33Pcs Безбедност Малку Сет со Носителот Fr Вежба Ѕвезда Хексадецимален Spanner Torx Шрафцигер

33Pcs Безбедност Малку Сет со Носителот Fr Вежба Ѕвезда Хексадецимален Spanner Torx Шрафцигер

16 %

DEN 254.00

DEN 302.40

Свеж

Во магацинот


Карактеристики : Тие се manual главата шрафцигер Применливи за инсталирање во електрична шрафцигер, рака шрафцигер, електрични вежба и други алатки за Високо гризе ниво намалува штета на завртка главата , главата на шрафцигер е магнетни Усвојува CR-V производство вештина и целокупната висока фреквенција изгасне, супер цврстина, висок вртежен момент, долг живот Storied во горниот и долниот дел од пластични случај, обезбедува различни модели за да го изберете, лесен за употреба и носат
Спецификации : месо тело со дијаметар : 1/4 инчи Tamperproof Torx : T8 / T10 / T15 / T20 / T25 / T27 / T30 / T35 / T40 Spanner Големини : 4mm/ 6mm / 8мм / 10мм Torx Битови : 6mm / 8мм / 10мм Три Крило Битови : 1mm / 2mm / 3мм / 4mm Кралскиот Tamperproof Хексадецимален Битови : 5/64" / 3/32" / 7/64" / 1/8" / 9/64" / 5/32" Метрички Tamperproof Хексадецимален Делови : 2mm / 2.5 mm / 3мм / 4mm / 5mm / 6mm 2.5" Магнетни Малку Носителот Случај големина : стан.6.7cmx4.8cmx2.8cm/2.63"x1.88"x1.10"(Dxšxv) Боја : Како на слики прикажани Количина : 1 Сет (33 Pc) Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! 33 Pc x Безбедност Подесувате Доказ Torx Малку Spanner Ѕвезда Хексадецимален Носителот Род Шрафцигер Сет

Пакет: Под 5Pcs
Карактеристики: НЕ СЕ ЛИЗГА
Број На Модел На: 39849
Магнетно: No
Бренд Име: YOFE
Навој На Главата Големина: xxx
Со Рачка Или Не: Yes
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Завртка Тип На Глава: xxx
Тип: xxx

Додатоци на производи

150mm 8pcs S2 Челик Хексадецимален Torx Главата Вежба Шрафцигер Поставите Битови Рака Алатки Магнетни Завртка Возачот Screwdrivers Свеж Со попуст
6.3 mm/10мм/12.5 mm Универзална Заеднички Ratchet Агол Челик Продолжување Бар 1/4 3/8 1/2 Приклучок Адаптер Свеж Со попуст
6.3 mm/10мм/12.5 mm Универзална Заеднички Ratchet Агол Челик Продолжување Бар 1/4 3/8 1/2 Приклучок Адаптер

Дијаметар : 1 / 4" 6.3 mm; 3 / 8" 10мм; 1 / 2" 12.5 mm Материјал : Хром vanadium челик CRV Боја : Сребро Карактеристики : Висок кв

DEN 61.00 83.04
10 компјутери Игла Датотеки Резба Дијамант Jeweler Занает Алатка Метал и Стакло Камен 140mm Свеж
10 компјутери Игла Датотеки Резба Дијамант Jeweler Занает Алатка Метал и Стакло Камен 140mm

100% сосема нов и висок квалитет на Издржлив и лесен за употреба Одлична за многу хоби и професионални апл

DEN 159.36
Locksmith Вредност Две Сет 5pcs Wrenth Тензија Алатки И 12pcs Klom Скршена Клучна Extractor Алатки Висок Квалитет Свеж Со попуст
Locksmith Вредност Две Сет 5pcs Wrenth Тензија Алатки И 12pcs Klom Скршена Клучна Extractor Алатки Висок Квалитет

Locksmith Вредност Две Сет 5pcs Wrenth Тензија Алатки И 12pcs Klom Скршена Клучна Extractor Алатки Висок Квалитет

