела Светлина, Крушка Салон Леќа LED Сијалица Свадба Декорација Извор на Светлина

110220 V E27 G60,G80,G95,G125 3 W / 6 W / 9 W LED Млеко Бела Змеј Мушка Сијалица Салон Леќа LED Сијалица Свадба Декорација Изво

DEN 278.00 278.40
1pcs,Sliver Злато Огледало,G45 Свет светилка,4W,Ретро LED Сијалица со Вжарено,E12 E14 База,Топло Бела 2700K,Декоративни Осветлување,Dimmable Свеж Со попуст
GU10 E27 MR16 Нови SMD 2835 LED Светилка 220V 230V 240V 48 60 80 LED светлото на рефлекторите 6w 8w 10w LED Светилки за Дома Свеж Со попуст
GU10 E27 MR16 Нови SMD 2835 LED Светилка 220V 230V 240V 48 60 80 LED светлото на рефлекторите 6w 8w 10w LED Светилки за Дома

2835 48 LEDsAC 200240 V Спецификација : Тип : SMD2835 LED Светилка База Тип : GU10.E27.MR16 Чип Количина : 48 LEDs Напон : AC 200240 V Моќ

DEN 67.00 70.08
50w/100w УВ LED бакар база светилка пурпурна floodlight 395-400nm 365-370nm EPILEDS 40mil Чип Бесплатен превозот Свеж Со попуст
50w/100w УВ LED бакар база светилка пурпурна floodlight 395-400nm 365-370nm EPILEDS 40mil Чип Бесплатен превозот

Ве молиме контактирајте со нас за решавање Ве молиме контактирајте со нас пред вас би сакал да се врати 2

DEN 912.00 960.00
3W 35mm Круг Алуминиум PCB Одбор Со SMD 7171 HuaLei LED Чип 300lm Одличен Квалитет Свеж Со попуст
3W 35mm Круг Алуминиум PCB Одбор Со SMD 7171 HuaLei LED Чип 300lm Одличен Квалитет

Функција : 1 Висока прозрачна флукс, околу 90100lm / W2 Супер висока осветленост, и CRI е Ra703 Алуминиум pcb е околу

DEN 283.00 283.20
50PCS 3W 3535 Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА УВ Виолетова Светлина Чип 365nm 370nm 395nm Emitter Диоди Ултра Виолетова DIY Со 8/12/14/16/20mm Свеж Со попуст
Sumbulbs 140x50MM 16W 20W КОЧАН Лента Светилка 2000LM LED Светло 12V DC Топло/ Физичко/ Ладно Бела LED Матрица за Автомобил Свеж Со попуст
Sumbulbs 140x50MM 16W 20W КОЧАН Лента Светилка 2000LM LED Светло 12V DC Топло/ Физичко/ Ладно Бела LED Матрица за Автомобил

Ние во голема мера го цениме вашата 5ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да не остави НЕГАТИ

DEN 359.52
5pcs RGB Инфрацрвениот Далечински Управувач Сијалица SMD5050 Hight Светлината 180degree E27 PC+Акрилик AC85~265V Lampada LED Свеж Со попуст
5pcs RGB Инфрацрвениот Далечински Управувач Сијалица SMD5050 Hight Светлината 180degree E27 PC+Акрилик AC85~265V Lampada LED

СпецификацијаОпис На ПроизводотБојата се менува 16 различни бои за да chooes Далечински управувач можете

DEN 523.00 588.00
Freeshipping!20MM КРИ XML/XML2 T6 У2 LED PCB/ Алуминиум основна плоча/ Коло/PCB LED одбор 100pcs/многу Свеж
Freeshipping!20MM КРИ XML/XML2 T6 У2 LED PCB/ Алуминиум основна плоча/ Коло/PCB LED одбор 100pcs/многу

јас ќе ви помогнат да се реши проблемот лесно и пријателски Ве молиме бидете сигурни дека ќе конкурираа

DEN 239.52
Висок квалитет 24V BA15s Камион Предводена од Страна Пак Сигнал ,1156 24V Led Опашка Светла,1141 24V стоки ван led сијалица Свеж Со попуст
Висок квалитет 24V BA15s Камион Предводена од Страна Пак Сигнал ,1156 24V Led Опашка Светла,1141 24V стоки ван led сијалица

