Висок Квалитет на Гроздобер Оливер Круг Поларизирани очила за сонце Delray Сонце Очила Жените OV5318 oculos de sol feminino masculino

Висок Квалитет на Гроздобер Оливер Круг Поларизирани очила за сонце Delray Сонце Очила Жените OV5318 oculos de sol feminino

36 %

DEN 1536.00

DEN 2400.00

Свеж

Во магацинот


Килибар VS Злато
Килибар VS Браун
Килибар VS Зелена
1. Сите производи се 100% нови и проверени пред пратката. Клиент е на задоволително ниво е нашата крајна цел. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail или жалба до нашиот менаџер. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.
Производ Големина
Желка VS Blue
Желка VS Злато
Желка VS Сребро. Сите доаѓаат со следење на броеви.
Желка VS Сива
Желка VS Браун
Желка VS Зелена
Brown VS Сива
Brown VS Браун
Brown VS Зелена
Црното VS Сива
Црното VS Сребро. Сите предмети може да се испраќаат од DHL, UPS-от, FEDEX, EMS, Кина Пост, хонг конг пост,Сингапур Пост и така натаму.
Високо Квалитетни очила за сонце Желка Круг Поларизирани очила за сонце Delray Сонце Очила Жените OV5318 oculos de sol feminino masculino
80% од Светски Познатиот Бренд Име eyewear рамки се произведени во Шенжен градот . Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.Ако е потребно од страна на царинење но купувачот не може да царинење,купувачот треба да ги сноси сите на превозот надомест и уништување такса!
1.
Црното VS Браун
Црното VS Зелена
Килибар VS Сива
Килибар VS Сребро. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!.Ви благодариме за вашето разбирање. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ние се гарантира врвен квалитет со најдобра цена
во пазарот.
Шенжен е висок на крајот и најголемите eyewear производство база во светот. Ако не сте задоволни или објектот се неисправни кога ќе го добиете вашиот објект, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. (Освен некои земји и APO/FPO)
4.Но сите увозни давачки или провизии се на купувачот одговорност. Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Ние го продаде стока директно од Shenzhen фабрика. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#
2. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.

Eyewear Тип: Очила за сонце
Тип На Објект: eyewear
Број На Модел На: OV5318 Сонцето
Бренд Име: Schever
Леќи Материјал: TAC
Пол: Жените
Оптички Леќи Атрибут: Огледало,Поларизирана
Стил: Круг
Леќа Ширина: 47mm
Одделот За Името: Возрасни
Леќа Висина: 40mm
Рамка Материјал: Пластични

Додатоци на производи

Ретро очила за сонце Транспарентен Читање Очила Ретро Модата Целосна Rim човек жени +0.25 +5.0 +6.0 Свеж Со попуст
Ретро очила за сонце Транспарентен Читање Очила Ретро Модата Целосна Rim човек жени +0.25 +5.0 +6.0

Големината на рамката : 137mmМост : 18mmЛеќа Ширина : 40mmЛеќа Вертикална : 46mmХрамот : 135mmОпис може да се преземе

DEN 1113.00 1391.52
Eyesilove Прилагодено photochromic леќи Реакции оптички Леќи Светлина Чувствителни Леќи Транзиција Леќи сива и кафеава Свеж Со попуст
Brightzone Бесплатен Превозот Моден Бренд Нови Целосна rim TR-90 Флексибилни Rx-можност Рецепт Оптички рамка Eye Glasses Oculos Свеж Со попуст
2x Виткање Читање Очила Mens Женска Читатели Office Home Патување Очила Eyewear Класичен +1.0 до +6.0 Леќи Метални Рамки Свеж Со попуст
Ralferty 2017 Дами Хексагонални Очила За Сонце Жените Транспарентен Розова Сини Очила За Сонце Преголеми Јасно Тебе Очила Со Свеж Со попуст
WarBLade Злато Рамка Женски очила за сонце Класичен Наочари Транспарентен Јасно Леќа, Оптички Жени Мажи очила Пилот Стил Свеж Со попуст
WarBLade гроздобер ретро готски steampunk огледало очила за сонце злато и црни очила за сонце гроздобер круг круг мажите УВ Свеж Со попуст
Sorbern Нови 2017 Круг Наочари Оптички Рамки За Мажи Жени Бренд Ретро Гроздобер Myopia Eye Glasses Занитвам Oculos Де Grau Свеж Со попуст
Sorbern Нови 2017 Круг Наочари Оптички Рамки За Мажи Жени Бренд Ретро Гроздобер Myopia Eye Glasses Занитвам Oculos Де Grau