DEN 286.00 317.76
DRELD 10PCS Јаглероден Челик Резба Нож Камени Скулптури Гравирање Нож Печат Сечење Нож Печати Алатки Burin Сет за Машини за Свеж Со попуст
Нови Мултифункционален Автоматско Жица Stripper Crimping Клешти Машина Терминал Алатка Црвена/Жолта G08 Капка брод Свеж Со попуст
Нови Мултифункционален Автоматско Жица Stripper Crimping Клешти Машина Терминал Алатка Црвена/Жолта G08 Капка брод

Забелешка : ве Молиме оставете ги вашите светла боја( бело / црвено )за избор во вашата нарачка коментар и

DEN 517.00 623.52
Мини Виткање Muilti-функционална Plier Менгеме Keychain Отворено Пешачење Алатка Џеб Multitools Отворено Свеж
Мини Виткање Muilti-функционална Plier Менгеме Keychain Отворено Пешачење Алатка Џеб Multitools Отворено

Објектот Се Опише : 1 100% Сосема Нов и Висок Квалитет2 Тип : Златица клешти3 Материјал : 2cr134 Големина : 6mm5...

DEN 95.04
година Нови Корисни 10*12mm Метрички Форумот Двоен Прстен Клуч Spanner Реверзибилна Ratchet се Справи со Клуч Метрички Свеж Со попуст
година Нови Корисни 10*12mm Метрички Форумот Двоен Прстен Клуч Spanner Реверзибилна Ratchet се Справи со Клуч Метрички

2016 година Нови Корисни 10*12mm Метрички Форумот Двоен Прстен Клуч Spanner Реверзибилна Ratchet се Справи со Клуч М

DEN 139.00 187.68
Rianbow исчезнат од не ' Рѓосувачки Челик Обука Нож модерен нож пеперутка црна balisong нож без работ досадна алатка cosplay Свеж Со попуст
8 Во 1 Хексадецимален Копче Ален Клуч Сет 1.5 mm~6mm Метрички Рака Алатка Комплет Кутија Копче Синџир U225 Свеж Со попуст
8 Во 1 Хексадецимален Копче Ален Клуч Сет 1.5 mm~6mm Метрички Рака Алатка Комплет Кутија Копче Синџир U225

100% сосема нов и висок квалитет на Овие алатки се идеални за гаража работилница, лента со алатки , метал р

DEN 72.00 85.44
Високо квалитетни ПВЦ Цевки Машина 25mm Алуминиум Легура Ножици Цевка Машина ПВЦ/СТП/PP/PE Цевка Сечење Алатки за Рака Свеж Со попуст
Висок Тешко 3PCS Волфрам Челик Машина Алатка 6mm месо тело 12mm Машина Impeller Мелење Главата Ротари Датотека Bur Абразивни Свеж Со попуст
25-во-1 Мултифункционален Шрафцигер Комбинација Кожа Пакет Телефон Лаптоп Расклопување Поправка Алатки Свеж
25-во-1 Мултифункционален Шрафцигер Комбинација Кожа Пакет Телефон Лаптоп Расклопување Поправка Алатки

25во1 Мултифункционален Шрафцигер Комбинација Кожа Пакет Телефон Лаптоп Расклопување Поправка АлаткиП

DEN 239.52
Sy алатки Нови DIY нож се справи со месинг / нерѓосувачки челик Guard Свеж
Sy алатки Нови DIY нож се справи со месинг / нерѓосувачки челик Guard

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Здраво , Купувачот добредојдовте во мојата продавница ,ние сме Многу професионални на DIY

DEN 602.40
5Pcs Анти Лизга Електрични Шрафцигер Битови Една Страна Магнетни Хексадецимален месо тело PH2 50mm Свеж Со попуст
5Pcs Анти Лизга Електрични Шрафцигер Битови Една Страна Магнетни Хексадецимален месо тело PH2 50mm

Материјал : S2 Титаниум обложена & Челик Боја : како на сликата покажува Титаниум обложена Анти лизга хекс

DEN 81.00 95.04
За 11.11 Топла 9/16 Plug Оптоварување и Пердув Shims Конкретни Рок Камен Splitter Рака Алатка Свеж
За 11.11 Топла 9/16 Plug Оптоварување и Пердув Shims Конкретни Рок Камен Splitter Рака Алатка

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Метал Боја : како што е прикажано на сл Спецификации Дијаме

DEN 179.52