1 Тип на производ : 1156 3 SMD2 Влезен Напон : 24 VDC3 Led Type : 5050 3 чипови SMD4 Led Количина : 3 еез5 Моќ Дисипација : 0,54 W Max6

DEN 330.00 412.80
ГД 4pcs/поставува 3W LED Кабинет Светлина Dimmable 12VAC/DC LED Пак Светлина 2835 SMD Под Кабинет LED Осветлување Со IR-Далечински Свеж Со попуст
ГД 4pcs/поставува 3W LED Кабинет Светлина Dimmable 12VAC/DC LED Пак Светлина 2835 SMD Под Кабинет LED Осветлување Со IR-Далечински

ГД 4pcs / поставува 3 W LED Кабинет Светлина Dimmable 12 VAC / DC LED Пак Светлина 2835 SMD Под Кабинет LED Осветлување Со IRДа

DEN 1363.00 1920.00
Ново!минијатурни Сијалица Светлина 110/130v 7-10w Ba15s T16x36 A615 Свеж
Ново!минијатурни Сијалица Светлина 110/130v 7-10w Ba15s T16x36 A615

започнетекрајотНОВО!Минијатурни сијалица светлина 110 / 130v 710w Ba15s T16 X36 A615Број На Модел На A615Напон 110 / 130 VСт

DEN 734.88
Freeshipping!12MM КРИ XPE/XPG/XTE/3535 LED PCB/ Алуминиум основна плоча/ Коло/PCB LED одбор 100pcs/многу Свеж Со попуст
Freeshipping!12MM КРИ XPE/XPG/XTE/3535 LED PCB/ Алуминиум основна плоча/ Коло/PCB LED одбор 100pcs/многу

Пакет : 100 PCSX КРИ XPE / XPG / XTE / 3535 LED 12 MM Aluminim ПХБ.ние ќе ви даде позитивни повратни информации откако уплата, и

DEN 228.00 239.52
E27 E40 Висока Ефикасност HPS 70W 110W 250w 400w 1000w Висок Притисок Натриум Светилка Растенијата Осветлување на Улица Сијалица Свеж Со попуст
Висок квалитет 24V BA15s камион led Светлина, Крушка светилка 1156,P21W,PY21W,R5W,1141 LED предупреден со Пилот светилка бесплатен Свеж Со попуст
Висока осветленост 100W LED сијалица E40 264 5630 Led диоди 5730 SMD Пченка Светилка AC напон 220V Bombillas Топло Бела Кул Свеж Со попуст
Висока осветленост 100W LED сијалица E40 264 5630 Led диоди 5730 SMD Пченка Светилка AC напон 220V Bombillas Топло Бела Кул

(Од понеделник до петок, освен јавните празник)Точно испорака варира од различни земји Неисправни предм

DEN 1249.00 1734.72
Висок квалитет 12V BAY15d 1157 Автомобил led Stoplights,Авто Led Кочница светлина PY21/5W P21/5W BAZ15D led Задни светла за Свеж Со попуст
Висок квалитет 12V BAY15d 1157 Автомобил led Stoplights,Авто Led Кочница светлина PY21/5W P21/5W BAZ15D led Задни светла за

1.Тип на производ : 115721 SMD2.Влезен Напон : 12 VDC3.Моќ Дисипација : 3.78 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 380460 LM5.Зрак Агол : 36

DEN 403.00 504.00
5x Кри CXA1304 CXA 1304 10.9 W Керамички КОЧАН LED Низа Светлина EasyWhite 4000K -5000K Топло Бела 2700K - 3000K со / без Држач Свеж Со попуст
5x Кри CXA1304 CXA 1304 10.9 W Керамички КОЧАН LED Низа Светлина EasyWhite 4000K -5000K Топло Бела 2700K - 3000K со / без Држач

Easy White : 40005000 KТопло Бела : 27003000 KВлезен Напон : DC36 V Текст на струјата : 250m A(MAX)Пакетот Вклучува : 5x Кри CXA1304 Easy

DEN 336.00 394.56