1/8 1/4 3/8 1/2 bsp Женски x Машки Мини месинг Топката Вентил Хром Позлатен

1/8 1/4 3/8 1/2 bsp Женски x Машки Мини месинг Топката Вентил Хром Позлатен

DEN 96.00

Свеж

Во магацинот


Женски x Машки Мини месинг Топката Вентил Хром Позлатен
Материјал : Месинг
Конекција : ве Молиме изберете големина ти треба

Спецификација: 1/2, 1/8, 3/8, 1/4
Притисок: Низок Притисок
моќност: упатство
Материјал: Дувачкиот
Медиуми: Вода
Структура: Топката
Температура на Медиумите: Нормална Температура
Standard or Nonstandard: Стандард
Број На Модел На: BV1-1/8
Порт Големина: 1/8 1/4 3/8 1/2

Додатоци на производи

Tsai Фан Електричен вентил 2 начин DN50 моторните вентили 2/5 жици 2 инчен SS304 AC110V-230V електрични топката вентил со нормално Свеж Со попуст
3/4 DN20 6 бар сигурносен вентил олеснување вентил за соларен бојлер Свеж Со попуст
3/4 DN20 6 бар сигурносен вентил олеснување вентил за соларен бојлер

Технички Параметар : Температурата на работа : 115 целзиусови степени степениПритисок оценка : 6 barИнтерфе

DEN 438.00 460.80
RO проверете вентил внатрешно еден 1/4 RO реверзна осмоза вода притисок во резервоарот Свеж
RO проверете вентил внатрешно еден 1/4 RO реверзна осмоза вода притисок во резервоарот

RO проверете вентил внатрешно еден 1 / 4" RO реверзна осмоза вода притисок во резервоаротТело : ПОМО Прстен :

DEN 47.52
Бесплатен Превозот не 'Рѓосувачки Челик 304 Игла Вентил 1/8 1/4 1/2 Женски Навој BSP SS304 За Вода на Гас Масло Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот не 'Рѓосувачки Челик 304 Игла Вентил 1/8 1/4 1/2 Женски Навој BSP SS304 За Вода на Гас Масло

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Име на производ : Игла Вентил Вентил Тело Материјал : SS304 Медиуми : Вода, Нафта, Гас Тема : 1 / 8

DEN 331.00 331.20
Нов Аквариум CO2 Контра Меур Вентил-Регулаторот Diffuser Еден Главата Dual-Раководител Вентил Нови R06 Капка Брод Свеж Со попуст
Нов Аквариум CO2 Контра Меур Вентил-Регулаторот Diffuser Еден Главата Dual-Раководител Вентил Нови R06 Капка Брод

Материјал : Алуминиум Легура Боја : Сребро Поради меур контра, јасно може да се знае јачината на звукот н

DEN 149.00 180.00
3/4 24V DC PP N/C Електрична Електромагнетниот Вентил за Вода Контрола Diverter Уред Хардвер G08 Капка брод Свеж Со попуст
3/4 24V DC PP N/C Електрична Електромагнетниот Вентил за Вода Контрола Diverter Уред Хардвер G08 Капка брод

Материјал : ПП+метал Напон : DC24 V Номинална моќност : за 5 W Операција модел : нормално затворени (N / C) Притис

DEN 180.00 216.00
1 1/4 DN25 санитарни нерѓосувачки челик топката вентил,3 начин 316 брзо-инсталиран/храна одделение пневматски valve_double дејствува Свеж Со попуст
1pc Ново 1/4inch Машки да Машки Цевка Месинг Топката Вентил со Црвено Рачката се Справи со Висок Квалитет Месинг Вентили За Свеж Со попуст
Mayitr 1pc R22 R410A Климатизација Вентил Core Брза Смена Installer Алатка 19BV-CV 1/4 Свеж Со попуст
Mayitr 1pc R22 R410A Климатизација Вентил Core Брза Смена Installer Алатка 19BV-CV 1/4

BI0002417Спецификација : Бренд новиДолжина : околу 11cmБоја : како на сликата покажуваГајтанот Интерфејс : 1 / 4 "

DEN 938.00 1563.84
КООРДИНАТОР 230V AC Електрична Топлинска Actuator Подно Греење Вентил За Underfloor Греење Термостат Thermostatic вентил Свеж Со попуст
КООРДИНАТОР 230V AC Електрична Топлинска Actuator Подно Греење Вентил За Underfloor Греење Термостат Thermostatic вентил