ТОНОТ НА КОЖАТАБледо ComplexionsНие препорачуваме да се обидува лесни рамки како и оние со еден допир на боја

DEN 871.00 978.72
Peekaboo Mens секојдневен очила за сонце бренд дизајнер голем плоштад мажите возење сонце очила жените од тебе мат црна lunettes Свеж Со попуст
BARCUR Бренд Дизајнер Лето Мода Унисекс Сонце Очила Поларизирана Слој Огледало Класичен очила за сонце Машки Eyewear За Мажи/Жени Свеж Со попуст
Жените Мачка Очи Читање Очила Гроздобер Читателот Цвет Мода Печати Пластична Рамка Eyewear +1.0-+4.0 Свеж Со попуст
Жените Мачка Очи Читање Очила Гроздобер Читателот Цвет Мода Печати Пластична Рамка Eyewear +1.0-+4.0

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Стилски ,светло и удобно Читање очила ви помогне да се зачува вашет

DEN 97.00 108.96
Mryok ПОЛАРИЗИРАНА Замена на Леќи за Oakley Половина Јакна очила за сонце Сива Photochromic Свеж Со попуст
Mryok ПОЛАРИЗИРАНА Замена на Леќи за Oakley Половина Јакна очила за сонце Сива Photochromic

Поларизирана Замена на Леќи за Oakley Половина Јакна очила за сонце Клучните Параметри : Прецизност Полари

DEN 1022.00 1111.20
Преносни Влакна Шарени Покрие Очила За Сонце Случај За Жените Очила Кутија Со Патент Eyewear Случаи Eyewear Додатоци 2018 Свеж Со попуст
САРА Лето Отворено Спорт Поларизирани очила за сонце Очила за Сонце Мажите Слободно Женски Eyewear Рефлективен Слој Огледало Свеж Со попуст
Заврши Myopia Очила Nearsighted Огледало Црвена Или Црна Гроздобер Пластична Рамка Myopia Леќа Степен -1 -1.5 -2 -2.5 -3 -3.5 Свеж Со попуст
Заврши Myopia Очила Nearsighted Огледало Црвена Или Црна Гроздобер Пластична Рамка Myopia Леќа Степен -1 -1.5 -2 -2.5 -3 -3.5

ние може да ви испрати слики и добредојдени да се направи нарачка.Нашата Цена не вклучува даноци, ДДВ, ил

DEN 242.00 268.80
1pcs Мини Microfibre Очила Почиста Microfibre Очила очила за сонце Eyeglass Почиста Чисти Избрише Алатки трговија на Големо-448E Свеж Со попуст
Conway Eyewear Жените Sunglases Мода Ацетат Висок Квалитет Eyewear Топла Продажба За Мажи Очила За Сонце Полу 2720-S Свеж Со попуст
Conway Eyewear Жените Sunglases Мода Ацетат Висок Квалитет Eyewear Топла Продажба За Мажи Очила За Сонце Полу 2720-S

Добредојдовте во Мојата ПродавницаНапомена : Доколку сакате да нарачате повеќе предмети или количини,pl

DEN 1836.00 2160.00
Нерѓосувачки Челик Машки Наочари мала тежина Мажите Рамки Rimless Очила Myopia Спектакл Оптички Рецепт 763 Свеж
Нерѓосувачки Челик Машки Наочари мала тежина Мажите Рамки Rimless Очила Myopia Спектакл Оптички Рецепт 763

Напомена : Оваа ставка е очила рамка , ние може да се продаваат оптички рамка и леќи заедно Ве молиме купи

DEN 576.00
Злато Јасно Наочари 2017 Најновите Преголеми Метална Рамка Жените Очила За Сонце Бренд Дизајнер Големи Спортски Мажите Сонце Свеж Со попуст