EHDIS Автомобил Стил Додатоци Домаќинство Автомобил Чистење Алатката Scraper Винил Автомобил Заврши Алатки Прозорецот Багра Алатки Лепак Налепница Squeegee

EHDIS Автомобил Стил Додатоци Домаќинство Автомобил Чистење Алатката Scraper Винил Автомобил Заврши Алатки Прозорецот Багра

40 %

DEN 287.00

DEN 478.56

Свеж

Во магацинот


EHDIS Чистење Винил Squeegee Винил Автомобил Завиткување Алатка Прозорец Боја Алатки Долга Рачка Табела Дома Чисти Scraper Вода Лепак Смена
Модел : A97 BU
Производ : Долга рачка squeegee
Материјал : Мека Пластика
Големина на : 16.8*5*0.5 cm
Боја : Темно Сина (постојат и други боја squeegee : )
Примена :
1.Винил инсталирање алатки, градежни алатки, индустрија алатки,автомобил филм налепница покрие алатки колекции,авто автомобил стил, tools,window боја алатки
2.Прозорецот вода wiper алатка ,Брзо Сушење Wiper Сечилото Squeegee
3.Автомобил Возило Шофершајбната Прозорец За Перење Чистење Accessorie
4.Куќа ,канцеларија чистење wiper алатки
5.Стариот филм и лепак отстранување
6.Воздушен балон смена алатка за екран заштитник инсталација
Корисни : Темно сина squeegee главно за агол или несакани област инсталирање. Силен рачка за доволно притисок . Мек материјал и да бидат корисни за вас да ја завршиме работата
Пакет : 1pc squeegee

Материјал: Пластични
Бренд Име: ehdis
Тип: автомобил обвива tools,window чистење алатки
авто багра: Squeegee Scraper,нијансирање алатки
автомобил обвивка алатки: автомобил винил филм налепници опфаќа алатки
vinyle заврши комплет: прозорецот боја алатки ,автомобил нијансирање алатки
прозорецот scraper: налепница алатка ,Scraper алатки
долго Squeegee: автомобил винил филм за завиткување алатки
Висок Temprature Отпорни Автомобил Заврши Алатки: Автомобил Винил Заврши ,Винил Апликација алатки

Додатоци на производи

Buildreamen2 Голема D SUV Автомобил Вратата Мотор задната врата се Печат во Дресот на Контрола на Бучавата Weatherstrip самолепливи Свеж Со попуст
Поправи Го Про Јасно Автомобил Нула Поправка Сликарство Пенкало Simoniz Јасно Грб Апликатори Поправка Смена Додатен Sealer Пенкало Свеж Со попуст
Автомобил нула поправка пенкало, авто сликарство пенкало за фолксваген ФОЛКСВАГЕН TIGUAN, TOURAN ,2008- ,автомобил сликарство Свеж Со попуст
100 компјутери/Многу Прилагодено ЛОГО Бела Squeegee Scraper Автомобил Завиткување Алатки Свеж Со попуст
100 компјутери/Многу Прилагодено ЛОГО Бела Squeegee Scraper Автомобил Завиткување Алатки

Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целосниот опис и да се договорат за да се трансакцијата пр

DEN 2965.00 3331.68
DWCX Пониски Гајтанот Вентил VTEC Електромагнетниот Заптивка Филтер Печат 15825-P0A-015 за Хонда Спогодба Одисеја 4 Цилиндри Свеж Со попуст
Водоотпорен Боја Пенкало, Боја се Грижи За Автомобил Пневматик Гуми Упатуваа Маркер Автомобил-стил, Универзална Свеж Со попуст
EHDIS Автомобил Заврши Апликација Винил Алатка за Полнење 3M Squeegee Уметност Нож Носителите на Прозорецот Багра Decals Автомобил Свеж Со попуст
Автомобил PDR Професионални Лепило Стапови Топла Топи Лепак Стапови За Paintless Дент Поправка Алатки Дент Отстранување Алатка Свеж Со попуст
Vehemo 1Pc 5M E/D/I/P Тип Пена Draught Excluder Само Лепило Печат Ленти Прозорец Вратата Печат Лента За Дома на Врата Автомобил Свеж Со попуст
EHDIS 100Pcs Винил 3D Карбонски Влакна Автомобил Заврши Folie се Чувствува за Сите 10cm Пластични Squeegee Ткаенина Работ Авто Свеж Со попуст
EHDIS Мини Жилет Scraper Лепак Squeegee со Екстра 10pcs Резервни Пластични Ножеви за Прозорец Винил Филм Воздух Балон Лепак Свеж Со попуст
EHDIS 15Kinds Прозорец Нијансирање Алатка за Полнење 3M Волна Squeegee Магнет Носителот Винил Машина Нож Жилет Scraper Автомобил Свеж Со попуст
EHDIS Метал се Справи со Скалпел Нож+5pcs Резервни Ножеви DIY Уметност Нож Винил Wrap Film Дрво Хартија Алатка за Сечење Поправка Свеж Со попуст
Бојата се Грижат Авто Грижа Поправам Про Пар Одржување Авто Боја Пенкало Автомобил-стил Автомобил Нула Поправка Црна Свеж Со попуст
ПРО Сликарство Пенкало Автомобил Нула Поправка за Simoniz Јасно Пенкала Пакување автомобил стил автомобил грижа 61 бои Свеж Со попуст
Cawanerl P-Форма Автомобил Вратата На Дното Запечатување Печат Лента Гума Weatherstrip Самолепливи Авто Печат Работ Намали Бучавата Свеж Со попуст
Автомобил нула поправка пенкало, авто боја пенкало за KIA CERATO ФОРТЕ ,бесплатен превозот Свеж Со попуст
Автомобил нула поправка пенкало, авто боја пенкало за KIA CERATO ФОРТЕ ,бесплатен превозот

Напомена : Бела боја КИ14 не може да одговара Русија РИО К2 најновите, ве молиме проверете ако вашата боја

DEN 216.00 239.52
Cawanerl Автомобил 4-Вратата На Багажникот Худ Печат Запечатување Лента Бучава Изолација Авто Гума Weatherstrip Печат Работ Свеж Со попуст
Најновите DIY Автомобил Автомобилот Шофершајбната Поправка Комплет алатки Авто Стакло Бришачи Сет за Поправка (Даде Врата се Свеж Со попуст
6Meter/еез Стр тип на автомобил звучна изолација запечатување гумена лента анти Бучава Гума 3m Леплива Лента автомобил вратата Свеж Со попуст
1.6 м Т тип на бучава изолација авто печат во дресот на Инструмент-таблата инструмент пред шофершајбната автомобил печат јазот Свеж Со попуст
MYXDEC 4M PZДБ Тип на Автомобил Печат во Дресот на Авто Врата, Прозорец Багажникот Печат Dustproof Звучна Изолација EPDM ГУМА Свеж Со попуст
Универзална 6 Метри U-тип на Автомобил Вратата Работ Guard Гума Запечатување Лента Судир Лента Намалување На Влијанието Свеж Со попуст
PDR tools Го Поправам Про Јасно Автомобил Нула Поправка Пенкало Јасно Грб Апликатори Автомобил Нула Поправка Смена Додатен Sealer Свеж Со попуст