HG0016385Спецификација : Б ранд новиМатеријал : ABS + PC ЛегураБоја : Како на сликата прикажаниГолемина : Како на

DEN 473.00 788.64
1pc 6/8/10/12mm Нема Враќање Регистрација Проверете Вентил за Вакум Црево Еден Начин за Автомобилската Кочница Серво Засилувач Свеж Со попуст
Канила N/C 230V AC G1/8, Дувачкиот Пареа на Воздухот Генератор Вода Електромагнетниот Вентил Кафе Свеж Со попуст
Канила N/C 230V AC G1/8, Дувачкиот Пареа на Воздухот Генератор Вода Електромагнетниот Вентил Кафе

Материјал : Месинг Притисок : Висок Притисок, Температура на Медиумите : Висока Температура Медиуми : Вод

DEN 312.00 376.32
Бесплатен превозот 1/2 Y-ТИП 800 WOG NPT WYE ЦЕДИЛКА SS316 CF8M НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК МРЕЖА ФИЛТЕР за ВЕНТИЛ Свеж
Бесплатен превозот 1/2 Y-ТИП 800 WOG NPT WYE ЦЕДИЛКА SS316 CF8M НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК МРЕЖА ФИЛТЕР за ВЕНТИЛ

Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.Се враќа : Ние

DEN 719.52
Бесплатен Превозот Нова Електрична Електромагнетниот 1/8 Вентил Воздух, Вода, Гас Итн 12v Volt DC NPT NC 2P025-06 Свеж
Бесплатен Превозот Нова Електрична Електромагнетниот 1/8 Вентил Воздух, Вода, Гас Итн 12v Volt DC NPT NC 2P025-06

Ве молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи Сите наши производи се 100%

DEN 330.24
Бесплатен Превозот 10PCS/МНОГУ 18mm Plug Нога DIN43650A Серпентина Конектор Приклучок w Заптивка и Завртката 3+1GND Свеж
Бесплатен Превозот 10PCS/МНОГУ 18mm Plug Нога DIN43650A Серпентина Конектор Приклучок w Заптивка и Завртката 3+1GND

Ве молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи Сите наши производи се 100%

DEN 672.00
Бесплатен превозот Боја Зелена Квалитет Enviromental Пријателски PPR топката вентил во Големина 20mm 25мм 32-милиметри 40mm Свеж Со попуст
Бесплатен превозот моторните топката вентил месинг, G1/2 DN15, 2 пат, CR02, електричниот вентил Свеж Со попуст
Бесплатен превозот моторните топката вентил месинг, G1/2 DN15, 2 пат, CR02, електричниот вентил

Оваа листа вклучува 1 единица на моторните топката вентил, Месинг, G1 / 2" DN15(BSP), 12 VDC, 2 пат, CR02(Бесплатен прев

DEN 1071.00 1290.24
Лактите 3/8 инчи цевка Женски 1/4 Резервоарот Топката Вентил Брзо се Поврзете Аквариум RO Вода Свеж Со попуст
Лактите 3/8 инчи цевка Женски 1/4 Резервоарот Топката Вентил Брзо се Поврзете Аквариум RO Вода

Лактите 3 / 8 инчи Femalex1 / 4 инчен Резервоарот Топката Вентил Брзо се Поврзете Аквариум RO ВодаСекој Обид За 1

DEN 52.00 52.32
Бесплатен Превозот 1/4 Електричен Пластичен Електромагнетниот Вентил AC220V Воздух 2P025-08 Свеж
Бесплатен Превозот 1/4 Електричен Пластичен Електромагнетниот Вентил AC220V Воздух 2P025-08

Ве молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи Сите наши производи се 100%

DEN 326.40
Нови 12V DC Електрични Електромагнетниот Магнетен Вентил N/C Вода Воздух Влезот Тек Switch 1/2 Капка Брод Свеж Со попуст
Нови 12V DC Електрични Електромагнетниот Магнетен Вентил N/C Вода Воздух Влезот Тек Switch 1/2 Капка Брод

Опис : Материјал : Метални + пластика Напон : DC 12 V Влезот и излезот : црево barbs за 1 / 2" (надворешен дијаметар)

DEN 160.00 193.44
Tsai Фан електричен мотор вентил 1 DC12V/24V PVC-U 2/3/5 жици за контрола на ПВЦ топката вентил DN25 моторните топката вентил Свеж Со попуст
Mayitr 1pc Еден Начин Нема Враќање Регистрација Проверете Вентил 6/8/10/12mm за Каравани RV Автомобилската Кочница Серво Засилувач Свеж Со попуст